Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2021., 11:02   #1
Viktor Šimunić, načelnik Oroslavja

Nakon što je dokazao sav besmisao propusnica u vrijeme Covida-19, raskrinkao je način na koji se kupuju neovisni političari na lokalnoj razini... Jednom, naoko beznačajnom, vijećniku gradića u Zagorju nudi se 25.000 plakata, "ne'š sam trošli peneze", mjesto ravnatelja JU Park prirode Medvednica, mjesto predsjednika županijske Skupštine, fotelja pročenika u Županiji. Koliko su onda Bandića koštali svi oni žetončići u džepu?
Šimunić je nastupio na N1, djelovao je vrlo iskreno, emotivno je reagirao na aferu koju je pokrenuo, gotovo na rubu suza. Dok ga HDZ optužuje da je smjestio Žarku Tušeku i Emilu Gredičaku, koji su ga vrbovali, on tvrdi da je sve radi kako bi njegovi nećaci živjeli u boljoj Hrvatskoj.
"Oni mene optužuju da sam lažljivac, a oni su pošteni. Kako su to mogli izjaviti, a znaju što su napravili. Možda je to njima normalno… Ljudi, to nije normalno, nije normalno nuditi takve funkcije…", rekao je Viktor Šimunić


https://www.24sata.hr/news/poslusajt...-peneze-741675

https://hr.n1info.com/vijesti/viktor...e-bila-klopka/
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:20   #2
Gledala sam ga sad na N1, čovjek skoro plače od jada dok priča.
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:24   #3
Šteta kaj na jednog takvog uvijek bude bar 50 drugih koji muljaju pa nema pomaka na bolje...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:29   #4
Zašto nije snimio sve s kojima je, prema tvrdnjama tamo sastančio ? Stanovnik hrvatske više ni moralnim istupima nevjeruje tek tako. Ovo je nebitni vječnik na nebitnim izborima, ono u Požegi je bio eu natječaj, na koji li se tek način rješavalo privatizaciju i koalicije na važnijim izborima, užas.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:31   #5
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Zašto nije snimio sve s kojima je, prema tvrdnjama tamo sastančio ? Stanovnik hrvatske više ni moralnim istupima nevjeruje tek tako. Ovo je nebitni vječnik na nebitnim izborima, ono u Požegi je bio eu natječaj, na koji li se tek način rješavalo privatizaciju i koalicije na važnijim izborima, užas.
Možda i jest snimio, ali možda na tim drugim sastancima nije nitko nudio lopovsku igru?

Jedino HDZ

U ovom svjetlu, kad vidimo što HDZ nudi jednom "nebitnom vjećniku na nebitnim izborima" sve sam više uvjeren da je koalicija Mosta i HDZ-a u vrijeme Karamarka bila rezultat slične, ali puno prljavije igre u kojoj je svoju veliku ulogu odigrala bivša predsjednica Grabar Kitarović.
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:32   #6
Rekao je da nije nikog snimao, sam njih iz hdz-a, ali da je sa svima razgovarao, da bar je snimao, ni trunka sumnje ne bi postojala.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:35   #7
Sad se vidi metoda kojom je onaj lik iz stranke svih kajkavaca, štokavaca i čakavaca skupio potpise za predsjedničke izbore. Đapić, također.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:37   #8
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Možda i jest snimio, ali možda na tim drugim sastancima nije nitko nudio lopovsku igru?

Jedino HDZ
da je bilo sličnih pizdarija, vjerujem da bi objavio... Mislim da on ne pravi razliku između HDZa i SDPa. ona pizdarija s propusnicom za odlazak na misu u Zagreb nije bila protiv HDZa nego protiv SDPa, odnosno njihove vlasti u županiji. Meni dečko djeluje iskreno.
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:38   #9
Ovaj lik je super.
Ne zaboravite kako je krenuo sa shebavanjem lokalnih uhljeba i o ciframa koje dobivaju, onda je shebao stožer s propusnicama za misu koje je dobio nakon što su mu odbili propusnicu za ići u posjet bolesnoj mami, i sad ovo..
Respect
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:38   #10
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
da je bilo sličnih pizdarija, vjerujem da bi objavio... Mislim da on ne pravi razliku između HDZa i SDPa. ona pizdarija s propusnicom za odlazak na misu u Zagreb nije bila protiv HDZa nego protiv SDPa, odnosno njihove vlasti u županiji. Meni dečko djeluje iskreno.
Upravo to i govorim, ali kolega Laki lagano insinuira onu staru HDZ podvalu "svi su oni isti".

Čini se da nisu, jedino je HDZ pokušao kupiti "nebitnog vijećnika na nebitnim izborima".

