Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2012., 14:56   #21
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Iako su lijevi kolumnisti redom napali film ,očito jer prikazuje Srpske zločine,nisma vidio njezin članak,imaš link?
A šta je ona..centralni kolumnist.

http://www.svevesti.com/a225088-vedr...zatro-porodicu

Vedrana Rudan je samo jedna iz plejade srbofilskih jugoslovena s hrvatskim genima u sebi..

nije slučajno da je film napao i Dežulović..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:00   #22
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Osobno mi ne ne sviđa njen stil, katkad se slažem s njom, katkad ne. Ali, draža mi je tisuću puta od vrlih domoljuba koji bi skidali glave onima koji misle i govore drugačije od onoga što im je po volji
Nego, jel imaš primjer za to ili su to samo tvoji stereotipovi odnosno predrasude?
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:01   #23
Vedrani naklon do poda...svaka joj čast...

Kad nemaju muški muda, ima barem jedna žena u Hrvatskoj.

Nije loša i ova izjava:

"U Hrvatskoj danas možeš sve govoriti otvoreno, ali od toga nema nikakve koristi, ako se ništa ne poduzima po tome pitanju"
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:02   #24
Quote:
Ostoja Grubica kaže: Pogledaj post
Ja govorim o onima koji ne mogu ni bicikl.
(Inače, moje jedino prijevozno sredstvo i nakon deset godina staža.)
Turisti su bili samo usput spomenuti, da shvatiš kako pretjeruješ.
Nemaju svi u ovoj zemlji 25 godina i potrebe koje im nudi Cosmo. (Ja sam, elem, žensko)

A ti drugi, među njima ima gladnih. Ne doslovno, ali osjetno siromašnih. To se najbolje vidi kad oboliš.

A kako je Rudanica koliko znam preživjela rak, i pisala o štakoru o riječkoj bolnici, u bolesničkoj sobi, e pa valjda žena misli i na to. Mi smo siromašno društvo, iako se razbacujemo čak i na državnoj razini, kojiput na bespotrebne gluposti.
I ja sam prek proljeca i ljeta na bajsu non stop i to sam se prebacio sa auta. Kad imas bajs oces auto, kad imas auto oces bajs itd.

Sori, znam kaj oces rec za nekog ko nije imao nista ali kod nas velika vecina udje u dugove i onda maltretira druge da su im krivi. E to me zivcira a to je ono sto rudanica radi. Senzacionalizam
__________________
hypnotic influence
franco_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:05   #25
Inace rudan ima rjecnik prave dame i gospođe i ja bi htio naci buducu zenu njezinog kova. Koja ce doc na televiziju i maltene sve "popljuvat" i nista s time ne postici. Kaj nije pljuvala sanadera dok je bio glavni, pljuje ga dok nista ne moze. lako tako
__________________
hypnotic influence
franco_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:10   #26
Franci na čemu si ti...pišeš o nekim sasvim desetim stvarima...

Po tebi znači, da je sirotinja sama kriva što je sirotinja, što su teške gluposti.

Kako funkcionira naše hrvatsko društvo?

Vrlo jednostavno, ako si stranački podoban, ili ako imaš taticu tajkuna, a može ujaka ili strikana, dobiješ posao kao što kažeš keks.

Obični ljudi se na stotine natječaja prijavljuju, ali nisu podobni, nemaju dobrog taticu i dobijaju odbijenice.

Hrvatska je usadila u svoje temelje mito i korupciju, to je uzelo maha, i teško se toga sada riješiti.

To je isto, ako nisi djete odgajao kako treba do 15 godine, onda se hvataš za glavu što ga poslije ulica odgaja...tada je već kasno, jer situacija se otela kontroli.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:20   #27
Tipična hrvatska socijalistička glupača koja ratuje protiv imaginarnih neprijatelja. Na oduševljenje masa. I pritom dobiva pohvale za hrabrost. To je neki novi trend u Hrvatskoj: udari po tobože nedodirljivima i odmah ti reputacija raste. Ono, imaš muda. Babić ima muda jer napada Josipovića. Kao, inače Josipović šalje svoje kritičare u Gulag. Bilić ratuje protiv medijskih elita u svojoj emisiji koja se emitira u prime time-u na nacionalnoj televiziji. A koji si vrag onda ti Biliću? Frajer koji ima emisiju u prime time-u govori o marginalizaciji tema koje on obrađuje. I tako svi sebi podilaze i sami sebi laskaju jer su neustrašivi u borbi protiv nepostojećih vjetrenjača. I tako mi sad imamo vojsku neustrašivih usamljenih jahača - boraca protiv sistema. Ajde fino!

