Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2007., 14:31   #1
Kako da mu kažem da imam fetiš na stopala?

Nova sam na forumu, dosta sam citala teme i vidim da se puno spominju stopala i noge kao sexualni fetish...

Gledala sam na netu razne filmice s tom sexualnom tematikom i svidjelo mi se recimo kako cure drkaju deckima stopalima pa kada decki lizu stopala

Imam novog decka i neznam dali se pali na stopala , noge... poceli smo sexualni zivot ali neznam kako da mu predlozim recimo da mu izdrkam stopalima ili da mi svrsi po njima ili recimo da mi lize stopala.. mojih par frendica su probale takve stvari i kazu da je nesto neopisivo to me jako pali ali neznam dali njega pali a jos je rano za pitati tako nesto da nebi mislio da sam luda..

ljudi help
 
Old 03.03.2007., 14:34   #2
mozes lagano pokusavati ad god uhvatis priliku malo ga nogom maziti.

pa ako je pametan shvatit ce

ili mu jednotavno reci da ti svrsi po nogama
Hittokiri Batousai is offline  
Old 03.03.2007., 14:46   #3
Pa jednostavno mu izravno kazes...ako mu je stalo do tebe, uciniti ce sve...

Ja bi za svoju djevojku ucinio sve...pa da mi predlozi...ne znam sto...
Sekach666 is offline  
Old 03.03.2007., 15:08   #4
Pokaži mu jedan takav filmić (ili više njih..nakon desetog će valjda shvatiti )..i pitaj ga što misli o tome...ili mu "usput" reci da ti se sviđa to

Što sad..u najgorem slučaju može reći da mu se ne sviđa (ali ne vjerujem da bi to rekao) i završite priču. A ti ćeš znati na čemu si...

sretno...
bound_by_His_love is offline  
Old 03.03.2007., 16:24   #5
Pa sacekaj jos malo..al mu lagano nagovjestavaj da zelis to...nako u zezanciji il nekim "slucajnim" dodirima...ak je imalo pametan vremenom ce skontati sta zelis...
Malina is offline  
Old 03.03.2007., 16:26   #6
a ček, ti to stvarno želiš?
acidophilus is offline  
Old 04.03.2007., 23:24   #7
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
a ček, ti to stvarno želiš?
to i nije tako smiješno... začudio/la bi se koliko tipova i cura ima taj fetiš - noge i stopala! jako velik broj! ne znam zašto je tome tako, al eto... i moga dečka strašno pale moja stopala (koja su, usput rečeno, uvijek skockana - ne pale ga baš svakakve nožurde ), pa se onda i ja napalim kad vidim njegovu reakciju... nema tu ništa čudno... sex je zabava - sve što nekom godi, prolazi! al noge i stopala su specifični - ljudi ili imaju totalni fetiš ili ne mogu pomisliti na isto od gadosti... čudno...
__________________
I would much rather have regrets about not doing what people said, than regretting not doing what my heart led me to and wondering what life had been like if I'd just been myself.
LoveStoned is offline  
Old 03.03.2007., 16:38   #8
Quote:
sweety-88 kaže: Pogledaj post
Nova sam na forumu, dosta sam citala teme i vidim da se puno spominju stopala i noge kao sexualni fetish...

Gledala sam na netu razne filmice s tom sexualnom tematikom i svidjelo mi se recimo kako cure drkaju deckima stopalima pa kada decki lizu stopala

Imam novog decka i neznam dali se pali na stopala , noge... poceli smo sexualni zivot ali neznam kako da mu predlozim recimo da mu izdrkam stopalima ili da mi svrsi po njima ili recimo da mi lize stopala.. mojih par frendica su probale takve stvari i kazu da je nesto neopisivo to me jako pali ali neznam dali njega pali a jos je rano za pitati tako nesto da nebi mislio da sam luda..

