Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 22:12   #21
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Imamo 500 000 branitelja i zilijun ljudi u lokalnim jedinicama. Kao sto rekoh. 25% je minimum minimuma hdza
I misliš da će svi branitelji dati glas HDZ-u?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:14   #22
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Što je najgore HDZ je današnja ljevičarska,projugoslovenska stranka dostojna Vesne Pusić.
Oni žive od korupcije i nepotizma,to im je jedini cilj.
Pusić je većina Hrvatica od cijele vrhuške HDZa.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:14   #23
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
I misliš da će svi branitelji dati glas HDZ-u?
Kolega je pricao o laznim. Ni i pravi se daju kupit. Glec purde
Adler109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:16   #24
Quote:
lakota kaže: Pogledaj post
Tko je od tih što si naveo desnica?
jel se ne može naći neki pristojan desničar u ovoj zemlji? Primorac? Bandić? Kerum? Pa nadam se da će im Pernar pokupit glasove.
Nisi primjetio "..." ?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:17   #25
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
I misliš da će svi branitelji dati glas HDZ-u?
Oni lažni sigurno
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:22   #26
Quote:
HSP_HOS kaže: Pogledaj post
Oni lažni sigurno
Koliko ih ima? Zna li se jedna brojka?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:35   #27
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Koliko ih ima? Zna li se jedna brojka?
Pa malo razmisli, RVI 2003 godine 29 000- RVI 2011 80 000
Dakle najmanje 50 -60 tisuča plus familija i rodbina
koka36 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:36   #28
Ovakav postotak ne bi dobili ni među fejsbuk ruljom.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:07   #29
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post

HDZ-ovci će glasati sve da Kosorica pređe na Islam i uda se za Stanimirovića
o jebemu sve...

Ali šta je najgore, ovo je istina jer postoji cijela mašinerija koja mora glasati zbog posla, članstva itd.
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:08   #30
Quote:
Franooe kaže: Pogledaj post
Realan broj je sigurno veći. Al ne puno veći. HDZ neće ovaj put dobit više od 15 %, to je sigurno. Rekao bih da će dobit oko 10-12 % glasova.
Očito je svima došlo iz guzice u glavu da je to mafijaško udbaška mafija koja s domoljubljem nema ništa ni s bilo kakvim vrijednostima nit željom za dobrobit Hrvatske.
Ogroman prostor ostaje za druge desne stranke poput HSP-a i Hrasta te stranke centra tipa HSLS. HDZ neće preć 15 %, to je ovaj put sigurno.
koliko se god meni sviđalo ili ne ali sigurno će HDZ imati više od tih 15% bez obzira na kompletnu situaciju u zemlji.
Marko Cajkaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:13   #31
Zar se vjeruje RTL-ovim anketama? To oni sami otprilike napišu. Mislim da su sve promašili.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:15   #32
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dobro, nitko neće javno reći da glasa za HDZ.
Ali kao što sam rekao, HDZ će dobiti koliko i 2007., a hoće li pobjediti ili izgubiti ovisi o ostalima.

HDZ-ovci će glasati sve da Kosorica pređe na Islam i uda se za Stanimirovića
U ovom se u potpunosti slažem sa tobom.
Marko Cajkaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:22   #33
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Pa što će valjda HDZ plakati za praznom kasom ,dubokom kao ponor,koju ostavljaju nasljednicima Ako izgube izbore, to će im biti spas, netko će drugi čistiti njihova govna, a oni će laganini padati u zaborav i za par godina-eto njih opet sa novom spikom, sa novom dlakom i starom ćudi
ja bih volio da ti mogu proturiječiti ali po dosadašnjem iskustvu jednostavno ne mogu, nažalost. nekad davno 2000 sam se nadao da će taj hdz kod naroda otići u zaborav i da će stvari biti bolje. danas znam da je za mene osobno najbolja opcija da odem izvan ove lijepe naše...
Marko Cajkaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:52   #34
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
I misliš da će svi branitelji dati glas HDZ-u?
99% onih koji izađu na izbore.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:54   #35
Čudna anketa.
IDS-a uopće nema ??
Voditelj se gadno prosro što je reko da ovi ispod 5% ne prelaze prag, kao da ne zna da Hrvatska nije 1 izborna jedinica i da će npr HDSSB sa svojih 1,4 % dobiti bar 3 zastupnika jer su svi u jednoj izbornoj jedinici kao i IDS.
Moja proscjena
SDP će dobit negdje oko 30% a kukuriku oko 40%.
HDZ će dobit od 15-20%

