Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2009., 09:24   #21
Evo imaš za 560kn
http://www.segar.hr/products/1007421
mitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 09:47   #22
Fala na pomoći. Našao sam u Bossizu za 399 kn. Piše da ima cd i USB opciju. Iako ja CD utor ne vidim, ali nije me briga jer ima USB. To mi samo i treba.

A za slušanje muzike preko radio frekvencije s odgovarajućim uređajem; Imalo je par poznanika razne "skupe" uređaje, i zvuk nije bio čist, a ponekad je gubilo signal. Neda mi se igrat s tim.

Ova opcija s USB-om mi je sigurnija, a izgleda i jeftinija.

Zadnje uređivanje surfam26 : 16.09.2009. at 09:48. Reason: uređenje
surfam26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 10:31   #23
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
To ti iz iskustva? Koji RF modulator si koristio? Zanima me to uzet, ovo je prva vijest da ima proglema sa signalom..
Kod FM transmittera nije samo problem u signalu, meni je veci problem što onda nemam nikakve kontrole preko radija, nemam nikakve informacije na displayu i to me živcira. Ja osobno sam imao neki full jeftini transmitter a radio je OK što se tiče signala.
dawg is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 10:37   #24
Quote:
surfam26 kaže: Pogledaj post
Fala na pomoći. Našao sam u Bossizu za 399 kn. Piše da ima cd i USB opciju. Iako ja CD utor ne vidim, ali nije me briga jer ima USB. To mi samo i treba.
A za slušanje muzike preko radio frekvencije s odgovarajućim uređajem; Imalo je par poznanika razne "skupe" uređaje, i zvuk nije bio čist, a ponekad je gubilo signal. Neda mi se igrat s tim.
Ova opcija s USB-om mi je sigurnija, a izgleda i jeftinija.
Ne znam baš koliko ćeš se usrećiti sa Loboxom. To rješenje sad izgleda OK, ali pitanje je koliko je trajno. Brat mi ima neki isto tako jeftikaner i brzo je počeo gubiti kontakt na ploči, neće baš čitati sve stickove, počeo se blesirati i slično. Moja preporuka je
Kod:
http://www.emmezeta.hr/multimedija/audio/auto-radio/2455/autoradio-cdmp3-pioneer/?page=1#content
ako želiš neko trajnije i malo kvalitetnije rješenje.
dawg is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 10:40   #25
stvarno, razlika je 150-200kn za što se dobija pioneer-ov!!! autoradio...pa makar bio najjeftiniji i najlošiji njihov, sigurno je bolji od ovih no-name sprava...za tih 200 kn ne dobijaš samo USB konektor nego i playback s njega, dake nije samo komad plastike/metala u pitanju...bez uvrede, ako smatraš da 200 kn je prevelika razlika za dat između fiće i golfa, mislim da ti je malo poremećen sustav vrijednosti pa nije razlika 1000 kn
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 11:35   #26
I još pajo ima i AUX ulaz uz sve to
dawg is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 11:39   #27
Ima li Lobox kakve veze sa lobotomijom???
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 11:41   #28
Quote:
žoss kaže: Pogledaj post
Ima li Lobox kakve veze sa lobotomijom???
Kako ne kupiš lobox, onda ti se pokvari pa sam sebi napraviš lobotomiju od muke.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 14:04   #29
Prvo - nije razlika 200 kn, nego 300 kuna. Dakle dobijem gotovo dva B-a za jedan Pionir,
Drugo - ukoliko se pokvari, postoji garancija godinu dana.

Inače slažem se da nije prevelika razlika u novcu, s obzirom na kvalitetu, ali sada je situacija takva kakva je.

Ako ovaj ispadne promašaj, vrratim ga dodam lovu i uzmem bolji. Zašto ne probati ?
surfam26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 14:41   #30
ma gle, stvarno, nisu to neki novci za radio, razlika do pioneera je velika (u postocima) i da, imaš godinu dana garancije, ali vidjet ćeš i sam to ne vrijedi gubiti živce. Jer takvi radiji imaju običaj ne čitati svaki puta stick, neće svaki put učitati cd, sitnice koje te naživciraju a ne isplati se nositi na servis jer će oni reći da je to OK. Svakako javi dojmove ovdje nakon kupnje.

P.S. teško ćeš ga nakon 3 mjeseca korištenja vratiti i nadoplatiti za drugi.

Zadnje uređivanje dawg : 16.09.2009. at 14:42. Reason: dodatak
dawg is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 00:29   #31
jel ima gdje za kupiti onakav okrugli kao sa slike i koliko bi taj bio gute
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 09:10   #32
Kupio i ja,ima USB i utor za SD kartice,platio 110kn.Ponekad se dogodi da krči jer se sudara sa nekom frekvencijom.Baš takav žuti sam kupio.
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 11:30   #33
Ja sam nedavno naručio preko ebaya za 250 kn:



To je FM transmiter sa utorom za SD karticu i Bluetooth handsfree. Sa strane je utor u kojem je smještena slušalica za razgovor tijekom vožnje koja se vadi i stavlja u uho. E sad, našao sam mu više mana nego dobrih strana.

