Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2003., 10:11   #81
Re: kakvi su vam kriteriji?

Quote:
el Duderino kaže:
Mene zanimaju oni 'pravi' kriteriji, za izbor ljudi s kojima bi ste htjeli provesti ostatak života...
Ne znam... Dvojaki valjda. Znam samo da su oni koji su mene odabirali ispali pravi za mene, a one koje sam ja odabirala redom su bili krivi. Valjda drugi bolje znaju kaj mi dugoročno treba nego ja sama...
Uvjerila sam se da oni za kojima u hipu poludim nisu materijal za suživot kakav trebam. Ali i dalje se palim k'o šibica baš na takve. Pa sad ti biraj crno ili bijelo...

U jedno sam sigurna - vezat ću se uz osobu s kojom sam slična u "sitnicama koje život znače"- s kojim mogu provoditi jutra jer se isto rano budi, s kojim dijelim ukus u glazbi, koji će na sličan način željeti odgajati djecu, s kojim ću imati iste političke stavove, kome će obitelj biti na prvom mjestu, tko će voljeti papati isto što i ja, s kojim se neću bojati biti bolesna i s kojim ću se nadopunjavati - sve što nemam ja imat će on, a ono što njemu fali naći će se kod mene. Bit će to onaj s kojim se mogu zamisliti kao stara bakica. Moja mirna luka.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 10:43   #82
Re: Re: kriteriji....

Quote:
R2D2 kaže:
A sto ti imas za ponudit ???
4 krave, tri deve i jednu kozu
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 10:50   #83
Re: Re: Re: kriteriji....

Quote:
moonlightequila kaže:
4 krave, tri deve i jednu kozu
LOL

To sam si mogel mislit

Kak se snalazis sa 4 krave i 3 deve ?
R2D2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 12:23   #84
U jebote
sve sami pjesnici……

A navek je tak bilo
I navek tak bu…
Ona bira, ja reagiram
Ja biram, ona reagira
ili obrnutim redosljedom,,,,,,,svejedno,,,,,,
,bitno je uzajamno….
-pa kak ispadne(a navek ispadne, kad upadne)

a kriteriji?
Dobra tema za razmišljanje i raspravu,,,,
,kasnije.

No ipak, možda jedan
Kad mužjak bira ženku za uparivanje(parenje je prostački izrat za isto, samo je znatno smanjeno po vremenu i učestalosti) i obrnuto, važni su zubi…
Obavezno pogledati zube!!!!!!!tu se najbolje »vide« godine.
NEKsezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 12:47   #85
Quote:
Drito Konj kaže:
dzesika, reko dopuna...to ne treba ak ispunjavas one iz prvog posta
..ahaa..
Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 14:03   #86
Ja uvijek naletim na krive
__________________
Duše se obracaju jedne drugima i doticu na nebrojene i neizrecive nacine..............
cukili is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 20:21   #87
Quote:
Ima li kandidata?
Evo tuku se ko ce prije doc
Namche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 20:21   #88
Quote:
cukili kaže:
Ja uvijek naletim na krive
Misliš, na krave?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 20:34   #89
Re: Re: kakvi su vam kriteriji?

Quote:
just Sandy kaže:
U jedno sam sigurna - vezat ću se uz osobu s kojom sam slična u "sitnicama koje život znače" ... [etc.] ... Bit će to onaj s kojim se mogu zamisliti kao stara bakica. Moja mirna luka.

Samo da pitam (ne iz zajebancije) - da li takav postoji (ili ce postojati)?
Sve je to lijepo, divno i krasno, vecina bi ovdje, vjerujem (iako se nitko nije izjasnio - koliko vidim) isto potpisala sve kaj si rekla, samo se bojim da je jedno nasa teorija,a drugo praksa.

Anforcnetli.

Onda se s pravom mozemo pitati - ima li uopce smisla postavljati kriterije - ili u drugu krajnost - ima li smisla uopce traziti nekoga kad znamo da osim refleksije u ogledalu jako tesko da cemo naci takvoga...

[Ili ja danas samo previse razmisljam ]
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 20:40   #90
Quote:
samo se bojim da je jedno nasa teorija,a drugo praksa.
Svoja sam pravila napisao nakon sto sam nasao djevojku, ne prije toga. A ona je htjela nekog tko ce studirati isto sto i ona i da je u Zagrebu. Nit studiram, nit sam u Zagrebu.
Postoje neke karakterne osobine kojima se mozemo nadati, ali nikad ne treba teziti ekstremima, sto znaci da oci ne smiju biti ni previse otvorene, ni previse zatvorene.

tao furka
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 20:40   #91
Quote:
indian kaže:
Joooooj sad me opet tjeraš da kukam ovuda

JE, SVE JE TO TAKO KAKO KAŽEŠ...al ja sam zaključila da neću više kontra sebe i pravit se da nešto nije, kao naučila na lošim iskustvima i te stvari, kad to tako je. Jebe me se najebat ću
Ti si hrabra curka! Al ne slušaj mene previše - ja sad pokušavam izać iz selfdestructive faze. I ide mi dobro.
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 20:45   #92
Re: Re: Re: kakvi su vam kriteriji?

