Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2011., 21:35   #81
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Dionica Dugopolje - Šestanovac koštala je ukupno 6 milijuna kuna po kilometru

Za Čačićevog ministarskog mandata pokrenuta je izgradnja Dalmatine, a njena je gradnja na 300 manje zahtjevnih, od ukupno 380 kilometara, koštala nešto više od četiri milijuna eura po kilometru. Autocesta od Zagreba do Siska koštat će, za usporedbu, 14,8 milijuna eura za kilometar.

cijena građenja po kilometru autoceste poskupjela s prosječna 4 na čak 17 milijuna eura. Građevinske tvrtke to argumentiraju poskupljenjem materijala i usluga, što je naposljetku dovelo do viših cijena konačnog proizvoda
Čudno neko poskupljenje ,

Ne uklapa mi se u 3% inflacije na godinu
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 09:45   #82
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Dionica Dugopolje - Šestanovac koštala je ukupno 6 milijuna kuna po kilometru

Za Čačićevog ministarskog mandata pokrenuta je izgradnja Dalmatine, a njena je gradnja na 300 manje zahtjevnih, od ukupno 380 kilometara, koštala nešto više od četiri milijuna eura po kilometru. Autocesta od Zagreba do Siska koštat će, za usporedbu, 14,8 milijuna eura za kilometar.

cijena građenja po kilometru autoceste poskupjela s prosječna 4 na čak 17 milijuna eura. Građevinske tvrtke to argumentiraju poskupljenjem materijala i usluga, što je naposljetku dovelo do viših cijena konačnog proizvoda
Eto hvala.
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 12:49   #83
Evo na što smo spali.
Raspravljamo o tome čiji je lopov manje ukrao.

Uglavnom, Čačić je lopina na kvadrat. To zna celi Varaždin, a u ostatku Hrvatske priča gluposti.

Naravno, ja neću upasti u klasičnu grešku pa kritizirajući Čačića uzdizati Kalmetu.

I Kalmeta je vrlo vjerojatno lopina (kažem vrlo vjerojatno jer nemamo presude protiv njega - za razliku od Čačića).
bomac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 12:56   #84
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Dionica Dugopolje - Šestanovac koštala je ukupno 6 milijuna kuna po kilometru

Za Čačićevog ministarskog mandata pokrenuta je izgradnja Dalmatine, a njena je gradnja na 300 manje zahtjevnih, od ukupno 380 kilometara, koštala nešto više od četiri milijuna eura po kilometru. Autocesta od Zagreba do Siska koštat će, za usporedbu, 14,8 milijuna eura za kilometar.

cijena građenja po kilometru autoceste poskupjela s prosječna 4 na čak 17 milijuna eura. Građevinske tvrtke to argumentiraju poskupljenjem materijala i usluga, što je naposljetku dovelo do viših cijena konačnog proizvoda
Što ti trabunjaš, je li ti uopće znaš koja je to dionica Dugopolje- Šestanovac ili lupetaš samo tako bez mozga i plus toga je li uopće znaš kad je ta dionica rađena u vrijeme čijeg mandata započeta i završena.
Ako je koštala samo 6 milijuna kuna kako ti navodiš onda je to pohvala Kalmeti a ne čaćiću i samim tim uskačeš sebi u usta, svašta
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 13:21   #85
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Što ti trabunjaš, je li ti uopće znaš koja je to dionica Dugopolje- Šestanovac ili lupetaš samo tako bez mozga i plus toga je li uopće znaš kad je ta dionica rađena u vrijeme čijeg mandata započeta i završena.
Ako je koštala samo 6 milijuna kuna kako ti navodiš onda je to pohvala Kalmeti a ne čaćiću i samim tim uskačeš sebi u usta, svašta
eto nemreš nači pametnog "rvatinu" ni da ga sviječom tražiš......

Pitao si kolko je šta koštalo i ja sam ti dao podatke i bez ikakvog komentara.
I onda ti izvučeš jednu dionicu koja je uzeta kao primjer kako bi dokazao da Kalmeta gradi jeftinije ili šta...
Dakle dionica s hrpu objekata 6 milijona a ravničarska autocesta koja prolazi kroz polja košta 14, na to se nisi osvrnuo....

A i tih 6 je za trečinu više od 4 ali nema veze, Čačić je lopov a svi ostali su pošteni.

Vratite nam lopove!!!!!!!!
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 13:23   #86
Quote:
bomac kaže: Pogledaj post
Evo na što smo spali.
Raspravljamo o tome čiji je lopov manje ukrao.

Uglavnom, Čačić je lopina na kvadrat. To zna celi Varaždin, a u ostatku Hrvatske priča gluposti.

Naravno, ja neću upasti u klasičnu grešku pa kritizirajući Čačića uzdizati Kalmetu.

