Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2014., 12:52   #221
Pa kad ti je tako sve lipo rečeno šta nisi usput pitao jel dobiješ i hd receiver ili ne?I kocka li se slika ili ne?Ili si doša malo novonastale pameti podijelit i sa nama ode?

I piše se potpisivat,a ne podpisivat.
Antem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 23:40   #222
Frendica mi ima total tv i jedne večeri joj je krepao signal.
To je bilo 19.7.2014.
Kvar je odmah ujutro prijavljen i do danas 01.10.2014 još NITKO nije niti nazvao iz servisa, a kamo li da je došao.

U međuvremenu je nazivala xy puta i svaki put ju odfikare s pričom: evo napravili smo požurnicu i serviser dolazi idući tjedan.
I tako stalno.
Sada je već i smiješno za očekivati da će itko doći.

Naravno da neće platiti račune koji uredno stižu, ali ne radi se o tome.
Uglavnom, total tv u moju kuću neće taman da imaju ne znam kakvu ponudu.
sarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 08:04   #223
Haha, koji glupi komentar. ova stvar se može dogoditi. Ljudi će uzimati usluge operatera. A i ti također. Samo kada ćeš trebati. Govoriti, neću nikada, je bez veze. I glupo.

Sent from my GT-I9505
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 19:18   #224
Ovako svojom plupošću vratio sam reciver na tvorničke postavke i sada nikako da vratim na staro jednostavno nema signala ne znam što treba napraviti.
Jel imao netko slični problem,pa da zna što treba.
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 19:46   #225
Pozdrav svima.
Ja sam novi korisnik TotalTv-a već puna 3 dana i za sada je sve više-manje ok. Ovo više-manje odnosi se na EPG. Naime, pritiskom na tipku EPG pojavljuje se raspored programa i to je ok, ali kad se želi vidjeti cijeli sadržaj EPG-a za određenu emisiju, pritiskom na tipku info pojavljuje se veliki prozor, ali nema sadržaja o emisiji. U SZK su rekli da se radi o propustu firmwarea i da bi novi firmware to trebao ispraviti. Mislim da je montažer prilikom aktivacije spomenuo liku s druge strane da se radi o prijemniku Globo. Zanima me da li je to zaista tako i da li i ostali korisnici imaju taj problem ili je greška u nečem drugom? Hvala svima unaprijed.
groont is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 02:21   #226
godinu dana sam bio korisnik i mogu ti reći da ni meni nije radio
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 07:59   #227
Ima netko možda ideju kaj je ovo ???

Pretplata na TotalTV na 1,2,5 godina ili trajno
Koji je to vrag da postoji trajna pretplata na satelitski paket
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 09:51   #228
Da, čuo sam da postoji trajna pretplata. Sve dok emitiraju ili ne propadnu
Ova cijena je vjerojatno za 1 godinu.

