Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2007., 21:21   #41
allo kokice; daj te se vrnite na temu; jerbo ću vam prekrajat topike. tilla


i brisati


__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:23   #42
tilla ne budi okrutna

raspravljamo o mojim navikama koje su bitne za moje mrsavljenje

evo evo... budemo prestale
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:23   #43
postoji jedan sport koji se odlicno vjezba doma, a zove se seks
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:25   #44
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
postoji jedan sport koji se odlicno vjezba doma, a zove se seks
taj sport slabo prakticiram s obzirom da se ne osjecam lijepo (stovise... sinoc jednom preslatkom liku nisam dala da me dotakne )
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:27   #45
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
vis... popodne sam malo googlala... al bas sam coolinarku preskocila

u svakom slucaju svaki savjet pomogne... hvala
Ovako, dijete zaboravi jer su glupost. Ti si mlada cura i kao što veliš imaš svo vrijeme svijeta. Dakle, nema žurbe. Ono što ti trebaš, je steći zdrave navike (vježbanja i prehrane) i držati ih se u životu. Nešto kao što držiš do osobne higijene.
Voljan sam ti pomoći, ali mi zato moraš reći točnu težinu, jer je to itekako bitno. Naime, ako si stvarno preteška za svoju težinu treba pažljivije početi sa vježbom i izbaciti opasne stvari tipa trčanje i preskakanje užeta, jer te vježbe stavljaju pre velik stres na zglobove nogu.
Javi se na pm, tak ćemo kvalitetnije komunicirati i izbjeći ćeš glupe i konfuzne savjete, te preseravanje drugih sa svojim "uspjesima".
Ono što ti ja mogu ponuditi, je razuman program tjelovježbe koji će funkcionirati sigurno, ali kroz jedan duži vremenski period i trebaš ga se držati, tj. biti disciplinirana. Što se tiče prehrane, ona je jako bitna, no za početak dosta će biti neke sitne preinake.
Ako želiš ćuti prave stvari i stvarno riješiti problem, javi se, a ako želiš instant riješenja i čarobne savjete, slučaj ostale cure s ovog foruma i čitaj Milu.

Ne bih htio da se itko nađe uvrijeđen ovim postom, ali stvarno sam malo pametnih stvari pročitao do sada vezano uz ovu temu.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:31   #46

nego što neg ću biti okrutna, topici o debljiini, mršavljenju, debljanju niču ko lude gljive.
ili se držite otvorene teme ili će sve u jedan veeeeliki biti spremljeno.

