Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2011., 19:26   #1
Lightbulb Adini Feriha Koydum

Dali neko prati tu seriju? Nema je na tv-u ali sam je nasla na viki.com,youtube i na FB-u ima grupa gdje jedna Turkinja prevodi na eng.
Upravo je zavrsila prva sezona od 24 epizode.

Divna serija,cak sto vise od svih gledanih ona mi je nadmasila i Asi.

Neki je prevode kao I named her Feriha neki Feriha i Emir ako bacite oko necete zazaliti,ja sam totalno zaljubljena tako da ponovo gledam od pocetka

http://www.viki.com/channels/2875
Kendi is offline  
Old 28.06.2011., 19:32   #2
Glumi Burhan iz 1001 noći Farihinog oca...a glavni glumac...obećava....
gledala sam par epizoda ali mi je nekako više teen serija, ali nije loša uopće...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 28.06.2011., 21:11   #3
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....nemogu vjerovati da to još netko prati......inače slučajno sam naletila taman kad je krenula, mislim da sam propustila prve dvije epizode...koje sam naravno nadoknadila isti tren.....serija mi je super...inače volim sve te teen serijice...tipa GG, OTH, etc....al pošto mi ove američke već idu laganini na živčeke bila sam sretna kaj sam naletjela na jednu drugačiju od dosadašnjih pogledanih......naravno Catagay mi je totalni njami, Hazal odlična kao i uvijek...moram priznati da sam već imala namjeru otvarat temu na spojlerima ali nisam mislila da ću nači bar jednu dušu koja to gleda ili škicne tu i tamo...naravno kad su ukinuli Gunes kanal na yt bila sam u totalno očaju, jer nisam bila u kontaktu s ekipom, al sam slučajno pročitala da će otvoriti na fejsu grupu...dugo sam je tražila, ali kad sam je našla bila sam sretna ko malo dijete......sad napokon imam di kačiti silne slikice koje sam skinula za nikad se nezna....
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 28.06.2011., 21:36   #4
evo i nekoliko slikica za početak...kad ih sortiram kak Bog zapoveda onda bum fino sve postavila...naravno prvo ću krenuti da se upoznaju likovi, a onda ostatak radnje malo po malo...

THE FAMILY



Feriha i Emir
http://img30.imageshack.us/img30/914...4e699cc65c.jpg
http://img837.imageshack.us/img837/5...4462a0b589.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/925...feb7868396.jpg


EMIRRRRR
http://img823.imageshack.us/img823/3...43175bd165.jpg


Hande
http://img828.imageshack.us/img828/7...9d83f6bb7a.jpg
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 28.06.2011. at 21:45.
The Princeza is offline  
Received Infraction
Old 04.07.2011., 09:00   #5
Serija je zakon...obozavam Emira i taj njegov tuzan pogled!
Semsa_1988 is offline  
Old 06.07.2011., 18:35   #6
Evo jos jedne lude..koja prati i ovu seriju tacnije preletila sam je na turskom. Neznam gdje je mogu naci sa prevodim...prilicno mi se svidjela (tacnije svidza mi se glavna glumica kako glumu, a i Emir je dobar obzirom da mu je to prva uloga koliko sam shvatila) mada mi je kraj ove prve sezone uh jako ruzan, volila bih znati kad ce se nastaviti druga sezona i molila bih nekog od raje ako neso vise zna da mi kaze
tratincic is offline  
Old 11.07.2011., 18:11   #7
Quote:
tratincic kaže: Pogledaj post
Evo jos jedne lude..koja prati i ovu seriju tacnije preletila sam je na turskom. Neznam gdje je mogu naci sa prevodim...prilicno mi se svidjela (tacnije svidza mi se glavna glumica kako glumu, a i Emir je dobar obzirom da mu je to prva uloga koliko sam shvatila) mada mi je kraj ove prve sezone uh jako ruzan, volila bih znati kad ce se nastaviti druga sezona i molila bih nekog od raje ako neso vise zna da mi kaze
sa prevodom je mozes naci na natabanu.com za sada sum postavili prve 6 epizode ostale su u toku. za sada je pauza nazalost duzaaa pauza koliko sam shvatila niko ne zna kad pocinje snimanje druge sezone...hmm
Semsa_1988 is offline  
Old 12.07.2011., 13:27   #8
Quote:
Semsa_1988 kaže: Pogledaj post
sa prevodom je mozes naci na natabanu.com za sada sum postavili prve 6 epizode ostale su u toku. za sada je pauza nazalost duzaaa pauza koliko sam shvatila niko ne zna kad pocinje snimanje druge sezone...hmm
po mojim turskim izvorima, druga sezona kreće u rujnu...ako cure lažu ja im pomažem

