Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2008., 14:58   #41
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Osim što se ne slažeš s mojim mišljenjem imaš li neko svoje?

Ovo što si ti zaključio ja nisam napisao.
Milanović je frški kadar u SDP-u, takvih "mladih nada SDP-a" je već dosta bilo.
Bitno je to što se Zoran nije stigao afirmirati za Račanovog života toliko da ga ugrozi.
Ostatak komiteta se već afrmirao i pokazao svoje sposobnosti.
Naravno da imam, već sam ga i napisao.

Da je Račan poživio i da ga je zdravlje poslužilo, tvoj bi milanović bio ne poznanica, jer takvi kao što je on redovno isplivaju nakon nekog večeg potresa, nešto slično kao i sanader, s tom razlikom da nisu istog temperamenta, sanader može svoj temperament prikrivati i ne voditi politiku s temperamentom-srcem ili qurzem kak se veli kao što je to krenuo raditi milanović.
NINJA 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 22:48   #42
Quote:
baobab kaže: Pogledaj post
Da je HDZ htio igrati korektno uopće se ne bi miješao u izbor, jer sva mjesta pripadaju oporbi.
Ostavio im je preko mjesec dana, dužnosnici su se morali izabrati, a bez HDZove koalicije, ne može ih se izabrati. Kako to misliš da se nije miješao u izbor? Pa kako bi onda skupili preko 50% glasova koliko je potrebno za izbor da je HDZ ostao suzdržan?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 12:51   #43
iz rezonatorove pretpostavke slijedi da je rijec o kockarskom potezu ZMa s osvrtom na sadasnje negativne trendove kaj se tiche ulaska u EU. iz toga pak slijedi da ZM drzi palceve da hr ne udje u eu sto prije, tj u naredne 4 godine. da li se tome potajno nada i npr. rezonator?
__________________
Stop making unboxing videos
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 13:16   #44
To ti se inače zove trollanje. Jer ja nisam tema, a ni ulazak/neulazak u EU nije tema.

Ja se neulasku u Euroslaviju javno nadam, a sudeći po vladinom angaržmanu na popravljanju situacije u pravosuđu Sanader se tome potajno nada, ali iz sasvim drugačijih pobuda.
Ponavljam to nije tema.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.