Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2014., 00:26   #6721
ja sam bila prošlo ljeto u Crikvenici i bilo mi je prekrasno, samo kaj nisam znala gdje naći neki normalan klub za izać
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 21:39   #6722
Da, nema ga ni ljeti, a još manje zimi.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 18:46   #6723
Ja bio prije tjedan dana tam. Prazno nema nigdje nikoga, pokušavaju namamit konobari u restorane. Plaže su bile poluprazne. Od klubova ajmo reći Kataka mi se dopala ali nisam bio nešto za izlazak u klub. Slabo je tam sezona krenula.
padalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 00:47   #6724
Jedno pitanje: Smješten sam u ulici Nike Veljačića u Crikvenici, koliko pješačenja do Kacjaka? Postoji li prijevoz, koliko dodje, jel vozi cijeli dan?
tamOnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 01:56   #6725
Prije je bio mali vlak koji se plaća. Ne znam postoji li sada jer nisam dugo bila tamo. Ne znam gdje je ta ulica gdje se sada nalaziš. Koliko ja znam prije je na Kačjaku bilo prljavo more. Kako je sada ne znam. Bolje otiđi na drugu stranu prema Selcima. Tamo je more puno čišće, iako je hladnije jer ima puno izvora. Možeš i pješke, iako je dosta daleko.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk 4
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 13:25   #6726
google maps
u samom si centru crikvenice, minutu od autobusnog kolodvora
do kačjaka vozi vlakić ali ne prečesto, staje na autobusnom kolodvoru i tamo pise i red
pjeske ima cca 3-4km, sve uz more pa prodjes uz druge plaze
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 12:19   #6727
Smile Imam par pitanja i molim za pomoć, savjet..Hvala unaprijed

Pozz, nova sam ovdje, zanima me pošto slijedeći tjedan putujemo za Dramalj na ljetovanje da mi netko kaže kakve su cijene dolje i gdje je najpovoljnije kupovati? Pošto imam troje male dječice, jedno je bebinjo, da znam kako da se orjentiram sa nošenjem hrane od kuće. Hvala
matica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 12:20   #6728
Quote:
matica3 kaže: Pogledaj post
Pozz, nova sam ovdje, zanima me pošto slijedeći tjedan putujemo za Dramalj na ljetovanje da mi netko kaže kakve su cijene dolje i gdje je najpovoljnije kupovati? Pošto imam troje male dječice, jedno je bebinjo, da znam kako da se orjentiram sa nošenjem hrane od kuće. Hvala
u crikvenici koliko se ja sjećam imaš velike Plodine, tamo sam ja kupovala kada sam bila u Crikvenici
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 12:26   #6729
Smile Ok, hvala ti. A reci mi dali su cijene pristupačne, da onda ne vučem sve iz Osijeka? Hvala

Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
u crikvenici koliko se ja sjećam imaš velike Plodine, tamo sam ja kupovala kada sam bila u Crikvenici
Ok, hvala ti. A reci mi dali su cijene pristupačne, da onda ne vučem sve iz Osijeka? Hvala
matica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 16:51   #6730
Quote:
matica3 kaže: Pogledaj post
Ok, hvala ti. A reci mi dali su cijene pristupačne, da onda ne vučem sve iz Osijeka? Hvala
pa cijene su okej, ja ništa nisam vukla iz Zagreba
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 20:52   #6731
Smile

Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
pa cijene su okej, ja ništa nisam vukla iz Zagreba
Hvala
matica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 21:26   #6732
A imaš i Maxi Konzum i jedan manji na rivi. Cijene uobičajene, sa akcijama kao i svugdje, u svakom Maxi Konzumu, čini mi se da je čak i povoljniji od Plodina, opet kako što, a i tržnica ti je nasuprot Konzuma.
snješkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 19:26   #6733
bezvezna je crikvenica.
nikakve plaže tj. krcate, čovjek na čovjeku
uske ulice, nigdje parkirat, promet u kolapsu
nikad ne bih tamo ljetovala, a kamoli nekom platila da tamo budem
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 10:32   #6734
Pa temeljem Linićevog zakona o predstečajnoj nagodbi dužnik (Jadran H D.D) sam odlučuje koliko je kome dužan..... Takav zakon može proći samo u Hrvatistanu..... Radnici će bar nešto i dobiti.... Dok će dobavljači minimalno 50% biti zakinuti (iako su uredno isporučili svoje robe i usluge, ), a malim dioničarima (prije stečaja) je izbrisano njihovo vlasništvo (te su najviše zakinuti).
Ako se govori o strukturi (osobito uprave) nikako ne možemo reći da je riječ o trg. društvu koje posluje isključivo tržišno....
Radi se o običnom politbirou, u kojem nije bitna stručnost već isključivo stranačka pripadnost, i slični odnosi tj. nepotizam...... Nevezano da li menadžere, pr. nadz odbora, itd. glumi HDZ-ova ili SDP-ova garnitura lokalnih uhljeba, na ovoj ili onoj funkciji......
smjesko911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 20:41   #6735
Muke po potkoncesionarima
Tim za urbanu opremu i plaže osnovan po nalogu gradonačelnika obavio je prvi od serije obilazaka plaža. Prema nivou i mogućnostima Tima rezultati ophodnje su i očekivani.
Gradska plaža koncesionara Eko Murvica, od glavnog ulaza kod hotela Vrapče (ex Miramare ) pa do Katake, uredno je očišćena i sređena i kao takva zaista može poslužiti kao primjer dobrog gospodara. Zelenilo kojega na žalost ima sve manje uredno je zaliveno, čak su i kameni oblutci koji ove godine dominiraju crikveničkim "zelenim površinama" dobro natopljeni. Osoblje na ulazima je uljudno, a da se gosti ne bi previše ugodno osjećali na gradskoj plaži i plaži Balustrada postoje meštri koji na razne načine izvlačenjem novaca rješavaju i taj problem. Dovoljno je prošetati potkoncesijskim prostorima plaža i nagledati se smeća, raznih otpadaka, drvenih paleta koje skrivaju kanalizaciju sada bivše žute gljive na gradskoj plaži,drvene barake kod plivališta koja u turističkoj sezoni predstavlja ugostiteljski objekt i tako godinama drži svoj nivo ponude, nepokošenog raznog korova i slično.
Za dobivenu potkoncesiju postoje i ugovorne obaveze koje bi se morale poštivati, pitanje je samo kako je sve ugovoreno i "dogovoreno".
Kotlovničar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 00:22   #6736
Ljudi, ajde smanjite to 'kopipejstanje' na minimum. Nema potrebe da dođete na temu i zalijepite nešto, bez glave i repa. Kopipejst je dozvoljen ako ima smisla, ako je stavljen izvor i sl. Ovako samo keljiti bez razloga je kažnjivo i osim toga bit će i pobrisano.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 01:05   #6737
ove godine opet idem u Crikvu (ako Bog da ), nadam se da se nije nimalo promijenila
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 10:09   #6738
ima li i gdje crikvenica javnu teretanu? trebam provjerenu informaciju od nekoga tko je isao ili zna nekoga da ide u teretanu tamo
trpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 13:16   #6739
Za svaku je pohvalu akcija Grada Crikvenice „Zazelenimo naš grad“a posebno ova zadnja akcija sađenja murvi uz desnu obalu Dubračine. Bilo bi dobro kad bi netko od uhljeba grada uočio žardinjere godinama prazne ili najčešće pune smeća postavljene u ulici braće Brozičević kod stambene zgrade na Potoku. Ovako izgleda da ove posude za cvijeće ne spadaju u akciju „Zazelenimo naš grad“
Što se pak tiče pranja kamenog mosta visokotlačnim peračem, gosti hotela Kaštel sigurno su oduševljeni proizvedenim zvukovima stroja za pranje kao i vremenom kada se te aktivnosti događaju. Radovi se dakako odvijaju u srcu sezone i u jutarnjim satima kako bi što više gostiju uživalo u ponuđenom zadovoljstvu.
Kotlovničar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 01:12   #6740
Forum nije poligon, platforma za ispucavanje i prepucavanje, a najmanje je ovaj podforum i ova tema za pravno-političke zavrzlame i razmirice. A bome nije dopušteno ni puko c/p tekstova, pogotovo bez navođenja izvora, vikanje korištenjem caps locka itd. I to smo već davno ovdje usvojili i bio je mir jedno dulje vrijeme, kad evo ga opet pamfletiranje.
Ote slobodno na politiku ili pravo i tamo nastavite u ovom tonu, ovdje ne.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.