Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2014., 17:25   #1301
Quote:
Marl kaže: Pogledaj post
Samo što su to on-ear sluške i udobnost ovisi od čovjeka do čovjeka.



Over ear sluške kod nas za te novce ima Audio Technica T300 - 270 kn u SonusArtu i Pioneer SE-M390 - 289 kn u ExtremeDigital.

Obje su odlične za te novce.



Bolje nema over ear za tu paru.

Istina, dosta stisnu uho pa nisu za dugo nošenje, maximum sat i po. Opet, s druge strane je prednost što je izolacija stvarno odlična.

Ima tko iskustva sa Sennheiser hd 448?
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:45   #1302
Quote:
Pistons4ever kaže: Pogledaj post
Ima tko iskustva sa Sennheiser hd 448?
Isprobao sam ih.
Loša izolacija, kvaliteta izrade osrednja a i zvuk nije najbolji baš. Ne bi ih preporučio.
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 13:21   #1303
Kakve su Phillips Cruz? Sada imam Sennheiser 205 ili 405 (plaćene nešto jeftino)i nisu mi baš nešto.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 10:40   #1304
Na što trebam pripaziti kod kupovine slušalica?
Ω,dB,Hz?Što je bitno?
imam jedne i trešte kad puštam flac(na kompu) , a kad puštam mp3 128kbps tolko se i ne primjeti...

p.s da li ove šta valjaju http://www.oneforall.com/headphones/gel-buds-blue.html ?
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 12:37   #1305
Na mp4nation opet akcija na brainwavz beta. Triple pack za 22.5$. Kome trebaju jako pristojne slusalice za smijesnu cijenu, topla preporuka. Pogotovo ako se sklopite s nekim pa jedno pakiranje na dvojicu ili trojicu uzmete...
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 10:50   #1306
Pomoć oko kvalitetnih slušalica

Još da si i link stavio jer ni guglo ne pomaže u ovome

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 21.09.2014. at 00:26.
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 11:59   #1307
Hmmmm stranica je na prvom mjestu na guglu kad ukucas mp4nation..
Www.mp4nation.net
Al akcija je do jucer (petak) trajala, sad su nazad na 39.5$
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 10:44   #1308
Quote:
aspirin kaže: Pogledaj post
Al akcija je do jucer (petak) trajala, sad su nazad na 39.5$
A zato nisam mogao ni nać
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:47   #1309
Aaaaaaaa.... Krivo skonto da stranicu ne nalazis pa se cudim...

Ako ti nije hitno, stave oni njih na ovu akciju svako malo, mozes se pretplatit na newsletter i cekat..
Mislim da svaki tjedan neke akcije imaju..
Ja cekam da mi se poklopi malo vise novaca u dzepu i njihova akcija za brainwavz b2, na akciji budu oko 100$
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 13:53   #1310
Kako odabrati slušalice

Evo jedan članak koji će pomoći svima koji žele dobre slušalice a ne znaju kako ih prepoznati: http://sonusart.hr/novosti/tehnicke-...ije-slusalica/
__________________
Web Wookiee #DontBeEvilBlogger
hedseek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 18:15   #1311
Denon

