Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 14:10   #101
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A pa uopće ne sumnjam da ćeš se potruditi da svi živi saznaju, šteta kaj je dijete tek šest mjeseci staro pa mu ne možeš trenutno sve objasniti ali ne sumnjam da će prije nego i progovori prvu riječ znati kako mu je tata obični kurviš koji se usudio jebati nešto sa strane.
Naravno sve u interesu djece i njihovog prava da znaju pravu istinu.
Nadam se da ovo nije u duhu sarkazma nego da iskreno tako misliš!
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:12   #102
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Srecom podrsku imam. I svoje i njegove obitelji. Svima se gadi to sto je ucinio, sve nas je razocarao i svi su na strani mene i naseg djeteta. Ne mogu se sjetiti apsolutno nijedne osobe koja ce u ovom trenutku stati uz njega, na njegovu stranu. Ostat ce sam.
Zalosno ali sam si je to priustio. Cak mi ga je malo i žao. Necu mu otezati situaciju, nisam osvetoljubiva, ali necu mu niti olaksati.

Postoji proces izmedju kemije i osjecaja. Zaljubljivanje i ljubav se ne "dogode", na njima se radi, u to se ulaže. Vremena, energije, truda... Kemija se svakome moze dogoditi, ma i u dugim vezama, brakovima, upadnes u rutinu i lose razdoblje, bude losih faza, manjka komunikacije i svega. Sve je to meni jasno. Ne poricem da nam u braku zadnjih mjeseci nije bilo bajno. Oboje smo za to odgovorni. Tu je i beba, prekrasna i predivna, ali ipak beba koja cim dodje na svijet neminovno mijenja dinamiku para. I treba se na to naviknuti.
Ali to nisu razlozi da uvedes trecu osobu u svoj brak, u svoj obiteljski zivot. Postoji nacin kako se to rjesava, ovo sto je on napravio nije ispravan nacin.
Da, nisam mu dovoljna. Ne voli me, ili me ne voli dovoljno, a ja na to ne mogu i necu pristati. Zasluzujem bolje od toga.
I tako je nebitno ima li podršku susjede Mare ili tvoju.
Bitno je da je tebe i vaša obećanja izdao, ne što će mu selo reći.

I nadam se da mu nećeš uskratiti roditeljska prava zbog svog ega.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:24   #103
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
I tako je nebitno ima li podršku susjede Mare ili tvoju.
Bitno je da je tebe i vaša obećanja izdao, ne što će mu selo reći.

I nadam se da mu nećeš uskratiti roditeljska prava zbog svog ega.
Sudeći po upisima, upravo to joj je namjera
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:25   #104
Baš mi je žao čitati ove gnjusne prevare vaših partnera, ali nije to baš ovako kako neke misle.
Žena je ta koja ostane sama, s djetetom, žena je ta u koju će ljudi upirati prstom, žena je ta koja će morati slušati osuđivanje i moraliziranje, o omalovažavanju žene kao samohrane/razvedene/ostavljene da ne pričam, žena je ta koja će morati odgovarati na pitanja gdje je djetetov otac.
Hm, možda sad tebi tako pričaju, da su ga prekrižili i da su mu okrenuli leđa, ali hajmo realno, koliko ste takvih primjera vidjele u stvarnosti ?
Kojem je to muškarcu ikad itko okrenuo leđa i ostavio ga samog kao na pustom otoku, zato jer je iznevjerio svoju obitelj ?
Ja takvog nisam upoznala.
Muški ti unište život i obitelj i prođu vrlo glatko, nastave po starom.
A mi smo te koje obilježe i onda se cijeli život s tim moramo nositi.
Kamo sreće da su lažljivci i prevaranti, tako izopćeni od društva, vjerujem da bi 2x razmislili prije nego nešto sjebu. Ali ovako, znajući da ih većina prođe nekažnjeno, i da drugim ženama ne predstavlja problem što on ima iza sebe, neće se oni nimalo ustručavati voditi dvostruke živote 😀
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:27   #105
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Srecom podrsku imam. I svoje i njegove obitelji. Svima se gadi to sto je ucinio, sve nas je razocarao i svi su na strani mene i naseg djeteta. Ne mogu se sjetiti apsolutno nijedne osobe koja ce u ovom trenutku stati uz njega, na njegovu stranu. Ostat ce sam.
Zalosno ali sam si je to priustio. Cak mi ga je malo i žao. Necu mu otezati situaciju, nisam osvetoljubiva, ali necu mu niti olaksati.

