Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 22:22   #61
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Znam, probat cu zaboravit proslost napokon jer uopce ne uzivamo ovako..

Ne trebaš zaboraviti nego otpustiti... iako po meni on nije kriv, ti imaš taj osjećaj da je pogriješio pa mu trebaš oprostiti. Otpustiti, oprostiti, ne opterećivati se svime što je bilo nego se radovati onome što će biti. Good luck!
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:23   #62
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
luđačke ispade
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
autodestruktivna
Kako, o, kako vam uspijeva detektirati ovolike pizdarije?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:32   #63
errr, jer je ocito?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:58   #64
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
pricamo proslu vecer o faksu, diplomiranju i onda se meni u glavi motaju misli, da u to vrijeme si bio sa xx, nisi se javljao 3 mj pa ti nisam ni mogla javiti kada je fešta da mozda i dodes.
Zašto mu se nisi mogla javiti? Jesi li ti pokušavala komunicirati s njim, a on bi te ignorirao, ili si uvijek čekala da se on javi prvi?


Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Znam, probat cu zaboravit proslost napokon jer uopce ne uzivamo ovako..
Ne trebaš je zaboraviti nego prihvatiti. I prestati aktivno razmišljati o njoj. Ljuta si na njega jer te nije volio prije. Zavolio te kad je bio spreman na to, kad se u njemu sve posložilo kako je trebalo za vašu ljubav. Možda su i te bivše bile dio tog puta, možda je i njih volio, a svaka veza i ljubav nas nečemu nauče, pokažu što nam želimo ili ne želimo, trebamo ili ne trebamo. Ti se možeš s pravom osjećati loše jer bi te otkantao kad bi bio u vezi, ako je tako bilo, ali sad možeš oprostiti ili ne pa trovati vezu do prekida. Ali nema smisla da se ljutiš na njega jer se vaša priča nije ostvarila po scenariju koji si ti zamislila. Pokušavaš i dalje živjeti u toj mašti, čak i nakon što ste napokon započeli vezu, samo šteta što ti je ta izmišljena priča draža od one koja ti se upravo dešava. On ne može funkcionirati po tvojim maštarijama, ne može vratiti vrijeme, ne postoji tipka undo života. Uostalom, možda on ne bi ni želio da je bilo drugačije, možda voli što je živio zadnjih pet godina kako je. Uništit ćeš si vezu, a onda ćeš poslije patiti jer si izgubila muškarca kojeg smatraš onim pravim zbog gluposti za koju uopće nije kriv.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:02   #65
Sad kad si rekla da ste se SVAKODNEVNO čuli po par mjeseci i onda bi on nestao s lica zemlje kad bi našao curu, sori, to je šupački. I ma koliko je već topic sad krenuo u smjeru da si ti luđakinja, a on anđeo koji te trpi iz humanitarnih razloga, to je, ponavljam, šupački. Takav mi ne bi bio više ni frend, kamoli što više. Kamon, flertao je s tobom između svojih veza, ako je i znao ili nije da si zagrijana, to se ne radi. Nemaš se što svaki dan s nekim čuti pa ga brisati kad uđeš u vezu pa opet ispočetka. I ja bih mu zamjerala.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:09   #66
Autoricu je jednostavno strah da bu on nju opet napustil čim naiđe neka bolja.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:16   #67
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Autoricu je jednostavno strah da bu on nju opet napustil čim naiđe neka bolja.
Meni ovo djeluje kao da je već sve probao pa je vjerna frendica došla na red. To da su se svaki dan čuli mi je bacilo novo svjetlo na sve. Čuvao ju je u rezervi godinama.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:21   #68
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Meni ovo djeluje kao da je već sve probao pa je vjerna frendica došla na red. To da su se svaki dan čuli mi je bacilo novo svjetlo na sve. Čuvao ju je u rezervi godinama.
Lako kaj se tebi čini. Problem je kaj se to i autorici čini. Zato i je tak nesretna. Žal mi je ali definitivno nije lako na takav način započinjati vezu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:29   #69
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Lako kaj se tebi čini. Problem je kaj se to i autorici čini. Zato i je tak nesretna. Žal mi je ali definitivno nije lako na takav način započinjati vezu.
Ona nije bila pasivni promatrač nego aktivni sudionik njegovog života tad, koji je bio škartan svaki put kad on nađe novu curu. To s razlogom boli. Mene bi boljelo da mi to "samo frend" radi, a kamoli netko tko mi se sviđa.