...ma kad gledate Emirčeka ...onak zgodnoga, ni ne obračaš pažnju na lošu glumu


edit...

evo popisa glumaca:
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)

Zadnje uređivanje The Princeza : 12.07.2011. at 13:36.
The Princeza is offline  
Old 12.07.2011., 13:52   #9


meni je ova serija super, poslije 1001 noći jedina koju sam gledala, sve osim zadnje i kanim je pogledati čim prije

nisu mi toliko zanimljiva ta dječica koliko zehra, majka obitelji koja je predobra, vahide savršena u toj ulozi samo radi nje vrijedi pratiti seriju, toplo preporučam a u drugoj sezoni se možda aktivnije uključim komentirati

svaka čast pokretaču teme
aysha is offline  
Old 12.07.2011., 14:54   #10
...evo i malo slikica...obuhvaćena čitava sezona...









__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 12.07.2011., 15:02   #11





...ovdje mi je po prvi puta bilo žao Ferihe...kada je rekla...da ona nije zavrijedila taj prsten, da ga tek treba...






...inače kroz čitavu seriju me živcira Feriha sa svojim lažima...ekipa na fejsu se toplo nadala da će se sve otkriti u zadnjoj seriji sezone...a kad ono...ništa od toga...zapravo postoje i nagađanja da pismo koje Emir pročita u zadnjoj sceni 24. epizode nije njezino, već od mame mu (nemogu se sjetiti imena )...al sam nekoliko puta pogledala tu scenu i zaista se nadam da je od Ferihe i da će se ta istina napokon otkriti....

...sjetila sam se i scene dok su Emir i Feriha u njegovom restoranu...i opet je ona bila u svojoj fazi....pa kad joj je Emir rekao da on njoj uvijek kaže ISTINU...al eto Feriha ipak nije tolko jaka da isto napravi...

...također priča se da Zehra više ne želi glumiti u seriji...te da su je zato dali ubiti u zadnjoj epizodi, iako se nadam da su to sve naklapanja...ali se nadam da je istina da će se odvratni Halil zaista ubiti i neće preživjeti jer mi je tolko ljigav i gnjusan tip da to nije za povjerovati...totalni psihopat...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 12.07.2011., 17:10   #12
Kakva je Hazal Kaya u ovoj ulozi...? Gledala sam je samo u Strastima, a tamo mi je kao lik bila nepodnošljiva
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Old 12.07.2011., 20:10   #13
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Kakva je Hazal Kaya u ovoj ulozi...? Gledala sam je samo u Strastima, a tamo mi je kao lik bila nepodnošljiva
...a nije ni ovdje bolja...mislim dobra je kao osoba...samo se srami svojeg podrijetla...a planula je ljubav između istanbulskog playboya i vratareve kćeri....pokušava sve stvari dovesti u red ili srediti, ali toliko se boji gubitka Emira da jednostavno nemože...na FB-u smo raspravljali kolko nam već ide na živce to njezino skrivanje istine i da želimo da napokon kaže istinu, svima...nadamo se da će se to otkriti na početku druge sezone da možemo uživati napokon u seriji bez laži i da će se Feriha totalno promijeniti i dati sve od sebe da vrati Emirovu ljubav...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 13.07.2011., 22:30   #14
nešto se ekipa koja prevodi kradljivca srca na hrvatski dogovara da počne prevađati ovu seriju, tako da bi ono što je na engleskom moglo uskoro osvanuti i na hrvatskom, samo ja sam tek kad sam vidjela engleski prijevod imena serije skužila da se radi o ovoj seriji.

evo glasajte malo, jer serija pa skoro pa vodi:

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=116620

glavni glumac puno slabije stoji

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=116617

ali glavna glumica isto jako dobro kotira

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=116618
mrvica 1234 is offline  
Old 13.07.2011., 22:40   #15
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
nešto se ekipa koja prevodi kradljivca srca na hrvatski dogovara da počne prevađati ovu seriju, tako da bi ono što je na engleskom moglo uskoro osvanuti i na hrvatskom, samo ja sam tek kad sam vidjela engleski prijevod imena serije skužila da se radi o ovoj seriji.