Postoji proces izmedju kemije i osjecaja. Zaljubljivanje i ljubav se ne "dogode", na njima se radi, u to se ulaže. Vremena, energije, truda... Kemija se svakome moze dogoditi, ma i u dugim vezama, brakovima, upadnes u rutinu i lose razdoblje, bude losih faza, manjka komunikacije i svega. Sve je to meni jasno. Ne poricem da nam u braku zadnjih mjeseci nije bilo bajno. Oboje smo za to odgovorni. Tu je i beba, prekrasna i predivna, ali ipak beba koja cim dodje na svijet neminovno mijenja dinamiku para. I treba se na to naviknuti.
Ali to nisu razlozi da uvedes trecu osobu u svoj brak, u svoj obiteljski zivot. Postoji nacin kako se to rjesava, ovo sto je on napravio nije ispravan nacin.
Da, nisam mu dovoljna. Ne voli me, ili me ne voli dovoljno, a ja na to ne mogu i necu pristati. Zasluzujem bolje od toga.
iskreno mi je zao sto ti se ovo desilo,
i nije bitno sto ce biti s njim, bio sam ili ne, sretan ili ne, osudjivan...
to vise nije tvoj problem, nema potrebe da se fokusiras na takve stvari,
okreni se sebi i ocekuj vrlo tesko vrijeme sada u pocetku,
uspone i padove,
ali u konacnici si na dobitku
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:27   #106
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Pa drzi me cinjenica da cu ja nekako i stati na svoje noge, ali on ce se sa svojih nepovratno srusiti cim prodje neko vrijeme i shvati da je unistio svoj i zivote svoje obitelji. Nebitno hoce li u konacnici ostati s njom, s nekim drugim, biti sam, bla bla. Ovo sto je svjesno odlucio napraviti nece sad moci pomesti pod tepih i zaboraviti. Treba zivjeti sa govnima u koja si se namjerno zatrpao do grla, a to nije lako. Mentalni i emocionalni slabići kao sto je on ce to tesko izdrzati.

Vec sad ga osuđuju svi koji su saznali. Nepovratno je promijenio sliku o sebi u ocima svojih najdrazih i najblizih. Prijatelji, kumovi, kolege i ostali tek trebaju saznati. Uzasavam se kolicine i siline osude s kojom se on (i ona) tek trebaju suočiti. Ne bih im bila u koži.

Ja cu iz svega izaci čista, bez mrlje, bez packe, nekako cu se snaci i financijski (u konacnici razvod je neizbjezan pa ce i sud tu donijeti svoje odluke) ali ponavljam, njemu ne bih bila u koži nizašto na svijetu.
Najgore je sto ce i ovo dijete, jednog dana kad poraste, saznati zasto je tata otisao, a kad donese svoj sud o tome sumnjam da ce biti pozitivan za njega, da ce mu lako oprostiti...
mislim...

ne znam zašto ti je važno ovo boldano...

kakve veze ima što kaže selo...uostalom, i da se tako nešto nije dogodilo, kakve veze vi ia te s tim drugim ljudima??

nadam se da sad iz tebe progpvara bijes i povrijeđenost

i, da , night train je bio sarkastičan...

on je otac tvog djeteta i uvijek će biti,,,dijete nema ništa od toga ako mu ogadiš oca za sva vremena ...

