Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2009., 09:11   #61
Zna netko gdje se u ZG da nabaviti srebrna Panasonic plazma TH-37PX8ES(A) ??? Po mogućnosti na akciji...

Već par dana tražim i svaki dućan koji nudi navedeni model na netu, na kraju ispadne da ga nemaju. A ovi u Mercatoneu su dobili nekakvu okrljenu seriju bez dvb-t-a...svašta

Već sam lud
__________________
Mačak Pero
R.I.P.
Zg_noj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 10:14   #62
taj model već pomalo zastarijeva... predugo si čekao s kupovinom... ;-))
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 11:18   #63
Bitno da je još do jučer na nabava.hr stajalo 8-9 ponuđača za navedeni model, a kad tamo - zapravo ga nitko više ne drži...


Gibam sad u Metro. Možda ga oni još imaju
__________________
Mačak Pero
R.I.P.
Zg_noj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 11:42   #64
e pa nisu svi ažurni ko ti... lol
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 13:02   #65
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
37" PV8 za 3600kn...jesi li to bio ti s tom informacijom?
Da, stranicu prije, plus PDV, pise lijepo...
TommyZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 17:52   #66
Quote:
TommyZG kaže: Pogledaj post
Da, stranicu prije, plus PDV, pise lijepo...
Ma znam, kupio sam ga za 3600 zahvaljujući tvojoj informaciji, samo sam to dao kao primjer kako je Metro, kad su akcije, besramno povoljan, ali samo ako "legne" model...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 12:53   #67
U Pevecu 42PV80 za 3600 kn!
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 13:23   #68
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
U Pevecu 42PV80 za 3600 kn!
U bemti ... a jel imaju PY il nekim cudiom PZ model po nekoj povoljnoj cjeni?
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 14:30   #69
ne
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 14:38   #70
al pazi, dobra telka, al nema DVB-T iz (tada) poznatih razloga, a čini mi se i da je za taj bilo rečeno da skart veza s vanjskim recom i nije neka sreća od slike (mutnjikava)-nisam ziher jel baš taj model bio, ne sjećam se više pa se unaprijed ispričavam ostalima koji će možda i bolje znat pa me i ispravit.. :-)
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 15:53   #71
Da vidite kako u peveca skladište televizije i nježno rukuju s njima vjerovatno bi odustali od plazme

Kad bi radnika pokušao upozoriti da plazma stoji uspravno on bi ti rekao "ma šta će joj bit, bitno je da ih neleži više od 10 na njoj"
MirkoST is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 17:20   #72
kaufland kupio metro... neće nam sad valda i akcije i cijene dirat?!!?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 18:30   #73
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
kaufland kupio metro... neće nam sad valda i akcije i cijene dirat?!!?
kakve su to gluposti,koji Kaufland,koji metro ,se to radi o Metrou kod nas ili na globalnoj razini

i od kud ti ta informacija
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 19:10   #74
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
U Pevecu 42PV80 za 3600 kn!
Marketinski trik..otisao po nju vratio se bez nje..bile navodno 2 a jedna s polica..ludilo!sumnjam da su bila i ta 2..pa koja je nabavna cijena te televizije???
Vermox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 19:52   #75
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
kakve su to gluposti,koji Kaufland,koji metro ,se to radi o Metrou kod nas ili na globalnoj razini

i od kud ti ta informacija
Kaufland: Nije istina da smo kupili Metro u Hrvatskoj i nemamo takvih namjera!

Informaciju da je njemački Metro pronašao kupca za svoju hrvatsku podružnicu u Kauflandu, demantirao je glasnogovornik te tvrtke, a demantij je stigao i iz središnjice njemačkog Metroa

Piše: Goran Šikić
Dnevni poslovni list Business.hr objavio je u današnjem broju da je njemački Metro pokušavao svoju hrvatsku podružnicu prodati Billi i Sparu, pa zatim i Agrokoru, te da je "kupac napokon pronađen u Kauflandu, koji je pristao platiti 450 milijuna kuna". Dio dogovora o preuzimanju, prema navodima u Business.hr, uključuje otpuštanje 500 radnika te 70 ljudi iz Uprave što čini gotovo trećinu radne snage Metroa Hrvatska. No, glasnogovornik Kaufland Hrvatska Goran Butorac obratio se javnosti demantirajući tu informaciju. Kaufland ističe kako "objavljeni podaci ne odgovaraju istini te su potpuno neutemeljeni".

"Izričito naglašavamo da Kaufland nije kupio Metro u Hrvatskoj te da nema takvih namjera. Nejasno nam je iz kojih je izvora business.hr dobio podatke koji su, još jednom ističemo, potpuno neistiniti. Ovim putem želimo izbjeći nesporazume i uznemirenost kod djelatnika Kauflanda i Metroa u Hrvatskoj zbog objavljenog članka", piše u dopisu Gorana Butorca iz Kaufland Hrvatska k.d.

