Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2006., 21:31   #1
muške košulje po mjeri

bok svima!
zna li netko ima li u zg dućan koji šiva muške košulje po mjeri? Tu ne mislim na klasične šnajdere, nego pravi dućan/atellier, koji ima svoje materijale (dobre kvalitete) i svoje krojeve?
kala1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 11:40   #2
...jucer sam u Vlaskoj (nasuprot Petrove crkve, par koraka prema kvatricu ) vidjela jedan ducancic/radionicu na kojoj pise da sivaju kosulje po mjeri, pa bi mozda to moglo pomoci...ne znam tocnu adresu, ali nije problem naci, pa odi pogledaj, mozda ispadne ono sto trazis
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 19:45   #3
DTR, Modea, Kamensko... svi sivaju po mjeri i s velikim izborom kvalitetnih materijala.
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 22:12   #4
Muške košulje

Evo nekoliko košulja koje se mogu kupiti online (po nekom mom ukusu),koje biste vi dvije odbarali,ja se teško mogu odličit,za žene koje biste dvije kupili dečku?
1.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
2.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
3.
[IMG][/IMG]
4.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
5.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]

Zadnje uređivanje black_man : 07.11.2007. at 22:48.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 22:26   #5
6.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
7.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
8.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
9.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
10.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 22:27   #6
11.
[IMG][/IMG]
12.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 22:38   #7
evo 2. i 9. je bio prvi izbor,sad se još mislim 7. ili 4....
slušam mišljenja...
i stavljajte slike za druge prijedloge,linkove za kupnju,prijedloge po Zagrebu,Ljubljani,Grazu i sve vezano uz muške košulje,poželjno je da budu SLIM FIT

čitao sam negdje da muškarac od garderobe treba imati najveći broj košulja,a počinjem dijelit to mišljenje,pa treba krenit u nabavu dobrih
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 08:11   #8
3., 5. i 8. bi možda mogle proć, ali općenito su mi sve
Preusko, presjajno; uglavnom previše, pogotovo ako bi ti to bile košulje za svaki dan. Još ti samo fali debeli zlatni lanac...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 08:27   #9
zna li tko gdje ima kupiti oooobicnu, CRNU, mushku (kao shto topic nalaze ) koshulju koja na ramenima ima ona kao dva remenchicha

ne znam se bolje iraziti
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 09:21   #10
pa 1. i 6. mi izgledaju kao da se sprema uzeti benđo i zasvirati country , a 12. je malo konobarska s tom leptir mašnom.
Mislim sa se može naći ljepših muških košulja i u Magmi, a ostale malo bolje dućane da i ne spominjem. Osobno, što se tiče muških košulja, što jednostavnije to bolje. Jednobojna ili na prugice, za casual može proći i diskretni karo.
Ipak, najljepše izgledaju u običnoj crnoj košulji.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 12:49   #11
Quote:
may21 kaže: Pogledaj post
pa 1. i 6. mi izgledaju kao da se sprema uzeti benđo i zasvirati country , a 12. je malo konobarska s tom leptir mašnom.
Mislim sa se može naći ljepših muških košulja i u Magmi, a ostale malo bolje dućane da i ne spominjem. Osobno, što se tiče muških košulja, što jednostavnije to bolje. Jednobojna ili na prugice, za casual može proći i diskretni karo.
Ipak, najljepše izgledaju u običnoj crnoj košulji.
Baš, ove su užasne, ali nisam to odmah htio napisati.