Quote:
shef Sale kaže:
ima li smisla uopce traziti nekoga kad znamo da osim refleksije u ogledalu jako tesko da cemo naci takvoga...
Sale pa kaj ti je?!? Jebote - pa ja ne bi mrtav bio sa nekim ko što sam ja! A ono kaj tražim (i kaj svi tražimo) je antipod.
Savršeni jin mome jangu.
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 20:53   #93
Quote:
Paragalactic kaže:
- ja sad pokušavam izać iz selfdestructive faze. I ide mi dobro.
Bravo ti!

I meni je uspjelo, pa mi sad fali
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 21:05   #94
Re: Re: Re: kakvi su vam kriteriji?

Quote:
shef Sale kaže:
Samo da pitam (ne iz zajebancije) - da li takav postoji (ili ce postojati)?
Naravno. Samo mu se i ti trebas prilagodit da bi ti pasao.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 21:07   #95
Re: Re: Re: Re: kakvi su vam kriteriji?

Quote:
Paragalactic kaže:
Sale pa kaj ti je?!? Jebote - pa ja ne bi mrtav bio sa nekim ko što sam ja! A ono kaj tražim (i kaj svi tražimo) je antipod.
Savršeni jin mome jangu.

Kaj mi je?
Svasta!

A u postu sam komentirao teoriju/razmisljanje just Sandy.
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 21:16   #96
Quote:
shef Sale kaže: Samo da pitam (ne iz zajebancije) - da li takav postoji (ili ce postojati)?
Postoji. Ja imam svoju mirnu luku. Al' ne mogu odoljeti divljim morima.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 08:50   #97
Thumbs up

Quote:
nataniel kaže:
BORAC.Da ne odustane niti kada vidi da se sprema najgora oluja, pa da nam je za potrazhit sklonishte.
Da se ne boji oluje,bilo kakve zhivotne vrste
"I moliti ću Gospoda da me stijenom tvojom učini, da mi snage i hrabrosti da ..."



Da me voli i oprosti mi kad želim biti muškarac veći nego jesam, da mi tolerira mane i dane kad me pere ptsp ... da joj ne smeta što sve želim imati pod kontrolom ... i što pjevušim od ranog jutra, dok se brijem, krečim ili perem auto ... nema ništa protiv vreće i rukavica u garaži ... strpljivo sluša moja dobacivanja, pošalice, štipkanja i glasna podrigivanja ( samo kad smo sami naravno ) ... i da ne dira daljinski kad je nogomet na tv !!!
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 09:52   #98
Da ima svoj život i joj puca ćošak za moje kriterije!
__________________
Sloboda nije uzajamno milovanje idiotskih glava...
...ona je svijest o skladu nesklada nesavrsenih ljudi.

Ja sam bogat čovek, za one koji to mogu da vide.

Danas nije lako biti budala. Konkurencija je velika.
Mudri Zeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 23:18   #99
Ako zeli s dvoje male djece na ramenima na filmski festival, spavat u satoru, spremna sam na brak.

Ako se prvo nasmije, a onda pocne rjesavat problem, moj je.

Ako zna uzivat u seksu ko i u putovanjima... I'm in love.

Ako se ljuti, raduje, psuje, veseli, plese, tuguje, razmislja sa srcem i otvoreno... imate muskarca mojih snova.

Jos ako fizicki drzi do sebe, voli jedrenje, sport, kulturu, ako ne kuka i nosi se hrabro i borbeno sa izazovima nemam vise sto razmisljat.

Jos jedan detalj, da misli i da ga zanima sto ja mislim.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 00:07   #100
ajde da i tvorac threada nešto kaže...

koliko god je teško izdvojiti konkretne stvari koje su nam važne... moram se i ja okušati u tom sportu.

kriteriji ovise o situaciji u životu... godinama...puno stvari... no da se koncentriram na here and now.

ono bez čega NE može: (ponavljam, trenutno... kad budem imao npr 40, situacija se može promijeniti) žena bi trebala biti inteligentna, trebala bi imati sličan smisao za humor te imati slične poglede na život. nekoliko hobija koje možemo dijeliti također ne bi bili naodmet. trebala bi biti barem malo ambiciozna (profesionalno) ali nikad tako da to stavlja prije veze. kreativnost je također a must. inače, personality wise, da je blaga, DOBRA, skromna, da nije neki uber-cinik... te da voli sex. eto, toliko. je l' tražim previše? (ovo nije retoričko pitanje)
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.