Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2015., 12:15   #21
Nadam se da Kolinda nije zaboravila ćirilicu.

Sretna vam Nova godina.
DJTcro is offline  
Old 01.01.2015., 12:16   #22
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Jesi umro od muke kad je pročitana osdlobađajuća presuda.

Ako već govorimo o 'zločinačko-izdajničkoj prganizaciji', to je jedino SDP, ukoliko se ne odreke imovinsko-pravnog sljedništva iza dosita, zoločinačke skh/j. Nadam se da će se na tome poraditi, sad kad se zemlja oslobodi.
U ovom postu je sadržan sav cinizam i licemjerje današnjeg HDZa
odurni_gad is offline  
Old 01.01.2015., 12:16   #23
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
vaistinu :klap:

zadnji puta kada je zločinačko-izdajnička organizacija držala miting braniteljima locirali su i transferirali Gotovinu, a predzadnji puta kada su su vraćali dostojanstvo braniteljima koalirali su sa četnikom Vojom Stanimirovićem.
Ja ju iz tog šatora na njihovom mjestu nebi pustio da sam na njihovom mjestu, tko zna što im sada crnoga slijedi
Super su mi ovi ljeivčari koji istodobno pljuju po HDZ-u zbog navodnog Tuđmanovog izolacionizma i kasnije HDZ-ove suradnje s sudom u Haagu.

Gotovina je oslobođen. Bolje je prošlo nego da je i dan danas u bijegu.
DwightSchrute is offline  
Old 01.01.2015., 12:16   #24
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
može te biti sram da Hrvatsku Demokratsku Zajednicu iz 1991. uspoređuješ sa razbojnicima i izdajicama koji su preuzei tu stranku nakon Tuđmanove smrti.
Auu, a ti mnogo brineš za Tuđmana i Hrvatsku i sve hrvatsko.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 01.01.2015., 12:18   #25
Quote:
DwightSchrute kaže: Pogledaj post
Super su mi ovi ljeivčari koji istodobno pljuju po HDZ-u zbog navodnog Tuđmanovog izolacionizma i kasnije HDZ-ove suradnje s sudom u Haagu.

Gotovina je oslobođen. Bolje je prošlo nego da je i dan danas u bijegu.
Kad se samo sjetim kakve smo sreće imali što u trenutku kada se odvijala glavna logistička podrška države u obrani generala na vlasti nije bio kukuriku. Danas bi trunuli u zatvoru. Nikad neću zaboraviti izraz lica kojeg je imao Zoran Milanović, još i najveći Hrvat u partiji kada su ih oslobodili, a tek kada je Veca kasnije pričala o palanačkom mentalitetu i sl...nikad više!
djevojka Lili is offline  
Old 01.01.2015., 12:18   #26
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Što se nas tiče kakvo pismo se koristi u Srbiji. A da mi odgovorimo glagoljicom, a?
Pročitaj Ustav RH, temeljne odredbe i koji jezik i pismo je u zvaničnoj upotrebi. Ako u Ustav uđe glagoljica bilo bi sasvim normalno i pisati tim pismom. Ali nije, za tvoju informaciju.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 01.01.2015., 12:19   #27
Quote:
DwightSchrute kaže: Pogledaj post
Super su mi ovi ljeivčari koji istodobno pljuju po HDZ-u zbog navodnog Tuđmanovog izolacionizma i kasnije HDZ-ove suradnje s sudom u Haagu.

Gotovina je oslobođen. Bolje je prošlo nego da je i dan danas u bijegu.
Pa naravno da pljuju, ne mogu preživjeti oslobađanje Gotovine, u tome je čitava stvar, od tog trenutka njima su potonule sve lađe, malo su zajahali Hrvatsku sa tom zločinačkom jugokomunističkom ideologijom, po drugi puta u neovisnoj Hrvatskoj, ali i tome je došao kraj, pa se batrgaju.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 01.01.2015., 12:21   #28
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Pročitaj Ustav RH, temeljne odredbe i koji jezik i pismo je u zvaničnoj upotrebi. Ako u Ustav uđe glagoljica bilo bi sasvim normalno i pisati tim pismom. Ali nije, za tvoju informaciju.
I tebi je sad (i to kao branitelju) to bitno, nije ti bitno što srbija nije dozvolila posjet, što je osudila Marića. Majkomila, samo da se više rješimo ove kuge, jer to više nije normalno.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 01.01.2015., 12:21   #29
Quote:
djevojka Lili kaže: Pogledaj post
Što ti hoćeš ili nećeš je posve irelevantno jer ne možeš u istu rečenicu s tim herojima koji su stvorili ovu državu. Činjenica da nakon svega više vjeruju Kolindi i HDZ-u nego li pravedniku koji je tobože pisao optužnicu protiv Srbije i ko fol izvlačio Hrvate iz zarobljeništva govori mnogo samo za sebe, a tko je koga uhitio, transferirao i čije su to zapravo bile političke smicalice i podvale vrlo brzo će biti poznato i široj javnosti.
zaista je veliki uspijeh kada ti netko vjeruje više nego impotentnom feminiziranom bjeloglavom jugoslovenu :klap:
odurni_gad is offline  
Received Infraction
Old 01.01.2015., 12:21   #30
Kolinda Grabar-Kitarović - kandidatkinja HDZ-a za predsjednicu RH III

