Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 12:02   #161
Nisam dosad išao sam, ali da je u pitanju nešto na što zbilja želim ići, a da društvo nema želju/otkaže u zadnji momenat, zašto ne. Ukusi se razlikuju, a zašto propustiti nešto samo zato jer se nije bilo u mogućnosti naći nekoga kompatibilnog..
ReachTheRoad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 15:12   #162
Išao puno puta. Baš nedavno bio sam na GBH u Vintageu. Hebi ga, ponekad je teško naći ekipu (ili pojednica) s kompatibilnim glazbenim ukusom.
Ziggy Pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:07   #163
U inozemstvo nebi isao solo, ali tu po klubovima da, bio vise puta solo i cesto naletio na nekog.
Spock is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 23:37   #164
Išao sam prošle godine sam na Devin Townsend Project. Trebao sam ići s jednim članom obitelji kojem se on isto sviđa, ali se razbolio... Ali taj koncert nije bio loše iskustvo. Inače nisam baš čovjek od koncerata, uglavnom idem na njih kad i moja djevojka želi ići, ali na Deva sam baš želio otići pod svaku cijenu... Needless to say, vratio sam se kući sa sjebanim grlom od pjevanja (ili vrištanja?) pjesama zajedno s Devom...
DarkDivider is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:13   #165
Na velike stadionsko-arensko-trgovi koncerte, bez problema...i vece klubove di se mozes izgubit u gužvi . Na manje svirke se nemogu natjerat sto je glupo i treba se toga rijesit. Evo nisam isla na Gužvu u 16ercu u subotu jernmi se nije dalo samoj pit. A nisam u svom gradu pa kao "ajd naleticu cu na nekog vec"
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:19   #166
Isla sam sama par puta. Necu cekat da mi se netko smiluje pa idem sama, boli me njonjo.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 02:59   #167
Yup. Zadnji put Paradise Lost u desetom mj.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 15:36   #168
Na 99.9 posto koncerata sam idem.Nit imam s kim ić,nit su oni koji bi mozda išli na određeni koncert u stanju na vrijeme donijet odluku.

Jedino dijelom zbog toga ne idem u manje klubove.A drugim dijelom jer mrzim zagušljive prostore više od ičega.

A iz nekog razloga,na koncertima na kojima sam bio,nisam nikad još primjetio nekoga tko bi sam došao...uvijek su ekipice okolo ili parovi,a evo sudeci po ovoj temi izgleda da ljudi idu.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:30   #169
Očito ne idemo na iste koncerte jer bi vjerojatno primijetio mene .
Ja sam par puta vidio solo ljude (uglavnom starije žene) ali samo sam jednom upoznao lika koji je tak bio solo kao i ja.

Ja si uvijek mislim kak ću ako odem solo sresti nekog poznatog ali skoro nikad.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 15:17   #170
Bio dosta puta solo, a ove godine jednom se odlučio i preko agencije solo, uskoro ću i drugi put. Kad bi svaki puta odustajao zbog nedostatka ekipe, ne bi pola bendova vidio, a vidio sam ih 200-ak sigurno.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 20:41   #171
Zadnje soliranje na Gogol Bordello - tvornica
Nije pravilo al na ovo mi se bas islo, kupiih karte cim su izasle u prodaju... nitko od ekipe nije bio zainteresiran i eto
Na kraju ispalo presuper, koncentracija samo na atmosferu, muziku, performance
Nema - tipicnih 30 premjestanja lokacije, naguravanja s ekipom, 11 odlazaka po cugu, 42 na wc... itd...
Pa gledanje tko je gdi, el svima ok ili nije - tipicne stvari koje se jbg izdogadaju u coporu
__________________
Krafty Regret Someone Like You
New Order is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 13:33   #172
Mozemo imat temu gdje forumasi traze ekipu za koncerte ako im je bed ic solo
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 16:49   #173
Ne samo da volim ići solo nego čak i priželjkujem da nikoga poznatog ne vidim kako bi mi koncentracija na svoje misli i svoj mir ostala na visokoj razini. Doduše, ako si popijem i vidim djevojku koja je dulje od par minuta solo znam i poremetiti taj svoj mir.
__________________
Tabasco "Witchfinder General" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 18:27   #174
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Doduše, ako si popijem i vidim djevojku koja je dulje od par minuta solo znam i poremetiti taj svoj mir.

:klap:
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 19:25   #175
Quote:
New Order kaže: Pogledaj post
...11 odlazaka po cugu, 42 na wc... itd..
E to i mene živcira, taman nađeš mjesto gdje se možeš razbacat ko gospodin i onda treba proć kroz 561321 ljudi do wc-a ili šanka. I onda još propustiš pjesmu koja ti je vrh

Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Mozemo imat temu gdje forumasi traze ekipu za koncerte ako im je bed ic solo
Da, trebalo bi.
Ekipa je već počela stavljati oglase za koncerte na 'Usamljena srca'
~R/\>< is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 18:46   #176
Baš sam nedavno imala rasprave o ovom soliranju na koncertima.

Kupila sam si ulaznicu za Nipplepeople u Tvornici i onda obasuta pitanjima da što mi je, kako sama, što ću raditi... Još majka dvoje djece, sramota teška...

Ma nabijem ih sve, dok se kokoši dogovore, 5 ih otkaže, tri odugovlače, ostanem bez karata.

Bilo mi je zakon samoj, onda sam srela drugu frendicu mamu Na kraju smo se razbacale kao da ne postoji sutra.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 23:42   #177
Skužio sam da mi je super ići sam na koncerte, ali glupo mi je ići sam na festivale jer ima više bendova, i onih koji mi nisu napeti pa mi bude dosadno dok čekam.
Ugrubo:
Festival=zabava
Koncert=umjetnost
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 10:57   #178
uvijek sam.. kad god mogu, sam. Ljudi su unatrag nekoliko godina postali prilično nadrkani i nabrijani i kritični bez veze. Uglavnom to ni ne kuže. Pa onda moram slušati da ne valja ovo, da ne valja ono..
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 11:18   #179
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Skužio sam da mi je super ići sam na koncerte, ali glupo mi je ići sam na festivale jer ima više bendova, i onih koji mi nisu napeti pa mi bude dosadno dok čekam.
Ugrubo:
Festival=zabava
Koncert=umjetnost
Tako je, festivali su više zabava nego da baš nužno uživaš samo u glazbi. Na jedan koncert mi ne bi bio problem otići, dapače, možda je čak neke izvođače bolje poslušati sam u miru. Ali na festivalu bi mi bilo užasno dosadno.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 12:11   #180
Na većinu koncerata u životu sam išao solo i svaki put bi se odlično zabavio i uživao u atmosferi. Koncerti imaju tu neku atmosferu koja te ponese. Zadnje što sam bio solo bio je Kawasaki 3P u Domu sportova, bilo je prva liga. Sad idući vikend idem na Parni Valjak u Gradskom vrtu, također solo.
__________________
Pošalji Sliku
dablouseven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.