Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2013., 11:04   #121
Quote:
jtvatn10 kaže: Pogledaj post
Frizeri, masa njih razvikanih s masnim cijenama, ne znaju odignuti kosu feniranjem od tjemena.N


istina, to je postalo jako tesko naci
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 12:40   #122
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Ja imam poludugu kosu.Kod Franjića uvijek stavljam ombre,par pramenova i tu i tamo se ošišam. Kad se šišam računi su oko 500 i nešto kuna,a kad se ne šišam 440 do 480 kn platim. I kad sam imala dugu kosu , nisam plačala 700 kn¨!!!
meni je naplatio 660 samo pramenove
( + pranje, susenje )
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 12:55   #123
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
meni je naplatio 660 samo pramenove
( + pranje, susenje )
Samo pramenove??

Pa koliko bi mene sad izašao balayage + pranje + šišanje + sušenje na kosu do ispod polovice leđa?

A taman sam planirala ponovno otići...jebote.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 15:00   #124
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
salon etra e sad vlasnica je petra koju ja poznajem i kod koje nikada nisam nista radila a znam da od nje svi izlaze isti iz salona i fura nekakvu asimetriju na kratkoj kosi....
skupa je...moja prijateljica je davno bila prije par godina...farbanje, sisanje i frizura 500 kn.....njene musterije ti se nikada ne vide...uvijek si ti sama s njom u salonu....jednostavno ona teko zeli da se ne susrecu ljudi i da se nevidi tko dolazi kod nje...pa sad sama procjeni
da, skužila sam da se fura na nekakvu asimetriju i to kratkokosu i to je ok kome odgovara, al ja nisam ta al nekak imam dojam da ženska zna poso pa bi me interesiralo dal se čovjek može dogovorit il žena šiba po svom i sve šiša na kratko
hmm prvi glas o ovom pristupu jedan na jedan u nas..nemam niš protiv ako ima dobre razloge za to



Quote:
aria kaže: Pogledaj post
davno sam se sisala u etri i to je bio najbolji zamislivi bob, odrzavao se savrseno i super je izgledala kosa kad je izrasla.
ah da, mislim da joj frizure tipa boba najbolje leže i ne sumnjam da je za taj tip šišanja jedna od boljih u zg. ste bile same? kak stoji s farbanjem?
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 15:54   #125
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
da, skužila sam da se fura na nekakvu asimetriju i to kratkokosu i to je ok kome odgovara, al ja nisam ta al nekak imam dojam da ženska zna poso pa bi me interesiralo dal se čovjek može dogovorit il žena šiba po svom i sve šiša na kratko
hmm prvi glas o ovom pristupu jedan na jedan u nas..nemam niš protiv ako ima dobre razloge za to





ah da, mislim da joj frizure tipa boba najbolje leže i ne sumnjam da je za taj tip šišanja jedna od boljih u zg. ste bile same? kak stoji s farbanjem?
petra ti je ok sto se toga tice i nece ti nametati svoje pa da siba po svom...
pitat ce i tebe sto ti zelis i sto bi ti najbolje odgovaralo a onda je na tebi dal ces ti pristati na to ako je nekakva velika promjena...
i ja nisam tip za asimetrije jer nemam takav oblik lice i nefuram se na to sa oblacenjem pa tak da mislim da mi nepase uz moj stil...
ako bas zelis kod nje otici odi prvo na dogovor, to ti je moje misljenje..
pa vidi sto ce ti predloziti i da ti vidi malo kvalitetu kose...
i naravno odmah je pitaj sve u vezi cijene....
vidjet ces kako joj je prekrasan salon

