Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2010., 21:56   #201
Quote:
Kvirin kaže: Pogledaj post

Znači dezerter? Ili još nešto lošije?
Ne trollaj

Nisam uopće bio u ratu, ali možda je bio netko drugi tko ima isto ime i prezime.

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 06.04.2010., 21:57   #202
Quote:
doc_1 kaže: Pogledaj post
Pošteni se i pravi branitelj nema čega bojati. Dapače, patriotski bi bilo da pogleda popis i kaže tko se s njima borio rame uz rame, a tko je na popisu a nije ga bilo.
Prvo i prvo, kako netko čak i pošteni branitelji mogu znati sve branitelje. Tako nešto je izjavljivao i onaj Kotromanović koji je kao saborski zatupnik tražio uvid u Registar, kao da bi i on znao nešto više ?
Jedinu korist od Registra bi imali komšije i drug Štrbac. Evo C/P post jednog NN:

I možda netko od idiota shvati na primjeru Ganića koji je uhićen u Engleskoj temeljem tjeralice koju je izdala Srbija, a krimen koji mu se stavlja na teret zapovjedna odgovornost za napade na JNA u BiH u svibnju 1992. gdoine, dakle kada je BiH bila samostalna međunarodno priznata država i po svemu je JNA bila neprijateljska vojska na području BiH.

Objavom Registra se samo njima u Beogradu i Banja Luci plasiraju imena za podnošenje kaznenih prijava za ratne zločine! To što nema stvarnog temelja za tako nešto njih nije briga, važno im je pisati prijave i raspisati tjeralice, pa će već biti "hapšenja" u zemljma van Hrvatske. Što vi mislite da bi njima (Srbima) bilo teško pisati kaznene prijave k'o na tekućoj vrpci? A onda dok dokažeš da nevinost (jer ti oni ne bi dokazivali krivnju), pogotovo još ako te izruče (npr. Englezi, koji bi jedva tako nešto dočekali) odu muda.
Ali vi koji toliko grčevito tražite objavu Registra znate da ste obična kukavičko-dezerterska smeća pa vam se ništa ni ne može dogoditi, a Kotromanović je inače vrlo niskih mentalnih sposobnosti pa to ni ne može shvatiti, pogotovo sada kada je upregnut u ljevičarska kola pa glupari radi sitnih političkih bodova.
Kvirin is offline  
Old 06.04.2010., 21:58   #203
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Ne trollaj

Nisam uopće bio u ratu, ali možda je bio netko drugi tko ima isto ime i prezime.

Cika Strile
Tako već da ! Iako je prilično rijetka kombinacija tvog imena i prezimena, naročito za BiH.
Kvirin is offline  
Old 06.04.2010., 22:01   #204
Quote:
..a unda kaže: Pogledaj post
iako, moram priznat da mi nije bas najjasnija rijec..dezerter. sta fali dezerterima?
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Old 06.04.2010., 22:05   #205
U mom slučaju, podaci su točni. Upisan je samo ratni staž, ostatak nije. Što znači da je ovo baza podataka iz Ministarstva branitelja. Nije iz MORH-a. Osim toga, GIS i KEP baze podataka sadrže puno više informacija.
trooly is offline  
Old 06.04.2010., 22:06   #206
Quote:
irdeto kaže: Pogledaj post
Ima li koliko tko prima novaca?