i ne navlači ih neč, na pyzdarije s seksom; još samo mi i ljes treba. tilla
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:35   #47
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
taj sport slabo prakticiram s obzirom da se ne osjecam lijepo (stovise... sinoc jednom preslatkom liku nisam dala da me dotakne )
E, to je vec ozbiljan problem.
Puno ozbiljniji od same debljine.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:37   #48
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Zar nije lakse slusati muziku?
Pa može i to . Ali meni brže prođe vrijeme ak' nešto čitam, zajurim se i da vidiš. Samo uz muziku mi se čini da besciljno lutam . A iz novina nešto i saznama...
__________________
Under construction.
sleeping satellite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 22:01   #49
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Javi se na pm, tak ćemo kvalitetnije komunicirati i izbjeći ćeš glupe i konfuzne savjete, te preseravanje drugih sa svojim "uspjesima".
ruzy, ne budi naivka, nemoj mu slati sliku u kupacem!
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 22:16   #50
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ruzy, ne budi naivka, nemoj mu slati sliku u kupacem!
Dobar štos, no nisam tražio ništa takvog. Zanimaju me tehnički podaci i obečanje da stvarno želi prionuti poslu i komunicirati samnom, tako da mogu pratiti napredak i povremeno dodavati i oduzimati vjžebe, uglavnom mijenjati rutine treninga (tajna konstantnog napretka u dužem vremenskom periodu je šokiranje organizma, tj. izbjegavanje navikavanja na određene aktivnosti i stagnaciju).
Ako sam spreman nesebično pomoći i izdvojiti nešto svojeg vremena za potpuno nepoznatu osobu, želim znati ima li moj trud smisla i želim čuti HVALA.
Nije prvi put da pomažem savjetima u vezi treninga nepoznatim ljudima i sastavljam treninge, ali još nikad nisam doživio da mi se netko javio nakon što je zadovoljio znatiželju i čuo što je htio i pobrao nekoliko kvalitetnih programa za vježbu.
ljudi u RL se takve stvari dobro naplačuju, no ja sam dobročudna budala pa dijelim dugo skupljana znanja onima koji žele slušati.
Možda je to na neki način i moj otpor modernom svijetu koji sve gleda kroz novac i naplačuje, ali to ću ostavit za neki drugi put i neke druge teme...
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 22:37   #51
Schokrae cuj vjerojatno si u pravu, ja sam mislila na one sa par kila viska i 2 male kobasicice na trbuhu....ja imam takav problem, pa mi onda sve ove stvari pomazu koje sam navela.....mislila sam i da doticna cura ima slican problem..
Medjutim ona ocito ima malo vise od onih par kila i za to je najbolje potraziti strucno misljenje, znaci netko ko ce joj dati rezim prehrane i vjezbi a da ne smrsavi prenaglo i da bude zdrava to je najbitnije.
Tu se ne bih htjela mjesati...ja sam u njenim godinam imala neko vrijeme problema sa tezinom na svojih 163 cm sam imala 65 kg...ali je otislo sve uslijed stresa itako slicno vise nikad poslije nisam imala takvu kilazu...drzim se nekih 50-55 kg

Ako joj fakat pomognes to je super
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 10:00   #52
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
E, to je vec ozbiljan problem.
Puno ozbiljniji od same debljine.
ja to ne vidim kao sad ne znam kako veliki problem... kad (ako - nadajmo se) budem bolje on mi je drugi na popisu kojeg cu silovat

Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ruzy, ne budi naivka, nemoj mu slati sliku u kupacem!
natch... ne panicari... prvo i osnovno ja nemam tak sta (hvala bogu) a drugo to... pa... to vec dugo nije nitko vidio pa nece ni on


Quote:
tince kaže: Pogledaj post
ja sam u njenim godinam imala neko vrijeme problema sa tezinom na svojih 163 cm sam imala 65 kg...ali je otislo sve uslijed stresa itako slicno vise nikad poslije nisam imala takvu kilazu...
ne panicarim ja zbog "par" kila viska
a vis... ja sam ove zime bila tako nervozna (uzas... popili su mi svu krv)... dakle stres... a ja kod stresa reagiram drugacije nego ti... ja sjednem i jedem... al se iskljucim... i uopce ne pratim koliko pojedem...
veeeeeelika greska
 
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 10:31   #53
Ruzy,

ja sam u tvojim godinama stekla jednu lijepu naviku polusatnog vježbanja svaki dan i zadržala je nekoliko godina. Doduše, bavila sam se i plesom pa je i to pridonijelo zadovoljavajućoj figuri. Svakako...i danas sam sama sebi zahvalna zbog te navike. Imala sam običaj svaku večer izvodit vježbe (relativno lagane) kojima sam razgibala cijelo tijelo (s naglaskom na trbuh, struk, bedra i guzu).

Stvorila sam sebi poticajnu atmosferu (uz meni dragu glazbu) i - navalila.
Mislim da ti je, s obzirom na dob, dovoljno da uz takvu lakšu vježbu (meni teretana nikad nije odgovarala, al' sto žena - dvjesto sisa) i uz činjenicu da, kako kažeš, imaš dosta kila - izbaciš slatkiše (ali ne sasvim jer bi to moglo imati kontraefekt) u smislu da jedeš one zdravije na voćnoj bazi i paziš da bjelančevine ne mješaš s ugljikohidratima. Probaj dakle, meso jesti uz povrće umjesto uz krumpir. A kruh svedi na minimum. Naravno...trebala bi sebe uvjeriti da ti se to vježbanje i takva prehrana sviđa pa ti se s vremenom možda stvarno svidi. A naročito kad počnu stizati prvi rezultati.

