Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2008., 10:13   #21
ti si jaqen h'ghar pretpostavljam iz ZG? ja sam zvala Adriatica.net ulaznica ima bez brige , i rekli su mi da je dosta ljudi kupilo ulaznicu u OS tako da postoji mogucnost da se organizira prijevoz i odavde, al bilo mi je smijesno kad mi je pokusala uvaliti da idem avionom kad sam rekla da mi nema smisla ici 3 puta duzi put preko ZG i Dalmacije kao valjda ako ides na koncert Madonne onda imas love ko blata

A jel ima tko ideju gdje jos pronaci ljude koji idu na koncert, nekako ih je malo tu po forumu...

BTW ja jos uvijek kontam kako cu do tamo, glavno da se karta kupi za put cemo nesta smisliti
ABV is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 15:40   #22
evo ja danas išla kupiti karte u adriatica.net i nema više onih za Wavebreaker
ABV is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:40   #23
e, a ja jos u cetvrtak isao kupiti karte, i rekli da ih nema, i da je ticketpro sve karte prodao!!!!! i ne znam kaj da radim, vele mooozda ce biti jos koja serija karata, i da to treba provjeravati na netu, ali kako da ja provjerim na netu el ima jos karata?? zna itko?? i el mozda znate kaj o aranžmanu za beč??? el bi to mozda moglo biti jeftinije????? ili budva?? ajme, jos me i drustvo malo zajebava, ne znam ni s kim cu ici, ima li itko da je spreman primiti potpunog neznanca sa sobom u drustvo?? obecajem da sam oke!
jaqen h'ghar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 11:57   #24
pa čekaj zar sad nema ni ovih običnih više?

ma nemaš frke za društvo skompaš se sa ljudima u busu
ABV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 20:16   #25
ajme, danas isao pitati, i u pizdu strininu, cak nasao i ulaznice, u jednoj jedinoj agenciji(od 10ak u kojima sam bio), i nadjem ulaznice, i izgleda da je meni putovnica istekla... a i za crnu goru trebaju putovnice, glupa crna gora da glupa crna gora... a fora je da putovnicu mogu izvaditi samo u rodnom gradu, u koji nejdem... ne mozes vjerovati! :/ bog se urotio protiv mene... a kaje najgore, cak sam nasao i drustvo za slucaj da moji otkazu! isuse kriste, nista me nejde od ruke, najbolje da odustanem od glupe madonne, ali znam da ako se ne potrudim maximalno oko toga, da cu sam sebe htjeti ubiti kasnije!
jaqen h'ghar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 15:22   #26
Republika Hrvatska i Crna Gora

Notom Ministarstva vanjskih poslova Srbije i Crne Gore, Savjet ministara Srbije i Crne Gore donio je Odluku da državljani Bosne i Hercegovine, Slovenije, Hrvatske i Makedonije mogu ući i boraviti u Crnoj Gori, u svrhu turističkih posjeta na području Crne Gore, s putnom ispravom ili osobnom identifikacijskom iskaznicom. Navedenim državljanima izdavat će se turistička propusnica na graničnim prijelazima Crne Gore, s rokom valjanosti do 30 dana.

treba provjerit pošto je ovo iz vremena SCG, al mislim da je još na snazi
rabarbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 09:36   #27
prijevoz

ne isplati ti se ići s više vozila ako ide veće društvo. Najbolje vam je uzeti prijevoz kombijem. nešto je jeftinije od busa, ali ideš kad želiš, staješ gdje želiš...
ako nekoga zanima, nek se javi.

Quote:
jaqen h'ghar kaže: Pogledaj post
e, a ajde, el ima tko pojma kako i gdje naci nesto jeftinije??? opcija tipa da se ide kombijem ili nekako do budve?? ja jos nemam kartu, mislim ju kupiti kroz ovaj tjedan, nadam se da ih jos ima, hihi... ali neam pojma kako da odem do tamo, ako se ne varam bus do tamo samo bus bus neorganizacijski skroz je 515 kn, tak mi je rekla jedna legica... a ako ima neka jeftinija varijanta, tipa da skupimo par vozaca, pa da putujemo autom?? ja imam jos dve legice koje idu, tako da je nas troje u grupi... ako ima i kombi ili nesto zbilja, da je jeftinije, i da se skupi drustvo koje bi islo?? ajde javljajte ljudi kako idete!!! ajde hvala, pozz!
TomekZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 11:51   #28
e, a di ima u zgbu karata za beč?? evo ja smislio sve i smjestaj i prijevoz i drustvo, samo moram sklepati putovnicu sto prije i khm, kupiti kartu, ali ne znam gdje, isao sam vidjeti u neke putnicke agencije i vele da jos nemaju nista da tek trebaju doci ponude... :/
jaqen h'ghar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 12:17   #29
Čitam da su pustili u prodaju dodatan broj VIP i wavebreaker ulaznica, tako da bi trebao što prije se raspitati i reagirati. Govorim o Budvi.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 00:02   #30
Tko hoce jeftino u Budvu na koncert moze pokusat kupiti karte na www.aukcije.hr. Stavili su aukciju za 2 karte za koncert + prijevoz busom iz Zagreba za pocetnu cijenu 1 kn, trenutno je cijena na 206,00 kn http://www.aukcije.hr/item.php?id=360683 koliko god da cijena naraste, mislim da se nigdje nece moc nabaviti jeftinije.
valeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 08:23   #31
čisto informacije radi: s koncerta madonne u zurichu (duebendorf) velika većina je otišla nezadovoljna. koncert (cirkus) nije opravdao ni očekivanja a ni visoke cijene ulaznica.
madonnu su vidjeli samo oni koji su bili pred binom dok su videowallove vidjeli slijedeća dva reda jer su bili izuzetno nisko postavljeni.