Biti će ovo prva u nizu neprospavanih noći za neke "neodgovorne pojedince"
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 06.04.2010., 22:08   #207
I tko je već zvao policiju?Koliko vidim svi samo sebe provjeravali ali opet sumnja u sebe je najgora.
torrio is offline  
Old 06.04.2010., 22:09   #208
konačno da je objavljen, makar i neslužbeno i na korektan način, bolje ovako, nego popis sa svime.
onaj koji poznaje branitelje, a koji nisu bili u ratu ili imaju malo dana,a imaju određenu mirovinu , moći će ih prijavit.
treba uvesti stroge sankcije za lažne branitelje.sve što su dobili da vrate, ako su uvezli automobil sa povlasticama, da nadoplate te povlastice + visoka kazna za prijevaru.
Markoleo is offline  
Old 06.04.2010., 22:10   #209
Zanimljiv je podatak o pojednicu "Andrija Hebrang" koji je u postrojbi "Ministarstvo zdravstva" na frontu proveo jedno pet-šest godina.. LOL
Banka is offline  
Old 06.04.2010., 22:11   #210
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
I tko je već zvao policiju?Koliko vidim svi samo sebe provjeravali ali opet sumnja u sebe je najgora.
Pa sumnja je, iz razloga što dečkima iz A tima za razminiravanje (Mungosi) nije riješen status. Obećano im je vođenje staža u tijeku razminiravanja kao u slučaju ratnog staža. A vidim da nije.
trooly is offline  
Old 06.04.2010., 22:11   #211
Nisu mi podaci potpuni, ali ne brinem, uopće me ratna priča više ne zanima. Zanima me jedino kako taj "registar" utiče na pronalazak "lažnih"? Ne uspjevam shvatiti Lažni su svi oni koji nisu u "registru" ili će sada Sud Objektivne i Upućene Javnosti razotkriti lažnjake?
__________________
Audaces fortuna iuvat
soc is offline  
Old 06.04.2010., 22:12   #212
bez adrese ili nekog drugog identifikatora ovo malo vrijedi...
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Old 06.04.2010., 22:14   #213
Quote:
soc kaže: Pogledaj post
Nisu mi podaci potpuni, ali ne brinem, uopće me ratna priča više ne zanima. Zanima me jedino kako taj "registar" utiče na pronalazak "lažnih"? Ne uspjevam shvatiti Lažni su svi oni koji nisu u "registru" ili će sada Sud Objektivne i Upućene Javnosti razotkriti lažnjake?
lažni su kojih nema ili ih ima sa krivim podacima, npr. netko je proveo 1 dan, a možda mu u registru piše 1 godina ili taj što je proveo 1 dan boluje od PTSP-a i prima mirovinu od 7000 kn.
Markoleo is offline  
Old 06.04.2010., 22:15   #214
a ako nekoga posjete i komsije , onako privatno , tko ga jebe?
da je bio za nesto koristan ionako nebi bio u ratu
bitno da je ulici zadovoljena znatizelja i da se ljudi bez vlastitog zivota sad mogu lijepo igrati s tudima
ZgSash is offline  
Old 06.04.2010., 22:17   #215
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a ako nekoga posjete i komsije , onako privatno , tko ga jebe?
da je bio za nesto koristan ionako nebi bio u ratu
bitno da je ulici zadovoljena znatizelja i da se ljudi bez vlastitog zivota sad mogu lijepo igrati s tudima
Pa zar "komšije" nisu u koaliciji s HDZ-om?
trooly is offline  
Old 06.04.2010., 22:18   #216
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a ako nekoga posjete i komsije , onako privatno , tko ga jebe?
da je bio za nesto koristan ionako nebi bio u ratu
bitno da je ulici zadovoljena znatizelja i da se ljudi bez vlastitog zivota sad mogu lijepo igrati s tudima
Pa bitno da moj "komšija" Jovan vidi gdje sam ja bio, a što ja ne mogu vidjeti gdje je bio on, nikome ništa.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje Cika Strile : 07.04.2010. at 12:25.
casio is offline  
Old 06.04.2010., 22:18   #217
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a ako nekoga posjete i komsije , onako privatno , tko ga jebe?
da je bio za nesto koristan ionako nebi bio u ratu
bitno da je ulici zadovoljena znatizelja i da se ljudi bez vlastitog zivota sad mogu lijepo igrati s tudima
a zašto da netko radi, a drugi živi kao kralj na grbači poreznih obveznika, a nema pravo na to????????????

500 000 branitelja????

nema šanse, to su i branitelji sami rekli.

sad se nekome trese budućnost i što će biti s njim.
Markoleo is offline  
Old 06.04.2010., 22:18   #218
meni je otvorilo stranicu prije par minuta i sve je točno pisalo, ali nažalost nije dugo trajalo
__________________
pusti srce da se smije.
bubbly* is offline  
Old 06.04.2010., 22:18   #219
Quote:
Disperadun. kaže: Pogledaj post
bez adrese ili nekog drugog identifikatora ovo malo vrijedi...

Po meni, ovo je samo još jedna zabava za široke mase. Koliko sam vidjela u ratu su bili pretežno sve sami imenjaci i prezimenjaci. Moj prijatelj nije primirisao rata, a eno tri puta isto ime u različitim postrojbama. Baš ga pitam što nije iskoristio neke povlastice. Ne bi me čudilo da i to nije objavljeno po nečijoj direktivi da se skrene sa pravih problema. Jeste li vidjeli da je opet išao benzin gore?
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Old 06.04.2010., 22:18   #220
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a ako nekoga posjete i komsije , onako privatno , tko ga jebe?
da je bio za nesto koristan ionako nebi bio u ratu
bitno da je ulici zadovoljena znatizelja i da se ljudi bez vlastitog zivota sad mogu lijepo igrati s tudima
a zašto da netko radi, a drugi živi kao kralj na grbači poreznih obveznika, a nema pravo na to????????????

500 000 branitelja????

nema šanse, to su i branitelji sami rekli.

sad se nekome trese budućnost i što će biti s njim i s njegvom mirovinom braniteljskom, na koju nije imao pravo.
Markoleo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.