Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2003., 00:14   #21
BESMRTNICI ????

A kaj nisu samo neumrli ?
Roga Baba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 00:49   #22
a ovo su neki demigodovi? Tu sam vec totalno nov, tek upoznajem one nize rangove neprijatelja il glasnika il sto vec mi se nadje na putu, joj kad zombija vidim, pitchku mu razrezem na 517 komaditcha, mamu im neumrlu

Wrathove neznam, oni su zajebani i zahtjevaju neka carobiranja
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 21:15   #23
da vampiri postoje, sarah michelle gellar ne bi preživjela ni pilot epizodu buffy. svaki demon s imalo samopoštovanja bi pobio snimateljsku ekipu, glumce i scenariste.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 22:12   #24
Quote:
slafko kaže:
da vampiri postoje, sarah michelle gellar ne bi preživjela ni pilot epizodu buffy. svaki demon s imalo samopoštovanja bi pobio snimateljsku ekipu, glumce i scenariste.
tako je brate
__________________
~I'll scratch you, I'll cut you...You'll kiss me, then miss me...I'll laugh at your torment...I'll have you, and own you...Be hard and cold to you...I'll be your dark angel
I'll be your worst nightmare~
Adnai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 22:18   #25
Quote:
slafko kaže:
da vampiri postoje, sarah michelle gellar ne bi preživjela ni pilot epizodu buffy. svaki demon s imalo samopoštovanja bi pobio snimateljsku ekipu, glumce i scenariste.
Bas suprotno! Tako bi se otkrili , a ovako se samo smiju iz prikrajka
Namche is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2003., 02:37   #26
Talking

Jel se sjeća netko ovoga ???
genNorec is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2003., 14:48   #27
Quote:
Adnai kaže:
A postoji i legenda da posto se vampir pocasti tvojom krvlju ti umres ili sam postanes vampir.
Ustvari, da bi postao/la vampir, oni moraju tebi ponuditi svoju krv.
Tako on popije tebi, ti njemu.

No zato treba jesti češnjake
Dr@xus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2003., 15:53   #28
Jel mogu postat besmrtna ak se sexam sa bljdolikim? If so...ima koji li koji dobrovoljac around?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 11:34   #29
???

Buffy??? Pa ja sam u soku, pa kako se onda ona seksala s Angelom? Pa on je samo radi toga bidan postao opet zlocest.

Essenca, lijepo molim , ako imas volje i vremena, napisi jos stogod o zastiti. To je opet dobro cuti i ima veze s vampirusima.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 12:59   #30
ankada.....jest, može se vrlo lijepa rasprava na tu temu pokrenut

Nešto više o tome kljucnut ću slijedeći put......ok?

Essenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 13:45   #31
++++

Essenca, biljezim se s stovanjem.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 00:33   #32
kasno je...za početak bit' ću kratka

Sve...sve što se događa meni.........ishodište ima u mojoj glavi..u mojem umu..i baš zato me možda ne bi trebalo biti ničeg strah..i ne bih trebala od ničeg strepjet..ako znam, da pored mene žive..sva oružja su u meni..

Al' fakat, varljiva je to nada kad za sebe pobijedit..najteže kušnje proći moram..A sve se svodi na jačanje mene...na put do mene..da bi ono u meni izazvalo ono što ja želim..izvan mene

Što je vampir? Sigurno nije čika sa velikim zubićima...već prije moj strah zakopan u meni..moj kukavčiluk što se manifestirao ko naš čika s početka priče....I kako da dozovem..tog drskog otimača moje hladne i mirne misli?

Dozovem ga otkrivanjem....dozovem ga iz dosade...dozovem ga jer ni sama taj tren ne znam što hoću..

I onda je njemu lako probiti šifru mojih tajni..onih što sadržavaju moje najveće slabosti...uzima ih i bestidno se poigrava njima.....

A ključ je u komunikacijskom kanalu...onom gdje si ti sama sastavni dio..i baš zato..ništa ne može, na sreću biti razriješeno bez tebe...

Ne sumnjaj si preveć u sebe..jer ne boriš se protiv demona iz priča..već protiv svoga demona..što si ga sama kreirala

Ne davaj se..tam di ne treba..tam di te ne traže...Najgore je kad si ponekad učiniš mnogo za nekog..a dobiš šipak..il' ništa..A tko te tražio...?

Ne istrčavaj se u komunikaciji......prati sugovornika..napravi odmak..davaj se u fragmentima...budi promatrač..skeniraj ......pa onda pričaj..pa onda djeluj.tako nećeš gubiti bezrazložno energy

Imenuj glupost što te iznenada izbaci iz takta...izvuci je na svjetlo dana...bila to riječ..čin....osvijetli je..izreci je..oduzmi joj na taj način snagu..al ' ne uvijek..

Kada ne?

Ne onda,,ako ta riječ koju na vidjelo izvesti trebaš..sadrži u sebi objašnjenje neke tvoje sakrivene slabosti....ne diraj onda ništa ..šuti,,,jer se vraćamo na ono prije..vampirima oružje sama daješ

itd..itd

pozdrav

esse
Essenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 07:20   #33
Quote:
Adnai kaže:
Ali po njihovom nacinu zivota, misticnoscu, samom pojavom...nekako su mi omiljeli. Jednostavno samo volim saznavati o njima.
Meni je upravo fascinantno kako ljudi pronalaze stvari u koje zele vjerovati i to onda u svoje prazne zivote ugradjuju kao nekakav smisao.

Kakvi vampiri...kako moze netko vjerovati u takve gluposti? Bajdvej, Tepes je bio ludjak koji je na brutalan nacin ubijao svoje protivnike. To ga ne cini vampirom. Vampirom ga je ucinio Bram Stoker u svojoj prici Dracula.
XeiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 09:27   #34
Talking

Da, vampiri postoje.

Xeix, ušao si u zonu sumraka.., prema tome privikni se na njene "stanovnike"...

Ako te ne zanimaju, drž se ti fino gospodarstva, dijaspore i web dizajna..
Copernick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 17:06   #35
Alo, vampiri, kak ste? Dugo nisam vidla ni traga vampirima Čekam na red u knjižnici da si posudim "Intervju z vampirom" al frendica nikak da vrati tu knjigu
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 17:09   #36
uzmi vampira Lestata dok cekas.
Namche is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 17:16   #37
Ipak je bolji Vlad Tepes-
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 17:25   #38
Je ipak je on znao cemu sluzi kolac
Namche is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 17:30   #39
Pa da.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2003., 17:31   #40
Jel ti znas da ti je pun pm box
Namche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.