evo glasajte malo, jer serija pa skoro pa vodi:

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=116620

glavni glumac puno slabije stoji

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=116617

ali glavna glumica isto jako dobro kotira

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=116618
hvala mrvice za ove vijesti baš bih voljela gledati s prevodom jer sam gledala sve na turskom i svidjela mi se, mene nekako zaokupila socijala - ja mislila da vahide bolje stoji na ljestvici jer je u toj ulozi jako dobro, međutim šiša je "kćer" koja mi i nije nešto
aysha is offline  
Old 18.07.2011., 22:47   #16
kratki opis likova

seriju sam odgledala preko vikenda i mogu reči da mi je interesantna, ono malo teen, pa malo klasne razlike, pa odnosi u obitelji, a pošto ja sad imam djecu negdje tih godina, zbog toga mi je dodatno interesantno gledati, a čovjek se i sjeti tih prekrasnih dana u svom životu
Do sad prikaznao 24 epizode ( I sezona)
II sezona u Turskoj počinje u rujnu, tako da će vjerovatno tako biti i s ovom serijom
Sve epizode prevedene na engleski (pola zadnje još nije, ali do kraja tjedna sigurno će biti sve prevedeno)
10 epizoda prevedeno na srpski, dosta brzo se prevodi, tako da bi do kraja mjeseca moglo i sve biti prevedeno na srpski, sve se može vidjeti na www.viki.com
u seriji cijelo vrijeme imamo sukob dva svjetonazora, jednog siromašnog,konzervativnog, za naše pojmove pomalo nazadnog, gdje je djevojka u kući, nema izlazaka,njeguje se kult obitelji, doma, zajedno se jede, roditelji se slijepo slušaju, nema prigovaranja i to je Ferihina obitelj

s druge strane imamo djecu iz bogatih obitelji koji izlaze, provode se, nema tradicionalne obitelji, roditelji slijepo ne brinu o svojoj djeci,koja imaju materijalno puno, ali pitanje je koliko je tu ljubavi, više se brine o svom vlastitom izgledu i stalno borbi kako ostati mlad i baš su gospođe mamice koje su mojih godina super sređene, baš komadi i takva je i Emirova obitelj

E uvijek ostaje otvoreno što je tu nazadno, a što napredno, uvijek je pitanje kuta gledanja
Glavni likovi:
Zehra (Vahide Gördüm) Ferihina majka, žena koja želi za svoju djecu bolji život nego je njezin , jer ona je čistačica, želi da joj djeca završe fakultete, bori se svim snagama da zaštiti djecu od strogog oca, drži obitelj na okupu, u njenom liku prepoznat će se mnoge majke (što smo sve spremne napraviti za svoju djecu) ili kako Feriha jednom kaže neki put previše, a neki put premalo. Bit će mi jako žao ako nje neće biti u drugoj sezoni, nadam se da će ipak preživjeti.

Feriha (Hazal Kaya) 19 godina, djevojka koja živi u bogatom naselju Etiler, ali ona je kćer domara i živi relativno siromašno s dva brata i roditeljima Zehrom i Rizom. Ona je vrijedna djevojka i uspije se upisati na prestižni fakultet s visokim ocjenama i dobije stipendiju. Ona nosi odjeću svoje bogate prijateljice Cansu koja živi u istoj zgradi. Na fakultetu svi misle da je ona dijete bogatih roditelja jer većina takvih studira na tom fakultetu, a ona u želji da bude prihvaćena ne govori tko su joj roditelji. U nju se zaljubi bogati dečko, playboy Emir i tu nastanu problemi s Ferihom i njezinom laži o roditeljima. Njezina obitelj je jako tradicionalna i ona živi potpuno drugačije od svojih prijatelja s fakulteta koji svaki dan izlaze, piju.

