Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2010., 05:51   #1
Željko Kerum

Političari su roba koju ja mogu kupiti.Sve ih kupi seko,sve
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 10:06   #2
eh, da nema seke - slabo bi on jamio
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 12:24   #3
evo njega iduće godine na splitu

sekooo kupi mi barbu
šukija
i kurve još triii
kupi mi lukavog vladu
koaliciju
sastavi miiiii...

diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 12:37   #4
a možda to ode i u repertoar splitskog kazališta
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 12:39   #5
Kakav uvod u temu.

Tužno, tužno

Gdje se rodio, u koju je školu išao, kakav je bio učenik, što je radio do 1990, kad je zaradio prve pare itd..itd...


Dajte malo studioznosti djeco !!
__________________
Occamova ostrica - od svih objasnjenja, usvojiti najverovatnije. Dakle, IQ rezultat ti je nizak jer si glupa.© Skot
Mr.Monden is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 13:38   #6
Quote:
Mr.Monden kaže: Pogledaj post
Kakav uvod u temu.

Tužno, tužno

Gdje se rodio, u koju je školu išao, kakav je bio učenik, što je radio do 1990, kad je zaradio prve pare itd..itd...


Dajte malo studioznosti djeco !!
Koga briga, bolji je od većine sugrađana mu, a to je ono poražavajuće.
__________________
Give Them Hell, Harry!
The_Rage is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.10.2010., 13:48   #7
Quote:
Mr.Monden kaže: Pogledaj post
Gdje se rodio, u koju je školu išao, kakav je bio učenik, što je radio do 1990, kad je zaradio prve pare itd..itd...[/I]

i kaj sad ? http://zeljkokerumsplit.com/biografija-zeljka-keruma/
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 14:04   #8
Željko Kerum je car..!!
volimvucu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 14:05   #9
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Političari su roba koju ja mogu kupiti.Sve ih kupi seko,sve
političaru su roba koja se može jeftino kupiti, glasi orginalna misao ovog modernog intelektualca. i u potpunosti je točna.

Uzmimo primjer vjećnice Milice Cipce, koja se, uvrijeđena tom izjavom, prvo nije pojavila na sjednici za izglasavanje nepovjerenja, a zatim se vratila pod Željkovo krilo jer kao, shvatila je da je to sve spin SDPa i HDZa. Odjednom je zaboravila na to da je za Žekija jeftina roba(). Doduše, mislim da je nju uvrijedilo to što je rekao baš jefitina roba, valjda je ona pretpostavljala da se skupo prodala.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 14:20   #10
Kerum je "usrećio" grad Split. Split nije nikad imao takvog gradonačelnika. U duhu pravih komunističkih vremena zaposlio je cijelu svoju familiju. Sestra mu je predsjednica gradskog vijeća, a njegov prijatelj dogradonačelnik razbija videokamere i napada studente ispred poglavarstva. Stvarno se je Split usrećio sa takvim ljudima
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 14:57   #11
Quote:
Robert Warren kaže: Pogledaj post
Kerum je "usrećio" grad Split. Split nije nikad imao takvog gradonačelnika. U duhu pravih komunističkih vremena zaposlio je cijelu svoju familiju. Sestra mu je predsjednica gradskog vijeća, a njegov prijatelj dogradonačelnik razbija videokamere i napada studente ispred poglavarstva. Stvarno se je Split usrećio sa takvim ljudima
Da dođu odrpanci iz SDP i HDZ, još bi gore uradili. Ne možemo samo mijenjati elite i čekati da se osiguraju. Ovaj više manje u materijalnom smislu već ima sve. A i narod se ovako bolje zabavlja.
__________________
Give Them Hell, Harry!
The_Rage is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 15:00   #12
Quote:
The_Rage kaže: Pogledaj post
Da dođu odrpanci iz SDP i HDZ, još bi gore uradili. Ne možemo samo mijenjati elite i čekati da se osiguraju. Ovaj više manje u materijalnom smislu već ima sve. A i narod se ovako bolje zabavlja.
da treba nam klaun da nas zabavlja. To što je gradska blagajna prazna, a grad pred bankrotom je manje važno.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 15:03   #13
Quote:
Robert Warren kaže: Pogledaj post
da treba nam klaun da nas zabavlja. To što je gradska blagajna prazna, a grad pred bankrotom je manje važno.
Za to nije kriv on, nego jalovi kvazidemokratski procesi i strančenje u gradu koji ne vode ničemu.