Inače borba protiv nedodirljivih počinje i završava na priči kako se oni usude govoriti protiv nedodirljivih. To je sve, nema tu neke suštine. Samo pljuvanje i bildanje ega.

Pazi ti to, hrvatska je u vlasništvu multinacionalnih kompanija. A što uopće znači ta glupa floskula? Kakvo je to vlasništvo, kako se ono manifestira? U pravnom smislu baš i ne. Niti imaju zemlje niti im radni zakon ide u prilog, niti čine veliki udio gospodarstva. Zapravo kad pogledamo koliko im država prepreka postavlja s silnom birokracijom reklo bi se da su multinacionalke kompanije u ovoj državi zadnja rupa na svirali.

E al' Vedrana Rudan je prozborila protiv njih. Koja je to silna hrabrost! Sad će multinacionalne korporacije čekat pred kućom da namlate neustrašivu Rudanicu.
Allahu_Akbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:21   #28
Neznam kompa ja si ne brijem da sam bred pit k'o ti. Mozda i ti zivis u cekanju da to postanes i da ces imat para i bubat anđelinu al nista od toga.

Pa ako si bio bogat i ostao siromasan, tko je kriv nego covjek sam sebi? Jel ti kad uzmes odgovornost za svoja djela u zivotu? Ne znam kak da ti objasnim al sam si kriv za vecinu stvari u svom zivotu jer ga sam biras kak ces ga zivjet. Nisam ti ja kriv sto ces ti zavrsit na heroinu jel tako?

Uvijek ima iznimki koji imaju pravu nes rec, al 90 posto ljudi samo nekaj kenja.

U zadnjoj recenici si napisao ono sto i ja tvrdim. Radis nesto godinama i onda se poslje cudis kak je to, a to je da ak izaberes ulicu onda bus tamo i zavrsio. Vrlo jednostavno. al opet nemoj mene krivit.
__________________
hypnotic influence
franco_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:25   #29
Quote:
franco_ kaže: Pogledaj post
Neznam kompa ja si ne brijem da sam bred pit k'o ti. Mozda i ti zivis u cekanju da to postanes i da ces imat para i bubat anđelinu al nista od toga.

Pa ako si bio bogat i ostao siromasan, tko je kriv nego covjek sam sebi? Jel ti kad uzmes odgovornost za svoja djela u zivotu? Ne znam kak da ti objasnim al sam si kriv za vecinu stvari u svom zivotu jer ga sam biras kak ces ga zivjet. Nisam ti ja kriv sto ces ti zavrsit na heroinu jel tako?

Uvijek ima iznimki koji imaju pravu nes rec, al 90 posto ljudi samo nekaj kenja.

U zadnjoj recenici si napisao ono sto i ja tvrdim. Radis nesto godinama i onda se poslje cudis kak je to, a to je da ak izaberes ulicu onda bus tamo i zavrsio. Vrlo jednostavno. al opet nemoj mene krivit.
To si dobro napisao a inače je to jedna licemnjerka kao i svi sa lijeve političke i medijske scene.

žena koja je dolazila sa šminkerskim modricama u studio, napala je brutalno jedan film koji govori o brutalnim silovanjima a napala ga je samo zato jer film progovara loše o njezinoj simpatiji..Srbima.

da je film govorio o silovanjima koje su počinili Hrvati tražila bi da ga svi Hrvati pogledaju i imaju u kućnoj DVD kolekciji i gledaju barem jednom tjedno..inače bi u protivnom to bio dokaz da su Hrvati fašistički ustaše.

licemjerka 1/1
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:27   #30
Quote:
Allahu_Akbar kaže: Pogledaj post
Tipična hrvatska socijalistička glupača koja ratuje protiv imaginarnih neprijatelja. Na oduševljenje masa. I pritom dobiva pohvale za hrabrost. To je neki novi trend u Hrvatskoj: udari po tobože nedodirljivima i odmah ti reputacija raste. Ono, imaš muda. Babić ima muda jer napada Josipovića. Kao, inače Josipović šalje svoje kritičare u Gulag. Bilić ratuje protiv medijskih elita u svojoj emisiji koja se emitira u prime time-u na nacionalnoj televiziji. A koji si vrag onda ti Biliću? Frajer koji ima emisiju u prime time-u govori o marginalizaciji tema koje on obrađuje. I tako svi sebi podilaze i sami sebi laskaju jer su neustrašivi u borbi protiv nepostojećih vjetrenjača. I tako mi sad imamo vojsku neustrašivih usamljenih jahača - boraca protiv sistema. Ajde fino!