Sretno.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 12:00   #54
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
boze, kakve gluposti.
ako je vama strah od misica razlog da ne vjezbate, onda ne morate ti misliti, jer bi vam se mogao razviti mozak.
__________________
øvelse gør mester
mali-mis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 12:02   #55
Quote:
ruzy kaže:
ne panicarim ja zbog "par" kila viska
a vis... ja sam ove zime bila tako nervozna (uzas... popili su mi svu krv)... dakle stres... a ja kod stresa reagiram drugacije nego ti... ja sjednem i jedem... al se iskljucim... i uopce ne pratim koliko pojedem...
veeeeeelika greska
i ja to radila pa prestala i sad se opet sabotirala tako i vratila na staro...

al ako zelis cut iskustvo vrsnjakinje, cuj moju pricu bila sam mrsava klinka i doba puberteta i valjda neke depresije je napravilo svoje, isto tak od stresa i zivciranja nabila kila i kila. tek sam s 15 nakon kaj sam dobila jos 5 kila kad sam morala krenut na hormonsku terapiju iliti pit pilule skuzila da to vise nemre tak i odlucila poduzet nest. trajalo je godinu dana, ali sam skinula 20ak kila. nisam bila na dijetama nego sam radila sve ovo kaj su forumasice spomenule, smanjila porcije hrane i izbjegavala przeno i sve jako zauljeno, skroz smanjila slatko (prek vikenda malo ili kad bi se jako zazelila) , kruha max 1 snitu dnevno, navecer ga nisam jela nego eventualno voce ili jogurt i svaki dan vjezbala doma one najjednostavnije vjezbe jer mi se teratana uopce nije dopadala, previse ljudi za moj ukus, a i puno love za to (isla sam kasnije da bi se "zategnula" malo,al sam samo dobila misice a ne skinula ni grama ni centimetra). moj najveci problem je bio predio trbuha tak da sam se usredotocila na trbusnjake, kasnije i ledjnjake i malo ruke i noge i nakon godinu dana sam izgledala super. tak da ako imas vremena, sama si odredi neku takozvanu dijetu tj.smanji porcije izbaci stvari, ali koliko sama vidis da mozes da ne gladujes i uskoro ces imat prve rezultate.

godinu dana kasnije sam imala 2 kg vise, al onda jos kasnije, 6 godina kasnije sam imala 6 kg vise od tadasnje kilaze kad sam smrsavila (60kg imala..58 jedno vrijeme..al super sam si bila, bas taman.. na visnu 172 cm) ja sam nazalost sad nakon 7 godina skoro pa vratila sve kile, opet stres, zivciranje, a sto me najvise dotuklo i bacilo u depresiju je nepodrzavanje od strane obitelji. prvo ti govore da moras smrsavit, to ti nije zdravo blabla i kad se konacno super osjecas u svojoj kozi onda ti seru da si premrsava, da ti to nije zdravo i da ces se razboljet. sad mi je uzasno zao zbog ovog kaj sam si napravila,ali i dalje se trudim.. jer sad imam podrsku od nekog ko mi na kraju vise znaci od obitelji, mog dragog.. voli me kakva sam, ali me i podrzava kad kazem da se odricem ovog ili onog ili da cu smrsavit.

nedaj nikome da te obeshrabri i drzim fige
Mary Cas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 12:13   #56
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Ako sam spreman nesebično pomoći i izdvojiti nešto svojeg vremena za potpuno nepoznatu osobu, želim znati ima li moj trud smisla i želim čuti HVALA.
Nije prvi put da pomažem savjetima u vezi treninga nepoznatim ljudima i sastavljam treninge, ali još nikad nisam doživio da mi se netko javio nakon što je zadovoljio znatiželju i čuo što je htio i pobrao nekoliko kvalitetnih programa za vježbu.
ljudi u RL se takve stvari dobro naplačuju, no ja sam dobročudna budala pa dijelim dugo skupljana znanja onima koji žele slušati.
Možda je to na neki način i moj otpor modernom svijetu koji sve gleda kroz novac i naplačuje, ali to ću ostavit za neki drugi put i neke druge teme...
Jesi spreman pomoci i starijim tetama? Budem ti rekla hvala na kraju.

