Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 00:57   #21
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kaže žena mužu: "A jel', tajnici si za Božić dao parfem, a meni kurac, a?". Muž mrtav-hladan odgovara: "Hoćeš se zamijenit'?"

Bi li se mijenjala s tom koja je bila ispred tebe? Bi li radije bila prva ili posljednja?
U mom svemiru smo mi trebali biti skupa od naše 23. godine a ne prolazit svakakve veze u kojima sam ja patila za njim i bila nesretna a on si je dao za pravo uzivat sa drugima i jos ih mozda i voljet. Ali da, sta je tu je.. to sam imala viska vremena za razmisljanje i smisljanje scenarija dok nismo bili skupa pa mi je relanost malo drugacije pa moram dramatizirat
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:59   #22
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
U mom svemiru smo mi trebali biti skupa od naše 23. godine a ne prolazit svakakve veze u kojima sam ja patila za njim i bila nesretna a on si je dao za pravo uzivat sa drugima i jos ih mozda i voljet. Ali da, sta je tu je.. to sam imala viska vremena za razmisljanje i smisljanje scenarija dok nismo bili skupa pa mi je relanost malo drugacije pa moram dramatizirat
U tvom svemiru bi on sad možda išao istražiti što ima osim tebe na svijetu. Jer ste prerano ušli u vezu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:02   #23
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znači, jebe te kronologija. Ne jebe te misao da možda tebe ne voli najviše od svih njih? Onda ti je problem manji nego sam mislila.

Osim u bas onim grdim fazama kad mi je sve dramaticno i crno, ja vjerujem da me stvarno voli. Bole me sve sitnice, pricamo proslu vecer o faksu, diplomiranju i onda se meni u glavi motaju misli, da u to vrijeme si bio sa xx, nisi se javljao 3 mj pa ti nisam ni mogla javiti kada je fešta da mozda i dodes. Sto takvih sitnica, ne jer je imao zene nego jer ja znam kada je bila koja i kako..i zbog koje je propustio moje bitne stvari jer eto tad sam bila na ignoru. Ma mozda sam za psihijatriju, ovako kad ti sve napisem zvuci bas jadno.
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:03   #24
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
U mom svemiru smo mi trebali biti skupa od naše 23. godine a ne prolazit svakakve veze
Sigurno se i jebao u tim vezama. I tko zna što im je sve lijepo govorio...

Obično s ovakvim pričama dolaze dečkići nesigurni u svoje jebačke performance - ono, ašto akoje bio veći, dugotrajniji, višestrukiji odmene??? . Ovo je, koliko se mogu sjetiti, prvi put da postojanje spolno realizirane prošlosti partnera muči - ženu .

Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
ovako kad ti sve napisem zvuci bas jadno.
Ne zvuči jadno. Zvuči kaso nešto posve ljudski, ali i kao nešto s čim se treba(š) izboriti, i to ne samo zbog ove veze.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:07   #25
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Osim u bas onim grdim fazama kad mi je sve dramaticno i crno, ja vjerujem da me stvarno voli. Bole me sve sitnice, pricamo proslu vecer o faksu, diplomiranju i onda se meni u glavi motaju misli, da u to vrijeme si bio sa xx, nisi se javljao 3 mj pa ti nisam ni mogla javiti kada je fešta da mozda i dodes. Sto takvih sitnica, ne jer je imao zene nego jer ja znam kada je bila koja i kako..i zbog koje je propustio moje bitne stvari jer eto tad sam bila na ignoru. Ma mozda sam za psihijatriju, ovako kad ti sve napisem zvuci bas jadno.


Jebiga. Ne znam, ovo zvuči jako detaljno i to nisu očito neke no name žene nego si bila sudionik svega toga i nisam sigurna da se to može samo tako izbrisati. Drugo je upoznati nekog novog, a drugo je kad je veza ovoliko opterećena prošlošću. Mene na faks nema tko nov podsjećati jer mi je ok da smo oboje voljeli tad neke druge ljude, ali opet, teško mi je zamisliti ovakvu situaciju gdje imam neku dugogodišnju ljubav i gledam kako on voli druge, a ja čekam. I onda na kraju ispadne "pripazi što želiš".

Ti si tad bila na ignoru. To je ono što boli, da. Ne neke random žene.
Iskreno ne znam i da li bih ja to mogla.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:22   #26
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Sigurno se i jebao u tim vezama. I tko zna što im je sve lijepo govorio...

