Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2014., 23:17   #1021
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Bolje se ti spremi psihicki za jos 6 meseci,moramo jos malo da iskomplikujemo,jer ovo do sada ipak nije dovoljno

Nego,sta bi sa onim Okanom,jel on na kraju potpisao ili nije?

Misliš na još jedno 6 mj a ? Il' da idemo na 12 mj. ? Važno je da će serije biti. Barem to nije upitno. Nadam se.

Ne zna se za Okana još ništa.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 20:04   #1022
Turkey named MIPCOM 2015 country of honour
Izdvajam deo:
Quote:
Turkey is one of the most dynamic and prolific drama-producing nations, with its productions currently broadcast in more than 100 countries worldwide. The territory’s annual drama exports exceed $150 million annually. (...)
Dursun Topçu, Vice President of the Istanbul Chamber of Commerce, said: “The Turkish television industry ranks as the second-fastest growing in the world. As the Country of Honour, we would like to share this dynamism at MIPCOM 2015, which provides a global showcase for Turkey to advertise its treasures to the world.”
Davno smo zaključili kako nije slučajno ništa što se poslednjih godina dešava u dizi industriji, pa tako, verujem, i ovo brzopotezno ukidanje serija koje ne zadovolje projektirane brojke.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:26   #1023
Nova serija
"Aşkın Dili Yok" Premiering in November


IZVOR
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:09   #1024
Vozdrica

Cannes TV Festival MIPCOM
Serija "Paramparça" u kojoj glavne uloge tumače Nurgül Yeşilçay i Erkan Petekkaya prodana, na neviđeno, već u 10 zemalja.
Quote:
Banners with the name "Broken Pieces" English for "Paramparça" graced the famous Grand Hotel in Cannes, as well as the streets of Cannes. This made Petekkaya, Yeşilçay, and Mercan very happy. Mercan also attended a private meeting along with executives of Endemol explaining the progress of the series which is still in production stages.
N.Y., E.P. i reditelj Cevdet Mercan
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:42   #1025
Najnoviji info jeste da će Hazal Kaya igrati u seriji Kerema Derena naziva Maral . Serija će se emitovat na TV8.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:50   #1026
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Najnoviji info jeste da će Hazal Kaya igrati u seriji Kerema Derena naziva Maral . Serija će se emitovat na TV8.
On sprema dve serije?
A ko ce joj biti partner? Burak?

Kad pocinje Paramparça?

Zna li se ista o seriji Aşkn Kanunu?
biljanap is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:53   #1027
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
On sprema dve serije?
A ko ce joj biti partner? Burak?

Kad pocinje Paramparça?

Zna li se ista o seriji Aşkn Kanunu?

Zapravo 3 sprema (Emanet, Maral i Racon).

Ne zna se još ko će joj biti partner ali ne vjerujem da je Burak jer on je potpisao za Ay Yapim i Star tv.

Paramparca nekad početkom 11-og mjeseca.

Ovo treće ti ne znam .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:12   #1028
Još jedna serija žrtva rejtinga nažalost. Emanet FOX TV (Mehmet Akif A., Ozlem Y.) završava 11.11 .

http://www.medyasavar.com/emanet-tutunamadi/
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 16:18   #1029
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Još jedna serija žrtva rejtinga nažalost. Emanet FOX TV (Mehmet Akif A., Ozlem Y.) završava 11.11 .

http://www.medyasavar.com/emanet-tutunamadi/
Eto sad je ime "Emanet" slobodno

Mozda nauce nakon ove katastrofalne sezone, da serija ni ne treba imati vise od 13 epizoda. Niti trajati 2 sata po epizodi.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 17:24   #1030
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Eto sad je ime "Emanet" slobodno

Mozda nauce nakon ove katastrofalne sezone, da serija ni ne treba imati vise od 13 epizoda. Niti trajati 2 sata po epizodi.
Hvala, jedan je dovoljan . Promijenjeno je ime btw samo još ne znamo novi naziv

13 je malo, može 50+ od 45min. max.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:57   #1031
Aras Bulut ce najvjerovatnije glumiti u jednoj od Keremovih serija.
Kerem ga je zapratio na twiteru.
Ne bi uopšte bilo lose da bude u C&M seriji.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:01   #1032
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Aras Bulut ce najvjerovatnije glumiti u jednoj od Keremovih serija.
Kerem ga je zapratio na twiteru.
Ne bi uopšte bilo lose da bude u C&M seriji.
Slažem se, ne bi bilo loše mada mislim da će on s Hazal u tu jednu od preostale dvije (Maral, Racon )
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:28   #1033
Hazal ide preko Acuna tj. TV8, a Aras ima ugovor sa Starom (koliko ja znam, cak je i radio naraciju u fragmanu za KYG od Ozcana koja ide na STAR-u)

Ali, moze biti da ce ga spariti sa Hazal, suskalo se nesto o tome i prije.

