Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2011., 10:08   #1
Josip Perković

Nadam se da je tema na pravom mjestu. Meni mnoge stvari u ovoj zemlji nisu jasne. Pa tako ni ovo. Zašto Hrvatska nije (i ne želi) izručiti Njemačkoj (bivšeg) udbaša Josipa Perkovića zbog ubojstva hrvatskih emigranata? Mislim ako smo mogli Gotovinu i ostale, zašto ne i njih? U čemu je problem? Njemačka još traži i izručenje Ivana Lasića, Zdravka Mustača, Borisa Brnelića, Brunu Smokvinu, Ivana Cetinića i Marina Modrića. Što se događa s ovom zemljom? Zna li netko nešto više o ovome?
Trekkie89 is offline  
Old 25.04.2011., 10:17   #2
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Nadam se da je tema na pravom mjestu. Meni mnoge stvari u ovoj zemlji nisu jasne. Pa tako ni ovo. Zašto Hrvatska nije (i ne želi) izručiti Njemačkoj (bivšeg) udbaša Josipa Perkovića zbog ubojstva hrvatskih emigranata? Mislim ako smo mogli Gotovinu i ostale, zašto ne i njih? U čemu je problem? Njemačka još traži i izručenje Ivana Lasića, Zdravka Mustača, Borisa Brnelića, Brunu Smokvinu, Ivana Cetinića i Marina Modrića. Što se događa s ovom zemljom? Zna li netko nešto više o ovome?
Pa najjednostavniji odgovor bi bio zato jer to blokira njegov sin koji je savjetnik predsjednika RH za sigurnost.

A imas tu jos zanimljivih detalja.

Mustac je recimo imao kucu u Austriji. U toj kuci je nekad davno zivio ni vise ni manje nego Ivo Sanader.

Ima jos zanimljivosti. Necakinja Zdravka Mustaca je bianka Matkovic.

Ali vrhunac vanjskopolitickog odredivanja smjera ove zemlje je cinjenica da se uvazava zahtjev Srbije da se ispita dr. Vesna Bosanac, a ne uvazava se zahtjev Njemacke da se ispitaju Mustac i Perkovic.

Dakle u slucaju zahtjeva iz Srbije za pravnu pomoc se pokazujemo kao "pravna drzava", a istodobno zahtjev Njemacke za pravnu pomoc odbijamo. (zapravo nije odbijen, jer bi to ipak bilo hrabro. Na njega nitko nije odgovorio.)

Inace cijelu kronologiju slucaja Perkovic i ostali mozes pogledati ovdje...
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 25.04.2011., 10:29   #3
Divno krasno, šta se prodane duše od medija ne uvate ovog slučaja i istjeraju vani. Novinarstvo je umrlo ode, ostali samo plaćenici.
Čive is offline  
Old 25.04.2011., 11:15   #4
Hvala na objašnjenju i linku Tactum. Tužno je ovo što se događa u Hrv...
Trekkie89 is offline  
Old 25.04.2011., 11:15   #5
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Nadam se da je tema na pravom mjestu. Meni mnoge stvari u ovoj zemlji nisu jasne. Pa tako ni ovo. Zašto Hrvatska nije (i ne želi) izručiti Njemačkoj (bivšeg) udbaša Josipa Perkovića zbog ubojstva hrvatskih emigranata? Mislim ako smo mogli Gotovinu i ostale, zašto ne i njih? U čemu je problem? Njemačka još traži i izručenje Ivana Lasića, Zdravka Mustača, Borisa Brnelića, Brunu Smokvinu, Ivana Cetinića i Marina Modrića. Što se događa s ovom zemljom? Zna li netko nešto više o ovome?
Pa što tu nije jasno? Sve je jasno - Mesić i Račan su nakon 2000.g. preuzeli vlast u zemlji uz svesrdnu pomoć engleskih i američkih obavještajnih službi, te odrađivali posao za koji su i instalirani na vlast - posao detuđmanizacije - što uključuje smjenu, blaćenje i osuđivanje ljudi koji su bili nositelji i provoditelji Tuđmanove politike, smjenu ljudi u obavještajnom aparatu, dozvoljavanje engleskim tajnim službama da rade što žele, smjene ljudi u medijima i dovođenje "novih snaga". Procesuiranje "Tuđmanovih ljudi" - Gotovina, Markač, Čermak.....drvlje i kamenje na Gojka Šuška, Ivića Pašalića, Vicu Vukojevića......micanje Glavaša.....izoliranje vrhunskih vojnih stručnjaka - Davor Domazet ....sve je to dio te politike. Ali procesuiranje Josipa Perkovića, Ivana Lasića, Zdravka Mustača - sada već i Stjepana Mesića, Josipa Boljkovca, Josipa Manolića i Rade Bulata - istraživanje komunističkih zločina nakon 2 . svjetskog rata se ne uklapa u taj scenarij. Očito da je taj scenarij i ti scenaristi štetni za hrvatsku državu i hrvatski narod. Treba ih što žurnije mijenjati - dok ne bude prekasno!
pikzibner is offline  
Old 25.04.2011., 13:14   #6
amerikanci nam nisu smještali. oni su nas samo pustili potonuti. jer smo sami tako odabrali
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Old 25.04.2011., 14:11   #7
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Pa najjednostavniji odgovor bi bio zato jer to blokira njegov sin koji je savjetnik predsjednika RH za sigurnost.