ako kreneš tim putem, baš i nećeš bit "čista i neokalljana", kako zi kažeš...
i, ako kreneš tim putem, ne zaboravi da je on imao sigurno razloge zašto je negdje drugdje tražio svoju sreču...pa če kad . tad, pod tvojim utjecajem, ako kreneš tim putem, onda i on imati nešto objasnit djetetu...
onda ste mu priredili pakao... i tako to obično biva...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:29   #107
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A pa uopće ne sumnjam da ćeš se potruditi da svi živi saznaju, šteta kaj je dijete tek šest mjeseci staro pa mu ne možeš trenutno sve objasniti ali ne sumnjam da će prije nego i progovori prvu riječ znati kako mu je tata obični kurviš koji se usudio jebati nešto sa strane.
Naravno sve u interesu djece i njihovog prava da znaju pravu istinu.
Pa tata i je kurviš i to one najgore vrste. Nema mi većeg dna od ekipe koja vara ženu dok je trudna i dok ima bebu od par mjeseci. Ovdje se još radi o bebi koja je ranije rođena i sa kojom se ide po doktorima i na vježbice (neka me ispravi House, ali neurorizična djeca u početku se pojačano prate i idu od početka na fizikalnu).

Šta bi ona trebala danas sutra kad je dijete pita šta se dogodilo, lagati? Naravno neće pričati djetetu od 5 godina, ali akd bude bilo dovoljno staro i pitalo, šta bi trebala prešutiti šta se dogodilo? Misliš da se neće saznati?


edit: ljudi moji, žena je saznala prije 2 dana da je prevarena. Ljuta je, povrijeđena, tužna.... Vi ste inače svi racionalni nakon par sati nakon što saznate za neko sranje?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:33   #108
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Pa tata i je kurviš i to one najgore vrste. Nema mi većeg dna od ekipe koja vara ženu dok je trudna i dok ima bebu od par mjeseci. .

?
mi, a ni autorica, po svemu sudeći, ne znamo koliko je on dugo s tom ženom...

možda je ta "romansa" i straija od njihova braka

ne opravdavam,, samo kažem da mi o tim okolnostima ne znamo ništa...
a ni autorica
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:34   #109
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Nadam se da ovo nije u duhu sarkazma nego da iskreno tako misliš!
Ne misli iskreno, a isto ni ja, i ako sam zensko.Prije svega zbog tog djeteta koje nije nizasta krivo. On te prevario i slazem se da se razvedes, ali iznosenje vase situacije van ti nece nista puno pomoci. On je kriv i tu je kraj. Znaju tvoji, znaju njegovi, ali zasto to siriti dalje. Znam da bi ga ti sad na stub srama, pa da svi mi gadjamo jajima, i poznati i nepoznati, ali sta ce ti to? Zelis da ga vase dijete ne voli? On je njen tata i bice to uvijek, sta ces dobiti ako ga ona bude prezirala? Ili se stidila i sebe jer je ona njegovo dijete? Ranio te, ali nije nikog ubio da bi sad morao patiti i preko nje. Pisem ti to jer znam sta to ucini dijeci, imala sam prijateljicu koja je danas skroz nefunkcionana osoba,koju je krivnja i mrznja prema ocu onesposobila kao covjeka. Nisi prva ni zadnja, trazi pomoc ako ti bude trebala, ali ne uvlaci "selo" u tu pricu.
Znaci li ti da te gledaju kao patnicu? Gledace te tako malo, a onda kao jadnicu. Izdigni se iznad toga. Uzasno je, ali to je zivot. Nije bio to sto je prikazivao, ali i on je samo zivi stvor. Gledaj vece dobro- svoje dijete, a ne da ugodis svom egu. Ona je mala, ali sigurno sve to osjeca(naravno, ti imas pravo da budes i tuzna,ljuta i povrijedjena)- sta mislis kako ce joj biti kasnije. Bices jos dugo povrijedjena, ali radi na tome da to prevazidjes.
saljem ti
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:36   #110
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ne misli iskreno, a isto ni ja, i ako sam zensko.Prije svega zbog tog djeteta koje nije nizasta krivo. On te prevario i slazem se da se razvedes, ali iznosenje vase situacije van ti nece nista puno pomoci. On je kriv i tu je kraj. Znaju tvoji, znaju njegovi, ali zasto to siriti dalje. Znam da bi ga ti sad na stub srama, pa da svi mi gadjamo jajima, i poznati i nepoznati, ali sta ce ti to? Zelis da ga vase dijete ne voli? On je njen tata i bice to uvijek, sta ces dobiti ako ga ona bude prezirala? Ili se stidila i sebe jer je ona njegovo dijete? Ranio te, ali nije nikog ubio da bi sad morao patiti i preko nje. Pisem ti to jer znam sta to ucini dijeci, imala sam prijateljicu koja je danas skroz nefunkcionana osoba,koju je krivnja i mrznja prema ocu onesposobila kao covjeka. Nisi prva ni zadnja, trazi pomoc ako ti bude trebala, ali ne uvlaci "selo" u tu pricu.
Znaci li ti da te gledaju kao patnicu? Gledace te tako malo, a onda kao jadnicu. Izdigni se iznad toga. Uzasno je, ali to je zivot. Nije bio to sto je prikazivao, ali i on je samo zivi stvor. Gledaj vece dobro- svoje dijete, a ne da ugodis svom egu. Ona je mala, ali sigurno sve to osjeca(naravno, ti imas pravo da budes i tuzna,ljuta i povrijedjena)- sta mislis kako ce joj biti kasnije. Bices jos dugo povrijedjena, ali radi na tome da to prevazidjes.
saljem ti
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:41   #111
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
mi, a ni autorica, po svemu sudeći, ne znamo koliko je on dugo s tom ženom...

