Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2007., 13:54   #1
Restoran Zeleni papar- Samobor



Jeste li bili?
Kakvi su dojmovi?
A kakve cijene?

Otišla bih na nedjeljnji ručak, pa me zanima, jesu li cijene paprene kao i naziv?
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 14:36   #2
same pohvale od mene za zeleni papar. imaju izvrsnu hranu, ambijent je super, konobari odlični.
nedjeljom imaju i osobu koja svira na klaviru i super je ugođaj.
cijene jesu možda nešto više, ali isplati se.
probaj za desert kolač plavuša :-)
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:28   #3
zeleni papar se spominje na preko nekoliko mjesta na forumu.

upises u google "site:www.forum.hr restoran zeleni papar" - to ti je napredno pretrazivanje preciznije od nase trazilice i naci ces sve upise o restoranu.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 10:34   #4
Moje iskustvo:
Snobovska atmosfera ali ajde, ako je hrana ok, progutat ću.
Hrana: jeo sam neko brdo Tepec (biftek, tartufi), bilo je dobro.
Ali, naručili smo krumpir ispod peke kad smo skužili da ima, i žena nam dofurala KUHANI krumpir poliven janjećom juhom, da bi se dobio kao neki miris, šta već, kao to smrdi po janjetini pa je valjda bilo pod pekom. Jedna od nas je dobila fakat krumpir pod pekom, koji se bitno razlikovao od ostalih. I kad smo se žalili da to nije krupir pod pekom, gazdarica nam je krenula objašnjavati, kao znate, krumpir pod pekom vam nije pečeni krumpir kao iz rerne, kao da smo brdo neiskusnih kretena koji nikad nisu jeli krupir pod pekom! Ali bio je rođendan pa se nismo htjeli svađat.
Inače, baba koja je valjda gazdarica ili glavna konobarica, je morala tokom recitiranja hrane natuknuti da je diplomirala pravo.
Uglavnom, to brdo Tepec je bilo OK, hrana uglavnom dobra, ali mi je ta baba tako digla živac s tim krumpirom, koji smo dobro platili, tako da tamo više neću prismrdit. Jako sam osjetljiv na restorane i to kad mi netko nudi muda pod bubrege, i od mene pokušava napravit budalu.

Evo, toliko o Zelenom papru.

Pozdrav
Prvi Vozač
Klon Prvog Vozača 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 17:18   #5
Thanks na odgovorima!

Klon, imaš pravo, također mrzim kad nešto masno platim, a dobijem na nižoj razini nego da sam kupila u plehnatoj kućici na sajmištu!
Rade si antireklamu zbog par krumpira koje su uđiberili!
PS Možda je htjela napomenuti da ima dobre veze na sudu i da ne možete dokazati s čim je polila krumpir!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 08:04   #6
Evo vam, jedite i šutite, sa mnom nema zajebancije!
Klon Prvog Vozača 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 11:24   #7
papar

Bili jednom...masno platili, a ostali gladni...Hrana je istina bila ukusna, ali svega je bilo premalo...
LjubicaZubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 11:27   #8
bila sam tamo par puta i imam samo pozitivna iskustva. hrana super, konobar (g. Antonio) predobar, porcije dovoljne i meni ugodna atmosfera. bas sam planirala uskoro opet tamo
__________________
You've got the love
Perfect mistake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 22:08   #9
bila sam jednom i bilo je odlicno.
hrana super, jela sam neki rizoto, nazalost nisam mogla sve pojest jer su porcije velike.
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 14:52   #10
super restac.. svidja mi se hrana, atmosfera, usluga.. sjecam se da sam se bas prejela..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.