Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 21:31   #741
Quote:
Oberon1 kaže: Pogledaj post
Ma tko je prijetio Hrvatskoj? U kojem ti paralelnom svemiru živiš!? Pratiš li ti vijesti ili samo čitaš narod.hr?

Lošo je bio SAVJETNIK naše vrhovne vojne zapovjednice! On time ne smije ništa slično govoriti bez njenog odobrenja, a kamoli spominjati vojsku, Ljubljanu, i par sati u istoj rečenici. To što ti i slični volite provocirati sukobe je vaš problem. Vi imate problem u svojim glavama i pustite nas ostale da živimo u miru sa susjedima. Barem onima koji ne žele ratovati. A što se tiče njega i njegova oca, opet ti imaš problem sam sa sobom. Njegov otac ga je odgajao da bude upravo takav kakav tebe, "domoljuba", smeta. Iz poštovanja prema ocu on nije dopustio da mu uđe mržnja u srce. Ti si je objeručke prihvatio i njome se hraniš. Ironija u svemu će biti kad on, "bezbožnik", jednog bude imao prednost pred tobom na kapiji koju otvara Sveti Petar. Zamisli se nad time!
Mislim da su Slovenci bili zazvali sjednicu odbora za obranu ili nesto sl. i u tom smislu je Loso i govorio.
U njih je takodjer bilo dosta posipanja pepelom zbog toga u novinama jer je njihova vlada bojkotirala tu sjednicu i prozvala Cerara za zveket oruzijem.
https://www.vecernji.hr/vijesti/slov...ruzjem-1194551

Loso je svakako pretjerao u svojim izjavama i ponasao se nediplomatski, i zbog toga je trebao biti maknut....ali nije to bas bilo bezveze.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:35   #742
pogotovo ako se zna da hrvatska vojska za 48 sati ne može prebaciti poljsku kuhinju iz osijeka za dubrovnik ili obrnuto....
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:36   #743
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
pogotovo ako se zna da hrvatska vojska za 48 sati ne može prebaciti poljsku kuhinju iz osijeka za dubrovniki ili obrnuto....
Ok...to je i moja kritika.
Nakon silnih reformi u zadnjih 17 godina pitanje je dali vojska moze u 48 sati doci do granice a kamoli do Ljubljane.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:54   #744
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Mislim da su Slovenci bili zazvali sjednicu odbora za obranu ili nesto sl. i u tom smislu je Loso i govorio.
U njih je takodjer bilo dosta posipanja pepelom zbog toga u novinama jer je njihova vlada bojkotirala tu sjednicu i prozvala Cerara za zveket oruzijem.
https://www.vecernji.hr/vijesti/slov...ruzjem-1194551

Loso je svakako pretjerao u svojim izjavama i ponasao se nediplomatski, i zbog toga je trebao biti maknut....ali nije to bas bilo bezveze.
Janša je pak tvrdio da je to spin. Da je taj odbor bio jedina poluga u sustavu kojom su mogli saznati o najavljenoj implementacije presude, s kojom se oni ne slažu. Drugim riječima, naš kreten je pao na novinarsku interpretaciju nečega što je produkt borbe za vlast u Sloveniji. Isto tako, nitko normalan sazivanje odbora nije shvatio kao prijetnju, eventualno provokaciju. Treba iskoristiti tu činjenicu i "zveckanje oružjem" Slovenaca, a ne spominjati sukob u bilo kojem kontekstu. Tako pametne države rade i tako smo se pokušali ponašati do nedavne intervencije kretena u javnosti, za koju je dobio nogu. Fala Kolinda!
Oberon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:57   #745
Quote:
Oberon1 kaže: Pogledaj post
Janša je pak tvrdio da je to spin. Da je taj odbor bio jedina poluga u sustavu kojom su mogli saznati o najavljenoj implementacije presude, s kojom se oni ne slažu. Drugim riječima, naš kreten je pao na novinarsku interpretaciju nečega što je produkt borbe za vlast u Sloveniji. Isto tako, nitko normalan sazivanje odbora nije shvatio kao prijetnju, eventualno provokaciju. Treba iskoristiti tu činjenicu i "zveckanje oružjem" Slovenaca, a ne spominjati sukob u bilo kojem kontekstu. Tako pametne države rade i tako smo se pokušali ponašati do nedavne intervencije kretena u javnosti, za koju je dobio nogu. Fala Kolinda!
Pa nije ni Loso.