HSS 5% 2 zastupnika max
HSP 2-3 zastupnika
HDSSB 4-5 zastupnika
HSP A.S. - 1-2 zastupnika
HSU 1 zastupnik
HSLS možda 1
Laburisti 1-2
IDS 3

Oko 20 zastupnika neće dati HDZ i SDP a većina anketa to zanemaruje jer je postotak na razini Hrvatske ispod 5%
Mislim da tih 20ak zastupnika (tj. njihove stranke) mora učiniti sve da me demantiraju i da dobiju bar 30 mjesta a da hdz i sdp polako padaju
vrc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 00:06   #36
Kamo sreće da je brojka realna. Nažalost, puno je veća.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 01:07   #37
Što se promijenilo od 2007

- HDZ je jednostavno sad proziran. Svi sve kuže.
- Sanader je onda bio veliki lider i velika ličnost a danas je...znamo
- Kosorica...is a joke. A budimo realni, Sanader je bio markantna i upečatljiva ličnost koju se poštovalo.
- 2007 su se još pravili da su veliki borci protiv komunizma, jugoslavije, da su oni Hrvatska...i to im je danas gotovo.
- Branitelji su se pobunili protiv njih
- Nebitno za napomenuti, 4 nove generacije su stasale...a glasovi mladih će ići više ljevo a čak i ako desno, nikako za HDZ osim ako su dio mladeži tj. uhljebi al takvih je manje.

HDZ je gotov. Dobit će 10-15 % glasova i to je to. 2007 je desnica doživljavala HDZ kao svoju stranku. Što je meni malo čudno bilo no hajde. Al dan danas...to se u potpunosti istrošilo.

Jdino što HDZ-u ide na ruku je to što je SDP također dosta glupa i kompromitirana stranka koja nekim svojim stavovima i ponašanjima iritira Hrvatske građane al srećom ovaj put anti SDP alternativa vjerojatno neće bit HDZ.
Franooe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 07:50   #38
i 6.6% je previse! koji su to bolesnici koji mogu glasovati za te monstrume? lazni branitelji, visak zaposlenih iz drzavnih ili javnih sluzbi, povlasteni...? sve ce povlastice nestati kada hdz radi ostanka na vlasti i drzanja socijalnog mira unisti realni sektor pa onda nece biti novca ni za zdravstvo, a kamoli za neke povlastice.
treba se iselit iz ove drzave, a hdz glasaci neka si fino sami zaradjuju za svoje dobrobiti koje im donosi njihova omiljena stranka.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 08:59   #39
Quote:
Franooe kaže: Pogledaj post
Što se promijenilo od 2007

- HDZ je jednostavno sad proziran. Svi sve kuže.
- Sanader je onda bio veliki lider i velika ličnost a danas je...znamo
- Kosorica...is a joke. A budimo realni, Sanader je bio markantna i upečatljiva ličnost koju se poštovalo.
- 2007 su se još pravili da su veliki borci protiv komunizma, jugoslavije, da su oni Hrvatska...i to im je danas gotovo.
- Branitelji su se pobunili protiv njih
- Nebitno za napomenuti, 4 nove generacije su stasale...a glasovi mladih će ići više ljevo a čak i ako desno, nikako za HDZ osim ako su dio mladeži tj. uhljebi al takvih je manje.

HDZ je gotov. Dobit će 10-15 % glasova i to je to. 2007 je desnica doživljavala HDZ kao svoju stranku. Što je meni malo čudno bilo no hajde. Al dan danas...to se u potpunosti istrošilo.

Jdino što HDZ-u ide na ruku je to što je SDP također dosta glupa i kompromitirana stranka koja nekim svojim stavovima i ponašanjima iritira Hrvatske građane al srećom ovaj put anti SDP alternativa vjerojatno neće bit HDZ.
Lijepo je sanjati,i ja bih volio što i ti.
Ali HDZ ispod 50 pa i 60 zastupnika je SF
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 09:02   #40
nadam se da će i sdp-ovska i hns-ovska mučka đubrad proći još gore!!!!!
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.