Inače borba protiv nedodirljivih počinje i završava na priči kako se oni usude govoriti protiv nedodirljivih. To je sve, nema tu neke suštine. Samo pljuvanje i bildanje ega.

Pazi ti to, hrvatska je u vlasništvu multinacionalnih kompanija. A što uopće znači ta glupa floskula? Kakvo je to vlasništvo, kako se ono manifestira? U pravnom smislu baš i ne. Niti imaju zemlje niti im radni zakon ide u prilog, niti čine veliki udio gospodarstva. Zapravo kad pogledamo koliko im država prepreka postavlja s silnom birokracijom reklo bi se da su multinacionalke kompanije u ovoj državi zadnja rupa na svirali.

E al' Vedrana Rudan je prozborila protiv njih. Koja je to silna hrabrost! Sad će multinacionalne korporacije čekat pred kućom da namlate neustrašivu Rudanicu.
Odlicno. ljudima samo treba kost i da kenjakaju po necem o cemu nemaju pojma jer im je glavni interes doci na televiziji ili otvoriti portal koji su vecinom svi isti i biti jalan na sve. Hrvatski jal poznat svugdje u svijetu.
__________________
hypnotic influence
franco_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:28   #31
Ovo je mogla reci za bilo koju zemlju u svijetu, nije to nista novo. Izgleda da Vedrana Rudan dosta cita strane "buntovnike" i onda svojim stilom to prenosi u Hrvatsku. Samo sto je njen utjecaj i znacaj isti kao prosjecnog "sankiste" koji sve zna.
sladoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:31   #32
Quote:
Allahu_Akbar kaže: Pogledaj post
Tipična hrvatska socijalistička glupača koja ratuje protiv imaginarnih neprijatelja. Na oduševljenje masa. I pritom dobiva pohvale za hrabrost. To je neki novi trend u Hrvatskoj: udari po tobože nedodirljivima i odmah ti reputacija raste.

E al' Vedrana Rudan je prozborila protiv njih. Koja je to silna hrabrost! Sad će multinacionalne korporacije čekat pred kućom da namlate neustrašivu Rudanicu.


odmah je socijalistička glupača ?
protiv imaginarnih neprijatelja ?
zašto bi mase bile oduševljene, ako rudanica ne govori istinu ?
multinacionalne korporacije ne čekaju red kućom
e vala, svašta nadrobi !
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:32   #33
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post

da je film govorio o silovanjima koje su počinili Hrvati tražila bi da ga svi Hrvati pogledaju i imaju u kućnoj DVD kolekciji i gledaju barem jednom tjedno..inače bi u protivnom to bio dokaz da su Hrvati fašistički ustaše.

licemjerka 1/1
Ovo zbilja ne stoji.

Ovako je pisala:
"Želim pisati o Hrvatskoj u kojoj se godinama u tiskovinama EPH love ustaše. Iz sata u sat, iz dana u dan, iz godine u godinu. Svagdje i na svakom mjestu. Kao da Jasenovac i danas riga dim i pepeo. Priznajem, to me već sada pomalo iritira. Kako ustašistima, lovcima na ustaše u NDH i RH, uglavnom su to Goldstein & Son, to nikad nije dosadilo? "


I u nastavku:
"Ne vidim ustaše oko sebe. Ni nitko moj. Nisu tema na tržnici na koju idem, u kafiću u koga zalazim, u šopingcentrima prisluškujem ljude koji guraju ogromna kolica. Ni njima ustaše nisu tema. Ja građanka ove zemlje koja je i zemlja Goldsteina od naših najuglednijih ustašista očekujem malo pristojnosti. Ako im je ustaštvo i doručak i ručak i večera zašto im ni jedno ubijeno palestinsko dijete u Gazi dosad nije bilo bar grickalica?"

Zar je to prosrpski?
__________________
"Željeti je da se preko Une i Save stvori država koja bi svojim životom živjela." F. Rački
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:33   #34
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
To si dobro napisao a inače je to jedna licemnjerka kao i svi sa lijeve političke i medijske scene.