Nije da je ona gledala u njegov poster i bila negdje po strani, oni su se čuli.

Joj, mrzim kad usred topica iskrsne nešto što promijeni situaciju.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:32   #70
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
I ma koliko je već topic sad krenuo u smjeru da si ti luđakinja
Nije luđakinja, nego pretjeruje sa bitchcraftom. Svjesna je problema, to je već puno.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
a on anđeo koji te trpi iz humanitarnih razloga, to je, ponavljam, šupački. Takav mi ne bi bio više ni frend, kamoli što više.
Imo, nikad ni nisu bili frendovi ako je on znao da je ona zagrijana. Inače imam jako negativno mišljenje o ljudima koji glume prijateljstvo, a zagrijani su, tak da ne znam koliko je ona u poziciji da mu nešto spočitava.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kamon, flertao je s tobom između svojih veza, ako je i znao ili nije da si zagrijana, to se ne radi. Nemaš se što svaki dan s nekim čuti pa ga brisati kad uđeš u vezu pa opet ispočetka. I ja bih mu zamjerala.
Ne može nas nitko koristiti kao izvor pažnje ako to ne dopustimo, za flert je potrebno dvoje. Sa nekim tko ti nije frend nego nešto nedefinirano ili je ta osoba zainteresirana za tebe si itekako možeš dopustiti povremena javljanja, sad je li to u redu, mislim da popriličnom broju ljudi jest i da to bez dvojbi rade, meni kao i tebi - nije i ne bih se u to, a niti naknadno u takvu vezu upuštala. Ali mislim da je bolje i to nego biti u vezi, a flertati sa strane i održavati kontakt s osobom koja pati za tobom, tako da mi je njegov rezon oko komunikacije donekle jasan.

Ljudi se mijenjaju, kroz sva govna su našli put jedno k drugom i bilo bi šteta da se sjebu. To što joj je sad divan dečko po meni ima veću težinu nego to da joj je bio loš kvazi-frend.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:33   #71
Pistol, svakodnevno čujenje mjesecima i tako svaki put dok ne nađe novu curu? U kojem textbooku je to normalno i fer ponašanje?

Taj kvazi frend i divan dečko su ista osoba. Šest mjeseci je nula, ništa, naspram godina poznavanja nekog.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:33   #72
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Meni ovo djeluje kao da je već sve probao pa je vjerna frendica došla na red. To da su se svaki dan čuli mi je bacilo novo svjetlo na sve. Čuvao ju je u rezervi godinama.
pa i meni na to liči. prašio je sve redom u ranim dvadesetim, sad se malo sporije već sve hendla, mnoge cure su se već udale - i eto je tu, vjerna frendica. dok ne naiđe neka intrigantna ponovno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:35   #73
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Sad kad si rekla da ste se SVAKODNEVNO čuli po par mjeseci i onda bi on nestao s lica zemlje kad bi našao curu, sori, to je šupački. I ma koliko je već topic sad krenuo u smjeru da si ti luđakinja, a on anđeo koji te trpi iz humanitarnih razloga, to je, ponavljam, šupački. Takav mi ne bi bio više ni frend, kamoli što više. Kamon, flertao je s tobom između svojih veza, ako je i znao ili nije da si zagrijana, to se ne radi. Nemaš se što svaki dan s nekim čuti pa ga brisati kad uđeš u vezu pa opet ispočetka. I ja bih mu zamjerala.
to možda radiš jedino s bivšim, kad oboje niste u vezi. a cure su mu bile ljubomorne, da kakva frendica, naravno da ju je tad ignorirao

ispada da je ovaj njen teški jebivjetar kojeg je ona idealizirala i eto izmaštala da će ga baš ona "smirit" ako ga bude strpljivo čekala u kutu. nije to ni nemoguće, ali opet najbolji predskazatelj budućeg ponašanja je prošlo ponašanje
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:37   #74
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa i meni na to liči. prašio je sve redom u ranim dvadesetim, sad se malo sporije već sve hendla, mnoge cure su se već udale - i eto je tu, vjerna frendica. dok ne naiđe neka intrigantna ponovno
Yep.
I ajd ti nemaj unutarnje demone i ne budi nesigurna.

