Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2011., 18:06   #101
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
ali treba mu neki razlog da se odmakne. ne moze samo tako otici i reci 'vise ti nisam prijatelj i necu se vise druziti s tobom'.
ma jednostavno smanjitit intenzitet druženja, posvetit se 2. prijateljima, viđat ju sto rijeđe i na što kraće..
witchofportobel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 02:07   #102
Evo ja sam se osjetio pozvanim govoriti o ovoj temi budući da sam i sam nešto slično prošao. Naime, godinama sam bio (i još jesam) zaljubljen u frendicu s kojom sam bio jako dobar. Družili smo se, zezali, izlazili zajedno tako da mi je uvijek bila blizu, a ipak predaleko. Stalno sam sanjario o njoj, maštao, ali nikad nisam ništa u vezi toga napravio. Ja sam je samo gledao iz prikrajka i pizdio od ljubomore na sve momke koji su bili s njom. Tako smo jednom s društvom zarakijali i ja se nalijem ko deva. Poneseni dobrom atmosferom ona ti meni sjedne u krilo. Ja onako alkoholiziran počnem brbljati i saspem joj sve u lice i kako sam u nju zaljubljen, kako stalno mislim na nju, kako zbog nje nemam cura... da bi joj na kraju rekao da je volim i onako je filmski zažvalio. Ona sva zbunjena se izvlači, kaže da sam pijan, da ne znam što govorim itd. Tek kad sam se otrijeznio skužio sam šta sam rekao. I od tada naš odnos nikad nije bio isti. Počeli smo se pomalo udaljavati, da bi se na kraju i prestali družiti (valjda nam je bilo preneugodno). Bilo kako bilo, naš se odnos danas svodi tek na pozdrav kad se sretnemo na ulici. A ko bi je i krivio, mislim, pijani frend je šlata i iskazuje vječnu ljubav i odanost
Pouka: nemoj ujebat prijateljstvo zbog eventualne veze (koja se najvjerojatnije neće ni dogodit) koja bi ionako vrlo vjerojatno brzo završila
horuswidjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 02:44   #103
Been there, done that...

Nakon dužeg poznanstva meni se dogodila ista stvar...
Nakon što više nisam mogla šutjeti, odvukla sam dotičnog na kavu i bila brutalno iskrena. A i trebala mi je bilo kakva promjena u našem odnosu...
Kobna pogreška...
Iako je bio drag kao i uvijek, bilo je jasno da zapravo želi pobjeći iz tog birca.
Nakon toga on se gotovo nikad ne javlja prvi, a ja si stalno obećavam da mu se neću javiti i obećanja redovito kršim. Bilo bi mi lakše da me jednostavno pošalje k vragu.

Svjesna sam toga da bi za moje emocionalno zdravlje najbolje bilo da se u potpunosti maknem i obrišem ga sa svih društvenih mreža, ali to jednostavno ne mogu napraviti.

Uglavnom, i ja se slažem da joj na neki način to trebaš pokazati, ali mislim da joj nikako ne bi trebao izravno reći. To nikad nikom nije donijelo ništa dobro. Ako dotičnu zašlataš, valjda će shvatiti neke stvari, a ako ne bude uspješno, uvijek se možete praviti da se nije dogodilo dok je, s druge strane, preko izgovorenih riječi užasno teško prijeći. Ja preko vlastitih još uvijek ne mogu...

