Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2012., 10:58   #81
Isprobat ću ja to u subotu ili nedjelju,pa javim...Umrla bih od sreće da djeluje,jer sam sve već probala..Molila sam Boga 3 godine,ali istinski,iz duše-ništa.Neki rituali-ništa.Izgleda da sreća nije za mene.
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 12:29   #82
Probaj pa javi. Jako me zanima ishod.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 09:59   #83
Mislim da ako dolazi iz srca da ti Bog pomogne da se ostvari. al nemožemo mi očekivat da će On ispunit svaku našu želju popraćenu molitvom ako se molimo samo onda kad nešto trebamo, a sve druge dane pljujemo po Njemu.
godinama sam išla na devetnice sv.Anti. zapravo ne sjećam se da neke godine nisam bila. nisam bila uvijek na svakoj,al sam išla. prvo što je mama rekla da trebamo ić, pa onda zato što su te devetnice pred sv.Antu, pa što mi je bilo drago ić, svaki dan novi fratar nova propovjed, pa je svirala frama... i onda sam jedne godine išla sa gorljivom i velikom željom u srcu: da se rodi brat... išla pješke od kuće/škole bosa... baš sam iz srca željela osjetiti tu ljubav... i za Božić mama kaže da je trudna ništa se nije znalo dok se malac nije rodio, sin i nazvan Ante
išla sam u Međugorje kad sam bila srednjoškolka. cijeli život debela išla ja da mi Gospa pomogne da smršam (sada se vi slobodno smijite jer se i ja tome smijem) koja želja... nisam smršala dok nisam prestala žderat...
molim se Bogu gotovo svaki dan, kad imam neki problem onda dam neki zavjet da ću napravit da mi je lakše to podnijet,da se rješi što prije i slično... ne mogu molit Isusa da mi s neba baci paket novca da pokrijem svoje dugove. ne štampaju se na nebesima pare... al mogu da molit da mi dade providnost da što bolje upravim i ovim što imam i da ne zapadam u dublje probleme... moj brat ima 8godina... ja i dalje postim svaki utorak (osim u trudnoći - tada nisam uvijek postila) da mi ga Bog čuva i kao zahvalu što se rodio...
ja vjerujem u Boga Oca i mislim da nam on daje križ onoliko težak koliko mi to možemo podnijeti... jer kad pogledamo dao je nekim drugim ljudima puno teže i veće probleme...
Došao čovjek u Sakristiju i kaže Bože meni je težak ovaj križ koji ja nosim, mogu li zamjeniti za neki drugi. Kaže Bog, pokušaj. tu je prostorijama s križevima pa ti izaberi. neki su bili jako veliki što dužinom što širinom, neki naoči neveliki ali preteški, neki od kamena, a u kutu stoji jedan manji križ. kaže čovjek ovaj ću Bože. a on mu odgovara: to je tvoj križ, kako je malen u usporedbi s ostalima, svima nama se naši problemi čine najtežima na svijetu...
ZovemSeCrvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 10:19   #84
Quote:
ZovemSeCrvena kaže: Pogledaj post
ja vjerujem u Boga Oca i mislim da nam on daje križ onoliko težak koliko mi to možemo podnijeti... jer kad pogledamo dao je nekim drugim ljudima puno teže i veće probleme...
Taj tvoj bog je sadista jer voli druge mučiti sa svim tim križevima.

A šta je sa onim koji su izvršili samoubojstvo? Zašto im nije smanjio taj križ? S obzirom koliko voli patnju možda je to namjerno napravio.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 13:56   #85
Ti imaš svoj izbor ja imam svoj i toga se možemo držat,svi po svojoj volji. Mogu i ja vrijeđat tebe kao što ti vrijeđaš mog Boga i šta dobijem - ništa.
ZovemSeCrvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 14:39   #86
Ne vidim nigdje vrijeđanje. Osim ako ne postoji drugi naziv za bogove koji vole mučiti ljude.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:44   #87
Quote:
Veronica4 kaže: Pogledaj post
Isprobat ću ja to u subotu ili nedjelju,pa javim...Umrla bih od sreće da djeluje,jer sam sve već probala..Molila sam Boga 3 godine,ali istinski,iz duše-ništa.Neki rituali-ništa.Izgleda da sreća nije za mene.
Problem je u ovoj izjavi:
"Izgleda da sreća nije za mene"
__________________
----------
suzette is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:56   #88
Te sve finte rade dok neskuzis na koju foru rade Tad prestanu djelovat
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 22:02   #89
Quote:
Gizela_ kaže: Pogledaj post
Pogledala sam mindmovie, danas. To je zapravo utiskivanje pozitivnih slika i parola, misli u podsvijesni um?