I Kalmeta je vrlo vjerojatno lopina (kažem vrlo vjerojatno jer nemamo presude protiv njega - za razliku od Čačića).
Presuda protiv Čačića ??????
Nešto si sanjao ili
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 13:44   #87
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
eto nemreš nači pametnog "rvatinu" ni da ga sviječom tražiš......

Pitao si kolko je šta koštalo i ja sam ti dao podatke i bez ikakvog komentara.
I onda ti izvučeš jednu dionicu koja je uzeta kao primjer kako bi dokazao da Kalmeta gradi jeftinije ili šta...
Dakle dionica s hrpu objekata 6 milijona a ravničarska autocesta koja prolazi kroz polja košta 14, na to se nisi osvrnuo....

A i tih 6 je za trečinu više od 4 ali nema veze, Čačić je lopov a svi ostali su pošteni.

Vratite nam lopove!!!!!!!!
Prvo ja te nisam pitao koliko je što koštalo, nego netko drugi, htio si ispasti pametan pa htio pohvaliti čaćića za dionicu Dugopolje-Šestanovac pa si mislio nitko neće primjetiti za navodnih 6 milijuna kuna a sad hočeš se kao ispraviti pa sad tvrdiš da je čaćić notorni lažov po prirodi karaktera napravio neku dionicu AC za 4 milijuna kuna to znaći da je on za tri sloja + asfalt po kvadratnom metru autocestu radio za manje od 50 eura po kvadratu AC, zanimljivo i kako mu je uspjelo, to još nikad nikom nije uspjelo otkad postoji gradnja AC
Aj nam podastri te podatke, samo kao izvor navesti čaćića i njegove laži.
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 13:54   #88
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Prvo ja te nisam pitao koliko je što koštalo, nego netko drugi, htio si ispasti pametan pa htio pohvaliti čaćića za dionicu Dugopolje-Šestanovac pa si mislio nitko neće primjetiti za navodnih 6 milijuna kuna a sad hočeš se kao ispraviti pa sad tvrdiš da je čaćić notorni lažov po prirodi karaktera napravio neku dionicu AC za 4 milijuna kuna to znaći da je on za tri sloja + asfalt po kvadratnom metru autocestu radio za manje od 50 eura po kvadratu AC, zanimljivo i kako mu je uspjelo, to još nikad nikom nije uspjelo otkad postoji gradnja AC
Aj nam podastri te podatke, samo kao izvor navesti čaćića i njegove laži.
Eto opet ništa pametno od tebe, gdje sam ja to tvrdio da je šestanovac- dugopolje gradio Čačić????
Ja sam samo dao cifru koju sam našao na netu kao i ove ostale cifre, a cifre su skinute sa službenih stranica vlade i HAC-a....

Ti daj cifre za koje smatraš da su prave, jer ja sam cifre dao a ti ih demantiraj i ospori svojim ciframa i izvorima....
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 14:14   #89
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Eto opet ništa pametno od tebe, gdje sam ja to tvrdio da je šestanovac- dugopolje gradio Čačić????
Ja sam samo dao cifru koju sam našao na netu kao i ove ostale cifre, a cifre su skinute sa službenih stranica vlade i HAC-a....

Ti daj cifre za koje smatraš da su prave, jer ja sam cifre dao a ti ih demantiraj i ospori svojim ciframa i izvorima....
Daj link, da se i mi drugi uvjerimo u tih 4 ili 6 milijuna kuna po km AC ?!
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 14:17   #90
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Daj link, da se i mi drugi uvjerimo u tih 4 ili 6 milijuna kuna po km AC ?!
Eura.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 14:32   #91
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Eura.
Imaš gore postove gdje spominje prvo 6 milijuna kuna, pa u drugom postu spominje 4 milijuna što je za trećinu manje, drugo da je on spomenuo u eurima ili da se barem ispravio, ne bi ja uopće ni reagirao !
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 16:54   #92
citati su skinuti s linkova pa nisam ni obračao pažnju dal su euri ili kune tako da nije moja greška

http://cro.time.mk/read/35dadfb5ca/b...799/index.html
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 17:12   #93
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
citati su skinuti s linkova pa nisam ni obračao pažnju dal su euri ili kune tako da nije moja greška

http://cro.time.mk/read/35dadfb5ca/b...799/index.html
Dobro nije tvoja greška već debillnog novinara iz Nacionala on navodi 6 milijuna kuna a ne eura.
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 13:36   #94
ja se iskreno nadam da kreče..!!
zagi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 19:12   #95
Samo ih neka hvataju. Samo , meni se čini da je na desnici ,a tu mislim prvenstveno na HDZ , posao tek započeo. Ima i na ljevici lopova, ali im je koncentracija zanemariva u odnosu na ZNA SE.
bregovljan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.