Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2011., 11:08   #1
Žestoki sukobi i podmetanja unutar HDZ-a

Šutnja. Uglavnom šutnja iz redova hdz-a i tek se povremeno javi netko od poslanika iz redova hdz-a i iznese izjave bez trunke dokaza. Premijerka je nedvojbeno dala ono o čemu se priča već mjesecima , sukobi unutar samoga hdz-a http://wzus.ask.com/r?t=p&d=mys&s=ad...1/0843006.html

Vrh policije više nego jasno je rekao da nema nikakovih dokaza da je oporba podsticala i financirala izgrednike i prosvjednike . Karamarko šuti , možda mi je sada i jasnije šta je Marasovac napisao nedavno. Da li su i njega uvukli u svoje laži , kasno je to shvatio i sada šuti o svemu ?

Ministra Milinović - novi poslanik na javnost - ako nema danas dokaza, bit će ih možda sutra ? Ministre - Da li netko radi na izmišljanju dokaza ? Ma dajte, navlačite i razvlačite ovaj jadni i napačeni narod tolike godine . Pa se sad čudite otkud sve veći prosvjedi ?

Ostali poslanici obmana i laži , čine Kosorki više štete nego koristi . Iako je to njihova ne sposobnost okretanja stvari na njihovu stranu. Jednostavno izgubljen svaki kredibilitet i dolazi do sve otvorenijih sukoba unutra stranke .

Karamarko - http://wzus.ask.com/r?t=p&d=mys&s=ad.../hrvatska/6546

Tihomir Purda potpuno izjavljuje da je to laž i glupa obmana - http://wzus.ask.com/r?t=p&d=mys&s=ad...izjavama/55720

Dakle ministre Karamarko - GDJE SU NAPOKON TI DOKAZI ?

Dok premijerka šuti - Janić iz Iloka ne šuti i kaže da je upozori posredno , i Purdu I Janjića . Gdje su ti dokazi žestoko najavljivani , da li sve ostaje na jednoj suludoj izjavi ?

Da li smo uistinu zemlja gdje niti jedan dokaz ne treba , da vjerujemo na REKLA KAZALA ?

- Jarnjak - gdje su dokazi da je oporba poticala i financirala huligane ?

- Dr, Andrija Hebrang - je negdje čuo , da se čuje, da se priča - poslije ispravlja medije i kaže da to nije on rekao, već da je samo tako čuo i da u to ne vjeruje ? http://wzus.ask.com/r?t=p&d=mys&s=ad...0/Default.aspx

A onda se na tu očito babsku izjavu , poziva zastupnik hdz-a Frano Matušić, na Hebrangovu izjavu koju on nije dao, već je čuo da su dobivali svaki po 250 kn, već je onaj rekao u kafiću, koji se pozivao na .......

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/m...-250-kuna.html

http://wzus.ask.com/r?t=p&d=mys&s=ad...sti&Itemid=208

Teme su neiscrpe i mogli bi u ovim trakavicama do preksutra , no napisati sve izjave, obmane i "POUZDANE OBAVIJESTI" - da li itko od njih može dobiti sankcije za laž i li treba proći par dana da se zaboravi. Podstiče li ih premijerka, ili joj izmiču kontroli, pa se ona distancira od njih. Sukobi u HDZ -u i podmetanja . Šta mislite ?
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:16   #2
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Šu



- Dr, Andrija Hebrang - je negdje čuo , da se čuje, da se priča - poslije ispravlja medije i kaže da to nije on rekao, već da je samo tako čuo i da u to ne vjeruje ? http://wzus.ask.com/r?t=p&d=mys&s=ad...0/Default.aspx

A onda se na tu očito babsku izjavu , poziva zastupnik hdz-a Frano Matušić, na Hebrangovu izjavu koju on nije dao, već je čuo da su dobivali svaki po 250 kn, već je onaj rekao u kafiću, koji se pozivao na .......