Kao prvo, trebao bi se pričvrstiti za volan, ali dio koji se postavlja na volan nema dovoljno gripa pa nema šanse da stoji čvrsto pričvršćen na volan, kliže se sa svih volana na koje sam ga probao postaviti, bilo mekanih, tvrdih, glatkih, hrapavih, drvenih,... Kako je napravljen u obliku slova U, stezanjem vijka s stražnje strane nosača prednji dio se raširuje i cijeli nosač klizi s volana. Nema šanse pritiskati tipke samo prstom, ako uopće uspijemo nekako uređaj postaviti na volan, treba ga držati s obije ruke što je u vožnji jako nepraktično.



Druga stvar je Bluetooth povezivost s mobitelom. Mobitel i uređaj se upare, ali nakon nekog vremena mobitel sam od sebe počne mijenjati razne profile kao handset, autoinstalacija i sl. ili se jednostavno postavi krivi profil pa je razgovaranje nemoguće. Jako rijetko se upare uredno i radi sve kako treba. Isprobano s više mobitela i na svakom je ista priča.

Treća stvar je kvaliteta zvuka. U auto je ugrađen jako osjetljiv radio prijemnik pa mi je u Splitu izuzetno teško pronaći neku slobodnu frekveciju a da nije zauzeta od nekih mnogobrojnih talijanskih radio stanica. Ako se i nađe neka slobodna frekvencija, ne znači da nakon par kilometara radio neće pronaći neku talijansku postaju i dolazi do krčanja. I ono što mi najviše smeta je kvaliteta samog zvuka, mutan je s izraženim srednjotonskim područjem i naporan za slušanje. Nije bitno kakva je kvaliteta MP3-ca, da li sam ih sam kodirao s visokim bitrateom ili skinuo s neta, problem je isti. Najviše mi je smetalo jer većinu vremena provodim u Lanciji u kojoj je tvornički Boseov audio sustav, pa da moram slušati taj krčavi i mutan zvuk. Jednostavno sam taj uređaj poklonio bratu pa nek se on zeza s njim

__________________
Foxy
Foxy44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 23:08   #34
Prilog 8703

mene zanima ovakav uređaj
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Zadnje uređivanje mitnica : 15.10.2009. at 22:54.
mitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 00:32   #35
Cool

jeli ima ko iskustva s ovim uređajem
http://www.njuskalo.hr/ostala-autoop...d-oglas-794101
ne košta puno a na papiru nudi mnogo..., zanima me kavliteta zvuka koju prenosi, šušti li i to...????
dr.Noo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 16:06   #36
oho, to je već novija generacija. mp5 player


ma, svaki FM transmiter smanjuje kvalitetu, povećava mogućnost vanjskih smetnji i slično.. IMHO, jedino ako baš ne postoji drugi način, službeni je auto ili slično. danas gotovo svaki radio ima AUX ili CD changer ulaz, pa može se i za neveliku lovu promijeniti radio. svako to rješenje je bolje od transmitera
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 11:36   #37
I jesi možda saznao šta o tom iz oglasa iz Njuškala. malo sam pogledala i da čini se ovako d apuno daje, sad je jedino koliko šuma i kvalitete za toliko novaca. Pa ako si došao do kakvog infa, pliz napiši.
Tina_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 18:03   #38
Audio sustav za auto

Pozdrav svima!
Molim vas malo pomoć oko slaganja audio sustava za auto, budući da nisam baš dobro upućen u tu temu.

Stavio bi ovaj radio (usb, cd, tuner, bluetooth) i neke zvučnike.

Samo nisam siguran koje.Pa vas molim za pomoć u odabiru. Uzeo bih ih isto od Ronisa, marke isto Alpine i cijene do 1000kn.

Hvala
__________________
Read2Me.online (moj online servis koji konvertira tekst u glas)
Ninojoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 19:38   #39
i da, da budu 3-sistemci za policu
__________________
Read2Me.online (moj online servis koji konvertira tekst u glas)
Ninojoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 17:21   #40
Ja ću ti odgovoriti kratko i jasno. Uzimaš i alpine zvučnike, onda uzmeš alpine za koliko god možeš kupiti novaca. I da, ne uzimaj u toj klasi trosistemce, uzmi dvostistemske. Imao sam kompletno alpine ozvučenje u autu i to radi dobro, jedino što je bila nešto skuplja roba.
Sinnerman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.