Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 22:22   #81
E da, razmažena, ne znam jel ti odgovara isto ovaj LiliBo u Španskom, vidjela sam na njihovim stranicama da imaju sportsku igraonicu za djecu (mješovita grupa, dječaci i djevojčice) od 3 do 7 godina, uto/čet 17-18sati. (jedino ne znam cijenu jer ne piše na stranici, ili je ja nisam uočila).
Isto u Podsusedu ima neka sportska igraonica, to mi je frendica spominjala, dva puta tjedno, 180kn, upoznaju se sa svim sportovima itd...ali ne znam detalje, ako si zainteresirana saznam...
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 14:09   #82
Pozdrav svima!
Jel zna netko gdje ima za djevojčice ples ili ritmika na području Trnja ili Novog Zagreba?!
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 14:14   #83
imas u utrinama nesto, ne znam tocno di ali vjerujem da ces naci guglajuci.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 09:07   #84
Thumbs down antireklama

udruga cvrcak, zg, totalna katastrofa, evo i zasto https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=7474

teta o kojoj se radi mozda je dobra plesacica (to ne znam nit cu saznati) ali je kao pedagog i covjek cista nula
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 02:45   #85
skola plesa/baleta za djecu

Imam curicu od 3 godine koja se cini jako talentirana i zainteresirana za ples. Zanima me dali u Zadru postoji skola za ples ili balet na koju bi curica ovog uzrasta mogla ici kao pocetak da se njeguje njen talent. Takodjer bi me zanimalo iskustvo roditelja za ovom skolom.
sandra1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 09:18   #86
Mene zanima isto samo u Zagrebu.
Moja djevojčica također ima 3g. i željela bi plesati, pokazuje smisao i želju za plesom. Voljela bi je na jesen upisati u plesnu školu, pa eto ako netko ima ima iskustva s plesnim školama u Zg za taj uzrast neka se javi.
Lady R is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 01:33   #87
Drago mi je da nisam sama sa tim problemom )))
Mada mislim da cete vi imati vise srece sa Zg nego ja sa Zadrom.
sandra1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 10:49   #88
U Zg ima u Zagorskoj ulici Škola za balet i ritmiku
moja curka je išla na ritmiku, bili smo zadovoljni sa tetom a i sa cijenom
na balet mogu ići mirnija i koncentriranija djeca dok djeca kao moja hiperaktivka kojima više paše slobodniji ples i brži ritam idu na ritmiku
to se sve tamo dogovara na razgovoru
počinju sa radom kao i školska godina na jesen
nadam se da sam nekome pomogla
Darkbrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 11:42   #89
Molim preporuke za Dubravu - važna mi je teta koja vodi ritmiku da zna s djecom jer je moja malo stidljivija, a voli plesati.
peekaaboo3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 12:11   #90
cure, spojila sam teme jer je bilo i upita s podrucja zagreba. sandra 1974 mozda ovdje nadjes neku korisnu info, ili na temi https://www.forum.hr/showthread.php?t...hlight=ritmika
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 10:01   #91
Darkbrown hvala puno na ovoj informaciji za školu u Zagorskoj
Lady R is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 11:09   #92
Da li netko vodi svoje dijete na ritmiku u Lili Bo u Španskom? Kakva su iskustva? To nam je nekako najbliže i najzgodnije i nije preskupo.
Lady R is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 18:21   #93
pogledajte u stay&play igraonici u shopping centru precko isto imaju ritmiku i sport...mi uskoro krecemo tamo
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 10:09   #94
Vidjeli smo da u vrtiću uskoro počinje plesna školica tatjane rupcich, veli ona da je to za djecu od 3 do 5 ali su upisivali i mlađi, da je to njima igra, da to nije obveza.

E sad, naša mala jako jako voli ples, koristi svaku zgodu doma i vani da pleše di je kakva muzika i dobro ulovi pokrete (kak se samo priključila velikim curama od 10 godina na vindiland pozornici na špancirfestu ), baš smo muž i ja razgovarali da joj kao prvu dodatnu aktivnost ponudimo ples (ako će htjeti, naravno), ali to smo mislili otompotom, jednog dana, ne da joj ovako rano sa 2god i 8mj "namećemo nekakve obveze".

Ovo je drugačije po tom što se odvija u vrtiću u gabaritima vrtićke satnice pa nije neka extra obveza kojom bismo je zakidali za zajedničko vrijeme.

Što mislite, prerano je za to ili zašt' ne?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 10:56   #95
katjes, nije prerano
upisite ju, ako joj se nece svidjeti uvijek ju mozete ispisati

moja mala je krenula na ritmiku kad je bila tako nekako stara i bilo je super (nazalost promijenili smo vrtic pa ritmike vise nema )

teta balerina je bila sjajna , klinke su ju obozavale

kad smo imali problema sa ustajanjem ujutro i odlascima u vrtic samo bi rekli "danas je ritmika" i vec je skakala iz kreveta
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 10:33   #96
Ima li netko novijih iskustava s plesom za malene u Step by step i kakva je situacija u Centru za kulturu i obrazovanje u Stenjevcu?

Ako netko ima dobrih iskustava s plesom na potezu Gajnice-Vrapče, molim preporuku

Hvala!
Ailour is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 15:10   #97
Pozdrav svima! Imam curku 3.5 godine koja obozava ples i sport. Molim preporuku gdje ju upisati u neku plesnu skolicu i mozda tenis ili ritmiku. Prednost Novi Zagreb ali nije uvjet...hvala
Lenkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 14:01   #98
Malo podizem temu jer vidim da odavno nitko nista ne pise, tesko je na internetu naci iskustva i informacije, nije valjda da se toliko ljudi odselilo pa nitko ne pise??
Moja curica ima 3 godine i upisali bi je na ritmiku/ples nekakvu aktivnost zato da se kreativno izrazi, koliko naravno moze za tu dob. Podrucje, dubrave, vukomerec, volovcica, maksimir. Da li imate mozda neke savjete? Vidjela sam da Crvcak nudi termin od 35min, sto mi se nekako čini premalo da čovjek uopce popije kavu ili slicno, eventualno cekati vani ispred da zavrsi. A nemaju ni cijenu iskazanu na internetu. Molim vas pomoc sa savjetima.. hvala svima
zrinka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 10:06   #99
Jel moguce da nitko nista ne zna? U glavnom, nasla sam u SC Dubrava gimnastiku, pon/sri/pet po 50-60min. Program traje do sredine 6mj, kada idu na GO. Za sad sam zadovoljna, ne rade nikakvu koreografiju, klinci trce, vjezbaju i prate 2trenera koja rade s njima, nakon toga imaju mali kreativni kutak gdje se malo smire i crtaju. I to sve za 250kn/mj. Stvarno sam zadovoljna, mala prati koliko moze, ali dolazi sretna doma. Roditelji piju kavu dole u kaficu koji je stvarno extra napravljen, mislim cijeli kompleks je nov i lijep. Jako smo zadovoljni iako cemo krenuti na ples na jesen svakako preporučujem.
zrinka18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.