Emir (Cagatay Ulusoy) 21 godina, pripadnik istanbulske zlatne mladeži, otac mu je vlasnik najboljih noćnih klubova u Istanbulu u koje izlaze svi koji žele biti viđeni. Dijete rastavljenih roditelja, majka se ponovo udala i ima polubrata Can-a od 10 godina, a otac mu je zaboravio koliko ima godina i zabavlja se sa djevojkama koje bi više odgovarale sinu. Najbolji prijatelji su mu Koray i Hande. Da bi se bila Emirova djevojka nije bitno biti samo bogata, već mora biti slavna,ali sve se mijenja kad Emir upozna Ferihu i kako kaže on uz nju uči kako voljeti.

Riza (Metin Cekmez) Ferihin otac, domar, jako velik tradicionalist, strog, pošten i ponekad u tom svom poštenju i naivan, jako voli svoju djecu, ali to zbog svog odgoja ne pokazuje.
On ne dijeli ambicije svoje žene da djeca završe fakultete, njemu je najbitnije da su oni čestiti i pošteni ljudi, a nekako ga strah da to neće biti ako završe fakultete.

Koray (Yusuf Akagün) 21 godina, Emirov najbolji prijatelj,otac mu je političar i živi u Ankari, a on živi sam u Istanbulu ( izgleda da se svugdje od politike može dobro živjeti) Zaljubljen u zajedničku prijateljicu Hande, ali koja njega doživljava samo kao prijatelja.

Hande (Ceyda Ates) 21 godina, slatka plavušica, malo mi sliči na plavušu s Harvarda, otac joj umro kad je imala 3 godine i živi s majkom, razmažena, bogatašica, bolesno zaljubljena u Emira i nikako se ne može pomiriti da je Emir zaljubljen u Ferihu i radi sve da ih rastavi i ne vidi koliko je Koray zaljubljen u nju.

Cansu (Sedef Sahin) Ferihina dobra prijateljica, kojoj je majka umrla, a otac se ponovo oženio i ima polusestru Pelin, ali maćehu nikako ne prihvaća i stalno je u nekim depresijama, a one se pojaćaju kad se ne upiše na fakultet. Živi u imaginarnom svijetu magazina, pa se tako bolesno zaljubi u Emira. Ona ne zna za ljubav Ferihe i Emire, ali polako postaje ljubomorna na Ferihin život i one se udaljuju i ona joj napravi puno spački u životu.

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 18.07.2011. at 23:22.
mrvica 1234 is offline  
Old 18.07.2011., 22:48   #17
kratki sadržaj 1-24 epizode

Feriha se upisuje na fakultet i prvi dan se dogodi fatalni susret Emira i nje, kad joj on svojim autom pogodi ruku i razbije mobitel. Feriha zauzima obrambeni stav prema njemu jer je čula od svojih kolegica sa fakulteta svašta o njemu i njegovoj bahatosti. Emir nije naučen na takvo ponašanje djevojka jer njemu se djevojke doslovno nude, počinje ga interesirati ta djevojka i sve čini da joj se približi, ali Feriha ga ne doživljava iako joj se jako sviđa, ali to ne pokazuje (djevojke pravi recept za osvojiti svakog frajera, staviti ga na ignor). On svašta radi kako bi osvojio Ferihu, a Hande sve radi kako bi ih rastavila. Jednog kišnog dana on je pokupi sa svojim porscheom (možda griješim jer meni su auti totalno nebitni) i vozi je doma, ali auto se pokvari blizu njezine kuće i on zove majstora, a to je Ferihin brat Mehmet i u tom trenutku dobiva obavijest da mu se polubrat Cen kojeg on čuva dok su mu roditelji u Americi ozljedio i zbog toga ne dolazi po auto. Mehmet i njegovi prijatelji u garaži misle da bogatašu nije stalo do tog auta o kojem oni sanjaju i nagovore Mehmeta da naprave jedan krug, međutim taj krug je završio sudarom, auto totalno oštećen, osiguranje nije željelo platiti štetu i otaz Riza koji je preponosan govori kako će oni vratiti dug koji je za njih nešto strašno veliko. To je još jedan od razloga što Feriha šuti o svom porijeklu.
Odnos Ferihe i Emira je zbog tog njezinog laganja cijelo vrijeme dosta turbolentan, jer Feriha burno reagira , a tu je i Hande koja radi non stop neke spačke, pa tako kad Feriha prvi put dođe u noćni klub njegovog oca, podvali Ferihi drogu i Emir je uvjeren da je Feriha ovisnica i da je zato roditelji ne puštaju van. Kad vidi da Feriha radi kao konobarica u hotelu da bi vratila dug , odluči u tom hotelu slaviti rođendan,ali Emir misli da je to hotel njezinog oca i jako je ponosan na nju.Nakon toga kad Feriha pomaže Korayu i njegvoj povremenoj djevojci i Ferihinoj prijateljici koja je ludo zaljubljena u Koraya kod pobačaja, Hande sve napravi da Emir povjeruje da su Koray i Ferihe u vezi i čak narući novinara da ih slika ispred njezine kuće i ta slika bude objavljena u magazinu i dosta oteža Ferihin život jer kad se njezina bivša ljubomorna prijateljica Cansu potrudi da te slike vidi njezin otac. Otac poludi na te slike i odluči da se zaruči za susjeda Halila koji je nešto bogatiji ima svoju trgovinu u kojoj radi Ferihin brat, auto. Majka se protivi tim zarukama, ali po meni najemotivnija scena u mislim 14 epizodi kad Emir dolazi na Ferihina vrata jer mu se ona ne javlja i kad pred svojom odanom majkom ne govori Emiru da je to njegova majka, jer Emiri misli da je njezina majka, maćeha od Cansu. Feriha ga tjera i vidimo svo troje uplakanih, svaki iz nekog razloga. Majka je jako razočarana i to doživljava kao Ferihinu izdaju i ona odluči nju izdati i pristane na zaruke, ona brzo zažali zbog svoje odluke, ali veće je sve prekasno. Emir se svo ovo vrijeme trudi ponovo osvojiti Ferihu, on misli da je Halil njezin vozač jer je on zove gospođica Feriha, ali se stalno sukobljava s n jim, dosta pije, depresivan je jer ne razumije zbog čega Feriha ne želi biti s njim.

