Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 00:23   #1
Tomislav Tomašević, gradonačelnik Grada Zagreba

Bio je jako dobar u večerašnjem RTL-ovom "Direktu."

Mislim da bi pojeo Bandića u međusobnom sučeljavanju.

A smatram da je puno bolji i od Mrak-Taritaš i Švaljekice. U svakom slučaju, nije se nikad kompromitirao suradnjom s Bandićem, kao njih dvije. Upravo suprotno, već više od deset godina se bori protiv Bandića.
ericsson is offline  
Old 10.05.2017., 00:50   #2
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Bio je jako dobar u večerašnjem RTL-ovom "Direktu."

Mislim da bi pojeo Bandića u međusobnom sučeljavanju.

A smatram da je puno bolji i od Mrak-Taritaš i Švaljekice. U svakom slučaju, nije se nikad kompromitirao suradnjom s Bandićem, kao njih dvije. Upravo suprotno, već više od deset godina se bori protiv Bandića.
Da. Najbolji kandidat.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Old 10.05.2017., 01:03   #3
Kao što sam već naveo na drugoj temi - prvo se i meni činio kao daleko najbolji kandidat, al onda sam vidio da nažalost koalira s komunjarama.
The Great Duck is offline  
Old 10.05.2017., 01:20   #4
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Kao što sam već naveo na drugoj temi - prvo se i meni činio kao daleko najbolji kandidat, al onda sam vidio da nažalost koalira s komunjarama.
s HDZ-om ili SDP-om?
Koalira s progresivnom ekipom s kojom ima aktivističke poveznice. I koji se zalažu za politiku odozdo. Dakle, ti kao građanin ćeš imati više utjecaja na upravljanje gradom ako pobijedi Zagreb je naš nego bilo koja druga opcija.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Old 10.05.2017., 01:24   #5
Dobar nastup, pohvale za elokvenciju, sviđa mi što otvara temu Jakuševca i zbrinjavanja otpada, gužvi i loših urbanih rješenja, a ako sam dobro čuo magistrirao je na Cambridgeu.

Naravno, osobno mu ne mogu dati glas jer ne mogu razumjeti da je netko u 21. stoljeću apologet marksizma ili blisko surađuje s takvima, a oni su u koaliciji između ostalog s Radničkom frontom.

Pohvala za idealizam jer ga je uvijek lijepo vidjeti u politici.
Uvijek istok is offline  
Old 10.05.2017., 01:42   #6
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Dobar nastup, pohvale za elokvenciju, sviđa mi što otvara temu Jakuševca i zbrinjavanja otpada, gužvi i loših urbanih rješenja, a ako sam dobro čuo magistrirao je na Cambridgeu.

Naravno, osobno mu ne mogu dati glas jer ne mogu razumjeti da je netko u 21. stoljeću apologet marksizma ili blisko surađuje s takvima, a oni su u koaliciji između ostalog s Radničkom frontom.

Pohvala za idealizam jer ga je uvijek lijepo vidjeti u politici.
Kakve veze lokalni izbori imaju s marksizmom. I čak i da imaju, imaš program pogledaš ga, vidiš da li se slažeš s njim.
Ovo je jedina ekipa koja se nije kompromitirala.
A i taj RF bi ti prvi osigurao sustav jedan član jedan glas u Dinamu...
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Old 10.05.2017., 01:43   #7
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
s HDZ-om ili SDP-om?
Koalira s progresivnom ekipom s kojom ima aktivističke poveznice. I koji se zalažu za politiku odozdo. Dakle, ti kao građanin ćeš imati više utjecaja na upravljanje gradom ako pobijedi Zagreb je naš nego bilo koja druga opcija.
Izmedju ostalih iza sebe ima Radnicku frontu, Novu Ljevicu. Za mene to much da dobije moj glas.
Cijenim ga, ali fakat se treba maknuti od Kapovica, Milosevica i ostale ekipe.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 10.05.2017., 01:49   #8
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Izmedju ostalih iza sebe ima Radnicku frontu, Novu Ljevicu. Za mene to much da dobije moj glas.
Cijenim ga, ali fakat se treba maknuti od Kapovica, Milosevica i ostale ekipe.
Pa daješ mu glas za gradonačelnika.
A Kapović i Milošević ti nisu ništa pokrali za razliku od ostalih stranaka
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Old 10.05.2017., 02:12   #9
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Kakve veze lokalni izbori imaju s marksizmom. I čak i da imaju, imaš program pogledaš ga, vidiš da li se slažeš s njim.
Ovo je jedina ekipa koja se nije kompromitirala.
A i taj RF bi ti prvi osigurao sustav jedan član jedan glas u Dinamu...
Prvi dio, ne mogu shvatiti da netko vjeruje u ideologiju koja se toliko kompromitirala ekonomski i ubojstvima pa se nekako automatski ježim od takvih kao što su RF ili fašisti s druge strane.

Možda bi RF bila prva od opcija koja bi implementirala socios model, ali ipak gledam širu sliku grada na kojoj je Dinamo samo jedan od problema na koje treba djelovati.
Ne bih želio uvlačiti temu u beskrajne rasprave ili pogotovo zvučati kao nekakav trol stranaka establišmenta u stilu "dobri su, ali...", pa ću tu stati.