madonna je podbacila, puno novca za ništa, žalosno od jedne takve zvijezde etc. komentari su koji su se mogli čuti na radiju dan nakon koncerta.

na youtubeu se mogu naći snimci na kojima se čuje mjestimično žalosno loš glas madonne a pogotovo koncertne verzije velikih hitova koje su gotovo sve poput "tehno" obrada...


razmislite dvaput želite li to platiti.


inače, ja osobno nemam ništa protiv madonne, naprotiv, volim je poslušati, imam par (starijih) albuma...ali ići na koncert...hmmm...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 10:15   #32
Quote:
jaqen h'ghar kaže: Pogledaj post
e, a di ima u zgbu karata za beč?? evo ja smislio sve i smjestaj i prijevoz i drustvo, samo moram sklepati putovnicu sto prije i khm, kupiti kartu, ali ne znam gdje, isao sam vidjeti u neke putnicke agencije i vele da jos nemaju nista da tek trebaju doci ponude... :/

Obicne karte za stajanje (ne wavebreaker) jos uvijek imas na http://www.wien-ticket.at/madonna/ , dolaze za 3-4 radna dana.
Naravno, karata ima i na e-bayu (ove godine sam vec kupovao karte za koncert tako i sve je bilo OK)
__________________
Yours sincerely,
POF
piece_of_mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 15:31   #33
Prodajem 2 karte za Madonnin koncert u Beču, ja sam trenutno bolesna pa ne mogu ići, svaka 99 eura, toliko sam ih ja platila, javiti se na mail
Strawberry flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 15:39   #34
da a mail je [email protected]
Strawberry flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 11:44   #35
Ja sam cula od drugarice da je u Cirihu bilo bezveze
__________________
Yahti.com plovim ja
new media is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 09:12   #36
Quote:
ABV kaže: Pogledaj post
I ljudi jel ide tko u Budvu na koncert? ja baš pokušavam smisliti najbolji put do tamo, kako sam iz Slavonije ne ide mi se baš okolo preko ZG, a i naravno da više košta, srpske agencije imaju čudne aranžmane sa satima pauze između dolaska, koncerta i povratka, eh zašto nema prijevoz iz Os, opet smo zadnja rupa na svirali .

Misli li netko autom, da prođemo jeftinije?
Mozda je bolje da ides preko sarajeva ako poznas nekog dole tko ide na koncert. Ja isto idem iz os ali nam je nazalost pun auto i krecemo vec 23.
__________________
I pad je let!
graciozan let is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 01:00   #37
M

Ide li netko avionom iz zgb 25.09. u budvu da se nađemo na "plesu" prije leta koji je u 12 h ?
M-Style is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 19:39   #38
Quote:
ABV kaže: Pogledaj post
I ljudi jel ide tko u Budvu na koncert? ja baš pokušavam smisliti najbolji put do tamo, kako sam iz Slavonije ne ide mi se baš okolo preko ZG, a i naravno da više košta, srpske agencije imaju čudne aranžmane sa satima pauze između dolaska, koncerta i povratka, eh zašto nema prijevoz iz Os, opet smo zadnja rupa na svirali .

Misli li netko autom, da prođemo jeftinije?


Ja idem autom na koncert za budvu iz Osijeka.
pif kolektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 23:34   #39
i to onaj dio skroz do bine
ana6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 23:40   #40
ABV mozes sa nama ja idem sa pif kolektorom danas nam je jedna odustala, krecemo vec sutra iza 12 javi se na pp ako si zainteresirana
__________________
I pad je let!
graciozan let is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.