Hande i Emir dožive tešku nesreću i kad to na vijestima čuje Feriha padne u nesvijest i odluči biti pod svaku cijenu kraj Emira, a u tome joj pomaže majka jer skiva da svaku večer izlazi. Feriha raskida zaruke i to Halil koji je bolesno zaljubljen u nju teško prima. Emir se budi i kad kraj sebe vidi Ferihu njenu ništa drugo nije bitno, on je presretan što su ponovo zajedno.
Ferihin brat se zaljubi u jednu prepredenu djevojku koja je prodavačica u susjednom dućanu i ima vezu s svojim oženjenim gazdom, da ga učini ljubomornim iskorištava Mehmeta i on naruči da pretuku Mehmeta. Mehmet koji se prije nekoliko dana sukobio s Emirom govori da ga je sigurno dao pretući Emir i Emir mora u policiju na ispitivanje. Njegov otac poludi i dođe prijetiti Ferihinom ocu.
Emirova majka sazna da boluje od raka dojke, ali neće na lječenje i to krije od djece.
Nakon nesreće Emir i Feriha opet imaju turbolentnu vezu, ali on se polako smiruje i više gotovo ne izlazi jer Feriha ne može izlaziti, pa ga svi zezaju zbog toga. Jedne subotnje večeri Feriha slučajno ostane sama kod kuće i ona brže bolje krene iznenaditi Emira koji se doma sprema gledati film i normalno kad mu Feriha zvoni na vrata on je presretan. Feriha sprema večeru, on je oduševljen što ona kuha jer jede nešto što je ona svojim rukama spremila, a ne nešto što su kuharice spremile. Zajedno gledaju film, zezaju se i počnje ljubljenje, ali ga Feriha prekida jer je to otišlo predaleko, na što on reagira sa smješkom i nježno je ljubi u čelo i grli. Skupa spavaju, ali potpuno obučeni da ne bi pomislili da je nečega bilo. Feriha se ujutro budi, ostavlja mu porukicu na jastuku i spremi mu doručak. Emir se budi vidi porukicu, osmijeh od uha do uha, grli i šnjofa jastuk na kojem je Feriha spavala i spušta se u prizemlju i kad vidi da ga čeka doručak, on je osvojen. Kad je imao muški razgovor sa svojim ocem i kad ga je pitao kako je odlučio zaprositi majku, on mu je rekao kad nije mogao zamisliti ni jednu minutu života bez nje. Emir u trenutku kad vidi postavljen doručak pomisli upravo to i krene u zlatarnicu po prsten, a pošto je Feriha prvu večer pričala o tome kako je u njegovoj kući prvi put bila kad je snježilo (to je bilo kad je bila drogirana) on odluči naručiti snijeg u vrtu. Feriha hrabro odluči da će mu sve ispričati i krene kod legendarnog Istanbulskog svjetionika kojeg sam vidjlea u svim sapunicama koje sam gledala, ali je Emir zove kući, ona nevoljko pristane,ali krene. Ona već na vratima krene s pričom, ali je Emir prekida i vodi u snježni vrt na +30, a prije toga joj stavlja prekrasan crveni šeširić. Feriha opet želi započeti priču i zatvori oči da ga ne gleda, ali on je traži da otvori oči i ona ugleda prsten. Ona se skameni i govori da nije pravo vrijeme, on ništa ne razumije, ona plače i odlazi i ostavlja šokiranog Emira. Ona dolazi doma i ipak se iskrada iz kuće i nalazi utučenog Emira i govori mu da je njezin odgovor miljun puta da, ali da ona taj prsten ne zaslužuje i da ga tek treba zaslužiti. Emir joj govori da će sve napraviti da njezin odgovor bude da.
Emirovi otac i majka su šokirani vješću da je sin zaprosio Ferihu jer o njoj neznaju ništa. Emir na svaki način želi razgovarati s Ferihom, ali svi pokušaji propadaju. Hande je u totalnom šoku kad sazna za prosidbu, dolazi kod Emira i govori mu koliko ga voli, a sve to sluša Koray.
Feriha se odluči napisati pismo Emiru i sve mu priznati i u trenutku kad pošalje pismo i prsten, zove je Emirova majka da se nađu. Emirova majka joj govori kako je bolesna i da bude u ovim trenucima uz Emira jer će mu biti jako teško. Feriha trči prema Emirovoj kući da dođe prije njega i uzme pismo, ulazi u sobu i vidi Emira kako čita pismo i plače i ona pada na pod i također plače. Ja po rukopisu mislim da to nije njezino pismo, nego pismo Emirove majke. U isto vrijeme Emirova majka se ruši, a u Ferihinu majku puca Halil i ona se ruši.