žena koja je dolazila sa šminkerskim modricama u studio, napala je brutalno jedan film koji govori o brutalnim silovanjima a napala ga je samo zato jer film progovara loše o njezinoj simpatiji..Srbima.

da je film govorio o silovanjima koje su počinili Hrvati tražila bi da ga svi Hrvati pogledaju i imaju u kućnoj DVD kolekciji i gledaju barem jednom tjedno..inače bi u protivnom to bio dokaz da su Hrvati fašistički ustaše.

licemjerka 1/1


Rudan je teska za skuzit ko matematika u osnovnoj. odlican opis . Sljedeci ili sljedeca
__________________
hypnotic influence
franco_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:38   #35
Neću komentirati Rudranicu, ali se u potpunosti slažem s njenom izjavom da je Hrvatska u vlasništvu multinacionalnih tvrtki.

Nažalost, u pravu je! Hrvatska danas nesmije donjeti niti jednu odluku ukoliko nije u interesu stranih moćnika.

Da se mene pita, puno "naših" političara koji su omogućili rasprodaju sada bi bili na robiji!!!!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:38   #36
Quote:
franco_ kaže: Pogledaj post
Inace rudan ima rjecnik prave dame i gospođe i ja bi htio naci buducu zenu njezinog kova. Koja ce doc na televiziju i maltene sve "popljuvat" i nista s time ne postici. Kaj nije pljuvala sanadera dok je bio glavni, pljuje ga dok nista ne moze. lako tako
čekaj,pa ona je rekla baš obrnuto,da ga je pljuvala do kje nešto značio.
I istina je, EPH mediji su mu se uvlačili godinama, a danas ga tek pljuju,o ostalima da i ne pričam.

Ona je među rijektima koji će pljuvati i ijeve i desne
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:39   #37
Quote:
Ostoja Grubica kaže: Pogledaj post
Ovo zbilja ne stoji.

Ovako je pisala:
"Želim pisati o Hrvatskoj u kojoj se godinama u tiskovinama EPH love ustaše. Iz sata u sat, iz dana u dan, iz godine u godinu. Svagdje i na svakom mjestu. Kao da Jasenovac i danas riga dim i pepeo. Priznajem, to me već sada pomalo iritira. Kako ustašistima, lovcima na ustaše u NDH i RH, uglavnom su to Goldstein & Son, to nikad nije dosadilo? "


I u nastavku:
"Ne vidim ustaše oko sebe. Ni nitko moj. Nisu tema na tržnici na koju idem, u kafiću u koga zalazim, u šopingcentrima prisluškujem ljude koji guraju ogromna kolica. Ni njima ustaše nisu tema. Ja građanka ove zemlje koja je i zemlja Goldsteina od naših najuglednijih ustašista očekujem malo pristojnosti. Ako im je ustaštvo i doručak i ručak i večera zašto im ni jedno ubijeno palestinsko dijete u Gazi dosad nije bilo bar grickalica?"

Zar je to prosrpski?
Ova boldana rečenica je bitna. Priznaje da je to pomalo iritira iako je sama sudjelovala godinama u mikroskopiranju hrvatskog društva i traženja ustaša na svakoj konzervi.

a sad vodi svoj privatni obračun sa Židovima i Goldsteinima preko ustaša..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:40   #38
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
čekaj,pa ona je rekla baš obrnuto,da ga je pljuvala do kje nešto značio.
I istina je, EPH mediji su mu se uvlačili godinama, a danas ga tek pljuju,o ostalima da i ne pričam.

Ona je među rijektima koji će pljuvati i ijeve i desne
Desne će pljuvati je su protiv njezinog svjetonazora a lijeve će pljuvati jer su spori u uništavanju desnih.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:40   #39
Ja se osobno ne slažem uvjek s Rudranicom, mislim da ona jako pretjeruje, ali u ovom slučaju je potpuno u pravu i ne razumijem zašto se neki zgražaju nad njenom izjavom umjesto da se zgražamo nad antihrvatskim izdajničkim političarima koji su sustavno radili na veleizdaji????
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:41   #40
Multinacionalne kompanije zadnja rupa na sviralu...u pravi si Akbar...

Uvijek dolaziš do realnih zaključaka, i inteligencija ti je jača strana.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.