Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2010., 22:34   #1
VW TDi 74kW PD

Imam pasata sa navedenim motorom,kad ujutro upalim auto on zatrokira i proradi kak treba,u zadnje vrijeme je nekak izgubio snagu i kad ga ocu stisnut pocne zacukivat.Promjenio sam filter zraka i goriva,ocistio pumpu(plovak)u rezervaru ali nisam rijesio problem.Jel zna neko sta bi to moglo bit.Auto je 2001.g ima stvarnih 208tkm znam da im oce pri toj km-trazi riknut pumpa ali kad mu dam kontakt ona uredno protera gorivo i auto upali samo zatrokira i slicna stvar se desi kad mu dodam gas i kad se vrani na ler gas motor se strese,ak neko zna puno hvala

U vagu nema gresaka
joza_90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 23:03   #2
2001 nema probleme s pumpom vec model iza....

Odi nekome tko ima diagnostiku i nek vidi dal ima kakava greska...
Moguce da ti strujna letvica zadaje probleme (snop kabela za pumpe-dizne u glavi motora)...
Bar su takvi simptomi bili na 4orki PD
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 23:03   #3
a si probao u vožnji tražiti greške...samo iniciran s jednim drugim postom dajem ovo mišljenje.
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 23:10   #4
koliko moze kostat ta strujna letvica nova/polovna,bio sam kod nekog bosiste kao tipa koji se dosta bavi s tim i reko mi je da je problem u dobavi goriva ali mi nije mogao odma rijesit taj moj kvar pa sam htio cut vase misljenje i vidjet jel netko imao slicne probleme

Hvala
joza_90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 23:25   #5
Treba ustekat na diagnostiku i probat vidit greske... a usput i provjerit ubrizgavanja dizni kad je motor hladan i kad se to događa.... Sve se to moze vidit na diagnostici...
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 16:03   #6
riknula pumpa goriva na motoru 1800kn i vozi dalje
joza_90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.