Pozdrav! Zapele su mi za oko denon ah-w150. Kaj mislite Jel vrijede kaj?
Inače sam stalno u pokretu,pa su mi zato zanimljive. Doma koristim b&w p5 i sennh. RS 170.
flu84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 17:59   #1312
Svojedobno sam ovdje pitao koje slusalice za slusanje muzike sa kvalitetnim zvukom i ostalim pogledima najbolje kupiti (a da su su druge strane prihvatljive cijenom). Necu ovo nesto strucno objasniti, medutim evo, pocetkom godine sam kupio Pioneer SE-MJ511 i mogu rec da sam iznimno zadovoljan njima Bas tako nesto sam trazio, u konacnici sam ih kupio, kostale su kojih 220 kn (jos je bio neki popust kojih 20kn) sto realno zbilja nije puno s obzirom sto daju opcenito receno. Prvenstveno mi je bio bitan kvalitetan i cist zvuk, a to svakako pruzaju, a bas je stvarno izvrstan, a to mi je jako vazno. Ja ih koristim najvise za slusanje preko mp3-a, glasnoca je velika vec kad se namjesti na malo vise od pola, cvrste su, nisu glomazne, lagane, lijepo dizajnirane, mogu se okretati u nekoliko smjerova te preklopiti tako da su idealne ako ih treba spakirati negdje gdje nema puno prostora. Udobne su i na glavi dosta cvrsto stoje. Sigurno da bi neke za 100 eura bile jos bolje i imale jos bolji zvuk, ali ako se netko odluci za ove nece pogrijesiti kada se uzme u obzir omjer cijene i cjelokupne kvalitete. Sumarno, odlicne slusalice za nekoga tko treba "fini" bas i jedanko tako dobar zvuk u svim rasponima, najvise za primjenu u pokretu, a da su cijenom prihvatljive. Link: http://www.pioneer.eu/eur/products/a...J511/page.html
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 02:16   #1313
U potrazi sam za bezicnim slusalicama koje bi koristio za komp, tv, smartphone. Tocno tim redom po prioritetima. Budzet sa kojim raspolazem je cca 1000 - 1300kn. Sto bi sugerirali da uvrstim u uzi izbor? Bezicni modeli se djele na RF i Bluetooth tehnologiju prijenosa zvuka. Mozda bi uzeo nesto iz BT ponude, ali sam citao da kod uparivanja sa TV-om uz pomoc nekog BT dongle-a postoji mogucnost kasnjenja zvuka te da nije sinkroniziran sa slikom . Dali netko od vas ima iskustva sa spomenutim da mi potvrdi ili opovrgne tu tvrdnju?
Ako bi isao na RF, dali je cuo netko da neki modeli znaju imat sumove pri reprodukciji?
__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.
myselF is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 06:48   #1314
Pozdrav. Sufram i naletim sa strane na reklamu za slusalice. http://www.sonusart.hr/catalog.aspx?c=34. 50% do petka i krenem jucer citat i citat. I nekak odlucim za ove aiaiai tracks 50% 240kn lagane su male a 40mm driver i solidne ocjene i kritike na amazonu. Da imaju i ok bas oa da malo promjenim.
Da bi odjednom refreshao stranicu a ono corak.nedostupne vise sive, ostale samo roze neke a to nema smisla ipak.
E sad. Ne znam ni sam kakve zelim jer nemam previse iskustva.
Uglavnom imam htc one m7 i lg g3,malo sam isprobavao htc ima bolji zvuk izgleda od lga pa bi njega koristio kao mp3 player, taman 25gb za muziku. bas sam skinuo rocket i poweramp i razlika je nebo i zemlja od stock playera pogotovo kod basa
ok su mi cak i njegove slusalice ali slusam preko sony ex85 ili 82 kakve sam dobio uz 816player tada,odusevile me pa sam uzeo jos jedne, nesto bolje nisam ni probao.

Malo bi za promjenu uzeo neke naglavne slusalice. Ove tracks su mi se cinile lagane pa bi mogao i u gymu nosit, uglavnom koristio bi ih vani pa nebi neke glomazne a nemam bas malu glavu pa ne bi ni premale.za sennheiser neke sam citao da su uzasno uske i stiscu makar i za ove aiaiai capital koje su isto na akciji. Isto se pricalo tu i za audio tehnicu 55 model cini mi se. Nez jel to samo neudobno zbog jastucica kad se utisnu do zvucnika ili se prerastegnu pa nemaju dobar seal pa stoje ukoso i nista od zvuka:/

Sta mislite o tim drugim modelima u sonusartu na akciji ili mozda preko ebaya naruciti nesto? Ako znate za neke akcije na black friday javite.

Dobre mi izgledaju sony xb400 50$, manje su od xb600 i jeftinije, vidim da i zx600 hvale,cijena je izmedju ova dva modela xb-a. Makar se sjecam da sam u elipsu jednom u prolazu probao ukopcati neke low entry sony izlozene, cini mi se zx100 i uzasan zvuk je bio, tih i nikakav.
Ilk pK nesto kao akg k518 cijena je 60tak dolara al ne znam jel su te puno glomaznije u odnosu na xb400 npr.

