Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2005., 14:20   #201
Yazz, amica

ja sam prije korištenja pegle stavila na kosu nekakav gel za ravnanje od Keune .... imam ga još skoro punu bocu, tako je
ljepljiv da sam ga prestala koristiti.
netko mi je rekao za Wellu - Sistem Professional za ravnanje kose, poznato?
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 15:05   #202
ej zvjezdice

jučer sam pročitala na nekom njemačkom forumu da je dobar taj od schwarzkopfa, ossies professionel - ali to sam tek jučer pročitala, nisam ga stigla potražit po dućanima (a baš sam prekjučer bila u austriji, službeno doduše, ačli sam uspjela protrčat pola sata kroz šoping centar ). ima neki dućan u west šoping centru na drugom katu, kad se ide sa stepenica, skreneš desno prema wc-u, imaju masu toga za kosu (čak i pegle, ali nisam vidjela neke super-truper da bih požalila zbog kupovine ove moje ).

htjedoh reći, žao mi je da nisam prije čula za tal ossies, već bih i to kupila (to bi mi bio treži komplet za ravnanje kose, ali nema mi pomoći ).
a možda ima i kod nas, hm.

za ovaj njemački forum je jučer netko stavio link, pa sam malo proroštala po njemu: http://www.beautyjunkies.de/

super da si rekla ovo za keune gel, da ne kupim slučajno

hvala
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 15:09   #203
evo linka na osis (malo sam krivo gore napisala osis, nema veze ):http://www.beautyjunkies.de/modules/...23900&forum=30
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 16:51   #204
pronašla ovo, ali ne znam imaju li taj magični anti friz gloss serum

http://www.nicol-nicol.hr/prep_osis.htm
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 22:37   #205
Quote:
joujou kaže:
necu ni pitat koji je sad to vrag
Znam, ti nazivi... To je valjda da se ne radi onaj elektricitet i da kosa lijepo "pada" kako ju isfeniraš, da dobije sjaj i sve to skupa. Da ne izgleda ko metla (što se meni često desi). Uglavnom, da se dobije ona fina zaglađenost.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 12:35   #206
Naravno da pegla pali kosu, znam po sebi. Rekla mi moja frizerka da dobra i kvalitetna pegla i cetka isto pale kosu, tako da mislim da je onda bolje kupit si dobru peglu ako si cetkom ravnate kosu, i da, procitala sam u nekom postu da se bolje izravna ako se stavi na vlaznu kosu, to ni u ludilu!! Onda spali kosu jos vise
Treba stavit silikon onda ispeglat
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 20:07   #207
Quote:
Bootylicious kaže:
Ja san kupila za ja mislin 250kn Rowentinu ima ka presvlaku od keramike i na paru je(ima mali dio di ulijes vodu). Peglan se svaki put kad operen kosu al samo vrhove a jedan put tjedno ili svaka 2 tj skroz skroz. Inace mi je kosa prirodno ravna pa joj i ne triba puno peglanja.
Imam i ja tu. Sranje jedno. Ima kao neke zupce na kraju koji valjda imitiraju češalj. Bilo bi bolje da toga nema. Još je i preglomazna. Vodu ne ulijevam jer mi se onda kosa ponovo sfrčka. Inače, ja ju moram isfenirati i tek onda proći peglom. U protivnom izgleda spaljeno.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 17:43   #208
Ja imam remington-ove - wide plate ceramic wet 2 straight hair.

Mogu ju koristit na mokru kosu ili prvo pustim da se sama od sebe posushi pa ju onda izpeglam.

Prvo ju nashpricam sa Aveda detoxifying and heat protecting sprejom pa onda izpeglam a na kraju Kerastese serumom ( neznam sad kako se zove al je narachaste boje i u maloj flashici sa pupmicom - ta je meni 5++++ )

Ma kosa izgleda ko da sam izashla iz salona.

Za sad mi kosa nije unishtena al ja nju izpeglam 3 puta u mjesecu i onda jedan tjedan pauze kad ju fino prije pranja namazhem olivnim uljem i to je to.



Puritan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 17:51   #209
evo - moje pegle:

http://images-eu.amazon.com/images/P/B00067T224.02.LZZZZZZZ.jpg

Link za Aveda stvari:


www.aveda.com

I kerastase:

http://www.kerastase.co.uk/_en/_gb/Conso/Home/home.aspx
Puritan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 18:30   #210
Sara taj redkenov o5 je do prvog pranja il nesto kemijski?

masti li kosu,ljepi li je?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 21:13   #211
Do prvog pranja,i to ti je vise ko balzam,fino da mekocu kosi a ipak je drzi ravnom,meni nije mastio,ali ne smes predozirati

a ima i hemiski od Redkena,vertical 1 i 2,to rade u salonima i to je trajno za postojecu kosa...nova opet raste frckava...videla sam kako jednoj to rade i bas deluje kosa zdravo i sjajno nakon toga,ali ako imas tanku svilenkastu(ko ja) onda se ne preporucuje
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2005., 23:54   #212
I kolko kosta taj tretman vertikal?
 
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 01:05   #213
kod nas je oko 100 evra
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 20:44   #214
I meni je kosa valovita do ravna ali se dosta zna nakovrčat od vlage. Od kad sam uzelia kod frizerke neki novi serum "Hasty" nikad nije bila tako ravna dok je vani ova grozota od vremena. Lijepo iznenađenje. A i mekana je i glatka od toga.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 20:50   #215
Hasty - koja je to marka, nikad cula.
 
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 20:51   #216
Neka talijanska, pogle na Googlu možda ima zastupnik za hr ili nešto.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 22:36   #217
ja sam danas uzela redkenov..javim rezultate.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2005., 18:12   #218
po ovakvom vremenu ne pomaže mi ni control freak niti ništa drugo, jedino - kosa skupljena u rep
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2005., 23:35   #219
A imaju te vaše pegle one nastavke (da izgleda kao kad raspleteš pletenice)? Ja bi tak nekaj ali ne znam jel i to postoji keramičko ili kakvo već...
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 10:29   #220
Quote:
Kristina19 kaže:
A imaju te vaše pegle one nastavke (da izgleda kao kad raspleteš pletenice)? Ja bi tak nekaj ali ne znam jel i to postoji keramičko ili kakvo već...
iam takvih nastavaka... vidjela sam ih negdje, samo zamijenis one ravne plocice da tim valovitima

a gdje sam ja to vidjela
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.