Čak i da ne naiđe, čak da ostane s njom, ja bih se uvijek pitala zašto me taj divan čovjek tretirao kao smeće godinama odnosno kao samoposlugu koja mu daje ego boost i pažnju po koju dođe kad je suhog kurca i ega.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:41   #75
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Yep.
I ajd ti nemaj unutarnje demone i ne budi nesigurna.

Čak i da ne naiđe, čak da ostane s njom, ja bih se uvijek pitala zašto me taj divan čovjek tretirao kao smeće godinama odnosno kao samoposlugu koja mu daje ego boost i pažnju po koju dođe kad je suhog kurca i ega.
zato što sam zaljubljena kao malo prase?

ne bi me možda taj dio smetao (da sam baš jako zaljubljena i očarana njime, kao autorica), mislim da bi više problem bio njegove osobnosti, ono to je neka fluidna osoba. svaka ta cura je ostavila neki trag na njegovoj osobnosti, u koga sam ja onda zaljubljena? tu bih se ja gubila. i ova ispresijecana povijest, nije integrirana osoba jednostavno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:49   #76
Cannes, Berlin i Motovun su goli kurac prema ovome festivalu projekcija.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:50   #77
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Sad kad si rekla da ste se SVAKODNEVNO čuli po par mjeseci i onda bi on nestao s lica zemlje kad bi našao curu, sori, to je šupački. I ma koliko je već topic sad krenuo u smjeru da si ti luđakinja, a on anđeo koji te trpi iz humanitarnih razloga, to je, ponavljam, šupački. Takav mi ne bi bio više ni frend, kamoli što više. Kamon, flertao je s tobom između svojih veza, ako je i znao ili nije da si zagrijana, to se ne radi. Nemaš se što svaki dan s nekim čuti pa ga brisati kad uđeš u vezu pa opet ispočetka. I ja bih mu zamjerala.
I ja bih to zamjerala i ne bih dugo izdržala takvo prijateljstvo niti bih se upustila u vezu s njim, ali ona je iako je ljuta na njega. A to nema smisla. Ili mu treba oprostiti i dati ovoj vezi pravu priliku, ili ga pustiti. I mene zanima je li se ona njemu ikad javljala ili je samo čekala da se on prvi javi.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:59   #78
Ma joj dajte molim vas. Zašto joj sugerirate vezu bezze? Ovako nešto jednostavno ne može biti "normalna veza", naprosto nisu zdravi temelji. Čemu produljivati agoniju nečega što je završilo davno prije nego li je počelo?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 00:00   #79
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
I ja bih to zamjerala i ne bih dugo izdržala takvo prijateljstvo niti bih se upustila u vezu s njim, ali ona je iako je ljuta na njega. A to nema smisla. Ili mu treba oprostiti i dati ovoj vezi pravu priliku, ili ga pustiti. I mene zanima je li se ona njemu ikad javljala ili je samo čekala da se on prvi javi.
Slažem se, sad kad je u vezi, nema druge nego ili probati oprostiti ili otići.
Ali u početku se činilo da nema razloga za ljutnju i da je sve u njenoj glavi, sad se vidi da ipak nažalost nije. Da je, lakše bi se možda riješilo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 00:06   #80
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ma joj dajte molim vas. Zašto joj sugerirate vezu bezze? Ovako nešto jednostavno ne može biti "normalna veza", naprosto nisu zdravi temelji. Čemu produljivati agoniju nečega što je završilo davno prije nego li je počelo?
pa eto bio joj je on neki trofej kojeg je htjela osvojiti, i neka je. nisam pratila svu temu, je li ona opće imala ikog u međuvremenu dok je on trošio svoj kurac okolo? netko je napisao da je? ja bih voljela da jest, čisto da može sad tog jebača nazvati kad ovaj fatalni odjednom nestane
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.