Njegova izjava je bila u kontekstu da to nije nikakva prijetnja jer za pocetak HV moze uci u Ljubljanu za 48h.
ili dalje iz istog intervjua.
U ovome slučaju, ne treba ništa zaoštravati, jer gospodari kaosa hoće kaos u Hrvatskoj....
To su sve kako-tako ocjene ( ja nisam neki ljubitelj njegovih analiza )...ali nisu za javnost.


Ali Glavasevic sa svojim izletom u Ljubljanu na koncert i dvije srdele u piranu........to je neozbiljno. Ok...kuzim da ce neki srednjoskolac i anarhista na to kazati "huh...ovaj kit je bas kul....koncerti a ne rat". Samo mi imamo ozbiljnih vanjskopolitickih problema sa Slovenijom....i na koncerte mozemo ici ja i ti...ki ostatak gradjana Hrvatske i Slovenije.......a na vlasti je da ih rjesava. Nisu nas jednom preveslali.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 00:33   #746
Quote:
Oberon1 kaže: Pogledaj post
Ma tko je prijetio Hrvatskoj? U kojem ti paralelnom svemiru živiš!? Pratiš li ti vijesti ili samo čitaš narod.hr?

Lošo je bio SAVJETNIK naše vrhovne vojne zapovjednice! On time ne smije ništa slično govoriti bez njenog odobrenja, a kamoli spominjati vojsku, Ljubljanu, i par sati u istoj rečenici. To što ti i slični volite provocirati sukobe je vaš problem. Vi imate problem u svojim glavama i pustite nas ostale da živimo u miru sa susjedima. Barem onima koji ne žele ratovati. A što se tiče njega i njegova oca, opet ti imaš problem sam sa sobom. Njegov otac ga je odgajao da bude upravo takav kakav tebe, "domoljuba", smeta. Iz poštovanja prema ocu on nije dopustio da mu uđe mržnja u srce. Ti si je objeručke prihvatio i njome se hraniš. Ironija u svemu će biti kad on, "bezbožnik", jednog bude imao prednost pred tobom na kapiji koju otvara Sveti Petar. Zamisli se nad time!
A ti si sudac i znaš tko će imati prednost na kapiji koju otvara Sveti Petar ? Što se Bojana tiče da on ima imalo poštovanja prema svom ocu , ne
bi takve gluposti izgovorio ili samo govori što mu mentori kažu da izgovori .
__________________
HP-Blank-Folder
SAMSON_VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 06:30   #747
Quote:
kakma kaže: Pogledaj post
zašto sam glupan,u tvom postu je dosta istine ali teško češ me razuvjeriti da SDP neje isto masovno krao i da u njemu ima natprosječno srba,kao u miliciji prije rata.Pa SDP je poharao Rijeku i okolicu,nekako su tihi crveni baruni pljačke Hrvatske po Zagrebu u kojem SDP vlada od 2000-te
Da.
I posljedica haranja SDP-a u Rijeci i okolici je sustavno zaostajanje mikroregije odljev mozgova u tuđinu.
Dok, s druge strane, pametno vladanje Zločinačke u zaleđu Dalmacije i Slavoniji donijelo im je neviđeni napredak i višak radnih mjesta te posljedično tome i doseljavanje radno sposobnog stanovništva.




