Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 17:00   #3961
Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
Ovisi kakav je
Aha, misliš kad su nemirni, onda ih sediraju?
Da, moj je do sada na cijepljenjima bio super, šnjofko bi, istraživao... No, ove su ga dvije blokade skroz rasturile. Ne da doktorima ni blizu.
Ursula Macondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:01   #3962
Mom su na uzv otkrili neku tvorbu pa je morao ići i na rtg odslikati abdomen i nisu ga uopće sedirali. Ako se inače ne otima i ne pokušava popeti na luster, može se i bez ikakvog sediranja poslikati. Kod većine vetova možeš i biti uz živinu, dobiješ samo ono zaštitno odjelce dok ih odslikaju.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 17:41   #3963
E, prvo ću onda tražiti da budem s njim, nadam se da imaju tu opciju.
Hvala ti
Ursula Macondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:41   #3964
Thumbs up čišćenje zubi

ljudi, možete li preporučiti nekog veterinara za ultrazvučno čišćenje zubiju ...
imam 5 godina staru čivavu i čini se da ju muči jedan kutnjak, a ima i kamenca na zubićima...
inače sam u ambulanti u Heinzelovoj, ali tamo samo idem na godišnje cijepljenje, dosada je bila zdrava
white sugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:30   #3965
Mi smo radili rtg peseku na faksu tamo smo bili s njim a u Bubi smo isto bili čini mi se pred vratima uglavnom blizu i bilo je brzo gotovo a radili su više slika. Napominjem da moj pas nije od mirnih. Naravno bez sediranja.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 07:58   #3966
Vidim da se vec neko vrijeme nije pisalo o Markoviću na Krugama. Ima li itko novijih iskustava za veterinare koji tamo rade? Dosad smo imali mačku i ne bih sa njom vise ni blizu Markovicu ali mozda ima boljih veterinara u ambulanti? Radi se o labradorici.
AnnaIV is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 13:48   #3967
Quote:
AnnaIV kaže: Pogledaj post
Dosad smo imali mačku i ne bih sa njom vise ni blizu Markovicu ali mozda ima boljih veterinara u ambulanti?
Nema, na žalost. Mislim da tamo više nogom kročiti neću.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 19:32   #3968
Ima li tko preporuku za veta u Zg da ima iskustva oko problemcica s usima?
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 08:44   #3969
Quote:
Blaise kaže: Pogledaj post
Nema, na žalost. Mislim da tamo više nogom kročiti neću.
Dvije mace su mi "sredili" potpuno krivim liječenjem.
Pikavo Prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 10:11   #3970
Molim vas da mi preporučite dobrog dijagnostičara za mace!!!
Maca mi je prestala jesti, bili smo kod mog standardnog veterinara, napravili krvnu sliku, rekli da izgleda kao nešto virusno...liječili je, bila je kod njih na infuziji u stacionaru dva dana...bila je bolje, onda opet lošije, onda opet bolje, sad opet ne jede. Tako da hoću nekog malo iskusnijeg.
Molim vas preporuku, please.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 13:30   #3971
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi preporučite dobrog dijagnostičara za mace!!!
Maca mi je prestala jesti, bili smo kod mog standardnog veterinara, napravili krvnu sliku, rekli da izgleda kao nešto virusno...liječili je, bila je kod njih na infuziji u stacionaru dva dana...bila je bolje, onda opet lošije, onda opet bolje, sad opet ne jede. Tako da hoću nekog malo iskusnijeg.
Molim vas preporuku, please.
Veterina Branimir
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 21:34   #3972
Pozdrav, imam jedno s.o.s pitanje? Dali netko zna sto se dogodilo sa fiziovetom u zvonimirovoj? Dal su zatvorili il premjestili na drugu lokaciju?
Boerboel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 22:01   #3973
Quote:
Boerboel kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam jedno s.o.s pitanje? Dali netko zna sto se dogodilo sa fiziovetom u zvonimirovoj? Dal su zatvorili il premjestili na drugu lokaciju?
Preselili su se. Traži na netu 'Klinika Kreszinger'.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 23:35   #3974
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Preselili su se. Traži na netu 'Klinika Kreszinger'.
A di su preselili? Ima kreszinger u sesvetama i samoboru nemogu nis drugo nac. Help
Boerboel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 06:39   #3975
Quote:
Boerboel kaže: Pogledaj post
A di su preselili? Ima kreszinger u sesvetama i samoboru nemogu nis drugo nac. Help
Vjerojatno su proširili djelatnost i otvorili dvije podružnice. Nazovi onu koja ti je bliže pa provjeri.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 10:10   #3976
Ambulante Kreszinger u Samoboru i Sopnici otvorene su već neko vrijeme. Početkom prošle godine dogovarao sam pregled kod prof. K. u njima. Ne znam koliko prije toga su otvorene.

Kolega je išao u Fiziovet u Zvonimirovoj sigurno zadnjih godinu dana, ako ne i više, do nedavno kada je poljubio vrata.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 16:45   #3977
tako je, Fiziovet sa zadnjim sastavom (zadnjih par godina mlađa ženska ekipa) više ne postoji

Klinika Kreszinger je ambulanta dr. Lee Kreszinger i oni su u Sopnici i Samoboru
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 17:43   #3978
Da nazalost prestali su sa radom sad moram svojoj misici nac novog veterinara. Ak ima netko kakvu preporuku za nekog ok veterinara koji ima iskustva sa velikim pasminama iz sireg centra zg? Svaka pomoc dobro dosla.
Boerboel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 10:17   #3979
Quote:
Boerboel kaže: Pogledaj post
Da nazalost prestali su sa radom sad moram svojoj misici nac novog veterinara. Ak ima netko kakvu preporuku za nekog ok veterinara koji ima iskustva sa velikim pasminama iz sireg centra zg? Svaka pomoc dobro dosla.
Šegota kod trga Francuske republike i "Galavet" na Folnegovicevom.
Volim veterinare koji razmisljaju izvan okvira i koji ne zakljucuju svaki pregled sa guranjem Hills hrane jer bez nje evo pas ne moze biti zdrav
Jesse James is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 11:54   #3980
Quote:
Jesse James kaže: Pogledaj post
Šegota kod trga Francuske republike i "Galavet" na Folnegovicevom.
Volim veterinare koji razmisljaju izvan okvira i koji ne zakljucuju svaki pregled sa guranjem Hills hrane jer bez nje evo pas ne moze biti zdrav
Hvala na preporuci, mislim da cu probat kod segote jer mi je bio ok jednom jos dok je bio u bubi.
Boerboel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.