Mene zapravo više brinu oni "nebitni vijećnici i zastupnici" koje je HDZ uspio kupiti ili ucijeniti ili koje će tek kupiti ili ucijeniti.
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:41   #11
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ovaj lik je super.
Ne zaboravite kako je krenuo sa shebavanjem lokalnih uhljeba i o ciframa koje dobivaju, onda je shebao stožer s propusnicama za misu koje je dobio nakon što su mu odbili propusnicu za ići u posjet bolesnoj mami, i sad ovo..
Respect
nažalost u nas više nitko ne doživljava ni zviždače niti previše obraća pozornost jer su svjesni da na kraju neće biti ništa od toga ili samo ono kamilica
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:49   #12
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
da je bilo sličnih pizdarija, vjerujem da bi objavio... Mislim da on ne pravi razliku između HDZa i SDPa. ona pizdarija s propusnicom za odlazak na misu u Zagreb nije bila protiv HDZa nego protiv SDPa, odnosno njihove vlasti u županiji. Meni dečko djeluje iskreno.
hdz je uveo tu mjeru, a sabo je čak završio u zatvoru zbog nečeg veoma sličnog, dakle i sdp je a priori za snimiti.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:51   #13
gledam Tušekovu izjavu...potvrdio je autentičnost snimke, ali... tvrdi da je bezgrešan, on je, tvrdi, karikirao... A Plenković ga nije tražio nikakvu ostavku! Dakle, ispast će da je Šimunić kriv za sve... Hebem ti sve!
Već se je konzultirao s odvjetnicima, rekli su mu da postoje elementi kaznene odgovornosti Viktora Šimunića, ne njega ili Gredičaka!
Nije ga sram ničega! hahahahahah samo mu je žao njegove obitelji.
Fakat moraš imati želudac za ovak nešto ispričati.
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:52   #14
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Upravo to i govorim, ali kolega Laki lagano insinuira onu staru HDZ podvalu "svi su oni isti".

Čini se da nisu, jedino je HDZ pokušao kupiti "nebitnog vijećnika na nebitnim izborima".

Mene zapravo više brinu oni "nebitni vijećnici i zastupnici" koje je HDZ uspio kupiti ili ucijeniti ili koje će tek kupiti ili ucijeniti.
Gradski vjećnik kojeg je sdp-ovac Sabo pokušao kupiti je možda bitniji nego ovaj općinski kojeg je pokušao kupiti hdz-ovac Tušek. Na nekakv neobičan način slažem se s tobom. Našao sam jednu zamjerku, umjesto odgovora na nju il barem priznanja da ovo zaista je mala nepoznica koja nužno ne mora biti loša, ti stavljaš nekakve riječi u moja usta, zašto ?
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:58   #15
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
gledam Tušekovu izjavu...potvrdio je autentičnost snimke, ali... tvrdi da je bezgrešan, on je, tvrdi, karikirao... A Plenković ga nije tražio nikakvu ostavku! Dakle, ispast će da je Šimunić kriv za sve... Hebem ti sve!
Već se je konzultirao s odvjetnicima, rekli su mu da postoje elementi kaznene odgovornosti Viktora Šimunića, ne njega ili Gredičaka!
Nije ga sram ničega! hahahahahah samo mu je žao njegove obitelji.
Fakat moraš imati želudac za ovak nešto ispričati.
HDZ-ovac Tušek: Snimka je autentična. Ovo je neljudski, zlorabio je privatni dom
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...ndex_tid=88807

Nobilo o snimci HDZ-ovaca koji kupuju vijećnika: Nakon slučaja Sabe i tajna snimka je dokaz
https://www.24sata.hr/news/nobilo-o-...ka-sabe-741745
ludakipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 12:01   #16
Kad je već Tušek krenuo u kontranapad, umjesto pokrivanja ušima, trebao je smisliti bolje argumente, a ne kontranapad radi kontranapada.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 12:02   #17
"U našoj županiji javni natječaji završavaju tako da posao dobiju ljudi bliski većini iz HDZ-a", kaže.
Pa je li moguće da je ovo izgovorio javno!!!
ludakipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 12:04   #18
Quote:
ludakipo kaže: Pogledaj post
"U našoj županiji javni natječaji završavaju tako da posao dobiju ljudi bliski većini iz HDZ-a", kaže.
Pa je li moguće da je ovo izgovorio javno!!!
Lapsus linguae... U KZŽ na vlasti je SDP
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 12:07   #19
Šimunić reče da radi u HT, baš me zanima hoće li mu se ovo odraziti na posao.

A Tušek, siroče, "Šimunić je kriv jer je zlorabio njegovo povjerenje i jedino mu žao obitelji"
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 12:08   #20
Svaka mu čast na hrabrosti
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.