Malo si blebnuo, ne?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:07   #748
Quote:
SAMSON_VK kaže: Pogledaj post
A ti si sudac i znaš tko će imati prednost na kapiji koju otvara Sveti Petar ? Što se Bojana tiče da on ima imalo poštovanja prema svom ocu , ne
bi takve gluposti izgovorio ili samo govori što mu mentori kažu da izgovori .
Ne, ja nisam sudac ali se slažem s Isusom. A što se Bojana tiče i njegova oca, ti tu imaš najmanje što reći. Niti si Glavaševićev sin, niti si mu otac, a nisi ni znao Sinišu i njegove životne stavove jer ne bi ovako pisao o njegovu sinu. Radije se ti javi svojim mentorima da ti smisle bolje argumente za bilo kakvu raspravu!
Oberon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:56   #749
Raspravljamo o Bojanu i njegovoj skandaloznoj izjavi o "3 srdele u Piranu" i na temi o HRV-SLO granici, pa se pridruzite. Tnx.
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:45   #750
Eto savjeta Brownu! Ugasi mu twitter račun da ne iritira hrvatsku javnost i eto ti za par tjedana par % bolji rejting.
dlakavi nudisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:45   #751
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Da.
I posljedica haranja SDP-a u Rijeci i okolici je sustavno zaostajanje mikroregije odljev mozgova u tuđinu.
Dok, s druge strane, pametno vladanje Zločinačke u zaleđu Dalmacije i Slavoniji donijelo im je neviđeni napredak i višak radnih mjesta te posljedično tome i doseljavanje radno sposobnog stanovništva.




Malo si blebnuo, ne?
A jesu onaj vodotoranj u Rijeci sravnili,sva sreća pa je onaj u Vu, majstor projektiro da još stoji.Rijeka nije najbolji primjer uspješnosti SDP-a.Bio sam u rovu sa ekipom iz Vž,ne zajebavam se,pravosudna,poslalo ih.Pošto,možda,nemaš realnu predstavu kako je to tu izgledalo,mogu ti na pm poslati pokoju adresu da se raspitaš.Što je najgore,uopće nisam hdz i ne volim ih,ali ipak ne treba neke povjesne okolnosti pripisivati njima.Npr.gubitak tržišta jednog Belja,npr.sankcije Rusiji....odi u Mađarsku,ovaj dio prema Mohacs,pa dalje prema Budapest...nisu rata vidjeli,nisu hdz vidjeli,a izgleda kao da je Irma prošla,odi prema Novom Sadu,nisu rata vidjeli,nisu hdz vidjeli,pa je Yugo 45 srednji stalež.A i tom hdz-u u mom kraju su uglavnom glasači zagorci i međimurci,doselili negdje iza 47. i njihovi potomci.Možda imaš neke rodbine,pa priupitaj zašto to rade.Kada je bila furtutma 91.,obitelj moje sadašnje žene,zbrisala je familiji u Međimurje(dobro,ne u Varaždin),pa su za dva tjedna htjeli nazad četnicima.Tako,da čitajući tvoje upise,pomalo ih razumijem.Prvi susjed mi je zagorac,dođu njegovi(sin i snaha),pa kad odlaze,poslije ,dođe meni,pa si spijemo,pa kaže,ne znam jel sam sretniji kad dođu ili kad odu.Ako je tema Glavašević,menageri bi rekli da je brand prodao za jako male pare.