Možda ti ova tema pomogne u tvojoj odluci:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=624343
angerona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:54   #104
bio sam jako blizu da joj kazem,presutio sam-kad ce mucenje prestat
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 01:18   #105
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
bio sam jako blizu da joj kazem,presutio sam-kad ce mucenje prestat
mislim da sam odgovorio ( https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...3&postcount=85 )al evo ponovicu...odg je nikad, jer ces stalno razmisljat sta bi bilo kad bi bilo.....
Quote:
horuswidjet kaže: Pogledaj post
Evo ja sam se osjetio pozvanim govoriti o ovoj temi budući da sam i sam nešto slično prošao. Naime, godinama sam bio (i još jesam) zaljubljen u frendicu s kojom sam bio jako dobar. Družili smo se, zezali, izlazili zajedno tako da mi je uvijek bila blizu, a ipak predaleko. Stalno sam sanjario o njoj, maštao, ali nikad nisam ništa u vezi toga napravio. Ja sam je samo gledao iz prikrajka i pizdio od ljubomore na sve momke koji su bili s njom. Tako smo jednom s društvom zarakijali i ja se nalijem ko deva. Poneseni dobrom atmosferom ona ti meni sjedne u krilo. stJa onako alkoholiziran počnem brbljati i saspem joj sve u lice i kako sam u nju zaljubljen, kako stalno mislim na nju, kako zbog nje nemam cura... da bi joj na kraju rekao da je volim i onako je filmski zažvalio. Ona sva zbunjena se izvlači, kaže da sam pijan, da ne znam što govorim itd. Tek kad sam se otrijeznio skužio sam šta sam rekao. I od tada naš odnos nikad nije bio isti......
Pouka: nemoj ujebat prijateljstvo zbog eventualne veze (koja se najvjerojatnije neće ni dogodit) koja bi ionako vrlo vjerojatno brzo završila

da ti nisi kojim slucajem moj klonovo bodirano iz tvog teksta sam i ja uradio
mislim da ti pouka nije na mestu....mi smo zasrali (i to debelo) al ako se to uradi takticno,stvar moze uspjeti...i ako neuspije makar ti nece visit upitnik ko ovom jadnom smajliću


taman sam zaboravio bruku i sad me ova tema podsjeti..koji vrag me natjera da pisem

Zadnje uređivanje touch brain : 08.06.2011. at 01:33.
touch brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 11:58   #106
Vidim ovu temu i imam sličan problemčić no u kontra smjeru. Kako to ide kod vas muškaraca?
Da, mi žene ako jednom strpamo u ladicu prijateljstva, mala je vjerojatnost da iz te ladice prebacujemo u drugu. A što je sa muškarcima?
Uh, ne piše mi se cijela situacija jer je podosta komplicirana, no u principu, zanima me je li veća mogućnost da ON progleda i uzvrati tamo nekoj frendici osjećaje nego obrnuto?
MeInWonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 12:21   #107
Quote:
MeInWonderland kaže: Pogledaj post
Vidim ovu temu i imam sličan problemčić no u kontra smjeru. Kako to ide kod vas muškaraca?
Da, mi žene ako jednom strpamo u ladicu prijateljstva, mala je vjerojatnost da iz te ladice prebacujemo u drugu. A što je sa muškarcima?
Uh, ne piše mi se cijela situacija jer je podosta komplicirana, no u principu, zanima me je li veća mogućnost da ON progleda i uzvrati tamo nekoj frendici osjećaje nego obrnuto?
mislim da nebi trebali generalizirat..u takvim situacijama sanse su uvjek male bez obzira jel u pitanju prijatelj ili prijateljica..

sta ces uradit po tom pitanju zavisi od tebe i tvog karaktera..netko se zadovolji mrvicama sa stola (prijateljsvom)...neko se nemoze zadovoljit s time i rizikuje sa cijenom da izgubi prijateljsvo....svaki odabir je u ovom slucaju pravi pravi tj nema pogresnog..koji ces ti izabrat zavisi od tebe
touch brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 14:18   #108
Quote:
touch brain kaže: Pogledaj post
mislim da nebi trebali generalizirat..u takvim situacijama sanse su uvjek male bez obzira jel u pitanju prijatelj ili prijateljica..

