Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2003., 20:36   #21
Ovo zadnje i mene jebe, hahaha...

np Rich Kids on LSD- Drink Positive
Mr. Wrong is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2003., 20:54   #22
Quote:
Originally posted by shipka
A kajaznam, nisam još uspio naći formulu po kojoj bi nekome mogao čvrsto i osnovano dokazati da su narodnjaci zlo. Jel netko drugi našao?
tko kaze da su narodnjaci zlo?

super mi ona nova Vucina "kajzer strase, kajzer strase..."
cody is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2003., 21:05   #23
Pun qurac snobova na jednom mjestu!!!!!
Kishon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2003., 23:17   #24
Quote:
Originally posted by shipka
A kajaznam, nisam još uspio naći formulu po kojoj bi nekome mogao čvrsto i osnovano dokazati da su narodnjaci zlo. Jel netko drugi našao?
meni se uvijek kad čujem "narodnjaci" pojavi u glavi slika nabildanog tipa u uskoj majici s kratkim rukavima, ogromnim odvratnim remenom i hlačama navučenim do sisa kak se cuka u nekom odvratnom provincijskom diskaču na cecino tuljenje...

ok, a kak dokazati da su narodnjaci zlo? khm... pa ja uvek velim ljudima da kakvu mjuzu slušaš, takav si - to su tvrdili i stari grci, a oni nisu bili glupi...
al možda se ni nebi trebalo više zamarati s tim kaj drugi slušaju?
to mi sad palo na pamet... pa kaj me briga... ak je njima ok, meni isto...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 00:45   #25
A zamisli ovaj scenario, dođe jedan tip u tvoj život, onako dobrih mišića, dobro se oblači, sve što nosi (majce kratkih rukava, velike remene) mu dobro stoji i obori te sa nogu. I onda tek shvatiš da voli narodnjake I onda si kažeš "Pa mogla sam znat!" ali je već kasno.
Kako ćeš mu objasnit da su oni zlo? Svi mi duboko u duši znamo da su oni zlo ali ne možeš to dokazat, nikako! Em vesele ljude, dobro, piju dok to slušaju, ali pije se i na rok, ne drogiraju se, plešu, sretni su, pa se suosjećaju sa autorom oko neke izgubljene ljubavi, pa razbiju čaše. Možda to? Čaše su svete, razbijat ih je zlo! Teško...

Lako sa technom, oni koji ga slušaju uzimaju extasy i to je to. Techno je zlo! Ali narodnjaci, too, to mi ti učini zlim i dam ti pusu u čelo!
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 01:16   #26
Quote:
Originally posted by shipka
ne drogiraju se
Stvarno? Kad su prestali?
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 18:19   #27
Ej!!! Nisu svi koji slusaju tehno na exu. imam frenda, koji ima frendicu, koja ima frenda ciji brat je partijaner koji ne brije...
Uostalom sta se tice droge i exa to uopce ne mora imati uzročno posljedične veze. Imam frendicu granđericu koja uzima ex ponekad...

Na kraju molim sve egoistične snobove da izadju iz tog egoizma i pomognu emtivi dženrejšnu
__________________
._.
Blueealää is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 18:44   #28
Quote:
Originally posted by shipka


Lako sa technom, oni koji ga slušaju uzimaju extasy i to je to. Techno je zlo! Ali narodnjaci, too, to mi ti učini zlim i dam ti pusu u čelo!
A alkohol nije zlo?
Alkohol + narodnjaci = nabrijani tipovi koji se hoce tuć zato jer im je duša slomljena or somethin'... To pomnožiš s razbijanjem čaša i imas krvavo zlo od narodnjaka
__________________
Say something for the record! Tell the people what you feel:
"Fuck the record! And fuck the people"
strpljivi_diskutant is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 19:55   #29
Da, onda uzmeš punk, pomnožiš pivo sa nasiljem i nekontrolirano bijesnim i neshvaćenim momcima i dobiješ nešto 10x puta gore. A punk nije zlo! Dakle taj pristup nije dobar jer bi onda morao izbaciti i narodnjake i punk. Dalje!
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 20:49   #30
Da bi covijek bio snob, dovoljno je da zna sve tajne otvaranja piva (bez vadicepa).
__________________
She enters into it enters into us
Ollienntsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2003., 23:21   #31
shipka, sjetila sam se! HIPNOZA! dok spavaju pustiti audio zapis: NARODNJACI SU ZLO, NARODNJACI SU ZLO, NARODNJACI SU ZLO; TI ZAPRAVO NE VOLIŠ NARODNJAKE, JER; NARODNJACI SU ZLO!
pusu u čelo!