da a sto se boba tice nije problem kad netko ima ravnu kosu...
al kad se ima blago valaovita e to je i tekako problem osisati...jer ako ne osisa frizer dobro to bude neuredno i repato kao da te dijete nekakvo sisalo...
tak da za bob treba i kvalitetnu i ne zahtjevnu kosu imati....
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 16:36   #126
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
meni je naplatio 660 samo pramenove
( + pranje, susenje )
boze sacuvaj to stvarno nije normalno
pa onda je cura koja je rekla da ombre kod f dodje 700 kn bila u pravu...
a mnogi su se odmah zacudili
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 16:49   #127
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
meni je naplatio 660 samo pramenove
( + pranje, susenje )
Ne znam. Meni nikad nije toliko naplatio, pa ne mogu ništa tvrditi,a idem kod njega otkako je otvorio svoj salon.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 20:35   #128
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
istina, to je postalo jako tesko naci
Potpis. I ja sam se namučila dok to nisam dobila. Po meni to znaju malo stariji izučeni frizeri tj. stara škola, koji još feniraju sa sto kefa na glavi.
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:11   #129
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
meni je naplatio 660 samo pramenove
( + pranje, susenje )
koliko dugu kosu imas? i jesi radila balayage ili obicne pramenove? mislim da ti nije bez razloga naplatio toliko a svima ostalima drugacije..sad i mene strah jer jedni pricaju 700 kn a drugi do 500
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:53   #130
balayage, do pola leda imam kosu.
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 08:55   #131
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
balayage, do pola leda imam kosu.
660! samo za pramenove?!
ok, odluka je napokon donesena: ne idem!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 09:08   #132
660??
Ja sam nedavno pronašla salon (nije na crno), žena radi pramenove na foliju, sitno, sitno; kosa mi je do pola leđa. Preprezadovoljna sam, iako traje oko 4 sata. Cijena je 80 kn! Istina da živim u manjem gradu, ali cure, pa radi se o vašim novcima...sjednite radije na vlak i maknite se nekud od tih cijena.
Da platite kartu sebi, frendici, klopu, i cugu usput, opet bi bilo jeftinije.

Ok, smiješno zvuči Nemojte sjedati na vlak (iako bih ja sjela na vašem mjestu) Ali nemojte niti dopuštati da vas tako pljačkaju!
shtrumfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 10:07   #133
Quote:
lee.loo. kaže: Pogledaj post
Potpis. I ja sam se namučila dok to nisam dobila. Po meni to znaju malo stariji izučeni frizeri tj. stara škola, koji još feniraju sa sto kefa na glavi.
lee.loo.
molim te jel mi se mozes javiti pp jer ja tebi nemogu poslati pp
trebala bih te nesto pitati
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 11:26   #134
Imam prijavu. Zadovoljna sam farbanjem izrasta sa Koleston 12.1 Bojica je stvarno njezna za kosu

Cak i dobro izvuce, nije zuto, lijepa je bez nijansa, cak i bez preljeva

Ali mi sad ide na zivce ta "mono" boja, jer se sve pomalo stopilo i preplava sam si, izrast se jako vidi na takvoj kosi.

Sad bi ja tu nabacila par medenih pramenova

Al nemam love vise ovaj mjesec, koleston kosta
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 12:13   #135
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
660! samo za pramenove?!
ok, odluka je napokon donesena: ne idem!
bila sam po sampon pa sam provjerila cjenik , da ne ispadne kako sirim dezinformacije.
vjerujem da stalnim klijentima napravi drugaciji racun, ovisno koliko cesto dolaze

pranje kose-30kn
frizura-100kn
susenje-50kn
sisanje-120kn
termo sisanje-150kn
osnovna njega-110kn
intenzivna njega-150kn
dubinska njega-200kn
luksuzna njega -290kn

( njega se odnosi na sampone kojima pere i maske)

farbanje je oznaceno kao "koloracija", naplacuje se po kolicini potrosenog materijala i cijena je 160-390kn

preljev 120kn



mislim da ako idete njemu nije velika razlika osisati se uz balayage jer onda slozi cijenu malo vecu nego bez sisanje.
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 13:47   #136
Kriva tema
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 20:09   #137
petra etra - sve najbolje..jedan od rijetko dobrih frizera u zg
dvorac.w is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 21:07   #138
molim vas

preporučite mi dobar salon u sesvetama, al da nije allure ( preskupi su mi).

treba mi samo za kvalitetno šišanje.

hvala!
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 23:33   #139
Kud da idem ????????????
Nakon 10 godina vijernosti mojoj dragoj frizerki , odradili smo zadnje šišanje i onda se ona spakirala i otišla preko bare .
I sad sam u gabuli imam kratku kosu , šišam se svaka 3 tijedna pa mi je ostalo još kratko do kraja potrage .
Znaci drage moje - frizer - kratka kosa - dobar colourist - Zagreb ?
mamano1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 08:29   #140
Jel znate koji je frizer najbolji da iz tamnosmeđe odem u boju Jennifer Lopez (medenu) a da ne ispadne bakreno?
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.