Feriha i njezina laž. Ja nekako razumijem Ferihu jer djevojka od 19 godina jednostavno želi biti prihvaćena od grupe, a to bi bilo teško da je priznala svoje porijeklo. Samo zamislimo ponašanje Hande da je znala tko su joj roditelji i ovako joj je zagorčavala život maksimalno. Kad se zaljubi u Emira tu je i strah da ne izgubi ljubav, ona je pokušala nekoliko puta reči istinu, ali svaki put se nešto ispriječilo da nije rekla. Uostalom da mu je odmah rekla, sapunica ne bi imala nekih 60 epizoda, nego 10. A tu je i dodatni problem auta. Njima bi stvarno bio najbolji Emirov prijedlog da se izgube, jer te dvije obitelji skupa jako teško.

Prinčipesa vidjela si LV koliko hoćeš, ali prošetala se i jedna birkinica.

Sve u svemu zgodna pričica i baš me zanima kako će je dalje razvijatai i što će sve ovaj par morati proći da bi bili skupa.
mrvica 1234 is offline  
Old 25.07.2011., 18:57   #18
Ja sam pocela gledati seriju,nasla sam je natabanu Svidja mi se... cok cok samo steta sto nije sve prevedeno na nasi
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 26.07.2011., 03:33   #19
Tko shisha Cansela i Kenana... stize nam piletinaaaaaaaaaaa
To se trazi

__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 26.07.2011., 10:27   #20
Mrvice hvala za kratki sadrzaj, pregledala sam prvu sezonu do kraja na turskom, ali tek nakontvog sadrzaja su mi neke scene jasne. Zanima me zna li neko nesto vise o drugoj sezoni. Citamna netu razlicite informacije, neki kazu da ce biti tuzan kraj, odnosno da je i kraj prve sezone tuzan tobi bilo previse, volila bih vise saznati o drugoj sezoni znam da je to tesko posebno ako se druga sezona ni prikazivala jod ni u Turskoj, ali znam ovdje neke cure koje su o drugim serijama mnogo toga iscackale i podjelile sa nama. Bilo bi mi drago ako i o ovoj seriji nekoima vise informacija da nam javi.
tratincic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.