Ponovno netočan naslov. Ona nije kandidatkinja samo HDZ-a.
batik is offline  
Old 01.01.2015., 12:21   #31
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Auu, a ti mnogo brineš za Tuđmana i Hrvatsku i sve hrvatsko.
Quote:
"Mi nećemo dopustiti ostacima jugokomunističkog sustava, niti jugosrpskog, stanje kakvo smo bili zatekli u Hrvatskoj uspostavom hrvatske slobode i demokracije. Nećemo dopustiti da nam sve to dovedu u pitanje. Nećemo to dopustiti tim jugokomunističkim ostacima, ali ni onim političkim diletantima, bezglavim smušenjacima koji ne vide o čemu se zapravo radi danas u Hrvatskoj i u svijetu sa kojekakvim regionalnim planovima...Nećemo dopustiti onima koji se vežu i sa crnim vragom protiv hrvatske slobode i hrvatske nezavisnosti, ne samo sa crnim, nego i zelenim i žutim vragovima...Nećemo dopustiti onim koji se povezuju sa svima protivnicima hrvatske samostalnosti, ne samo povezuju nego im se nude, ne samo da im se nude nego im se prodaju za Judine škude, kao što se i sami hvale da dobivaju dotacije iz svih centara svijeta, a povezuju se od fundamentalističkih ekstremista, do kojekakvih lažnih propovjednika, pseudodemokratskih obmanjivača koji nam danas propovijedaju velike ideje o ljudskim pravima i slobodama medija."
Vizionar!
Rain is offline  
Old 01.01.2015., 12:23   #32
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Vizionar!
Ovo je cista paranoja.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 01.01.2015., 12:24   #33
Quote:
Guzina kaže: Pogledaj post
I neka nikoga ne buni moj avatar, nosim ga po kazni.


Čitam tvoj post i mislim si što je ovoj blue bird je li prošviklala. Kad pročitam nick iznad avatara pa mi je bilo sve jasno.

Ajde, barem časno podnosiš gubitak oklade (pretpostavlam da je to bilo u pitanju).

(Zato se ja ne kladim. Samo mi još treba da po kazni u avataru moram imati Josipovića i Teršelićku kako se grle. )
__________________
SKINITE BAN MARASOVCU.
MuchaA is offline  
Old 01.01.2015., 12:24   #34
Quote:
DwightSchrute kaže: Pogledaj post
Super su mi ovi ljeivčari koji istodobno pljuju po HDZ-u zbog navodnog Tuđmanovog izolacionizma i kasnije HDZ-ove suradnje s sudom u Haagu.

Gotovina je oslobođen. Bolje je prošlo nego da je i dan danas u bijegu.
kakav izolacionizam tuđmanov? pa nikad bolji nismo bili s amerima nego tada. Kakvi ljevičari? to u hrvatskoj ne postoji, onaj tko se svrstava na ljevicu to radi zbog petokrake, komunjare vulgaris.
odurni_gad is offline  
Old 01.01.2015., 12:26   #35
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Auu, a ti mnogo brineš za Tuđmana i Hrvatsku i sve hrvatsko.
za razliku od nekih koji su objeručke prihvatili "detuđmanizaciju" pa vas sada Karamarko šatro vraća Tuđmanu

jesi li svjesna da si svakim postom pucaš u nogu?
odurni_gad is offline  
Old 01.01.2015., 12:29   #36
Quote:
batik kaže: Pogledaj post
Kolinda Grabar-Kitarović - kandidatkinja HDZ-a za predsjednicu RH III

Ponovno netočan naslov. Ona nije kandidatkinja samo HDZ-a.
U biti, naslov je totalno promašen...i trebao bi glasiti. Kolinda Grabar-Kitarović, Predsjednica RH za 9 dana!
__________________
Eins, Zwei , Drei und ... RAMMSTEIN
Kolinda Grabar-Kitarović
Lil'Heidi is offline  
Old 01.01.2015., 12:30   #37
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Vizionar!
sad zamisli koliko bi trebalo Vasi da napiše ovakav tekst CrnomMarku ili Kolindi? i da ga nekim čudom uspije složiti ovi dvoje ga nebi znali pročitati.
odurni_gad is offline  
Old 01.01.2015., 12:31   #38
Quote:
Lil'Heidi kaže: Pogledaj post
U biti, naslov je totalno promašen...i trebao bi glasiti. Kolinda Grabar-Kitarović, Predsjednica RH za 9 dana!
Zna se
Rain is offline  
Old 01.01.2015., 12:31   #39
Kako je Mišak znao pobjednika izbora još prije objave kandidature? http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...dsjednica.html


https://www.youtube.com/watch?v=LrcNxQs3OLo
Berivoy is offline  
Old 01.01.2015., 12:32   #40
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Kad se vrati u NATO trebali bi tamo razmisliti što sa njom jer ako primi dopis iz Rusije na ćirilici to će je toliko rasp* da nam ne gine nam nuklearni rat.

Jadno i plitko ko jutarnja rosa.
Ona bas nije neka preporuka za NATO da jednu takvu potkapacitiranu osobu drzi na visokim funkcijama.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.