ovo je fakat jedino kaj bi moglo uspjeti, jer, nema šanse da nekoga uvjeriš da nije dobro ono kaj sluša on i njegovo društvo... nemreš mu reči da su tekstovi zaglupljujući, da se melodija sastoji od 3 -4 akorda začinjenih prepoznatljivim zavijanjem njihovih idola čije megapostere imaju iznad kreveta i na frižiderima... meni je i više nego jasno da su narodnjaci muzički neprihvatljivi, al ja sam za sve koji to slušaju budala...
nedavno sam dobila flašom (plastičnom) po glavi, kad sam izjavila da mišo kovač sucks. ..... to mi ne treba.....
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 00:12   #32
Quote:
Originally posted by *Deathless*
nedavno sam dobila flašom (plastičnom) po glavi, kad sam izjavila da mišo kovač sucks. ..... to mi ne treba.....

kad brkaš lončiće.
on ima veze sa narodnjacima koliko i haris džinović sa tech-houseom.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 00:20   #33
pa ja nisam još čuo da negdje postoje fanatični obožavatelji miše kovača

a što se tiče narodnjaka, ne vrijedi se boriti protiv njih - prepustite se i uživajte, jednom se živi
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 00:44   #34
Quote:
Originally posted by panon youth
pa ja nisam još čuo da negdje postoje fanatični obožavatelji miše kovača
jasno...
oni 10ci tisuća ljudi na poljudskim koncertima od prije par godina - a ako se ne varam, to je bio povratnički koncert nakon x godina - su onda što ako ne fanovi...?
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 01:05   #35
ma ima fanova i on čak koji idu po stadionima, al ne onih fanatičnih.............mislim, kad čuješ i vidiš njega lišen si svake agresive , nedođe ti da nekom razbiješ glavu plastičnom flašom ko kad slušaš narodnjake.......on je depresivan jadnik..........
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 09:12   #36
Quote:
Originally posted by paški sir i vrhnje
kad brkaš lončiće.
on ima veze sa narodnjacima koliko i haris džinović sa tech-houseom.
istina... al da sam to rekla za cecu, reakcija bi bila ista, al bi vjerojatno zamah bio veći, a time i udarac jači.....
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:26   #37
11. Što bolji, veći ili popularniji bend popljuješ to si veći kuler iliti snob.
Bob and Carol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 09:44   #38
Quote:
lady a kaže: Pogledaj post
Idu mi na živce ljudi koji misle ako slušaju Pixies da su strašno cool i da je svima ostalima koji to ne slušaju slon prdnuo u uho (ispričavam se na izrazu)...Znam par takvih ljudi, jer su studirali sa mnom ...U potpunosti odgovaraju onom opisu...

Meni se ta mjuza nešto posebno ne sviđa, ali nisam zbog toga debil i ne znači da obožavam narodnjake ili one gluposti što se vrte po MTV-u..

Uglavnom slušam Leonarda Cohena( Pixies mu nisu do koljena što se tiče tekstova), dobar mi je i Cave,Norah Jones,volim slušati i Arethu Franklin, Boba Dylana itd..

To slušam jer mi se sviđa i ne mislim da sam zbog toga više (ili manje ) vrijedna od nekog tko sluša nešto deseto..
Slušaš sve etablirane glazbenike koji su pretežno tekstopisci i koje slušaju svi snobovi. Na listi ti još jedino nedostaje Tom Waits koji je doduše zabavniji od svih koje si već navela
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 18:30   #39
Rječnik se malo upgradeovao u zadnjih 15 godina. Snobovi iz 2003. danas se zovu hipsteri.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:35   #40
A ono kad lik kupi novi sintesajzer pa odma stavi na youtube kako ga otpakirava i čudi se kak je dobar. To je poseban žanr i naziva se "unpacked". Ono, snobizam do daske. Da ne upotrijebim težu riječ.
ubačeni element is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.