sta ces uradit po tom pitanju zavisi od tebe i tvog karaktera..netko se zadovolji mrvicama sa stola (prijateljsvom)...neko se nemoze zadovoljit s time i rizikuje sa cijenom da izgubi prijateljsvo....svaki odabir je u ovom slucaju pravi pravi tj nema pogresnog..koji ces ti izabrat zavisi od tebe
Ma da, u pravu si. I mislim da ova situacija i moja jedinu dodirnu točku imaju u tom muško- ženskom prijateljstvu, a i to poprilično površno.
Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Moj odabir je takav da se maknem od tog svega dok još imam malo zdravog razuma, odbolovati i vratiti se zdrava
MeInWonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 17:36   #109
Quote:
horuswidjet kaže: Pogledaj post
Evo ja sam se osjetio pozvanim govoriti o ovoj temi budući da sam i sam nešto slično prošao. Naime, godinama sam bio (i još jesam) zaljubljen u frendicu s kojom sam bio jako dobar. Družili smo se, zezali, izlazili zajedno tako da mi je uvijek bila blizu, a ipak predaleko. Stalno sam sanjario o njoj, maštao, ali nikad nisam ništa u vezi toga napravio. Ja sam je samo gledao iz prikrajka i pizdio od ljubomore na sve momke koji su bili s njom. Tako smo jednom s društvom zarakijali i ja se nalijem ko deva. Poneseni dobrom atmosferom ona ti meni sjedne u krilo. Ja onako alkoholiziran počnem brbljati i saspem joj sve u lice i kako sam u nju zaljubljen, kako stalno mislim na nju, kako zbog nje nemam cura... da bi joj na kraju rekao da je volim i onako je filmski zažvalio. Ona sva zbunjena se izvlači, kaže da sam pijan, da ne znam što govorim itd. Tek kad sam se otrijeznio skužio sam šta sam rekao. I od tada naš odnos nikad nije bio isti. Počeli smo se pomalo udaljavati, da bi se na kraju i prestali družiti (valjda nam je bilo preneugodno). Bilo kako bilo, naš se odnos danas svodi tek na pozdrav kad se sretnemo na ulici. A ko bi je i krivio, mislim, pijani frend je šlata i iskazuje vječnu ljubav i odanost
Pouka: nemoj ujebat prijateljstvo zbog eventualne veze (koja se najvjerojatnije neće ni dogodit) koja bi ionako vrlo vjerojatno brzo završila
Ujebao bi prijateljstvo tako i tako. Bolje ujebat prijateljstvo nego sam sebe godinama mucit. Treba to odrezat i gotovo. Pa ni prijatelji nisu nezamjenjivi, covjek nadje druge, mozda jos i bolje nego sadasnje.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 23:05   #110
prvo isprike touch brainu na buđenju loših uspomena, ni meni nije bilo svejedno.
Što se tiče pouke, možda sam u krivu, ko bi više znao... Samo bih volio vratiti vrijeme i odigrati to drugačije. Možda je mrgood u pravu kad kaže da treba reći sve i vidjet na čemu si nego godinama živit i mučiti se.
horuswidjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 02:38   #111
mindfuck

Postoji i metoda koja se zove "mindfuck" iliti je****e u mozak. Jedino tako mozes zainteresirat frendicu za sebe. Probo sam sam i fakat ide. Jedno vrijeme joj se stalno javljas, stalno se vidjate i odjednom joj se ne javljaj, odbijaj otic van s njom... Vjeruj mi, falit ces joj. Onda opet odi s njom, budi pristojan, pa onda opet malo odbijaj i nemoj bit tak pristojan (ali ne smijes bit bezobrazan) i tak se malo igraj... Ako se ne zagrije nimalo za tebe, onda joj probaj suptilno natuknut. Prvo kroz salu, a onda ozbiljnije. Ak ni to ne ide onda ti ostaje direkt... :S

pa sad...
mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 03:49   #112
@ mrtvac

