Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2013., 13:50   #4621
Quote:
vitez teutonac kaže: Pogledaj post
mogao bi ti lorenzo cherubini u ovim satima dok se čeka daljnji rasplet nešto reći o svom dijelovanju u sukobu hrvatske udbe i kosa? Možda koju crticu iz "borbe protiv terorizma" iz vremena ex yu isto možeš ubaciti? Možda općenito o ustroju službe?
Pričekaj dok Joso objavi malo preciznije kako je ratovao protiv Vasiljevića. Vidim da o tome ima samo jedna rečenica.
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Old 31.12.2013., 13:55   #4622
Quote:
realist kaže: Pogledaj post

Bila je kompletna osoba,lipa pametna i efikasna
a svi se je bojali ko vrag od tamijana......hahahaha

Nadji jednu taku ......
Evo... našao sam je

http://www.youtube.com/watch?v=HmQnEyiGdGQ
PowerLock is offline  
Old 31.12.2013., 14:03   #4623
Talking

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ma jesi lud, ni u kom slucaju, pogotovo
nakon obida kad se počine dvi ure...hahahha
E, lipo, lipo...

A koliko traje obid?
ruka-slave is offline  
Old 31.12.2013., 14:04   #4624
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Hahahahahahaha..........tu su.....
ova tvoja nije zenstvena ova je bila.....
al dobra usporedba....

Ruka slave:
a cuj uru obidvas ,uru počineš....
eto dvi ure....mislim da je dosta!

Zadnje uređivanje realist : 31.12.2013. at 14:19.
realist is offline  
Old 31.12.2013., 14:28   #4625
Nego kolege... može li jedna brza anketa,

Pošto će se priča sa Perkovićem slijedećih nekoliko dana neizbježno intezivirati imate li nešto protiv da ovu temu na pdf Politička scena privremeno zatvorimo i da raspravu objedinimo na temi na glavnoj stranici pdf-a Politika:

Zahtjev za izručenje Josipa Perkovića - završni čin

Teme u nekom kasnijem terminu možemo spojiti i raspravu vratiti na ovaj pdf.

Jeste li za - ili bi radije da ostanu odvojene?

PL

PowerLock is offline  
Old 31.12.2013., 14:35   #4626
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
...

Perković ga je nazvao prethodne večeri iza 22 sata. Prates se javio na telefon, iako je po već uhodanoj praksi, kada mu kućni telefon dva puta zazvoni točno na puni sat, trebao otići u München do javne govornice i nazvati Perkovića. Ustvrdio je da je bio preumoran za odlazak iz stana
...

A je to... u svijetu spijunaze.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 31.12.2013., 14:40   #4627
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Nego kolege... može li jedna brza anketa,

Pošto će se priča sa Perkovićem slijedećih nekoliko dana neizbježno intezivirati imate li nešto protiv da ovu temu na pdf Politička scena privremeno zatvorimo i da raspravu objedinimo na temi na glavnoj stranici pdf-a Politika:

Zahtjev za izručenje Josipa Perkovića - završni čin

Teme u nekom kasnijem terminu možemo spojiti i raspravu vratiti na ovaj pdf.

Jeste li za - ili bi radije da ostanu odvojene?

PL

Definitivno spoji, jer nema smisla na dvi teme, cak je tamo i bolja rasprava....
realist is offline  
Old 31.12.2013., 15:09   #4628
U ovakvim stvarima nema demokracije ni samoupravljanja
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Old 31.12.2013., 15:32   #4629
Napisao sam ovaj upis i na drugoj temi...

Ne pratim toliko detaljno slucaj kao neki. Procitao sam intervju u Vecernjem, znakovito je kako se u njemu ne spominju Srbijanci koji su radili za hrvatsku Udbu u to vrijeme, kao npr Dmitar Sijan i Kosta Momirovic (tadasnji profesor juda na DIF-u, navodno u to vrijeme na podrucju bivse Jugoslavije najveci strucnjak za zatvorsko premlacivanje), a koji su tijekom 1991 odleprsali petama vjetra u Srbiju. Oni bi po mom misljenju imali stosta reci o ponovo aktualnim temama.

Sve sto je Perkovic rekao u tom razgovoru, manje vise se i ranije znalo, od dolaska do tada nepocudnih politickih emigranata na prvi Sabor HDZ-a u veljaci 1990., o odnosima s Tudjmanom, Suskom...

Mene ovdje jedna druga stvar zanima (koja mi cak zanimljivija od cinejnice tko je organizirao Djurekovicvo ubojstvo Perkovic ili Mustac), a na nju ne nalazim odgovora... Zasto se danasnji SDP toliko protivio izrucenju Perkovica, pa je u tu svrhu bio spreman cak i mjenjati Ustav? O tome se ne iznose cak ni pretpostavke? Jedini koji je o tome nesto konkretnije napisao je Dujmovic na dnevno.hr, gdje je u nekoliko navrata spomenuo da bi Perkovic mogao propjevati da je zapravo Ivica Racan na svojoj tadasnjoj funkciji (ne znam koja je to konkretno bila) narucivao likvidacije. Koliko sam upoznat s politickom biografijiom nekadasnjeg vodje SDP-a, Racanov uspon u partiji je poceo nakon 1971., ali njegova funkcija je bila da kontrolira tadasnju "omladinu" da ne pretjera u Poletu, Studenstkom listu, da se u Stulicevim ili bilo cijim tekstovima ne nasluti neko protudrzavno djelovanje i slicno... Racan se vise doimao kao oprezni vodja besopasnih namjera, nego kao netko tko bi mogao naredjivati politicka ubojstva. Mozda se i varam, o Racanovoj politickoj biografiji prije prosinca 1989, kad je postao predsjednik SKH, znam samo iz onoga sto se o tome pisalo devesesetih i 2000-ih...

Neki su ovdje spominjali Antu Josipovica, oca danasnjeg predsjednika, no ta teorija mi ne pije previse vodu...

Zasto se Milanovic prije par mjeseci obratio HDZovcima rijecima "tjerate zeca, a istjerat cete King-konga... Tko bi mogao biti King Kong u ovom slucaju?
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost

Zadnje uređivanje IscoAlarcon : 31.12.2013. at 16:05.
IscoAlarcon is offline  
Old 31.12.2013., 15:59   #4630
postavljas prava pitanja. na koje svi skupa ovdje nestrpljivo cekamo odgovore...
John_Wayne is offline  
Old 31.12.2013., 16:15   #4631
Počeli smo se jako preklapati sa ove dvije teme, tako da je mislim najbolje učiniti ono što sam i najavio pred par postova.

Ova tema se, dakle, privremeno zatvara.

Raspravu o svemu vezanom za slučaj Perković nastavljamo na glavnoj stranici pdf Politika:

Zahtjev za izručenje Josipa Perkovića - završni čin

Ovisno o daljnim događajima i zanimanju forumaša dvije teme će se naknadno ponovo spojiti, a rasprava vratiti na pdf Politička scena.

Hvala svima na sudjelovanju, vidimo se na glavnoj stranici.

PL
PowerLock is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.