Zadnje uređivanje polki : 19.09.2017. at 22:48.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 06:15   #752
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
A jesu onaj vodotoranj u Rijeci sravnili,sva sreća pa je onaj u Vu, majstor projektiro da još stoji.Rijeka nije najbolji primjer uspješnosti SDP-a.Bio sam u rovu sa ekipom iz Vž,ne zajebavam se,pravosudna,poslalo ih.Pošto,možda,nemaš realnu predstavu kako je to tu izgledalo,mogu ti na pm poslati pokoju adresu da se raspitaš.Što je najgore,uopće nisam hdz i ne volim ih,ali ipak ne treba neke povjesne okolnosti pripisivati njima.Npr.gubitak tržišta jednog Belja,npr.sankcije Rusiji....odi u Mađarsku,ovaj dio prema Mohacs,pa dalje prema Budapest...nisu rata vidjeli,nisu hdz vidjeli,a izgleda kao da je Irma prošla,odi prema Novom Sadu,nisu rata vidjeli,nisu hdz vidjeli,pa je Yugo 45 srednji stalež.A i tom hdz-u u mom kraju su uglavnom glasači zagorci i međimurci,doselili negdje iza 47. i njihovi potomci.Možda imaš neke rodbine,pa priupitaj zašto to rade.Kada je bila furtutma 91.,obitelj moje sadašnje žene,zbrisala je familiji u Međimurje(dobro,ne u Varaždin),pa su za dva tjedna htjeli nazad četnicima.Tako,da čitajući tvoje upise,pomalo ih razumijem.Prvi susjed mi je zagorac,dođu njegovi(sin i snaha),pa kad odlaze,poslije ,dođe meni,pa si spijemo,pa kaže,ne znam jel sam sretniji kad dođu ili kad odu.Ako je tema Glavašević,menageri bi rekli da je brand prodao za jako male pare.
O kom vodotornju govoriš?
Onome kojeg "obnavljate" već 26 godina i na čije ime su Pravovjerni zamračili milione?


Nisu ti argumenti.

Samo usporedi Riječku regiju, njezinu razvijenost i radišnost sa Slavonijom te se sjeti tko gdje vlada.

Ako si imalo pošten prema sebi, sam ćeš shvatiti poantu.

I zadnje, ali nimalo manje bitno: da je većina stanovnika ove zemlje marljiva i radišna kao Zagorci i Međimurci, sve bi drugačije izgledalo. ne bi vam po Slavoniji rasla šikara umesto hrane a po Dalmaciji požari uništavali nered i smeće.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.09.2017., 09:15   #753
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
O kom vodotornju govoriš?
Onome kojeg "obnavljate" već 26 godina i na čije ime su Pravovjerni zamračili milione?


Nisu ti argumenti.

Samo usporedi Riječku regiju, njezinu razvijenost i radišnost sa Slavonijom te se sjeti tko gdje vlada.

Ako si imalo pošten prema sebi, sam ćeš shvatiti poantu.

I zadnje, ali nimalo manje bitno: da je većina stanovnika ove zemlje marljiva i radišna kao Zagorci i Međimurci, sve bi drugačije izgledalo. ne bi vam po Slavoniji rasla šikara umesto hrane a po Dalmaciji požari uništavali nered i smeće.
Da?
Vukovarski vodotoranj se obnavlja od 1991?

Dakle, ti očito ne znaš niti blisku Hrvatsku povjest ili nemaš pojma o matematici iz prvog razreda osnovne škole.

Bilo kako bilo, bolje ti je da šutiš, jer svojim neznanjem samo vrijeđaš. U ovom slučaju sa vodotornjem Vukovarce, a ovim ostatkom posta i ostale Slavonce...Dalmatince...

Jadno i bijedno.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:38   #754
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Da?
Vukovarski vodotoranj se obnavlja od 1991?

Dakle, ti očito ne znaš niti blisku Hrvatsku povjest ili nemaš pojma o matematici iz prvog razreda osnovne škole.

Bilo kako bilo, bolje ti je da šutiš, jer svojim neznanjem samo vrijeđaš. U ovom slučaju sa vodotornjem Vukovarce, a ovim ostatkom posta i ostale Slavonce...Dalmatince...

Jadno i bijedno.
Onda nije 26 nego 20...jel sad bolje i jel sad odjednom nisu zamračeni milioni? I još će ih zamračiti......čim veće rvacko urlanje tim veće zamračivanje. Čim veća desnica na rvackom srcu i napetije vratne žile od urlanja to manje plaćenog poreza. Patriotizam je zadnje utočište svake hulje. Najveći problem hrvatske su zapravo hrvati. Tamo gdje ljudi paze koga biraju lokalno tamo je stvar bolja, tamo gdje se već godinama biraju urlatori tamo je...pa jasno je što je tamo.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:48   #755
Nije niti 20....

Ali, da, bitno je koliko je godina u pitanju. Jer ako kaže 26 onda je jasno da je u to doba bilo četničko orgijanje i klanje po Vukovaru. Zar to uopće netko nezna?

I uz to vrlo je degutantno pričati u kontekstu 91 o neobnovljenom Vukovarskom vodotornju, kao da je to najveće zlo što se je Vukovarcima dogodilo.

A ti trolaj i dalje u svom stilu...
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika

Zadnje uređivanje MLADJO : 20.09.2017. at 16:17.
MLADJO is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:55   #756
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Nije niti 20....

Ali, da, bitno je koliko je godina u pitanju. Jer ako kaže 26 onda je jasno da je u to doba bilo četničko orgijanje i klanje po Vukovaru. Zar to uopće netko nezna?

I uz to vrlo je degutantno pričati u kontekstu 91 o neobnovljenom Vukovarskom vodotornju, kao da je to najveće zlo što se je Vukovarcima dogodilo.
A ti trolaj i dalje u svom stilu...
Ništa se ne može mjeriti s njihovom tragedijom 1991. Time je još veće sranje to višegodišnje prikupljanje love za obnovu vodotornja u ime domoljublja i te tragedije, a da se ne zna ni koliko je skupljeno ni kamo ta lova ide.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 17:20   #757
Bojan izašao iz SDP-a!

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...a/2020105.aspx
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 17:36   #758
SDP-u će sada porasti popularnost za 3-4%.
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 17:41   #759
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
"Nismo uspjeli SDPu udahnuti novi život, nismo ga ispunili relevantnim političkim sadržajem i nismo ga učinili strankom u koju Hrvatska može vjerovati i na koju se može osloniti, bilo u opoziciji ili na vlasti."
" Ne samo da u tome nismo uspjeli, nego smo uspjeli SDP gotovo u potpunosti uništiti kao ideju, kao koncept, kao politički brand"
"Ovo pišem jer zapravo ilustrira činjenicu da su vodeći ljudi SDPa - a tu prije svega mislim na predsjednika stranke i njegove glavne pobočnice i pobočnike - pretvorili SDP u potpunu antitezu socijaldemokracije.
."
"... SDP, ovakav kakav je postao, ne može ponuditi odgovor ni na jedno važno pitanje budućnosti Hrvatske. Stranka koja je nekada baštinila ideje univerzalnih ljudskih prava i artikulirala stavove velikog broja slobodnomislećih pojedinaca pokleknula je ne ispunivši svoju misiju u modernoj Hrvatskoj. "

U pravu je.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 17:46   #760
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
"Nismo uspjeli SDPu udahnuti novi život, nismo ga ispunili relevantnim političkim sadržajem i nismo ga učinili strankom u koju Hrvatska može vjerovati i na koju se može osloniti, bilo u opoziciji ili na vlasti."
" Ne samo da u tome nismo uspjeli, nego smo uspjeli SDP gotovo u potpunosti uništiti kao ideju, kao koncept, kao politički brand"
"Ovo pišem jer zapravo ilustrira činjenicu da su vodeći ljudi SDPa - a tu prije svega mislim na predsjednika stranke i njegove glavne pobočnice i pobočnike - pretvorili SDP u potpunu antitezu socijaldemokracije.
."
"... SDP, ovakav kakav je postao, ne može ponuditi odgovor ni na jedno važno pitanje budućnosti Hrvatske. Stranka koja je nekada baštinila ideje univerzalnih ljudskih prava i artikulirala stavove velikog broja slobodnomislećih pojedinaca pokleknula je ne ispunivši svoju misiju u modernoj Hrvatskoj. "

U pravu je.
Šta je u pravu, nekakva "socijalidemokracija" je mrtav pojam, svijet je pred robotičkom revolucijom, a ovi se i dalje bave o sukobu rada i kapitala, a sve to začine elitističkim lgbt aktivizmom, antitradicionalizmom i svime ostalim što NE krasi SDP-ovu biračku bazu, a to je prosječno hrvatsko radništvo. Znate kako je neki škveranin doživljavao Glavaševića? Sigurno ne kao predstavnika "radništva".
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.