I onda što, izmanipuliraš nekoga da počne za tebe osjećati nešto više?
To onda nsu Prave emocije, ne onakve kakve bi trebale biti.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 04:04   #113
Glupo okolišanje,od toga uvijek nista ne ispadne jer osoba samim time ispada jadna i gejasta a još k tome je muškarac,na taj ju način neces zainteresirati jer ces okolišanjem dobiti glatki odjebitis,a ionako je okolišanje vječno oružje nježnijeg spola
dakle ili skupi muda i reci joj sve sta joj imaš za rec ali se pokušaj držati što muževnije i čvršće dok joj to budeš govorio da pored toga što si joj muški prijatelj osjeti i zainteresiranu MUŠKU I MUŽEVNU osobu ili šuti vječno i pati.
__________________
Düster steht der Wald, kein Blatt bewegt sich und durch die Nacht dringt einsam ein Licht. Am Masurensee ziehen die Kraniche wieder umher-Fern im Norden rauscht das Meer.
@bld@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 07:48   #114
želiš li se kajati zbog toga što se dogodilo il želiš patiti, tj maštati što se sve moglo dogoditi! tvoja odluka!
__________________
pozdrav za sve vatre žive...
many.000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 22:46   #115
Jel mi moze netko posudit auto da se zabijem u zid,ak ima neku kramu viska?
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 11:25   #116
ne da mi se sad sve citati, koliko cesto se druzite? I zasto joj jos nisi rekao? Jesi svjestan da se ovako samo mucis, druzis se s nekim koga volis a moras joj skrivati osjecaje. U nemogucnosti si u krajnjem slucaju da se ponovo zaljubis jer si zapeo u ovoj situaciji. Ako joj kazes, imas dvije mogucnosti koje su jasne. U prvoj joj kazes i zavrsite skupa, zabrijete kaj vec a u drugoj joj isto tako kazes i ona te odbije. I ti nastavis dalje, u krajnju ruku sretan sto znas na cemu si. Treca solucija da se druzis s njom i predstavljas se kao frend, a zapravo potajice mastas o njoj je nezdrava za tebe kao prvo i prvo (koliko to vec traje btw), a i nije fer prema njoj. NEMA nista dobro u tome sto odugovlacis, bila sam jednom na mjestu tvoje frendice. Reci pa kud puklo da puklo, osjecat ces se lakse. Moj frend kad mi je rekao je dodao: sad se osjecam kao da mi je pao kamen sa srca, puno mi je lakse. Nadam se da ce i tebi biti tako
pivopija B) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 22:36   #117
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Odlucio ostati frend i potrudit se izbacit gluposti iz glave,zasad ne ide bas al valjda bude .Slini za par likova iz okoline,pa sam sad u fazi u kojoj bi najrade ubio te likove .Bit ce bolje
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
100% cu bit odbijen ,a ne zelim upropastiti prijateljstvo.
ma najbolje da ti njoj kazes ili da se potpuno udaljis od nje, ako si vec toliko uvjeren da ces biti odbijen. samo prestani muciti samoga sebe. nakon nekog vremena ce ti mozda pasti na pamet da ti ona nije jedina prijateljica, vec da imas mnogo drugih prijatelja i prijateljica s kojima se mozes druziti. i ako je zaboravis, mozda se zaljubis u neku drugu za koju ces mozda imati vise sansi.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 23:10   #118
A i ja sam bio u slicnoj situaciji i onda sam samo odjednom otisao iz njezina zivota, faks i to (kao (pi**kica sam)). Sad ne pricamo Bolje ti njoj reci sve, ako te odjebe onda se naljutis na nju i lakse je zaboravis...
__________________
Can I just say that, of all the idiots, in all the idiot villages, in all the idiot worlds, you stand alone, my friend.
Labirinth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 00:16   #119
Nemoj joj GOVORITI ...ako se cesto vidjate, zamisli da ste u vezi..vodi je na mjesta koja voli, zabavljajte se, grlite, i ostalo..spontano ces doci u priliku da ju poljubis i tad uradi to..i nastavi s tim sto ste radili pre toga. Ako negativno odreaguje reci joj da ne znas sta ti je bilo..da su ti njene usne u tom trenutku izgledale kao da traze poljubac. Ako pozitivno odreaguje nastavi spiku da se dobro ljubi..DOBIJAS prijateljstvo s povlasticama ili curu-ako se dobro ljubis
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 00:41   #120
Joj nemoj se vise patiti... bar je vama muskima lakse, imate pravo pristupiti i reci, mi cure ispadamo agresivne, pa ja nemam drugog izbora nego patiti, jer sam u prijatelja zaljubljena vec dobrih pet mjeseci... Ne mogu zaboraviti na njega, on se zeli vidjati sa mnom samo povremeno jer mu je fora druzenje sa mnom, ali nista vise. Ja ne zelim nista reci da ne ispadnem agresivna...

A tim mozes bez problema! Pa valjda i ona kuzi ako se cesto vidjate, pa samo nesto poduzmi! Puno srece!
Nocna_ptica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.