Isplati li se nesto od tih naglavnih od tamo uzet dok su akcije il traziti na ebayu. Ako imate neki slican prijedlog da su za vanjsku upotrebu, a da su u tom rangu 250-300tinjak kn. Ako imate neki od nabrojanih modela a da idu na nas sto nosimo xl kacige.
Godinama samo in ear koristim pa ne znam kolko je tu bolji/losiji zvuk na njima u odnosu na naglavne manje koje ne zatvaraju kompletno.
Bas je pozeljan, kad slusam muziku preko slusalica onda je to neki house, hip hop i slicne komercijale za nabrijavanje.
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 08:25   #1315
Klasika u tom segmentu su ti koss porta pro, sennheiser px100 (ako ih jos igdje ima), i ako ces nabavit od starih nekih slusalica headband, koss ksc75. Ja imam ove zadnje i jako sam zadovoljan s njima, uglavnom ih za biciklu koristim gdje je manjak izolacije vanjskih zvukova prednost umjesto mana..
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 17:13   #1316
Koss porta izgledaju uzasno haha. Sennheiser nisu lose al su i skuplje. Nekak mi se sony xb400 cine ok 50tak dolara na ebayu a 35 dolara na amazonu. Da li sada mozemo narucivati sve preko amazona, i slusalice, satove.. Vidim da su dosta povoljniji od ebaya ali prije se nije mogla elektronika narucivati u Hrvatsku.
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 18:32   #1317
Sve ti ovisi o prodavacu, kao ni ebay, amazon nije jedinstvena butiga nego vise vasar raznih prodavaca..
Na zalost, imaju kretenski sistem gdje ne mozes vidit da li dostavljaju u nas tek kad stavis stvar u kosaricu i par nextova kliknes..
Da, portapro su ruzne ko ponoc.. Audiotechica on-3 su fensi i trebale bi ok bit.. A meni i moje ksc75 izgledaju ok
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 19:59   #1318
Aha. Ma nikad nisam prek amazona narucivao. Nes sam cuo da su se prije mogle samo knjige i sl.a sad sam vidio da salju elektronicu u hr isto. Ako odem na amazon.co.uk tamo svi salju iz EU pa nema pdva ili je kao ebay od svuda ekipa. Da ksc75 izgledaju ok makar su mi cudne malo te koje se posebno kace iza uha svaka makar ne zvuci kao losa opcija, jesu udobne dobar bass daju?
Za ove on-3 pisu da nemaju nikakav bass, makar fora izgledaju slazem se.
Jos uvijek sam nekak za te xb400 zapeo moram proucit jel se nadju prek amazona izgledaju povoljnije nego ebay. A te akg k518 zx600 xb600 jesu to bolje opcije od naprijem ovih aiaiai tracks koje su rasprodane nazalost.
Ili neka audiotehnica sj11 sj33 iz sonusarta makar pricaju da su male te.jel se isplati sta iz sonusa na akciji sada pogledati, makar treba pricekat do petka i guglat akcije
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 23:05   #1319
Na zalost nisam imo priliku te sve modele probat da mogu dat informiran savjet..
Za ksc75 ti mogu rec da stvarno dobar zvuk imaju, da su dovoljno osjetljive da budu prilicno glasne i imaju jako lijepi bas. Ja sam svoje opremio headbandom pa ne koristim te zakacke. Jesam ih koristio neko vrijeme i nisu toliko lose. Zica u njima je savitljiva pa mos oblikovat po svom uhu za najbolji fit. Ali nisu toliko dobre kao klasicni sistem slusalica, zato sam i prepravio svoje. Mislim da sam pisao odi o tome..
Nisam siguran dabli bas svi sa amazon.co.uk salju iz GB, ali jako je dobra sansa...
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 08:02   #1320
Amazoni ne šalju u HR ako ne ide s njihovog skladišta tj ako nije "sold and shipped by Amazon"
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.