Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 01:36   #141
Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
Ima smisla za Lykke Li, ona bi došla kao ime koje bi privuklo najviše narodnih masa (nešto kao Florence prije dvije godine) i zatvorila headlinere.
Po čemu bi ona privukla mase? 98 % ljudi nije nikad čulo za nju.
Osim možda ovog remixa. Za kojeg 87,5 % ne zna da je njezina pjesma.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:40   #142
šlag na tortu bili bi radiohead ili muse
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:54   #143
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
šlag na tortu bili bi radiohead ili muse
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 06:25   #144
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
šlag na tortu bili bi radiohead ili muse
Za Muse postoji šansa, za Radiohead ne (čitaj $$$).
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:23   #145
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Po čemu bi ona privukla mase? 98 % ljudi nije nikad čulo za nju.
Osim možda ovog remixa. Za kojeg 87,5 % ne zna da je njezina pjesma.
Uvijena zajebancija, ali oh wait - pa i onaj pop d'n'b "band" je bio headliner prije koju godinu (ne mogu se imena nikako sjetiti).

Inače su mi i Florence i Lykke Li bzvz, no ajmo reć' da je to nebitno.

Da se mene pita doveo bih Tame Impalu ili Kendrick Lamara za headlinera.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:39   #146
Mislim da bi za INmusic bilo važno imati jaku drugu i treću liniju izvođača, pa čak i na "štetu" headlinera. Čini mi se da je to do sada bila boljka festivala. Po profilu festivala - "middle of the road indie", dobra popuna bi mogla biti slijedeća:

http://www.hurrayfortheriffraff.com/

http://www.againstme.net/

http://www.chelseawolfe.net/

http://www.theeohsees.com/

http://www.ty-segall.com/

...ali za ovu godinu i neke gore - je prekasno...
suxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:42   #147
Ne bi se cudia da se i Radiohead nekako dovede iako da, sumnjan
Za Kendricka san prilicno siguran da nece ulazit u te vode
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:32   #148
Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
Uvijena zajebancija, ali oh wait - pa i onaj pop d'n'b "band" je bio headliner prije koju godinu (ne mogu se imena nikako sjetiti)
Ako misliš na Rudimental oni su uskočili u zadnji tren jer je netko otkazao, možda čak i Florence, tak da je to sasvim druga situacija.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:36   #149
Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
Uvijena zajebancija, ali oh wait - pa i onaj pop d'n'b "band" je bio headliner prije koju godinu (ne mogu se imena nikako sjetiti).
Uopće nije zajebancija. Stvarno misliš da prosječan čovjek zna za Lykke dok mu ne spomeneš onaj remiks? A headlineri su, ruku na srce, uglavnom popularni(ji) izvođači koji će napuniti livadu. Ova kod nas vjerojatno ne bi napunila ni šator.

Quote:
Da se mene pita doveo bih Tame Impalu ili Kendrick Lamara za headlinera.
I ja, ali ne pitaju nas.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 17:53   #150
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Uopće nije zajebancija. Stvarno misliš da prosječan čovjek zna za Lykke dok mu ne spomeneš onaj remiks?
prosječan poznavatelj glazbe je sigurno čuo za lykke. za prosječne poznavatelje glazbe, a i sve koji znaju puno više i jesu festivali odnosno netko tko voli poslušati i ono što taj tren ne sluša ili se voli upoznati sa novim zvukom. baš takvi ljudi su sigurno čuli za lykke i za lp i za još puno pop izvođača koji se tu i tamo pojave sa nekim hitom.

zaljepit se samo na jednu vrstu glazbe i ignorirati sve ostalo je zadrto.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 18:06   #151
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
prosječan poznavatelj glazbe je sigurno čuo za lykke. za prosječne poznavatelje glazbe, a i sve koji znaju puno više i jesu festivali odnosno netko tko voli poslušati i ono što taj tren ne sluša ili se voli upoznati sa novim zvukom. baš takvi ljudi su sigurno čuli za lykke i za lp i za još puno pop izvođača koji se tu i tamo pojave sa nekim hitom.
dosta olako koristis rijec sigurno
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 18:53   #152
Dobro čuli ili ne čuli za Lykke Li, mislim da bi se 99% ljudi složilo da ona nemre ni na INmusicu bit headliner, osim ako netko otkaže pa uleti ko Rudimental.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 19:27   #153
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Ako misliš na Rudimental oni su uskočili u zadnji tren jer je netko otkazao, možda čak i Florence, tak da je to sasvim druga situacija.
Točno, Rudimental, lila je kiša ko iz kabla.

Ali ajde, mogao sam reći Franz Ferdinand (mislim iste godina, prva večer) po osamstoti put, potpomognuti Sparksima.

Apropos Lykke Li, garantiram da prosječni slušatelj (što god to bilo) zna za nju prije nego za QOTSA samo na temelju onog hitića, zaboravljamo da je dobar dio publike u fazonu middle of the road radijskog festivala na koji InMusic katkad ozbiljno nalikuje.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 19:38   #154
Quote:
BonJovi1886 kaže: Pogledaj post
Za Kendricka san prilicno siguran da nece ulazit u te vode
Ma to je bio samo moj wishful thinking, objektivno su šanse za tako nešto u domeni puke teorije.

No recimo jedni Migos bi bili itekako dostupni, a touraju po festivalima u tom razdoblju.

Trap izvođač bi svakako bio osvježenje, a dosta ekipe brije na trap (grafiti na gradele), a ne bi bio neki jak otklon od prevladavajućeg indiea, indie popa i punokrvnijeg alt-rocka.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:33   #155
Kada govorimo o izvođačima koje bi mogli dovesti, mislim da bi bilo dobro spomenuti Lanu Del Rey. Skoro svako ljeto obilaze razne festivale diljem Europe i također ima dosta fanova koji bi došli na festival samo zbog nje. Trenutno je na turneji i skoro svaki koncert joj je rasprodan, tako da vjerujem da bi joj se i INmusic isplatio.

No, jedno su želje, a drugo mogućnosti.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 23:55   #156
možda je bezveze ali htio bih čuti lanu. sviđa mi se zvuk.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:04   #157
Lana del Rey, Jessie Ware, Hurts, Killersi su imena koja mi ne zvuče preskupo za dovest, a koja bi realno i privukla ljude
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:21   #158
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Za Muse postoji šansa, za Radiohead ne (čitaj $$$).
Znam, samo kažem. Mada nisam siguran da su Muse jeftiniji od Radioheada. Ima tu neka donekla točna lista, jel su to uopće podaci dostupni tko koliko košta ili je to sve rekla-kazala?
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:43   #159
Quote:
Hummingbird12 kaže: Pogledaj post
Lana del Rey, Jessie Ware, Hurts, Killersi su imena koja mi ne zvuče preskupo za dovest, a koja bi realno i privukla ljude
Nisam siguran kako se vrte cifre oko nastupa, ali ako su mogli dovesti Arctic Monkeys i Florence and the Machine prije par godina, mislim da bi mogli i gore navedene.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:46   #160
Quote:
Hummingbird12 kaže: Pogledaj post
Lana del Rey, Jessie Ware, Hurts, Killersi su imena koja mi ne zvuče preskupo za dovest, a koja bi realno i privukla ljude
Tu baš nisi u pravu, LDR i Killersi imaju dobru cijenu.
Ware je zaobišla HR za ovu turneju, nitko je neće dovesti ovdje (kao recimo 2013e) jer niti ona nije toliko jeftina (više).
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.