Samo zelim komentirati da sve ono sto si rekao stoji, ja sam prije par godina isla u teratanu i smrsavila i nisam bila prenabildana nego imala lipe misice , al desio mi se neki ku... u glavi i pukla me depra i sve otisli ca i udebljala se ko nikad u zivotu i sad nemogu da se pokrenem i napravim nesto konstruktivno da se opet dovedem u red, a nezelim rijesenja tipa UN dijeta, jer iz iskustva znam da organizam na kraju to brzo i jednostrano mrsanje skupo naplati.
Lipo je cut da ima jos ljudi koji negledaju sve kroz pare.
__________________
øvelse gør mester
mali-mis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 12:24   #57
Quote:
Mary Cas kaže: Pogledaj post
stres, zivciranje, a sto me najvise dotuklo i bacilo u depresiju je nepodrzavanje od strane obitelji. prvo ti govore da moras smrsavit, to ti nije zdravo blabla i kad se konacno super osjecas u svojoj kozi onda ti seru da si premrsava, da ti to nije zdravo i da ces se razboljet. sad mi je uzasno zao zbog ovog kaj sam si napravila,ali i dalje se trudim.. jer sad imam podrsku od nekog ko mi na kraju vise znaci od obitelji, mog dragog.. voli me kakva sam, ali me i podrzava kad kazem da se odricem ovog ili onog ili da cu smrsavit.

nedaj nikome da te obeshrabri i drzim fige
joj bas ti hvala...

ovaj dio sam izdvojila bas zato sto ja vjerovatno necu imat podrsku (mislim, imat cu, ali ne onakvu kakva mi treba) od familije... osim sestre...

nadajmo se da mi nece past na pamet da odustanem (ili ne daj boze da uspijem pa da mi se vrati)
 
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 12:34   #58
Quote:
mali-mis kaže: Pogledaj post
Jesi spreman pomoci i starijim tetama? Budem ti rekla hvala na kraju.

Samo zelim komentirati da sve ono sto si rekao stoji, ja sam prije par godina isla u teratanu i smrsavila i nisam bila prenabildana nego imala lipe misice , al desio mi se neki ku... u glavi i pukla me depra i sve otisli ca i udebljala se ko nikad u zivotu i sad nemogu da se pokrenem i napravim nesto konstruktivno da se opet dovedem u red, a nezelim rijesenja tipa UN dijeta, jer iz iskustva znam da organizam na kraju to brzo i jednostrano mrsanje skupo naplati.
Lipo je cut da ima jos ljudi koji negledaju sve kroz pare.
Naravno da želim pomoći, ali konkretne stvari samo preko pm-a. Već se javilo nešto ljudi pa moram redom odgovoriti, no vrlo rado ću pomoći (ako znam) svima. Bez ljutnje, ako to nije isti dan, ali kroz par dana ja ću se sigurno javiti.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 12:43   #59
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Naravno da želim pomoći, ali konkretne stvari samo preko pm-a. Već se javilo nešto ljudi pa moram redom odgovoriti, no vrlo rado ću pomoći (ako znam) svima. Bez ljutnje, ako to nije isti dan, ali kroz par dana ja ću se sigurno javiti.

Neocekujem odgovor isti dan i nista me nemoze naljutiti da odustanem od ideje da se moram pokrenuti. Posaljem ti pm.
__________________
øvelse gør mester
mali-mis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:54   #60
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
joj bas ti hvala...

ovaj dio sam izdvojila bas zato sto ja vjerovatno necu imat podrsku (mislim, imat cu, ali ne onakvu kakva mi treba) od familije... osim sestre...

nadajmo se da mi nece past na pamet da odustanem (ili ne daj boze da uspijem pa da mi se vrati)
ma nema na cem. javila sam se da vidis da se to moze u nasim godinama . tak da nabavi cvrstu volju i u nove pobjede
Mary Cas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.