Obično s ovakvim pričama dolaze dečkići nesigurni u svoje jebačke performance - ono, ašto akoje bio veći, dugotrajniji, višestrukiji odmene??? . Ovo je, koliko se mogu sjetiti, prvi put da postojanje spolno realizirane prošlosti partnera muči - ženu .




Ne zvuči jadno. Zvuči kaso nešto posve ljudski, ali i kao nešto s čim se treba(š) izboriti, i to ne samo zbog ove veze.
Prekinemo li ili ne ja sam i dalje sva sjebana i vrtim si isti film u glavi umjesto da uzivam u zivotu, s njim ili sama. Kao da tek sad kada smo i zavrsili skupa sam ja i shvatila koliko je mene stvari boljelo tokom godina. Dok nismo bili skupa, jesam ja cmizdrila i sve ali boze moj, zivot ide dalje. A sada ga napokon "imam" i bam, vraca mi se svaka uspomena kako i kada me odjebao. I da, jos se i seksao i bilo mu je dobro. kao smijem se a placem u sebi .
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:23   #27
U glavi imaš scenarij otkad ga znaš. Ti si htjela da se stvari odvijaju tvojim scenarijem , ali nisu. Jedini problem si ti sama sebi. Čovjek je živio svoj život, a to što si ti patila nema nikakve veze s njim. On nije kriv za to. On nije uzrok te patnje, uzrok je tvoj propali plan koji si imala za vas. Isti taj problem imaš i sad, ne možeš se pomiriti da si tako došla do cilja, nije išlo po tvom planu. Čak mislim da je u pitanju razočaranje, nije onako divno kako si htjela, imaš ga, imaš vezu s njim, imaš dvojbe, imaš sumnje. Život ti je bio na čekanju i sad imaš samo njega koji je život živio. Rješenje tvog problema je vratiti vrijeme i zaustaviti njegov život u onoj točki kad si zaustavila svoj. Znamo svi da je to nemoguće pa tako tvoj problem ostaje nerješiv. Njemu svaka čast, 6 mjeseci sluša tvoje paranoje, dobro je izdržao. Možda si mu stvarno zadnja opcija. A možda, kako je već netko rekao, riješit će se samo.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:29   #28
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post


Jebiga. Ne znam, ovo zvuči jako detaljno i to nisu očito neke no name žene nego si bila sudionik svega toga i nisam sigurna da se to može samo tako izbrisati. Drugo je upoznati nekog novog, a drugo je kad je veza ovoliko opterećena prošlošću. Mene na faks nema tko nov podsjećati jer mi je ok da smo oboje voljeli tad neke druge ljude, ali opet, teško mi je zamisliti ovakvu situaciju gdje imam neku dugogodišnju ljubav i gledam kako on voli druge, a ja čekam. I onda na kraju ispadne "pripazi što želiš".

Ti si tad bila na ignoru. To je ono što boli, da. Ne neke random žene.
Iskreno ne znam i da li bih ja to mogla.
Tocno tako ja to u svojoj glavi vidim. Kao dugo cekanje u kutu dok me se ne skuzi da postojim. I eto, kad mi dode sva paznja svijeta mene kopka proslost koje ima i previse. U svakom slucaju mi je tema bar malo razbistrila glavu i stvarno cu mirnije spavati zbog forumskog puka. <3
u-kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:53   #29
a što on ne pobriše te slike ako je veza ozbiljna i ako vidi da tebi smeta baš toliko da te uznemiruje?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:57   #30
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
U vezi sam s deckom pola godine u kojoj za sada sve funkcionira i zadovoljna sam svime osim nasom prosloscu PRIJE VEZE.

Naime znamo se oko 5 godina tokom kojih sam ja uvijek bila zainteresirana za njega i on je to znao. Prije 4 godine smo se i intenzivno druzili ali kako se on preselio i pronasao curu on je prekinuo svaki kontakt. Tokom zadnjih godina me vise manje ignorirao, bio je u vezama, culi smo se samo kad bi se on javio i kad se njemu dalo pricati. Znam dakle s kojim je sve curama bio dok sam ja tiho patila. Sada kada se vratio shvatio je da sam ja ta, savrsena naravno.