možda je ta "romansa" i straija od njihova braka

ne opravdavam,, samo kažem da mi o tim okolnostima ne znamo ništa...
a ni autorica
Koliko god trajalo, činjenica je da je jebavao okolo dok ima malu bebu doma koja ide po doktorima jer je rođena ranije.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:42   #112
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ne misli iskreno, a isto ni ja, i ako sam zensko.Prije svega zbog tog djeteta koje nije nizasta krivo. On te prevario i slazem se da se razvedes, ali iznosenje vase situacije van ti nece nista puno pomoci. On je kriv i tu je kraj. Znaju tvoji, znaju njegovi, ali zasto to siriti dalje. Znam da bi ga ti sad na stub srama, pa da svi mi gadjamo jajima, i poznati i nepoznati, ali sta ce ti to? Zelis da ga vase dijete ne voli? On je njen tata i bice to uvijek, sta ces dobiti ako ga ona bude prezirala? Ili se stidila i sebe jer je ona njegovo dijete? Ranio te, ali nije nikog ubio da bi sad morao patiti i preko nje. Pisem ti to jer znam sta to ucini dijeci, imala sam prijateljicu koja je danas skroz nefunkcionana osoba,koju je krivnja i mrznja prema ocu onesposobila kao covjeka. Nisi prva ni zadnja, trazi pomoc ako ti bude trebala, ali ne uvlaci "selo" u tu pricu.
Znaci li ti da te gledaju kao patnicu? Gledace te tako malo, a onda kao jadnicu. Izdigni se iznad toga. Uzasno je, ali to je zivot. Nije bio to sto je prikazivao, ali i on je samo zivi stvor. Gledaj vece dobro- svoje dijete, a ne da ugodis svom egu. Ona je mala, ali sigurno sve to osjeca(naravno, ti imas pravo da budes i tuzna,ljuta i povrijedjena)- sta mislis kako ce joj biti kasnije. Bices jos dugo povrijedjena, ali radi na tome da to prevazidjes.
saljem ti
Znaš kaj je najgore? Kaj će se pojest od muke kad mala bude komunicirala s tom kurvetinom koja im je otela oca i muza.
Vidim kaj moja bivša prolazi a toliko se djeci i svijetu trudila objasniti kako sam ja obični kurviš koji je otišao od njih da bi se brinuo o djetetu te kurvetine.
Nimalo biranim riječima je govorila o meni i mojoj curi a djeca danas najnormalnije farbaju jaja za uskrs i tamane šunku s tom kurvetinom.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:49   #113
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Baš mi je žao čitati ove gnjusne prevare vaših partnera, ali nije to baš ovako kako neke misle.
Žena je ta koja ostane sama, s djetetom, žena je ta u koju će ljudi upirati prstom, žena je ta koja će morati slušati osuđivanje i moraliziranje, o omalovažavanju žene kao samohrane/razvedene/ostavljene da ne pričam, žena je ta koja će morati odgovarati na pitanja gdje je djetetov otac.
Hm, možda sad tebi tako pričaju, da su ga prekrižili i da su mu okrenuli leđa, ali hajmo realno, koliko ste takvih primjera vidjele u stvarnosti ?
Kojem je to muškarcu ikad itko okrenuo leđa i ostavio ga samog kao na pustom otoku, zato jer je iznevjerio svoju obitelj ?
Ja takvog nisam upoznala.
Muški ti unište život i obitelj i prođu vrlo glatko, nastave po starom.
A mi smo te koje obilježe i onda se cijeli život s tim moramo nositi.
Kamo sreće da su lažljivci i prevaranti, tako izopćeni od društva, vjerujem da bi 2x razmislili prije nego nešto sjebu. Ali ovako, znajući da ih većina prođe nekažnjeno, i da drugim ženama ne predstavlja problem što on ima iza sebe, neće se oni nimalo ustručavati voditi dvostruke živote 😀
Pa kaj se ne preseliš u neku zemlju koja poštuje šerijatski zakon? Tamo lijepo piše da preljubnike treba kamenovati do smrti što njihovi sudovi redovito i s veseljem provode.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:49   #114
^ Sto ne znaci da ce njen muz ostati sa tom zenom, jer je i ona udata, a i da budu zajedno, ne mora da znaci da ce dete ikad sedeti i uzivati u prisustvu te zene. Zasto bi bilo isto kao kod tebe?