A imas tu jos zanimljivih detalja.

Mustac je recimo imao kucu u Austriji. U toj kuci je nekad davno zivio ni vise ni manje nego Ivo Sanader.

Ima jos zanimljivosti. Necakinja Zdravka Mustaca je bianka Matkovic.

Ali vrhunac vanjskopolitickog odredivanja smjera ove zemlje je cinjenica da se uvazava zahtjev Srbije da se ispita dr. Vesna Bosanac, a ne uvazava se zahtjev Njemacke da se ispitaju Mustac i Perkovic.

Dakle u slucaju zahtjeva iz Srbije za pravnu pomoc se pokazujemo kao "pravna drzava", a istodobno zahtjev Njemacke za pravnu pomoc odbijamo. (zapravo nije odbijen, jer bi to ipak bilo hrabro. Na njega nitko nije odgovorio.)

Inace cijelu kronologiju slucaja Perkovic i ostali mozes pogledati ovdje...
ne, nije sin taj koji odlucuje, niti je on kriv za zlocine svojeg cace, vec ovom drzavom vladaju plejade udbasa kojima su pripadali drugovi koji trazi Njemacka.
Njemacka ne trazi izricito izrucenje, jer to hrvatski zakoni ne dopustaju, vec da se tim kasapinima sudi u HR:
e onda se jave razni demokrati tipa mesic , boljkovac, sudija fumic, i slicna bratija koja stiti i stotine zlocinaca iz poraca 45te.

trebamo samo jos dozivjeti i saznati istinu ulogu oca aktualnog Predsjednika , zelim si da nije ISTINA kako se suska; da je isti bio sef Golog otoka..

jos nam samo i to treba..nedaj Boze , molimo te...
einfach is offline  
Old 25.04.2011., 14:19   #8
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Pa najjednostavniji odgovor bi bio zato jer to blokira njegov sin koji je savjetnik predsjednika RH za sigurnost.

A imas tu jos zanimljivih detalja.

Mustac je recimo imao kucu u Austriji. U toj kuci je nekad davno zivio ni vise ni manje nego Ivo Sanader.

Ima jos zanimljivosti. Necakinja Zdravka Mustaca je bianka Matkovic.

Ali vrhunac vanjskopolitickog odredivanja smjera ove zemlje je cinjenica da se uvazava zahtjev Srbije da se ispita dr. Vesna Bosanac, a ne uvazava se zahtjev Njemacke da se ispitaju Mustac i Perkovic.

Dakle u slucaju zahtjeva iz Srbije za pravnu pomoc se pokazujemo kao "pravna drzava", a istodobno zahtjev Njemacke za pravnu pomoc odbijamo. (zapravo nije odbijen, jer bi to ipak bilo hrabro. Na njega nitko nije odgovorio.)

Inace cijelu kronologiju slucaja Perkovic i ostali mozes pogledati ovdje...
Sad je meni jasno zasto je Sanader tu Blanku kao lav stitio..

Jadno kako su nas svi oni sjebali.
Arianne is offline  
Old 25.04.2011., 14:27   #9
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Nadam se da je tema na pravom mjestu. Meni mnoge stvari u ovoj zemlji nisu jasne. Pa tako ni ovo. Zašto Hrvatska nije (i ne želi) izručiti Njemačkoj (bivšeg) udbaša Josipa Perkovića zbog ubojstva hrvatskih emigranata? Mislim ako smo mogli Gotovinu i ostale, zašto ne i njih? U čemu je problem? Njemačka još traži i izručenje Ivana Lasića, Zdravka Mustača, Borisa Brnelića, Brunu Smokvinu, Ivana Cetinića i Marina Modrića. Što se događa s ovom zemljom? Zna li netko nešto više o ovome?
ova zemlja je udbaško čedo, oni i njihovi nasljednici i dalje vladaju ili su sive eminencije...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 25.04.2011., 15:05   #10
Udbaška ekipa je još uvijek najmoćnija u državi. Lustraciju se ipak moralo provesti.

Nema nikakve logike da hrvatska država štiti najokrutnije udbaške egzekutore, a Domovinski rat se do tančine cijedi. Bolesno društvo.

Mediji u stranom vlasništvu usmjeravaju hrvatsko društvo u totalno pogrešne smjerove.
__________________
...kraj Neretve samo ti i ja
Zrinjski Mostar, Herceg-Bosna,
moja država, moja država...
lider30 is offline  
Old 25.04.2011., 17:51   #11
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
...
A imas tu jos zanimljivih detalja.

Mustac je recimo imao kucu u Austriji. U toj kuci je nekad davno zivio ni vise ni manje nego Ivo Sanader.