U vezi je brizan i pazljiv i koliko god sam sretna sto smo napokon skupa nakon sto mi je bio u mislima godinama bez obzira bila ja u vezi ili ne ja jednostavno nisam opustena jer mislim da sam mu bila zadnji izbor. Znao je da postojim i da trzam a imao je stotine cura i veza prije nego sto se sjetio da ja postojim. I naravno, ne pomaze sto i zna broj cura i kako izgledaju jer mi je znao o svemu i pricati u razdobljima kada smo se culi. Jesam li ja njemu zadnji izbor ili sam samo dramaticna?
Jesi, ostavi ga. Nemoj biti ono što je Paulinho bio Barceloni kada nisu mogli dobiti Verrattija.
Ab Aeterno is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:57   #31
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Tocno tako ja to u svojoj glavi vidim. Kao dugo cekanje u kutu dok me se ne skuzi da postojim. I eto, kad mi dode sva paznja svijeta mene kopka proslost koje ima i previse. U svakom slucaju mi je tema bar malo razbistrila glavu i stvarno cu mirnije spavati zbog forumskog puka. <3
pa ne možeš ti preko noći izbrisati ono što je trajalo godinama
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 05:18   #32
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kaže žena mužu: "A jel', tajnici si za Božić dao parfem, a meni kurac, a?". Muž mrtav-hladan odgovara: "Hoćeš se zamijenit'?"

Bi li se mijenjala s tom koja je bila ispred tebe? Bi li radije bila prva ili posljednja?
Ajme, kako je ovo dobro (rečeno). I primjereno

A sad malo o temi. Ljudi ponekad, naprosto, nisu u istim fazama života. Ti si njega željela 4 godine, a on je želio nešto drugo. Ne nužno neke druge cure. Bio je izvan Hr. Tada mu, možda, nije bilo vrijeme za (vašu) vezu.

Ono što se meni čini je da ti imaš probleme sama sa sobom. Da si se navikla da "patiš". Prvo si "patila" za njim (dok je on živio svoj život), a sada kada si konačno u onome što si dugo željela, opet si našla razlog da "patiš".

Pročitaj ono što si napisala. Da vam je veza super, da je on divan prema tebi (tako nekako). Pa pročitaj još jednom. I još jednom.

Već sama razmišljanja, a kamoli spočitavanja su najbrži i najjednostavniji put da unište tu vezu koju si toliko dugo željela i koja se pokazala onakvom kakvom si željela. Nemoj si to raditi.

Zadnje uređivanje seamless : 08.09.2017. at 05:32.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:16   #33
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Tocno tako ja to u svojoj glavi vidim. Kao dugo cekanje u kutu dok me se ne skuzi da postojim. I eto, kad mi dode sva paznja svijeta mene kopka proslost koje ima i previse. U svakom slucaju mi je tema bar malo razbistrila glavu i stvarno cu mirnije spavati zbog forumskog puka. <3
gle, mozes se veseliti jer si mu posljednja (i potruditi se da i budes), a mozes si naruciti preko ebaya novog novcatog muskraca, upakiranog u lijepi sareni celofan i s dve godine garancije

i btw. ti si sve ove godine samo patila i cekala njega?
nisi imala svoj zivot, nekoga...?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:21   #34
Budući da očito stalno raspredate o toj temi, jesi li ga pitala što je si ti njemu predstavljala u vrijeme dok je bio s drugima, živio svoj život? Je li te uopće doživljavao i kako? Zašto se odlučio za tebe sada?
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:28   #35
tako je, sve treba dobro istraziti i izanalizirati, od vrtickih simpatija, najdrazih jela, pa do danasnjeg dana i planova za sljedeci mjesec i godinu
nema nista ljepse ni ronmanticnije, ni bolje garancije da necemo nekome dopizditi i da ce nas voljeti i ostati s nama zauvijek

i obavezno odrzavati tu vatru zivom bar jednom tjedno, po mogucnosti usred kakvog ljubljenja i mazenja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:31   #36
Zapravo tražiš da ti on nadoknadi patnju koju si ti tih godina propatila. Ima li to smisla? Što sad da se on i ponaša prema tebi kao božici i plazi pred tobom? Kako bi to promijenilo stvar? Opterećuješ i sebe i njega glupostima. Da, nije bio na diplomi jer niste bili skupa. Imao je i on tad važnih stvari kojima ti nisi bila prisutna. Imate i sad važnih stvari kojima možete oboje biti prisutni, a ti vodiš bitku s tim gdje i s kim je on bio za vrijeme tvoje fešte za diplomu. To sve gdje je bio ga je na kraju dovelo k tebi i da nije bilo toga ne bi ni bili sad zajedno.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:43   #37
Ti si tipična friendzone sajkuša, patiš godinama i kriviš njega iako je patnja cijelo vrijeme bila tvoj izbor, a sad kad ste skupa i dalje patiš jer ne znaš za bolje i još si k tome kao malo dijete razočarana jer ispada da "gospodin savršeni" ipak nije savršen.

Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Prekinemo li ili ne ja sam i dalje sva sjebana i vrtim si isti film u glavi umjesto da uzivam u zivotu, s njim ili sama. Kao da tek sad kada smo i zavrsili skupa sam ja i shvatila koliko je mene stvari boljelo tokom godina. Dok nismo bili skupa, jesam ja cmizdrila i sve ali boze moj, zivot ide dalje. A sada ga napokon "imam" i bam, vraca mi se svaka uspomena kako i kada me odjebao. I da, jos se i seksao i bilo mu je dobro. kao smijem se a placem u sebi .
Dapače, ovaj cijeli paragraf zvuči kao da samu sebe huškaš protiv njega i tražiš način da mu "metneš" kako bi i on uskoro bio u poziciji da pati za tobom. Godinama dramiš i sereš jer ne možeš prihvatiti odbijenicu, a sada gledaš kako da ti lansiraš svoju i kako da pritom napraviš najviše štete. I to još osobi koju navodno godinama "voliš". Tako barem meni to izgleda.

Zadnje uređivanje Pistol : 08.09.2017. at 09:55.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:57   #38
Neobicno mi je da netko tko smireno ovdje prica sa strancima o svojim problemima s druge strane doma nekom svom i dragom priredjuje dramaticne ispade i pizdjenja svako malo. Nije da ne mogu zamisliti nekog tko tako pizdi, ali ovdje zvucis kao netko s kim se moze razgovarati i tko zna razabrati izmedju vlastitog popizditisa i stvarnog problema.

Istresli su ti ljudi ovdje svasta i nisi popizdila. Na stranu sto su vecinom u pravu ovi koji su ti svasta rekli, ljudi obicno popizde kad ih se tako kritizira. Ti, bar za sad, nisi. Sto je odlicno. Bez zajebancije, skidam kapu za ton kojim ovdje razgovaras. Sad samo isti tretman priusti i njemu - razgovor koji je razgovor, bez drame i pizdjenja.


E da. I hvala ti
Zvucati ce ruzno, ali osvjezenje je ova tema. Znam da nije fora kad je to tvoj problem, ali osvjezenje je nakon dugo vremena ovdje citati razgovor.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:15   #39
Vaš odnos, vaša dinamika, traje pet godina. Ne pola godine. A većinu od tih pet godina taj je odnos, prema tvojim riječima, jednosmjeran. On je živio svoj život, bio u vezama, putovao. Dobro je netko pitao, ti si u tom periodu - što? Osim što si patila za njim. Iz takvog, po opisu zapravo neravnopravnog odnosa, teško je graditi vezu, nešto u čemu dvije strane jednako aktivno i željno sudjeluju, bez pitanja kakva si postavljaš i bez osjećaja neravnoteže ulaganja i moći.
Mene to podsjeća na one priče o roditelju za kojim dijete čezne čitav život da bi se ovaj negdje u djetetovu pubertetu sjetio nekakvog odnosa i izgradnje istog, kada dijete godinama vjeruje da samo želi roditeljsku pažnju pa se to u konačnici pokaže mrvicu kompleksnijim.
Gdje si ti sebi bila proteklih pet godina?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:43   #40
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Iz takvog, po opisu zapravo neravnopravnog odnosa, teško je graditi vezu, nešto u čemu dvije strane jednako aktivno i željno sudjeluju, bez pitanja kakva si postavljaš i bez osjećaja neravnoteže ulaganja i moći.
Samo ako se gleda iz kuta kalkulacija gdje se nešto treba razračunati, izjednačiti, gdje se ona njemu mora osvetiti... Čekala je godinama da budu zajedno, sad umjesto da mu pokaže koliko joj je stalo i koliko joj je važan pretvoriti će odnos u natezanje i izazivati dramu da mu nanese bol (i to samo zato jer joj nije uzvratio osjećaje kada je ona to željela, kao da se to samo može, pritisneš gumb i voliš nekoga). Pa ispasti će da je čovjek cijelo vrijeme bio u pravu što je bio s nekim drugim curama i mogao bi se uskoro naći u poziciji da se pita koji vrag joj je uopće i davao priliku.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.