Varati trudnu zenu i majku prevremeno rodjene bebe jeste za osudu i pljuvanje, niko ga nije terao da pravi dete, ako mu je draza ljubavnica...
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:53   #115
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ne misli iskreno, a isto ni ja, i ako sam zensko.Prije svega zbog tog djeteta koje nije nizasta krivo. On te prevario i slazem se da se razvedes, ali iznosenje vase situacije van ti nece nista puno pomoci. On je kriv i tu je kraj. Znaju tvoji, znaju njegovi, ali zasto to siriti dalje. Znam da bi ga ti sad na stub srama, pa da svi mi gadjamo jajima, i poznati i nepoznati, ali sta ce ti to? Zelis da ga vase dijete ne voli? On je njen tata i bice to uvijek, sta ces dobiti ako ga ona bude prezirala? Ili se stidila i sebe jer je ona njegovo dijete? Ranio te, ali nije nikog ubio da bi sad morao patiti i preko nje. Pisem ti to jer znam sta to ucini dijeci, imala sam prijateljicu koja je danas skroz nefunkcionana osoba,koju je krivnja i mrznja prema ocu onesposobila kao covjeka. Nisi prva ni zadnja, trazi pomoc ako ti bude trebala, ali ne uvlaci "selo" u tu pricu.
Znaci li ti da te gledaju kao patnicu? Gledace te tako malo, a onda kao jadnicu. Izdigni se iznad toga. Uzasno je, ali to je zivot. Nije bio to sto je prikazivao, ali i on je samo zivi stvor. Gledaj vece dobro- svoje dijete, a ne da ugodis svom egu. Ona je mala, ali sigurno sve to osjeca(naravno, ti imas pravo da budes i tuzna,ljuta i povrijedjena)- sta mislis kako ce joj biti kasnije. Bices jos dugo povrijedjena, ali radi na tome da to prevazidjes.
saljem ti
ovo...
pusti, zivi svoj zivot, uzivaj u djetetu
i izgradi svoj mir,
to sigurno neces dok ti je u glavi on , sto i s kim radi,
vjeruj mi,
nije bitno, uopce nije bitno
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:56   #116
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Znaš kaj je najgore? Kaj će se pojest od muke kad mala bude komunicirala s tom kurvetinom koja im je otela oca i muza.
Vidim kaj moja bivša prolazi a toliko se djeci i svijetu trudila objasniti kako sam ja obični kurviš koji je otišao od njih da bi se brinuo o djetetu te kurvetine.
Nimalo biranim riječima je govorila o meni i mojoj curi a djeca danas najnormalnije farbaju jaja za uskrs i tamane šunku s tom kurvetinom.
Jbg, sve je to tesko kada covjek ne poradi na svojim emocijama u startu. Nemoj me pogresno shvatiti, tu su muski isti, posjed je posjed..nema veze sto ces sjebati one koje po difoultu trebas najvise stititi. Moja druga prijateljica se naslusala takvih gadarija o materi, a zena je otisla jer, sto se kaze kod mene, samo sto na njoj nisu drva cijepali.