Ima jos zanimljivosti. Necakinja Zdravka Mustaca je bianka Matkovic.
...
izuzetno zanimljivo. postoje li i kakva dublja saznanja?
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Old 25.04.2011., 18:01   #12
Quote:
Ali vrhunac vanjskopolitickog odredivanja smjera ove zemlje je cinjenica da se uvazava zahtjev Srbije da se ispita dr. Vesna Bosanac, a ne uvazava se zahtjev Njemacke da se ispitaju Mustac i Perkovic.

Dakle u slucaju zahtjeva iz Srbije za pravnu pomoc se pokazujemo kao "pravna drzava", a istodobno zahtjev Njemacke za pravnu pomoc odbijamo. (zapravo nije odbijen, jer bi to ipak bilo hrabro. Na njega nitko nije odgovorio.)
i zato ne cudi hladno drzanje njemacke u zavrsnoj fazi hr pristupnih pregovora s eu
u biti na mjestu nijemaca bih tim nasim lobistima tj prosjacima potpore - pokazao vrata i rekao da odu potporu za ulazak traziti u beogradu
watrai is offline  
Old 25.04.2011., 18:06   #13
Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
i zato ne cudi hladno drzanje njemacke u zavrsnoj fazi hr pristupnih pregovora s eu
u biti na mjestu nijemaca bih tim nasim lobistima tj prosjacima potpore - pokazao vrata i rekao da odu potporu za ulazak traziti u beogradu
nisu im to ni trebali reči. nova pravednost je već davno sve to smislila
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Old 25.04.2011., 18:18   #14
Quote:
lider30 kaže: Pogledaj post
Udbaška ekipa je još uvijek najmoćnija u državi. Lustraciju se ipak moralo provesti.

Nema nikakve logike da hrvatska država štiti najokrutnije udbaške egzekutore, a Domovinski rat se do tančine cijedi. Bolesno društvo.

Mediji u stranom vlasništvu usmjeravaju hrvatsko društvo u totalno pogrešne smjerove.
Pročitala sam negdje da su skoro sve postkomunističke zemlje provele lustraciju. Prava šteta što je Hrvatska nije provela. Velika, ogromna šteta...
Trekkie89 is offline  
Old 25.04.2011., 18:20   #15
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
nisu im to ni trebali reči. nova pravednost je već davno sve to smislila
i to je istina
radi dejan jovic punom parom na svojim analizama...
watrai is offline  
Old 25.04.2011., 21:24   #16
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
izuzetno zanimljivo. postoje li i kakva dublja saznanja?
U kontekstu ovog sto si kvotao, ja ih nemam. Da imam, vec bi ja to s gustom napisao.

A koliko je Sanader stitio Bjankicu, mislim da je on cak u njoj imao nekih "dubljih saznanja".

Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Pročitala sam negdje da su skoro sve postkomunističke zemlje provele lustraciju. Prava šteta što je Hrvatska nije provela. Velika, ogromna šteta...
Tri velike greske moderne Hrvatske politike iz kojih izviru sva zla su:

- izostanak lustracije
- davanje abolicije cetnicima
- stajanje sa vojnim operacijama ispred Banja Luke

Trebali su ko Izraelci, jos ratovati 7 dana jer kao zapovjedi o prestanku borbi treba 7 dana do prvih linija. Taman bi bilo dosta za doci do Drine, a onda pregovarati u Zagrebu i bez vanjskih medijatora.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 25.04.2011., 22:03   #17
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Pročitala sam negdje da su skoro sve postkomunističke zemlje provele lustraciju. Prava šteta što je Hrvatska nije provela. Velika, ogromna šteta...
kako će provesti kad su komunisti kod nas u demokratskim promjenama vodili glavnu riječ?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 25.04.2011., 23:36   #18
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Pročitala sam negdje da su skoro sve postkomunističke zemlje provele lustraciju. Prava šteta što je Hrvatska nije provela. Velika, ogromna šteta...
a lustraciju je trebala provesti ekipa što je sad u remetincu.
galeni is offline  
Old 25.04.2011., 23:40   #19
a uzgred jel zna neko jel se našla lova koju je đureković odno u njemu,meni se čini da švabe traže lovu,hebe se njima za nekog nazovi emigranta,nanjušio neko lovu pa je traži.
galeni is offline  
Old 25.04.2011., 23:47   #20
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Nadam se da je tema na pravom mjestu. Meni mnoge stvari u ovoj zemlji nisu jasne. Pa tako ni ovo. Zašto Hrvatska nije (i ne želi) izručiti Njemačkoj (bivšeg) udbaša Josipa Perkovića zbog ubojstva hrvatskih emigranata? Mislim ako smo mogli Gotovinu i ostale, zašto ne i njih? U čemu je problem? Njemačka još traži i izručenje Ivana Lasića, Zdravka Mustača, Borisa Brnelića, Brunu Smokvinu, Ivana Cetinića i Marina Modrića. Što se događa s ovom zemljom? Zna li netko nešto više o ovome?
valjalo bi malo opisat tko je bio dotični "emigrant"
galeni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.