Iz Metro Hrvatska također su demantirali navedenu informaciju objavljenu u Business.hr. "Navodi o navodnoj prodaji tvrtke Metro Cash & Carry Hrvatska u potpunosti su netočni, kao i sve druge informacije objavljene u navedenom tekstu. Smatramo da je ovakvo obmanjivanje javnosti za svaku osudu i razmatramo sve mogućnosti pravne zaštite protiv objavljivanja lažnih informacija sada i u budućnosti. Još jednom želimo naglasiti da Metro Cash & Carry Hrvatska nikada nije bio ponuđen na prodaju ni jednom trgovačkom lancu, da ne planiramo nikakva masovna otpuštanja i da g. De Wit ne napušta Hrvatsku, tj. ostaje i nadalje na mjestu predsjednika Uprave Metro Cash & Carry Hrvatska", stoji u priopćenju koje je poslano iz odjela korporativnih komunikacija Metro Hrvatska.

Metro Hrvatska poslao je i izjavu iz njemačke središnjice tvrtke u Duesseldorfu, u kojoj stoji: "Glasine o navodnoj prodaji Metroa Cash & Carry Hrvatska su potpuna besmislica. METRO Cash & Carry ušao je na hrvatsko tržište 2001. godine i od tada bilježi vrlo pozitivan razvoj. U 2008. godini ovaj trend je nastavljen i postignut je značajan porast prodaje, unatoč općem gospodarskom padu. Nastavljamo njegovati i dobre odnose s našim profesionalnim kupcima i lokalnim dobavljačima. U budućnosti ćemo i nadalje razvijati naše poslovanje u Hrvatskoj kao dio našeg dugoročnog poslovnog opredjeljenja."

Zadnje uređivanje zealotic : 13.03.2009. at 20:07.
zealotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 20:20   #76
Pa bilo bi suludo za očekivati ovak nekaj

Za početak Metro je firma na svjetskoj razini takve snage da realno pojede za doručak Kaufland u jednom zalogaju,a mogla bi kupit i cjelu HR da hoće

zato mi je vjest i bila izuzetno nevjerojatna,kao i uvjek očito se radi o laprdanju naših izuzetno upučenih novinara vjerojatno je neki radnik dao otkaz u Metrou i otišao u Kaufland,a novinar je odmah složio krajnje profesionalni članak

Mora da je neki vrhunski novinar sa Index.hr-a prešao u Business.hr
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 20:28   #77
da da... kaj neki novinar radi u index.hr?!? a business.hr je propao pa tako da... jak je i kaufland bez brige sinko...
zealotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 22:26   #78
Quote:
Vermox kaže: Pogledaj post
Marketinski trik..otisao po nju vratio se bez nje..bile navodno 2 a jedna s polica..ludilo!sumnjam da su bila i ta 2..pa koja je nabavna cijena te televizije???
Bio sam danas, i pitam kak to da je 3600, i veli lik, pa to je samo ta s police, i ima napuknut stalak pa je cijena zato takva. Inace,kao daju 2g garanciju na panasonic. A prije tjedan dana sam bio i bila akcija za pv 80 42" snizeno sa 5500 na 4800, a danas ta ista snizeno sa 7300kn na 3600 .....LOL
007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 22:47   #79
Da, i ja sam se pomamio za 42PV8 za 3600, dok sam stigao u Pevec u 16.30 već je bila prodana (samo izložbeni), no bio je i jedan 37PV8 također izložbeni za 3600, te kada sam se vratio oko 19 i taj je bio prodan. Ostao je samo 50PV8 i 50PV700 za 5999 kn, i 50PY700 no isto samo izložbeni primjerci. Na kraju sam kupio Samsung 42A416C1 plasmu za 4599 kn. Meni, a pogotovo mojoj curi je neusporedivo ljepša od Panasonica, ima DVB i 2 godine garancije i imali su ih u skladištu zapakirane. Panasonic ima malo bolju sliku, ali su ružžžžni šteta za njih.

Nego, imam problem sa DVB-T. Sliku dobivam preko zajedničke antene u stan (Zg). S analogijom nema problema, svi programi se super vide, no kako će se uskoro ugasiti htio bih gledati digitaliju. Kao zemlja probao sam postaviti UK, Germany, Italy... no kada uđem u meni-u u Digital menu -> digital channel, nestane mi izbornik u pozadini se čuje zvuk od nekog programa ali nemam nikakvu sliku? U uputstvima piše da se tu namještaju digitalni kanali, no meni nestane izbornik što me jako čudi.

Pomoć?
garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 01:52   #80
čekaj myte-a i ostale, sad će oni..brzo...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.