HM- shvati, ja ovim sto sam ti napisala nisam mislila da njega branim, niti da tvoja osjecanja ugrozim ili omalovazim, vec da te podsjetim da u osvetnickom bijesu ne unistis vise nego sto si mozes kasnije popraviti. On je to sto je, ali nadji bar malo te ljubavi od prije da bi probala sa njim komunicirati oko dijeteta. Jer ga ona treba i trebace ga, a sto se prije budes izvukla iz tog pakla, prije ces i ti biti spremna da prebolis i krenes dalje. Ili ces kao Nigthtrain-ova zena godinama prosipati bijes i ocaj okolo, ne preradivsi svoj bol.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:57   #117
Pa dobro, žena nije još došla k sebi. A koliko vidim ni mnogi već dulje razvedeni koji se pojave na ovakvim temama. Savjetuju autorici dostojanstveno rješavanje problema unutar svoja četiri zida, čemu se i ja svakako pridružujem, ali baš ne primjećujem da su i oni te Gandijevske vrijednosti primijenili na svoj bivše koje ne propuštaju profiltrirati kroz skoro svaku temu, pa i ovu.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:59   #118
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
ovo...
pusti, zivi svoj zivot, uzivaj u djetetu
i izgradi svoj mir,
to sigurno neces dok ti je u glavi on , sto i s kim radi,
vjeruj mi,
nije bitno, uopce nije bitno
Ma dobro...čak ni ja...kraljica "boli me kurac" ne mogu biti realna u ovoj situaciji.
Beba je malena...pa nije to vrijeme za varanje, pas mater više i varanju.
Mogao je sačekati barem neko normalno vrijeme...beba je malena i zahtijeva posebnu njegu, trebaju joj mama i tata i sva njihova ljubav da bi se razvila u normalno dijete. Mogao je ipak malo potisnuti svoje "potrebe" i biti uz dijete i ženu, ne bi mu kurac otpao.
A njoj savjetujem kada je već takva situacija....što manje blaćenja...pretežno te to blato nepovratno povuče za sobom. Budi jaka...za bebu i sebe.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:01   #119
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa dobro, žena nije još došla k sebi. A koliko vidim ni mnogi već dulje razvedeni koji se pojave na ovakvim temama. Savjetuju autorici dostojanstveno rješavanje problema unutar svoja četiri zida, čemu se i ja svakako pridružujem, ali baš ne primjećujem da su i oni te Gandijevske vrijednosti primijenili na svoj bivše koje ne propuštaju profiltrirati kroz skoro svaku temu, pa i ovu.
Možda baš zbog toga što dotične bivše njih ne filtriraju samo na forumu i s frendicama na kavi nego pred djecom, pa ljudi znaju kako to izgleda.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:01   #120
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Sudeći po upisima, upravo to joj je namjera
Da se razumijemo, lik je gnjida svoje vrste.
Ne bih joj bila u koži sad baš.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:58.