Uostalom, ljudi su ga birali, pa sad, to je to, zasad. Ja od ovih drugih vidim jednako toliko koristi za običnog građanina, kao i od njega, ako ne i manje.
__________________
Give Them Hell, Harry!
The_Rage is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 15:43   #14
nije mi jasno zašto tog jadnog keruma svi tj.neki kvazi fini kulturni ljudi toliko omalovažavaju i rugaju mu se? zar ima neka razlika između njega i todorića????mislite da su dotični todorić i njemu slični puno finiji i kulturniji od keruma? e pa nisu,stvar je samo u licemjerstvu,pravo je pitanje kolike plaće imaju kerumove blagajnice a kolike todorićeve.mislite da su plaće kod tog finog gospodina bolje? ili da je odnos prema radnicima bolji?? nekako mi se čini da ljudi u HR slabo čitaju novine i još slabije se informiraju jer da jesu onda bi vidili da je kerum mala nevina beba u odnosu prema svim tim kulturnim i superobrazovanim ljudima što u privredi što u politici.
jozo kapula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 16:22   #15
Quote:
jozo kapula kaže: Pogledaj post
nije mi jasno zašto tog jadnog keruma svi tj.neki kvazi fini kulturni ljudi toliko omalovažavaju i rugaju mu se? zar ima neka razlika između njega i todorića????mislite da su dotični todorić i njemu slični puno finiji i kulturniji od keruma? e pa nisu,stvar je samo u licemjerstvu,pravo je pitanje kolike plaće imaju kerumove blagajnice a kolike todorićeve.mislite da su plaće kod tog finog gospodina bolje? ili da je odnos prema radnicima bolji?? nekako mi se čini da ljudi u HR slabo čitaju novine i još slabije se informiraju jer da jesu onda bi vidili da je kerum mala nevina beba u odnosu prema svim tim kulturnim i superobrazovanim ljudima što u privredi što u politici.
Skroz točno rečeno.

Al moraš uvik imat dežurnu benu da u nju upireš prstom.To ti je to.
Kerum je ispred njih 100 godina po gospodstvu,al jednostavno nema takve manire ,priča kao na placu i radi toga ga ti "kulturni i napredni "napadaju
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 16:37   #16
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Skroz točno rečeno.

Al moraš uvik imat dežurnu benu da u nju upireš prstom.To ti je to.
Kerum je ispred njih 100 godina po gospodstvu,al jednostavno nema takve manire ,priča kao na placu i radi toga ga ti "kulturni i napredni "napadaju
Hajde, sad da je gospodin - nije. On se bavi trgovinom, dok mu je politika samo usputno "zanimanje".

Ali valja priznati da su mu i oponenti "sitnozubi". Jao si ga Splićanima kad se oni dočepaju vlasti.

Ima da si nadoknade sve ovo vrijeme dok je on bio gradonačelnik.
__________________
Give Them Hell, Harry!
The_Rage is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 17:47   #17
Quote:
The_Rage kaže: Pogledaj post
Hajde, sad da je gospodin - nije. On se bavi trgovinom, dok mu je politika samo usputno "zanimanje".

Ali valja priznati da su mu i oponenti "sitnozubi". Jao si ga Splićanima kad se oni dočepaju vlasti.

Ima da si nadoknade sve ovo vrijeme dok je on bio gradonačelnik.
To si u pravu. Malo sam gledao njegove izjave, fali mu šlifa za pričanje ,najbolje se po meni snašao u Knjazovoj mjenjačnici.Nikako to nemogu nać,kad se mjenjo s onim klošarem.
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 18:36   #18
Kerum je barem pošten pa kaže ono što misli za razliku od ostalih političara i zato kapa do poda

ovo da su političari jeftina roba je najveća istina
marko86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 20:10   #19
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
evo njega iduće godine na splitu

sekooo kupi mi barbu
šukija
i kurve još triii
kupi mi lukavog vladu
koaliciju
sastavi miiiii...

Kupio je on i SDP i kupit će koga god hoće i jedini je rekao pravu istinu o našim "političarima"
stirovaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 20:14   #20
Quote:
Robert Warren kaže: Pogledaj post
Kerum je "usrećio" grad Split. Split nije nikad imao takvog gradonačelnika. U duhu pravih komunističkih vremena zaposlio je cijelu svoju familiju. Sestra mu je predsjednica gradskog vijeća, a njegov prijatelj dogradonačelnik razbija videokamere i napada studente ispred poglavarstva. Stvarno se je Split usrećio sa takvim ljudima
Kerumu nije bio potreban status gradonačelnika da zaposli svoju obitelj,a potpuno je normalno da on bira ljude kojima vjeruje inače u čemu bi bila promjena da je uzeo bagru koja već 20 god uništava grad ?
stirovaca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.