Mada Aras bira dobre poslove pa ne znam kako se TV8 u to uklapa

Za Emanet (nazovimo seriju tako) sam na FF procitala da ce ici na Foxu (Oya Dogan tvrdi da ce ici na Foxu) ili Staru.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:19   #1034
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Hazal ide preko Acuna tj. TV8, a Aras ima ugovor sa Starom (koliko ja znam, cak je i radio naraciju u fragmanu za KYG od Ozcana koja ide na STAR-u)

Ali, moze biti da ce ga spariti sa Hazal, suskalo se nesto o tome i prije.

Mada Aras bira dobre poslove pa ne znam kako se TV8 u to uklapa

Za Emanet (nazovimo seriju tako) sam na FF procitala da ce ici na Foxu (Oya Dogan tvrdi da ce ici na Foxu) ili Staru.

Ja sretan samo nek' nije Kanal D ili Show. I da konačno počnemo dobivat neke konkretne inf,aman više pa dokle ću čekat
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:26   #1035
REJTING GILJOTINA!

Quote:
Ova sezona je bila katastrofalna za tursku dizi industriju. TV kuće i/ili producenti to zovu rejting. Mi smo prvo govorili "čekić", onda "zakucavanje zadnjeg čavla u lijes", a sada je tu novi naziv, "giljotina" koja dođe iznimno brzo!

Mnoge serije su naprasno prekinute, čak i bez finala za gledatelje, što bi bio minimum poštovanja. Uobičajena praksa (gesta pristojnosti) u mnogim državama, ali ovdje producenti i TV kuće ni ne misle da je tako nešto potrebno. Njihov razlog prekida je slaba gledanost. Gledatelji shvaćaju da je to biznis i da slaba gledanost znači manje reklama. No, čak i mali kvartovski dućan koji se bori za opstanak, pa ipak odluči zatvoriti, organizira završnu rasprodaju. Najmanje što mogu uraditi jeste snimiti još jednu epizodu kao finale.

Dvije najnovije serije koje možemo dodati na popis najavljuju kraj sa 13. epizodom, uključujući finale. To je ipak olakšanje za gledatelje. Dvije serije koje su to najavile su "Emanet" (FOX) u kojoj glume Mehmet Akif Alakurt i Özlem Yılmaz, te serija "Aşktan Kaçılmaz" (STAR TV), u kojoj glume Berk Oktay i Pelin Akil. Prethodno je već najavljen kraj STAR TV'ove serije "Kurt Seyit ve Şura" u kojoj glume Kıvanç Tatlıtuğ, Fahriye Evcen, Farah Zeynep Abdullah, a finale je zakazano za kraj godine. Prema tome ovo su samo 3 od oko 10 serija za koje se govori da će se naći na panju za rezanje!

PS: Upravo je objavljeno da se ukidaju "Fatih Harbiye" i "Benim Adini Gultepe". Prethodno su skinute "Bugünün Saraylısı" i "Bana Artık Hicran De".
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:56   #1036
"Emanet" ipak ide dalje pa je ime još uvijek rezervirano.

Ide ponedjeljkom, jest da ima jaku konkurenciju, ali eto dobio je još jednu šansu.

http://www.televizyondizisi.com/inde...cti/223282/38/
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:36   #1037
Serija "Zakon ljubavi" počinje 4.novembra u 19:55h, piše na instagram profilu Ceyde Duvenci.

http://instagram.com/p/uiU0yNrEcX/

Demanti za ukidanje Fatih Harbiye Amazonke

Quote:
Obavještenje za sve ljubitelje serije FATIH HARBIYE

Producentska kuća ''Koliba'' demantuje glasine koje kruže po internetu da se serija Fatih Harbiye ukida zbog loše gledanosti.
''Na nekim internet stranicama kruže glasine da se serija Fatih Harbiye ukida zbog loše gledanosti. To nije istina!''
Naša serija se nastavlja sa prikazivanjem na ShowTV i još uvijek ima dobru gledanost. Za sve gledatelje i ljubitelje ove serije, molimo vas da ne obraćate pažnju na ovakve glasine.
Fatih Harbye se nastavlja i dalje prikazivati subotom uveče u 20.00 na ShowTV.

Zadnje uređivanje zambak32 : 24.10.2014. at 19:45.
zambak32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 10:22   #1038
U Keremovoj seriji "Racon" glumit ce Mehmet Aslantuğ i Hande Dogandemir (otac-kcerka).

Scenario ce pisati Kerem i Pinar zajedno, a seriju ce producirat TMC.

Generalna prica malo podsjeca na Godfather-a

Quote:
"Htio sam zarko da imam porodicu, nisam vidio/znao/...da bi te porodica prihvatila moras platiti veliku cijenu."-Tekin ("Racon" : 1 epizoda: Obiteljske vrijednosti)

Valjda objave sta i za ostale dvije serije
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 10:26   #1039
Kao što gledam te dvije će i počet prije CiM a za nju smo prvu saznali još prije 7 mj.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 10:45   #1040
O toj seriji nam nista nisu dali, osim one slike pisace masine
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.