Dodao bih da se i meni čine kao idealisti i ostavljaju, slažem se s tobom, dojam nekompromitiranih u društvu Mrakice i Švaljekice, Nečastivog ne želim ni komentirati.
Nek im je sa srećom.
Uvijek istok is offline  
Old 10.05.2017., 03:20   #10
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Prvi dio, ne mogu shvatiti da netko vjeruje u ideologiju koja se toliko kompromitirala ekonomski i ubojstvima pa se nekako automatski ježim od takvih kao što su RF ili fašisti s druge strane.

Možda bi RF bila prva od opcija koja bi implementirala socios model, ali ipak gledam širu sliku grada na kojoj je Dinamo samo jedan od problema na koje treba djelovati.
Ne bih želio uvlačiti temu u beskrajne rasprave ili pogotovo zvučati kao nekakav trol stranaka establišmenta u stilu "dobri su, ali...", pa ću tu stati.

Dodao bih da se i meni čine kao idealisti i ostavljaju, slažem se s tobom, dojam nekompromitiranih u društvu Mrakice i Švaljekice, Nečastivog ne želim ni komentirati.
Nek im je sa srećom.
Imaš li neki dokaz da su vodstvo i članovi Radničke fronte i Nove ljevice Staljinovi apologeti? Obzirom da spominješ ubojstva. Što se ekonomske kompromitacije tiče, ima i primjera uspješnih poduzeća koja su konkurentna u tržišnoj utakmici, unatoč tome što su organizirana po stopostotnom lijevom svjetonazoru. Jedno od takvih se nalazi i u Hrvatskoj.

Osim toga, ovo su lokalni izbori. A što se lokalnih (komunalnih) tema tiče, "Zagreb je naš" ima najbolji program, koji, osim što nudi rješenja za najvažnije zagrebačke probleme, nije megalomanski i djeluje sasvim provedivo.
ericsson is offline  
Old 10.05.2017., 04:46   #11
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Prvi dio, ne mogu shvatiti da netko vjeruje u ideologiju koja se toliko kompromitirala ekonomski i ubojstvima
Opisao si praktički svaki ekonomski/politički sustav.
Gray is offline  
Old 10.05.2017., 09:31   #12
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
s HDZ-om ili SDP-om?
Koalira s progresivnom ekipom s kojom ima aktivističke poveznice. I koji se zalažu za politiku odozdo. Dakle, ti kao građanin ćeš imati više utjecaja na upravljanje gradom ako pobijedi Zagreb je naš nego bilo koja druga opcija.

Kaj ima tu lose.
Bilo bi super se popisati po desnicarima svih vrsta + "liberalima"
Galliko fili is offline  
Old 10.05.2017., 10:56   #13
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Pa daješ mu glas za gradonačelnika.
A Kapović i Milošević ti nisu ništa pokrali za razliku od ostalih stranaka
Nisu jer nisu imali priliku
overtajm is offline  
Old 10.05.2017., 11:23   #14
Također kao i većina ostalih forumaša, ugodno sam iznenađen s kandidatom koji je pojeo ostalu bulumentu već u Otvorenom, ali mozak mi ne dopušta glasat za nekog ko se okružio s ljudima kao što su Rada Borić, Kapović, Urška i sličnim ideološkim monstrumima.

Šteta.
Johnny Quid is offline  
Old 10.05.2017., 11:44   #15
Quote:
Johnny Quid kaže: Pogledaj post
Također kao i većina ostalih forumaša, ugodno sam iznenađen s kandidatom koji je pojeo ostalu bulumentu već u Otvorenom, ali mozak mi ne dopušta glasat za nekog ko se okružio s ljudima kao što su Rada Borić, Kapović, Urška i sličnim ideološkim monstrumima.

Šteta.


Ideološkim monstrumima?!

Gledaj, ovo je čisto nabacivanje blatom bez ikakvih suvislih argumenata.
ericsson is offline  
Old 10.05.2017., 14:02   #16
Ja ga lajkam.
KatarinaRi is offline  
Old 10.05.2017., 17:25   #17
Ne sumnjam u stručnost i sposobnost, volju i poštenje.
Ali politički to nije za mene, a i previše zalazi u antipolitičku demagogiju za moj ukus.
I naravno da je politika važna i za lokalne izbore, RF-u vjerojatno ovaj prirez koji plaćamo nije dovoljno velik.
jurkon is offline  
Old 10.05.2017., 18:26   #18
Pametan, obrazovan, elokventan, direktan. I iako okuplja krajnju ljevicu koju ne podnosim, kada bi imao ikakve šanse ući u drugi krug s banditom, ne bih niti sekunde dvojio i dao bi mu svoj glas.
Cirka Oko is offline  
Old 10.05.2017., 19:19   #19
Tomislav Tomašević, "Zagreb je naš"

Tomašević je osoba nevjerojatnih sposobnosti Zapažanja i usvajanja znanja. Izmedju ostalog veliki je stručnjak za EU fondove u praksi (povukao sigurno vise desetaka projekata). Ja bi mu sigurno dao glas da mogu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
LADS is offline  
Old 10.05.2017., 20:41   #20
Sve mi se više sviđa i vrlo vjerojatno u prvom krugu dobiva moj glas.
U drugom krugu tko god bio nasuprot kriminalcu M.B. ima moj glas.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.