Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2003., 22:40   #21
Angry

Ma kad ste vi zadnji put bili na Saharunu ? To je deponij a ne plaža. Zadnji put čišćena u vrijeme kralja Tomislava Do pijeska u moru trebaš proći preko 10 metara algi i smeća doplutalog iz Italije + katran na svakom koraku. I Saharun nema veze sa Salima, to je 40 km od najružnijeg mjesta na otoku.
Zorro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 10:37   #22
jel netko crvenoj luci bio
ja sam bio davno davno
tad je jos bila nudisticka
jel sad "normalna" plaza
west4j is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 12:11   #23
Quote:
Zorro kaže:
Ma kad ste vi zadnji put bili na Saharunu ? To je deponij a ne plaža. Zadnji put čišćena u vrijeme kralja Tomislava Do pijeska u moru trebaš proći preko 10 metara algi i smeća doplutalog iz Italije + katran na svakom koraku. I Saharun nema veze sa Salima, to je 40 km od najružnijeg mjesta na otoku.
a bas smo planirali vidjet tu hvaljenu plazu.
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 12:30   #24
Unhappy Pjescane plaze

San Marino na Rabu, super plaza, ali ima jedan bitan nedostatak, pijesak se uvlaci svuda pa ga je kasnije tesko isprat
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 12:45   #25
Re: Pjescane plaze

Quote:
Allora kaže:
San Marino na Rabu, super plaza, ali ima jedan bitan nedostatak, pijesak se uvlaci svuda pa ga je kasnije tesko isprat

Allora kakav je smjestaj tamo, dal ima kakvih hotela ...???
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 19:54   #26
Thumbs down

Ma to je bila savršena plaža prije jedno 20 godina. Dobro možda ne savršena, uvijek je bilo talijanskog smeća i katrana ali je bar bilo pijeska i algi je bilo puno manje. Kako su brodovi vadili pijesak on se povukao sa obale tako da su sada više manje kamenja na ulazu u more a i algi je puuuno više. Da je malo urediti tu plažu bila bi sigurno najbolja na Jadranu ali ovako
Zorro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2003., 22:17   #27
Quote:
Luciana kaže:
Top 10 plaža u divljini i tišini


Limski kanal


1. Limski kanal – Iznajmite barku u nudističkom kampu Valalta kraj Rovinja i nagazite pentu do ulaska u Limski kanal. Na južnoj obali ispod 80-metarskih stijena nižu se usamljena žala na kojima vas mogu vidjeti samo galebovi.
Hm ne mogu se suzdrzati no zaista me zanima odakle si Luciana? Volim svoju Istru volim putovati i istrazivati no ovo sa Limskim kanalom mi zaista nije bilo poznato.Odlicna informacija jedva cekam da ju provjerim. Thanx Luciana
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2003., 00:05   #28
Quote:
Lucky kaže:
Hm ne mogu se suzdrzati no zaista me zanima odakle si Luciana? Volim svoju Istru volim putovati i istrazivati no ovo sa Limskim kanalom mi zaista nije bilo poznato.Odlicna informacija jedva cekam da ju provjerim. Thanx Luciana
Ja sam ti slavonka inace, a ovo sam iskopala na htnet-u

Aj kad provjeris javi nam

 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2003., 00:12   #29
Pa od kad je Zrce na Pagu pjescana plaza? Bila tamo , i samo kamenje..onako oblo...to meni nije pjescana plaza , istina da je super, ali nije pjescana
Nego spremam se na Pag pa me zanima koja je tam bas pjescana plaza?
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2003., 19:40   #30
isuse boze! citam ovdje neke prijedloge, klikam na linkove i ne mogu vjerovati!

pa znate li vi uopce sto west4u trazi?! znate li vi zaboga kako izgleda pjescana plaza?! neki su otisli toliko daleko da je zamjenjuju cak sa stjenovitom

evo sto je pjescana plaza: slanica na murteru, pokraj sibenika
__________________
a sada svi na jogurt
jogurt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 00:09   #31
Mislim da west4u na Bolu na Bracu nece naci pjescanu plazu, neznam sta sad kazes na to?
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 10:20   #32
Što se Raba tiče, u Loparu ima nekoliko uvala s pješčanim plažama. Rajska plaža u San Marinu je najpoznatija, ali ne bih je preporučila, ponajprije zbog gužve a zatim i zbog nemogućnosti kupanja, s obzirom na to da treba hodati i hodati da bi se došlo do točke gdje je voda do struka

Što se smještaja tamo tiče, ima mnogo privatnih kuća ali i nekoliko hotela, odnosno depandansa.