Sent from my GT-I9505
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 20:58   #229
Piše ovak:
1.899 kuna za godinu dana + godinu gratis...dakle dvije godine...
za 5 godina 3449,00kn, a trajna pretplata 5799,00kn....
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:26   #230
znači 1899kn 24mj TTV ili MaxTV SAT CI+ CAM 2394kn 24mj, kod maxa nema pretplate i ne treba njihov rec neg samo pikneš cam u Vu+, kaj će bit?
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:37   #231
Pa ne kužim jel bi možda i ovo sa Totalom radilo u VU+
Koliko vidim i tu je kartica u pitanju pa je moguće da šljaka i u nekom drugom recu kaj ne ?
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 16:00   #232
nisam ziher da može, al ak dobiš njihov rec onda ni ne treba riskirat dal bu se kartica uparila il ne u drugom recu, tu je u prednosti maxtv cam jer osim u velik broj recova ide i u velik broj novijih i novih tv-a pa ti je tad dovoljan i jedan jedini daljinac
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 18:36   #233
Mislim da ttv NE uparuje svoje kartice s recovima, na poslu imamo prekonekoliko tih nds/videogard kartica u camovima u lg telkama i sve radi uredno, a nije ništa posebno uparivano.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 14:37   #234
Hm total Tv----- mi smo stari korisnici...uglavnom, ugovor nam je istekao davnih dana.
I prije nekih mjesec ipo - dva imali smo poteskoca te nismo mogli gledat TV. Kolege iz tehnicke su zvale mog muza u ponedjeljak koji je bio na sastanku i nije se javio. Mi zvali sutradan i dobro dosao covjek iz tehnicke i lijepo nam naplatio to sve jer je nama istekao ugovor. I sad, danas dobijemo na mail da oni nama ne mogu umanjiti racun jer se moj muz NIJE javio odmah kolegama iz tehnicke sluzbe ahahahahahahhahahahhaha ovo je top top...cak je bolji odgovor nego sto t-com servira. UGLAVNOM, ZALOSNO RECI ALI T-COM je super fer prema ovima.
Suma sumarum zakljucila sam da NECEMO produzivat vise ovima ugovor. Trazila sam financijsku karticu da ja vidim kako su oni proknjizili njihove racune i nase uplate jer vec nekih 5mjeseci mi racuna na adresu nismo dobili te placamo napamet. Trazim od njih da mi specificiraju gdje to u ugovoru stoji da ukoliko se odmah ne javite tehnickoj sluzbi corak-plati sve iako nisi gledao...ma mislim nemam rijeci. . Ovo je krajnje bezobrazno ponasanje prema nama koji smo vec neke 4g korisnici totala, cak mi sad T-Com i njihov MaxTV zvuci ideala.
cvjeticka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 19:24   #235
Danas sam naručio total tv i rečeno mi je da će doći unutar 15 dana, iz Istre sam pa me zanima ima li ovdje ikoga sa tog područja tko ima iskustva sa njima?
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 22:25   #236
Jos dva pitanja, negdje na netu sam pročitao da bez obzira što je promocijska cijena montaže 1 kn, sam monter može naplatiti svoj dolazak ako dolazi na neko udaljeno mjesto, a s obzirom da sam ja iz okolice Pule a najbliži njihov centar je u Rijeci, je li zaista moguća takva naplata ili je to hrpa gluposti? Drugo, zivim u zgradi, na balkonu imam stup na kojem je i vanjska antena za dvb-t, da li ce bit problema sa signalom ako se montira tu, tj hoce li morati ipak montirati na krov kako bi hvatao sve satelite pa cu tada morati pitati ostale stanare za pristanak? Naravno zvat cu i sluzbu da to pitam ali me i zanima i misljenje nekoga s iskustvom

Zadnje uređivanje Baga91 : 28.11.2014. at 22:49.
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 00:39   #237
Za pay-tv poput TTV-a ti je dost 1 satelit, više ti ih treba samo ak misliš pratit i još neke dodatne free programe s njih.
Može i na taj stup na balkonu antena ići, ako je stup dovoljno dug i čvrst, i ako je balkon pozicioniran prema J-JI

androtabletić / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 08:03   #238
I ako balkon ne gleda na javnu površinu
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 08:13   #239
Balkon je prema JZ, pogled na kuću sa bazenom u izgradnji
Baga91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 13:54   #240
terrakom

HI, imam nekoliko pitanjce, a kak se ovdje pricam o tv operaterima dane otvaram novu temu
1. Mijenjao bih telekom operatera, s t-coma na terrakom, pa me zanima dali netko zna nakon kaj raskinem s t-comom, oću li i dalje biti dužan njima plačati neku mjesečnu naknadu za bok te pitaj kaj.
Pošto se nalazim u Jaski zvao sam terrakom službu za korisnike, i lik mi sa 100%-tnom sigurnošću rekao da ne, nema nikakve nadoplate T-com-u da se sve nalazi na terrakom računu.
E sad, kako svim tim operaterima, muljatorima itd. ne vjerujem ni mrvicu dali ima netko na ovom forumu da potvrdi tu njegovu tvrdnju?
2. Ima li itko iskustva s njima i kakva su?
gonf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.