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/m...-250-kuna.html

http://wzus.ask.com/r?t=p&d=mys&s=ad...sti&Itemid=208
Evo sminka izjave

http://www.youtube.com/watch?v=1xufh0QNCqU
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:19   #3
Sasvim je sigurno da se HDZ-ovci pozicioniraju za (gotovo) neizbježan rasplet slijedećih izbora - gubitak vlasti i pad Jadranke Kosor. Nakon nje, neko bu postal novi šef, a kandidata ne manjka. Ali ne treba ove spomenute izjave promatrati u tom svjetlu. Riječ je o jednostavnoj HDZ-ovoj taktici - ak dovoljno lažu, sigurno bude se našlo budala koje budu povjerovale.
__________________
Sve ima kraj. Osim hrenovki. One imaju dva kraja.
darthraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:22   #4
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Sukobi u HDZ -u i podmetanja . Šta mislite ?
Sukoba najvjerovatnije ima.Negodovanja i prosvjedi protiv vladajućih na svakom koraku a bliže se izbori.Normalno da se stvara pomutnja.I onda imamo slučaj da je jezik brži od mozga jer nije bitno što je bilo koji rekao nego je bitno da je nešto govorio i završio u novinama ili tv-u da se ne zaboravi da i taj postoji.Tipičan hrvatski političar.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:27   #5
Fućkaš ti što se bagra kolje među sobom,problem je što se to reflektira na državu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:30   #6
Je problem.Ali njima je lakše da se kolju između sebe nego da pametno vode državu jer za to ne samo da trebaš imat volje (oni imaju) nego i pameti (to nemaju).
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:39   #7
Karamarko je došao iz agencije, koja je po pisanju njemačkog Die Zeita, imala dosje o tome kako je Žužul 2004. primio mito u Trstu od Ježića, da bi mu se prodao Dioki. I ništa se nije u Hrvatskoj poduzelo, ali jest u Austriji pa je danas suđenje ekipi iz Hypo banke, uglavnom za grijehe u našoj zemlji.

Mi nismo zemlja, bojim se, mi smo stvarno šaka jada. Nama vlada već 20 godina obavještajno podzemlje, a mi se sad čudimo ovakvim lažima iz HDZ-a.

Ako su navodi Die Zeita istiniti, mi nemamo suverenitet. Kako je moguće da njemačke novine imaju dosje hrvatske obavještajne službe?
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:42   #8
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Izjava je . Kakvi oštapleri slove kod nas za vrh politike. Nije niti čudo što nas srbija šije u politici i vanjskoj politici i- bez trunke argumenata . DORH - šta se čeka , odgovor Srbima na provokacije i neistine . A sad vam i naši hdz-ovci daju posla sa svojim izjavama i lažima . Krajnje jadno . Skinuo bi svakom ovakvom političaru 80 % plaće, pa umjesto uzetih 20 % , nek mu ostane 20% za svaku laž .
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:45   #9
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Prejako
Hebrang je jaci i od "Top Liste Nadrealista", "Gitak TV-a", "Monthy Pythona"
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:49   #10
a što mislite o mogućnosti da se HDZ, nakon vjerojatnog izbornog poraza, raskoli na dvije ili više stranaka?

Iskreno, mislim da ako HDZ popuši izbore, da mu je ovo kraj, barem u ovakvom obliku, na političkoj sceni kao stranke koja će u budućnosti konkurirati za vlast.

Ako do raskola i dođe, na što će te frakcije ličiti?
u raff u ruse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:52   #11
Quote:
u raff u ruse kaže: Pogledaj post
a što mislite o mogućnosti da se HDZ, nakon vjerojatnog izbornog poraza, raskoli na dvije ili više stranaka?

Iskreno, mislim da ako HDZ popuši izbore, da mu je ovo kraj, barem u ovakvom obliku, na političkoj sceni kao stranke koja će u budućnosti konkurirati za vlast.

Ako do raskola i dođe, na što će te frakcije ličiti?
Za Hrvatsku bi bilo dobro da HDZ napokon preraste iz pokreta u političku stranku. Ozbiljnu, bez prtljage koju su si natovarili sve ove godine vladanja. Modernu, konzervativnu, demokršćansku kao CDU ili Tory u Engleskoj.

Da bi se to dogodilo, morale bi se pojaviti neke nove snage, koje bi zamijenile SVE postojeće igrače, koji su se kompromitirali do daske, ali koji drže u šakama pojedina izborna područja.

Svaki član HDZ-a bi trebao stati i razmisliti što i kako dalje, te birati neke bolje i mlađe ljude, ako ih imaju. U tome je najveći problem, mislim da ih nemaju. Uzmi npr. bastion HDZ-a, Kalmetinu i Milinovićevu 9. izbornu jedinicu. Kako sad tu, maknuti njih dvojicu i njihovu ekipu? Ne znam, možda da se ovaj proces provede u nekim drugim jedinicama, pa da ovakvi kao ova dvojica budu manjina i s vremenom odu iz stranke?
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:59   #12
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Za Hrvatsku bi bilo dobro da HDZ napokon preraste iz pokreta u političku stranku. Ozbiljnu, bez prtljage koju su si natovarili sve ove godine vladanja. Modernu, konzervativnu, demokršćansku kao CDU ili Tory u Engleskoj.
Ma treba HDZ raščetvoriti i ključ u bravu. Svaka čast zbog kasnih 80, ranih 90tih i sve što su ujedinili.....ali je odonda sve previše otišlo u PM, te je jedino taj "lažni nacionalni" štih što ih drži.

Ama baš ništa drugo, ma što pričali.