Nije loša tehnika, iako mi se na prvi pogled učinilo tako tipično moderno i pomalo površno, no, zapravo to i jest put laganog reprogramiranja podsvijesti.
Evo nešto i domaće
http://www.mandragora.hr/site/poklan...eo-radost.html
strijelac30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 23:22   #90
https://www.youtube.com/watch?v=lScyi3pBG4E
ovo morate pogledati!! presavršeno i djelotvorno !!
loved is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 22:11   #91
Quote:
Ha Ha Ha kaže: Pogledaj post
ovo sam prekopirala sa jednog drugog foruma. Zanimame da li ovo ima kakvog efekta, tj. da li djeluje??
Ovo što si ti kopirala mi je u blagu ruku smiješno.
Zašto?
Ti u načelu svega,tj bit i nit za postizanje,ključ uspijeha je u samome tebi,a ne u nekakvome *ključu* u kojeg vjeruješ da ti se želja ostvari.
Vjerovati u sebe za početak.Tu u samome startu uviđamo problem,jer upravo ljudi krivo i površno tumačnje "vjerovanje".
A to je jako teško u početku-vjerovati.

Koliko ti se puta nešto ostvarilo u što si istinski vjerovala?Naravno,niti jednom,jer nisi znala vjerovati.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 22:25   #92
Ne da mi se čitati cijeli topic, je li tko već linkao tehnike manifestacije?
Npr. ove:
http://www.youtube.com/watch?v=Ary5g...feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=Y8pVs...feature=relmfu
Moji su dojmovi prilično dobri, bilo bi zanimljivo da oni koji iskušaju, kasnije ovdje iznesu svoja iskustva.
car_je_gol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 02:05   #93
Zvuči predobro da bi bilo istinito
vivo per lui is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 02:33   #94
Quote:
vivo per lui kaže: Pogledaj post
Zvuči predobro da bi bilo istinito
ja ti savjetujem demone,samo se pripremi a ne ko ja glavom kroz zid!!!!!
mickamumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 02:39   #95
Quote:
mickamumica kaže: Pogledaj post
ja ti savjetujem demone,samo se pripremi a ne ko ja glavom kroz zid!!!!!
Šta hoćeš da kažeš, ne razumijem te
vivo per lui is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 02:45   #96
jesi ikad cuo-la za prizivanje goetskih demona?
mickamumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 10:19   #97
Quote:
mickamumica kaže: Pogledaj post
jesi ikad cuo-la za prizivanje goetskih demona?
ne, jel? to opasno ?
vivo per lui is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 18:26   #98
ne znam vjerujem li u ostvarivanje želja. imam dobru intuiciju, vjeru, snagu misli, ali nikad mi se ništa nije ostvarilo samo zato jer sam željela.

možda nije ključ u tome da želiš, nadaš se i moliš za nešto, već da odlučiš da će cilj biti baš takav i takav? to je velika razlika u pristupu.
cicatrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 22:16   #99
Evo i mene da se uključim, baš mi je zanimljiva tema.
Prvi put čitam o ovim tehnikama i mislim da bih mogla neke isprobati. Zanima me dal' u tu Kutijicu želja treba baš stavljat neke isječke iz novina i časopisa ili mogu jednostavno ja napisat na papirić ono šta hoću tj što želim i stavim unutra?
__________________
Možda na mom licu nađeš tragove sjećanja. Možda ne razumiješ..
Karlaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 00:45   #100
Buduci da nisam nasla temu FENG SHUI, a opet ima veze sa zeljama, da pitam ovdje? Je li netko pokusao uvesti u stan neke promjene prema FENG SHUI?
Bila sam na sajmu dragog i poludragog kamenja, tamo sam srela jednu dragu gospodju koja je prodavala i ching novcice za priljev ovaca, a ja sam ju pitala za ljubav sta treba raditi, njen savijet je u jugozapadni dio stana staviti dvije crvene svijece i svaki dan paliti, to donosi ljubav u zivot. Naravno tu su i mandarinske patke, slike zaljubljenih i mnogo zanimljivih stvari koje po FENG SHUI donosi ljubav, a naravno ima i za ostala podrucja zivota.
capri4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.