Ako se ipak želite uputiti u Lopar, onda svakako tražite plaže na drugoj strani mjesta.
Jedna se zove Sturić, i do nje se dolazi ili jahtom ili pješke, šumskim putem. Gotovo nitko ne zna za tu plažu, tako da nikad nema gužve. Nekad je bilo puno jahti, sad ni toga više toliko.
tamo ima puno plićaka, ali i dio plaže koji ide prema otvorenom moru tako da se može normalno kupati, plivati, itd.

Pozdrav.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 13:28   #33
Quote:
breskvica kaže:
9. Žuljane, Pelješac – Dakle, ovo je raj kakvog nema više nigdje na obali. Namažite se maslinovim uljem, a poslije kupanja pravac u Ston na dingač i kamenice.
ima jedna još bolja na Pelješcu - ali za one koji su STVARNO spremni za divljinu - moraš očistiti ježeve da uđeš/iziđeš u/iz more/a, plaža šljunak (ima mali dio pijeska, ali je dosta plitko, pa nije baš za plivače na duge staze), ponijeti maslinovo ulje i ručnik. Ima i stjenoviti dio, javite se, pokazat ću vam skakaonicu s pet razina gdje smo skakali ko klinci.

Skrene se malo prije Žuljana, na cestu koja, samo naizgled, ne vodi nikuda

Kad pođete doma, molimo ponesite smeće za sobom
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 13:35   #34
Quote:
Kyra kaže:

Jedna se zove Sturić, i do nje se dolazi ili jahtom ili pješke, šumskim putem. Gotovo nitko ne zna za tu plažu, tako da nikad nema gužve.
Pozdrav.
sad zna ...samo cekaj kad se sad pola forumasa tamo zaputi

salu na stranu , i ja sam cula da Lopar ima stvarno prekrasne pjescane plaze, i vec se dugo tamo namjeravam zaputiti , ali svake godine nesto drugo iskrsne
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 14:23   #35
Quote:
vjeverica kaže:
Pa od kad je Zrce na Pagu pjescana plaza? Bila tamo , i samo kamenje..onako oblo...to meni nije pjescana plaza , istina da je super, ali nije pjescana
Nego spremam se na Pag pa me zanima koja je tam bas pjescana plaza?
fakat, od kad je zrce pjescana plaza???
 
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 14:56   #36
Quote:
vjeverica kaže:
sad zna ...samo cekaj kad se sad pola forumasa tamo zaputi

salu na stranu , i ja sam cula da Lopar ima stvarno prekrasne pjescane plaze, i vec se dugo tamo namjeravam zaputiti , ali svake godine nesto drugo iskrsne
To ti samo misliš, da sad pola forumaša zna!

Ali NE ZNA doći do tamo

To je divlja priroda, nema tu putokaza...
Ja sam to navela reda radi...a točnije informacije dajem na PM-u...uz broj žiro računa
Viva turizam!

__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 14:58   #37
Quote:
Kyra kaže:
To ti samo misliš, da sad pola forumaša zna!

Ali NE ZNA doći do tamo

To je divlja priroda, nema tu putokaza...
Ja sam to navela reda radi...a točnije informacije dajem na PM-u...uz broj žiro računa
Viva turizam!

curke bas ste okrutne , pa nemam tako veliku guzu da se ne bi mogla i sedma prikrpati u taj vas mali raj ...no , ajde , sa deckom

dajte! ocemo putokaze!!!!!
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 15:34   #38
Quote:
vjeverica kaže:
curke bas ste okrutne , pa nemam tako veliku guzu da se ne bi mogla i sedma prikrpati u taj vas mali raj ...no , ajde , sa deckom

dajte! ocemo putokaze!!!!!
Čuj, ako je dečko dobar.....
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 15:35   #39
Quote:
Kyra kaže:
Čuj, ako je dečko dobar.....

pa naravno da je
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 16:42   #40
Quote:
vjeverica kaže:

pa naravno da je
Ej...skoro sam zaboravila: možeš do te plaže doći i plivajući od Baške, a tvom dečku ću ja pokazat kopneni put
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.