Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 11:05   #1
Pronađena mačka u Tijardovićevoj 44, Prečko

Jučer je u Tijardovićevoj 44 pronađena mačka ispod radijatora na polukatu 4/5 kata.
mačka je u tipu perzijske, kornjačevina, debela i njegovana, pa prepostavljam da se nekome izgubila, veoma je pitoma i umiljata, stalno traži da se maz. Od ljudi iz zgrade nitko nema takvu mačku.
za sad je kod mene u stanu jer je nisam imala srca onako preplašenu ostaviti na polukatu, od straha je jadna puzala po podu, no moje mačke je ne prihvaćaju a ni ona njih, nemam je gdje odvojeno smjestiti jer se vrata od kupaonice ne mogu zaključati, a moja mačka sama otvara vrata.tako da postoji velika mogućnost da ću je morati vratiti na polukat, a onda će je netko od susjeda izbaciti van.
Kontakt: 098/335508
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC_0106-1.jpg‎
Views:	77
Size:	2.3 KB
ID:	18305  
gigi111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:07   #2
druga slika
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC_0107-1.jpg‎
Views:	63
Size:	2.7 KB
ID:	18307  
gigi111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:47   #3
Jeste li pokusali prijaviti pronadjenu macu na Suzi?
Takodjer mozete pogledati facebook grupe u vasoj okolici i raspitati se tamo, ili oko eventualne pomoci za preudomljenje. Osim toga mozda polijepiti plakate, iako, svakakvi vam se ljudi mogu javiti pa mozda da ne isticete da je perzijka. Bilo tko tko je izgubio kornjacevinu bi se sigurno javio. Sretno u svakom slucaju.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 12:28   #4
Prijavljena je na Suzi, Azil Dumovec, nekoliko fb stranica.
plakatiće sam jučer polijepila po svojoj ulici, danas ću okolo po kvartu, ako je vlasnici traže onda će doći do mene
ako se ne jave kroz nekih 15 dana očito je ne traže i krećem sa udomljavanjem
gigi111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.