Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2016., 09:31   #3821
Ja bi trebala sviježe informacije za bendove s našeg područja... Imate kakve preporuke?? Samo da nije Gloria
Haleigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 18:14   #3822
Ja ti preporučam Showtime
Bili su super i Vizija bend, no nije im se dalo svirati nakon 3h ujutro pa im se trebalo dodatno plaćati, a ionako su već masno koštali (1700eura)...Al da znaju napravit feštu, bome znaju...
Showtime je isto super, a dosta je jeftiniji
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 12:10   #3823
Quote:
rocknroll000 kaže: Pogledaj post
Ja ti preporučam Showtime
Bili su super i Vizija bend, no nije im se dalo svirati nakon 3h ujutro pa im se trebalo dodatno plaćati, a ionako su već masno koštali (1700eura)...Al da znaju napravit feštu, bome znaju...
Showtime je isto super, a dosta je jeftiniji
E da Vizija je super... A znas mozda otprilike cijenu Showtimea? I mozda kakav mail za kontakt
Haleigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 15:42   #3824
Cijena Showtime je oko 10.000... hm..mogu ti dati broj jednog od člana-moj dragi radi s njim, ako želiš
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 16:13   #3825
Imate preporuku za neke dobre tamburaše koji bi svirali cijelu svadbu, ali da nisu skupi kao Begini, Mejaši i sl.?
Tinkerbell... is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 09:07   #3826
Quote:
Tinkerbell... kaže: Pogledaj post
Imate preporuku za neke dobre tamburaše koji bi svirali cijelu svadbu, ali da nisu skupi kao Begini, Mejaši i sl.?
Ne znam osobno, ali čula sam da su TS Lajk odlični!

Quote:
rocknroll000 kaže: Pogledaj post
Cijena Showtime je oko 10.000... hm..mogu ti dati broj jednog od člana-moj dragi radi s njim, ako želiš
Ako su to dečki iz ZG, onda sam našla kontakt, ako ne onda šalji

Edit: sljedeci vikend su dani vjencanja u Luminiju. Vidla sam da budu neki tamburasi.

Zadnje uređivanje Haleigh : 07.02.2016. at 09:42.
Haleigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 10:34   #3827
Ako su to dečki iz ZG, onda sam našla kontakt, ako ne onda šalji

Edit: sljedeci vikend su dani vjencanja u Luminiju. Vidla sam da budu neki tamburasi.[/QUOTE]

Nisu iz Zg, već iz Međimurja
Šaljem ti broj od klavijaturiste u inbox
Raspitaj se, ali oni su ti svakako jedan od boljih izbora u našem kraju
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 17:49   #3828
Pozdrav svima!
Nova sam na području vjenčanja i unaprijed se ispričavam na možda glupom pitanju ali zaista do sad nisam imala iskustva.Zaručena sam pa me zanima ovako samo informativno za sada.Kakva je praksa plaćanja općenito kod sale, benda, cvječarke i sve što spada u vjenčanje. Da li se to sve plaća u punom iznosu prije vjenčanja ili se samo da akontacija za sve a onda se ostatak poplati poslije vjenčanja? Jer stvarno neznam odkud da iskeširam par tisuća eura u roku par mjeseci.
Symone is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 19:59   #3829
Quote:
Symone kaže: Pogledaj post
Kakva je praksa plaćanja općenito kod sale, benda, cvječarke i sve što spada u vjenčanje. Da li se to sve plaća u punom iznosu prije vjenčanja ili se samo da akontacija za sve a onda se ostatak poplati poslije vjenčanja? Jer stvarno neznam odkud da iskeširam par tisuća eura u roku par mjeseci.
Salu (i sve što je u njoj- rasvjetu, dodatne dekoracije u vlasništvu restorana/hotela; eventualni smještaj i prijevoz gostiju) i bend (osim iznosa akontacije, koja može varirati od 100€ za bend do 1000€ za salu) plaćaš dan nakon ili u tjednu nakon vjenčanja. Isto je i s fotografom / snimateljem. Zahvalnice se plaćaju s uslugama fotografa, nakon. Neki fotografi nakon vjenčanja traže samo polovicu iznosa, a drugi dio im isplaćujete nakon što dobijete fotke. To mi se čini najfer.
Pozivnice vam, jasno, trebaju prije.

Prije samog vjenčanja trebate i pribaviti potrebne dokumente, platiti biljege, dozvole, crkvu (sam obred + sviranje/pjevanje + dekoracije), revere (ako ćete ih imati) i ostale ukrase za kuću, goste i aute. Obično se i cvjećari i slastičari plaćaju prije.

Tu su prije vjenčanja, naravno, i odijelo, vjenčanica, obuća za oboje, šminka i frizura (ako ih ne radiš sama).

Mislim da sam sve. Neka netko doda ako sam nešto propustila.
Uf, sad ovako nabrojano zbilja djeluje kao gomila.
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 10:12   #3830
Duže vas već čitam, pa da se konačno i ja javim i pohvalim... I mi smo se nakon 7 godina veze odlučili na višu stepenicu i rezervirali naš datum u Kristalu sljedeće godine.. Za ovu godinu još glazba i fotograf, a ostatak ćemo sljedeće..
chemilove is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 20:57   #3831
Pozdrav svima!
Naime, mene zanima da li ima negdje u Varaždinu za kupiti onih ukrasnih kutija za poklone (novce), a da nisu preskupe? Ako netko zna.... Hvala!
anastacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 11:04   #3832
Pozdrav svima
trebala bih pomoć oko teksta za ispričavanje buketa. Meni bi mala od bratića to recititrala ali ne sviđaju mi se testovi koje teta ima pa ako ima neko nešto a da je lijepo i da svi ne plaču poslije toga bila bi jako zahvalna
laborantica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 21:21   #3833
Ima kakav dobar catering u vašem kraju, prema Zagorju? Imamo feštu pod šatorom i prikupljam ponude za hranu, ustvari treba nam baš ručak jer hladno predjelo i janje već imam Šaljem svojim zagorcima mailove jer mi se stvarno ne vozi uokolo bezveze pa mi odgovaraju il nikak il nesuvislo...
__________________
Blabla
papucica-hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 21:25   #3834
Quote:
papucica-hr kaže: Pogledaj post
Ima kakav dobar catering u vašem kraju, prema Zagorju? Imamo feštu pod šatorom i prikupljam ponude za hranu, ustvari treba nam baš ručak jer hladno predjelo i janje već imam Šaljem svojim zagorcima mailove jer mi se stvarno ne vozi uokolo bezveze pa mi odgovaraju il nikak il nesuvislo...
KTC ima solidan catering. Imaš u Ivancu.
Darkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 21:22   #3835
Fotografi s područja Varaždina, Čakovca, Koprivnice... Koga preporučujete?
Tinkerbell... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 21:29   #3836
Matija Vuri i Say Yes
Za snimanje Cat Paw, nama su radili video pozivnice.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 17:39   #3837
Da li netko ima iskustva s kolacima i tortama iz Zlatnog zrna iz Trnovca?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 20:37   #3838
Ne, ali čula sam samo pohvale za njih tako da ću ja vjerojatno uzeti njih.
Tinkerbell... is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 15:36   #3839
Quote:
Tinkerbell... kaže: Pogledaj post
Fotografi s područja Varaždina, Čakovca, Koprivnice... Koga preporučujete?
Lucija Trupkovic photography, cura ima odlicno oko, simpaticna, ma sve najnaj..
Wild Egg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 18:15   #3840
Šešet

Ima netko iskustva sa slastičarnom Šešet? konkretno, uzeli bi tortu njihovu.
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.