A i, kolko mi se čini po prethodnim postovima pokretača ovog topica, njemu ionako nije važan izgled nego marka (vjerujem da su ove koje je izdvojio Prada).
I onda meni govore da sam snob.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 13:01   #12
preuske i prekicaste, za moj ukus...pogotovo ako mislis za svaki dan...ako vec moram iz ponudjenog odabrati onda bi uzeo prugastu pod 8
anubis00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 13:05   #13
pa ako mu je bitna marka neka ode u Hugo Boss i tamo kupi košulju. Ili Ralph Laurent, Calvin Klein. Ne moraju se njihove košulje nužno nositi uz odjela kako su prezentirane po dućanima. Na traperice izgledaju fantastično.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 13:44   #14
Quote:
may21 kaže: Pogledaj post
pa 1. i 6. mi izgledaju kao da se sprema uzeti benđo i zasvirati country , a 12. je malo konobarska s tom leptir mašnom.
Mislim sa se može naći ljepših muških košulja i u Magmi, a ostale malo bolje dućane da i ne spominjem. Osobno, što se tiče muških košulja, što jednostavnije to bolje. Jednobojna ili na prugice, za casual može proći i diskretni karo.
Ipak, najljepše izgledaju u običnoj crnoj košulji.
iskreno u Magmi su bezveze i obične košulje,slične onima u Benettonu,nemam ništa protiv toga,ali radije bi otišao u men's staff i kupio 10ak komada ako tražim obične košulje,imaju bolji dizajn i bolje stoje..ovdje sam mislio ipak na luksuznije, kvalitetnije,kako se veli high-end košulje...istina nisu sve slike bile takvih,ali ako nije high-end onda neka barem izgleda luksuznije
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 14:03   #15
nisam rekla da su u Magmi dobre košulje, samo da su bolje od ovih na slikama. Ali to je samo moj ukus. Osobno ne volim pederaste muškarce u roza i ciklama košuljicama i sl.
Samo kažem da ako prošetaš po dućanima da možeš naći ljepše.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 09:19   #16
od odabranih ne bi nijednu..sve su mi bezveze..

a sto se tice online kupovine.
imas u otta i quelle ne lose..
evo ja bih odabrala neke
:
iako anpominjem..da je po ducanima izbor bolji..

http://www.otto.hr/shop/artikal.asp?proizvodID=2171951

http://www.otto.hr/shop/artikal.asp?proizvodID=2276484

http://www.otto.hr/shop/artikal.asp?proizvodID=5544545
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 00:52   #17
@black_man,

Nije preporuka za Zagreb, vec Milano.
Sartorialist na svojem blogu navodi Al Bazar kao, po njemu, najbolji ducan (ne i najskuplji) za muskarce. Nema online, nego put pod noge. U sijecnju zaposljavaju posebno obuceno osoblje, zbog navale japanskih kupaca.

Mali opis kako izgleda kupovina i razgovor s prodavacem naci ces ovdje.
Potrazi tekst:
Monday, March 19, 2007
The Show-Off, Milan
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 19:35   #18
Utrpana ili Istrpana

Naime radi se o košulji.
Pitanje je za ženske.
Dakle je li vam draže vidjeti muškarca obučenog u jeans i košulju tako da je košulja potrpana u hlače ili da košulja visi preko hlača?
Prigoda je večernji izlazak

Unaprijed hvala
Chimula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 09:55   #19
Quote:
Chimula kaže: Pogledaj post
Naime radi se o košulji.
Pitanje je za ženske.
Dakle je li vam draže vidjeti muškarca obučenog u jeans i košulju tako da je košulja potrpana u hlače ili da košulja visi preko hlača?
Prigoda je večernji izlazak

Unaprijed hvala
Muško sam

To ovisi o kombinaciji. Dress košulju na cipele uvijek stavljam u hlače,drukčije mi je nezamislivo. Samo lagane casual košulje na lanene hlače nosim preko,ostalo sve trpam u hlače.
al da čujemo mišljenje žena?
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 15:40   #20
Jel mi netko moze reci gdje u zagrebu ima kupiti muske kosulje koj imaju gumb negdje na rukavu iznad lakta tako da se rukav moze zavrnuti i zakaciti za gumb, dakle kosulje dugih rukava a ipak ljetne. Nadam se da razumijete sto pitam.
marko89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.