Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2012., 23:27   #841
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
pa mozda nisu hladnije, iako ja mislim da itekako jesu,....ali plocice su tvrđe, i to puno tvrđe, da dijete ne daj boze padne s neke vece visine.
Sandra nemoj me krivo shvatiti ali i ja imam laminat u sobama,jer mi je to bilo jeftinije i brže rješenje ali sam se pokajala.Parket je za mene broj 1 ali ja razumijem iz vlastitog iskustva da ga nisi uvjek u prilici staviti.
Iz mog iskustva ne bi više nikad stavljala laminat,ali to je moje mišljenje.Neki su oduševljeni laminatom,a znam i ljude koji u cijeloj kući imaju pločice i ne bi to mjenjali
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 08:15   #842
ja sam imala u dj.sobi te puzzle i nebi ih nikom preporučila,teško ih je dobro očistiti a malo dijete čim otkrije da su dobra za žvakanje,neprestaju.Nakraju sam ostavila samo laminat i zimi unesem im manji tepih koji svako proljeće operem i spremim za slijedeću zimu.
Ella sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 10:13   #843
super mi je 235
izglead kao neka garaža a kutije na kotačima kao kamioni spremni za razvoženje -
super je!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:02   #844
trenutno je u toj sobi parket, ali star i jako uništen, tako da stvarno mora van, da mogu sačuvala bih ga. Iskreno ne znam kako se kreću cijene parketa po m2, ali gotovo sam pa sigurna da si ga ne mogu priuštiti.

što se tiče pločica, ja sam u kući svojih roditelja imala parket pa preko tepih, pa smo tepih maknuli kad smo nabavili psa, pa su parketi došli stari i ružni pa je mama jednostavno pukla i postavila svuda pločice. Ja sam u početku bila skeptična no kasnije oduševljena, iako sam ja tada već bila teengerka...koja se nije bacala po podu i skakala naokolo...pa me sad malo strah da nisu pregrube za bebu....
tamy1107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:12   #845
moram priznati da sam od onih koja nigdje ne bi stavila pločice osim u kupaonicu/kuhinju. meni pločice ne idu ni u predsoblje, a kamoli u dječju sobu. nemoj se ljutiti, ali ideja me šokirala, nisam to čak nikad ni čula da bi netko išao tamo stavljati pločice! em djeluje hladno, em tvrdo, ma, ono ružno... drvo/parket najprirodniji, pogotovo uz nježne dječje dušice... molim te, nemoj!
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 17:32   #846
jesi sigurna da se parket ne moze srediti? stvarno ne znam u kakvom je to onda stanju da ga brusenje i lakiranje ne moze spasiti a m2 parketa i nije toliko skuplji od plocica
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 01:49   #847
ne znam koliko se kreću cijene pločica, ali prije nekog vremena su od cimerice roditelji sređivali apartmane i stavljali novi parket....nekoliko puta su bili kod nas u zg i na kraju uzeli ovdje hrastovinu, jer im je ispalo najpovoiljnije --> http://www.megakop.hr/

kod nas u istri su pločice česte po cijeloj kući osim u spavaćim sobama...tu je uvijek parket...

ako vam je parket preskup, laminat je sigurno bolja opcija od pločica u sobama, pogotovo dječjim sobama
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 15:18   #848
uh vidim...nitko se ne slaže samnom oko pločica...sad ste me stvarno bacili u razmisljanje...a nista onda, vidjeti cemo sto ce biti s parketom, mozda ga spasimo...moram popricati s muzicem.
tamy1107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 23:40   #849
recite mi molim vas kakva su vaša iskustva s veličinama dječijih soba...malo sam u panici...dal mi djecja soba nije prevelika...veca je od dnevne sobe...molim vas za savjet...planiram imati dvoje djece u jednoj sobi...da ostavim tu djecju vecu,a da dnevna ostane mala?
vesna489 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 23:51   #850
A koliko je to kvadrata? Meni je logičnije da ti je veća dnevna jer u njoj svi najviše boravite.A možda imaš mogućnost ako je to tako velika soba napraviti dvije naravno ako imaš dva prozora.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 01:11   #851
meni je vazniji od kvadrata raspored prostorija i svitla isl. ali slazem se.. ako u sobi ima mogucnosti, podijelila bi je
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 09:06   #852
evo, curke, još slatkih sobica da malo odmorite oči!

57.

58.


59.


60.
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 09:07   #853
61.

62.

63.

64.
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 09:08   #854
65.

66.

67.
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 10:39   #855
9 ovo je nikad nebi napravila svojoj djeci

10
Ella sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 13:05   #856
Quote:
Ella sky kaže: Pogledaj post
9 ovo je nikad nebi napravila svojoj djeci
i još tako blizu prozora - brrrrr smrzoh se od straha!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 13:38   #857
vidim puno ovih sobica na netu sa ovim čudima za free climbing, brijem da su dizajnerska rješenja i uglavnom u marketing svrhu. fakat ne znam tko bi se ovo usudio stavit. ja sam dala ušarafit u zid i njegove police za igračke u sobi, jer mi se nećakinja jednom tako verala po svojima u sobi i prevrnula na sebe cijelu policu, onu 2m visine . spasilo ju samo to što je poklopila šupljina od police
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 18:50   #858
ova mi je favorit...

tamy1107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 18:52   #859
i ova mi je slatka...

tamy1107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 18:53   #860
hm, a i ova....eto 3 favorita....

tamy1107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.