Isto bi i sa SDPom u načelu trebalo napraviti. Pa da vidimo kako se pojedinci profiliraju drugdje (ili stvaraju svoje nove stranke)
__________________
Napravite REGISTAR STRANAČKIH ČLANOVA !!!
Darcuese is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 13:53   #13
Quote:
u raff u ruse kaže: Pogledaj post
a što mislite o mogućnosti da se HDZ, nakon vjerojatnog izbornog poraza, raskoli na dvije ili više stranaka?
Mišljenja sam da se Kosorka žestoko bori sa unutar stranačkim pojedinciuma, koji su preočito zagrizli u kriminal, no da su prejaki i da joj borba slabo i presporo uspjeva. Za očekivati je razbijanje na frakcije, no to se hdz-u već dešavalo 1999 g i pred izore za predsjednika Hrvatske , te kad je sanader otiša . Za očekivati je da će se opet desiti . A ishod ? Kosorki vrijeme i trajanje procesa ne idu na ruku i to je uz kriminalce u vladi, veliki problem .

Pošto znamo da čitaju većinu foruma i prate sve medije, a pogotovo najveći Hrvatski forum, zanima me ŠTA JE gosp.
KARAMARKO sa DOKAZIMA o navodnoj Purdinoj spoznaji da je na interpolovoj crvenoj tjeralici ? SOA prenesite pitanje dragom ministru , da li uistinu drsko laže sa suradnicima ovih mjeseci, dana , godina , ili će dati valjane dokaze i time očuvati malo časti ? .

Već par dana iz hdz-a u Slavonskom Brodu i županiji , traju pozivi potpore. Naime, trebalo bi se odazvati na akciju pisma potpore vladi premijerke Kosor Što je najljepše , maximalno opstruiraju tko god stigne da se bar nezna da je potpisao ili poslao pismo poštom !

http://wzus.ask.com/r?t=p&d=mys&s=ad...-clanak-258115
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku

Zadnje uređivanje rezon@tor : 03.03.2011. at 11:04. Reason: ispeci pa reci
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:03   #14
http://www.niktitanik.com/wordpress/...11/03/2632.jpg
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:27   #15
NIK TITANIK pogađa u sridu uvik ! A podari i kosorici neke osobine koje nema inače ...
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:28   #16
Quote:
u raff u ruse kaže: Pogledaj post
a što mislite o mogućnosti da se HDZ, nakon vjerojatnog izbornog poraza, raskoli na dvije ili više stranaka?

Iskreno, mislim da ako HDZ popuši izbore, da mu je ovo kraj, barem u ovakvom obliku, na političkoj sceni kao stranke koja će u budućnosti konkurirati za vlast.

Ako do raskola i dođe, na što će te frakcije ličiti?
Prije raskola nek svi vrate što su opljačkali. Molim lijepo!Članovi nek prilozima pomognu čelu stranke u vraćanju duga.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:34   #17
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Prije raskola nek svi vrate što su opljačkali. Molim lijepo!Članovi nek prilozima pomognu čelu stranke u vraćanju duga.
Ovo bi bilo izuzetno poželjno . Kamate ? Dakle, onaj tko nije rasuo - oteto prokleto , da naplati i prihode koje je ostvario sa tuđom lovom i resursima . Ili bi bilo dovoljno da samo vrate ukradeno, a ostalo bez kamata i bez provizija .
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:38   #18
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Ovo bi bilo izuzetno poželjno . Kamate ? Dakle, onaj tko nije rasuo - oteto prokleto , da naplati i prihode koje je ostvario sa tuđom lovom i resursima . Ili bi bilo dovoljno da samo vrate ukradeno, a ostalo bez kamata i bez provizija .
kamate, duševna bol nacije ...i naravno svi članovi odgovaraju svojom imovinom..

ha ha


raspast će se društvo naše
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:39   #19
Quote:
u raff u ruse kaže: Pogledaj post
a što mislite o mogućnosti da se HDZ, nakon vjerojatnog izbornog poraza, raskoli na dvije ili više stranaka?

Iskreno, mislim da ako HDZ popuši izbore, da mu je ovo kraj, barem u ovakvom obliku, na političkoj sceni kao stranke koja će u budućnosti konkurirati za vlast.

Ako do raskola i dođe, na što će te frakcije ličiti?
Povuijest se ponavlja.
Onaj koji zadrži pšravo na logo HDZ-a, tj ostane u stranci, tj svrsta se na stranu koja će pobjediti ima osigurano mjesto u najgorem slučaju druge najjače stranke u državi, u najboljem prve.
Oni koji otpadnu čeka ih sudbina, HND-, DC-a, HIP-a, HB-a, Hrvatskog zvona... dakle maximalno jedan posto.
Ipak, HDZ je najjači hravtski političi brend.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:43   #20
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Matušić bolje laže, Andriju je nažalost malo vrijeme pregazilo
ja tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.