ljudi help
Prvo pokušaj s laganim maženjem ispod stola, onako malo ga počneš trljati sa stopalom. Ako mu se to ne svidi onda baš i nema smisla forsirati dalje, a ako mu se svidi onda kreni hrabrije.
Naravno uvijek možeš i otvoreno razgovarati o tome, ako imate takav odnos da možete popričati bez nekih kočnica.
Gipsyqueen is offline  
Old 04.03.2007., 23:16   #9
Probaj mu pokazat tako neki filmić, il probaj otić tu na forum i pitat ga više iz zezancije kak mu se to čini. Meni je bilo bed svoju curu pitat nisam znao kak će reagirat, pa sam više ono iz zezancije pito i uspio sam, malo sam je trebo uvjeravet da to nije niš loše i uspio sam!A većini ekipe je to grozno iako ja ne vidim niše loše u tome.
noy-88 is offline  
Old 04.03.2007., 23:27   #10
Samo ga nemoj dirat hladnim nogama
__________________
Strast misli o onom sta joj se svidja, a ne o onom sta je dopusteno!
goli is offline  
Old 04.03.2007., 23:41   #11
Quote:
goli kaže: Pogledaj post
Samo ga nemoj dirat hladnim nogama
i znojnim!!!
__________________
I would much rather have regrets about not doing what people said, than regretting not doing what my heart led me to and wondering what life had been like if I'd just been myself.
LoveStoned is offline  
Old 05.03.2007., 00:20   #12
Ako Vam se sviđa taj fetish, a ne znate da li će se svidjeti partneru ili partnerici, krenite laganim koracima. Nipošto nemojte zaskočiti partnera s tim jer ljudi svakako reagiraju na takve stvari, koje su, priznali mi ili ne ipak malo čudne za većinu.
dragonmax is offline  
Old 05.03.2007., 00:23   #13
Gle nekima se to svida,nekima ne. Ali vecini da. Barem koliko ja znam. Zato mu slobodno predlozi.
dJ_rush1 is offline  
Old 04.03.2007., 23:30   #14
Quote:
sweety-88 kaže: Pogledaj post
Nova sam na forumu, dosta sam citala teme i vidim da se puno spominju stopala i noge kao sexualni fetish...

Gledala sam na netu razne filmice s tom sexualnom tematikom i svidjelo mi se recimo kako cure drkaju deckima stopalima pa kada decki lizu stopala

Imam novog decka i neznam dali se pali na stopala , noge... poceli smo sexualni zivot ali neznam kako da mu predlozim recimo da mu izdrkam stopalima ili da mi svrsi po njima ili recimo da mi lize stopala.. mojih par frendica su probale takve stvari i kazu da je nesto neopisivo to me jako pali ali neznam dali njega pali a jos je rano za pitati tako nesto da nebi mislio da sam luda..

ljudi help

najbolje da probash to napravit... jel vjerovatno to nikad nije probao i ni sam nezna jel bi mu se svidjelo... a ako probash..odmah ces sve znat...

kamikaza vg is offline  
Old 05.03.2007., 00:22   #15
Quote:
HELP FETISH
Ja sam mislio da se radi o fetišu di se neko pali na to da pomaže ljudima. Odjebite
Drito Konj is offline  
Old 05.03.2007., 00:29   #16
stvarno sam open za svei svasta ali to mi toliko degenericno izgleda da je to strasno ...
a IMO nema te zenine ruke koja me moze obradit sa osjecajem moje desanke a kamoli
sad da mi jos ide drkat stopalima ...preneprakticno i nespretno !
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Old 05.03.2007., 00:45   #17
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
stvarno sam open za svei svasta ali to mi toliko degenericno izgleda da je to strasno ...
a IMO nema te zenine ruke koja me moze obradit sa osjecajem moje desanke a kamoli
sad da mi jos ide drkat stopalima ...preneprakticno i nespretno !
ma nije stvar samo u drkanju nogama! ja svom dečku to uopće ne radim! više je stvar u tome da njega pali sam pogled na moje nogice, a pogotovo kad ga još malo s njima "pogladim" i tako to... ej, ipak nisam toliko spretna da mu još i drkam nogama... još da mu ga slomim, a di sam onda jadna li sam! više je riječ o izazivanju partnera, međusobnom napaljivanju i tome slično - bar u mom slučaju...
__________________
I would much rather have regrets about not doing what people said, than regretting not doing what my heart led me to and wondering what life had been like if I'd just been myself.
LoveStoned is offline  
Old 05.03.2007., 00:56   #18
Započneš razgovor o seksu i pitaš ga što njega pali, onda kažeš što tebe pali... itd. Ako imaš lijepe i nježne noge, zašto bi se bunio. Samo nemoj slučajno zabit prste, petu ili čitavo stopalo u njegova jaja.
AngerMan is offline  
Old 05.03.2007., 01:04   #19
Ovako ja sam jednostavno mišljenja da ako mu je stalo do tebe.. ucinit ce to jer se ti osjecas dobro... banalni primjer.. ja volim lizat.. ali ne sad toliko da bi lizao zbog samo liza.. volim kad vidim kako cura stenje, uzdise i svrsava dok se ja trudim da joj bude sto bolje.. as simple as that!!!

a sto se pristupa tice.. kao sto kazu mnogi.. smao lagano i trebalo bi sve ok bit!
Blue Mist is offline  
Old 05.03.2007., 00:48   #20
joj curo ti si crazy
slatki_18_zg is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger