Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 14:40   #2801
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Da, i mene zanima što bi to trebalo biti. Plus, nije mi jasno mogu li se ti pužomori i facironi kupovati slobodno kako tko hoće,i ako da, zašto je to tako i može li se nešto poduzeti oko toga.
Jer pogledajte, na primjer ovo


Pa jebemtimater.
Te stvari NE SMIJU više biti u slobodnoj prodaji imho ni po poljoprivrednim apotekama, a ako i jesu i netko hoće kupiti fino - osobnu - i upitnik za što ti točno treba.
Ovo je strašno.
Prijateljica mi radi u polj. apoteci i ekipa kupuje otrov naveliko.
Dođu i kažu da žele otrovat susjedovog psa jer im upada u vrt i slično.
Ona ih stera i odbije prodati, ali to znači da će otići do druge i kupiti u drugoj apoteci.

Meni je nevjerojatno da se otrovi kupuju bez kontrole.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 14:57   #2802
Bas i ne drzi vodu. Vise ne mogu kupiti obican Mospilan ili Actaru (za biljne usi) bez dozvole i registracije.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:54   #2803
Pješčana, dobro ti Andrej kaže. Od prije koju godinu gotovo da ne možeš kupiti ni obični insekticid. Kako su pooštrili mjere opreznosti (a nevezano uz zdravlje pasa) čudim se da bio kill još slobodno stoji na policama.

Za neke preparate se trebaju ostaviti podaci iz osobne.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 00:44   #2804
A gle, jel moguće da neke apoteke ne rade tako? Ne vjerujem da me je ova osoba lagala bez veze
Ja ni u vrtu ne koristim otrove pa ne znam postupke kupovine.

Jel onda izvedivo nać ljude koji otrovali u Lonjskom polju?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:44   #2805
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ovo je bio uvjetovani refleks: Didi nešto prčka oko sudopera, hajde da vidimo što će biti. Obje su pobacale salatu na pod.
Ali su zato strelovitom brzinom pokupile i pokrckale svaka svoj pužić Barille. Nekuhan.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:50   #2806


Izgrebana sam cijela od skakanja i generalni zakljucak je da sam trebala donijeti vise grickalica i igracki. Skroz sam bezobrazna, samo 2/3 prtljage je bilo za njih.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:16   #2807
Bome jesi, šta imaš u prtljazi uopće išta furati za sebe?

Što se tiče kupovanja otrova, možda se ne može kod nas, al zaboravljate susjedne nam zemlje. Čula sam da ovdje kod mene ekipa uzima u Srbiji u njihovim poljoprivrednim apotekama. Nitko to ne kontrolira.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 10:34   #2808
smiju li psi ljudske probiotike? tj. znam da smiju, jedino nisam sigurna mogu li dati bilo koji? ili ima neki koji se ne preporuča.
hvala!
ladytoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 10:52   #2809
Svojoj psici sam davao prolife. Kutija s desetak malih bočica. Jednu bočicu bih dao u dva navrata. Po pola svaki dan. Ima oko 8 kg.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:08   #2810
trenutno imam biorela daily doma.. pa si mislim dal mu mogu dati. Sumnjam da ove baš imaju nešto što ne smije, ali htjela sam provjeriti.
ladytoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:17   #2811
Biorelu daily dajem već godinama svojima. Jedino što podijelim kapsulu mačkama na više dijelova i dam 2-3 puta dnevno, cucku sam na 2 dijela i dala u 2 obroka. Da imam većeg cucka dala bi mu cijelu kapsulu, ovako sam ipak podijelila.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:21   #2812
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Biorelu daily dajem već godinama svojima. Jedino što podijelim kapsulu mačkama na više dijelova i dam 2-3 puta dnevno, cucku sam na 2 dijela i dala u 2 obroka. Da imam većeg cucka dala bi mu cijelu kapsulu, ovako sam ipak podijelila.
e super, hvala!
ladytoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:45   #2813
Moj ti ima oko 12 kila, ne znam koliko tvoj ima. Kod ovih minijaturnih ja bi to i na manje davala, kažem ja mačkama (imaju oko 4-5 kila) podijelim kapsulu i recimo pol kapsule podjelim u cca 3 obroka. Nisam primjetila da smeta, dapače miciju sam uredno proljeve tako zaustavljala.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:49   #2814
moj je 19, tako da mislim da je ok cijela. Za ljude kažu da se ne može pretjerati s probiotikom, samo nije nužno veliku količinu jer dođe na isto.

iako, evo sad mi je bljucnuo taj kravlji sir s kojims am mu dala, valjda i probiotik

a dala sam mu jer mu krče dosta crijeva, nešto je isto jučer povratio jednom... a znam da može samo pomoći
ladytoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:55   #2815
Misim da u biti ako se pretjera da zna onda bit mekša stolica i znaju prditi. Neznam, nisam još do sada ni sebi ni njima previše davala pa nisam imala takvih dogodovština.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 12:41   #2816
Kako dajem pasici peptoran, bila sam jučer u ljekarni po nove doze, i za sebe Ranital.
I veli ljekarnica da ne vidi čemu, jer je ista stvar. Ja sam jasno i glasno pitala veterinara jel smije pas ranital, jer tog imam doma, i rekli su mi da nije ista stvar. Sad više ne znam jel uopće potrebno kupovati peptoran.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 12:50   #2817
Pa je isto, ista skupina lijekova, ali nemam pojma jesu isti i svi ostali sastojci.

Ja sam isto rokala po ranitalu, a kupovala micku peptoran, nije mi se dalo istraživati jel sve identično.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 16:36   #2818
Pobjegla mi je u šetnji, čula nekog psa i otrčala preko par njiva i livada, sve pod snijegom, do njega.
Nije baš čula moje zvanje i prijetnje. Onda sam ja kasom, kroz onaj snijeg kroz koji se propada, pa ostavite dušu dok se probijate, došla bliže njoj, dreknula na nju tako grdo da se spustila na snijeg.
Naporan je ovaj pubertet, došla sam doma crvena i kuhajući se.
Na stranu fizički zamor, ona čuje nešto i ode. Nikad se nije tako ponašala, ovo je krenulo svako toliko zadnjih mjesec dana.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:16   #2819
Nakon koliko dana vasi vet skidaju savove posljje operacije?
Cujem razlicite price...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:29   #2820
Zavisi kakva je operacija, mi kujici nismo morali nakon sterilizacije jer nas veterinar stavlja one razgradjujuce konce pa je samo otpalo sve za nekih 7-10 dana, ali mislim da je kao i kod ljudi, nakon 7 dana se skidaju.
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.