Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2011., 09:44   #1
Što vas najviše živcira kod vaših frendica?

Pitanje je jasno
Mene najvise zivcira kaj UVJEK mora bit centar pozornosti, radi sve moguce i nemoguce da zadivi ljude koje tek upozna i strasno me to nervira, da ne kazem kako me iznerviralo kad je prvi put vidjela mog dragog i bas taj dan od svih dana obukla je najkracu minicu koju ima i svako malo joj je nesto "palo" na pod
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure , i samo mi je na to njeno ponasanje rekao da se vidi da cura ima kompleksa i da misli da bi joj trebala pomoci jer bi joj se netko mogao smijat iza leda-mis moj brizni imam jos frendica koje me nerviraju...Stay tuned
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 09:52   #2
Sta vas najvise zivcira kod vasih frendica?

Pitanje je jasno
Mene najvise zivcira kaj UVJEK mora bit centar pozornosti, radi sve moguce i nemoguce da zadivi ljude koje tek upozna i strasno me to nervira, da ne kazem kako me iznerviralo kad je prvi put vidjela mog dragog i bas taj dan od svih dana obukla je najkracu minicu koju ima i svako malo joj je nesto "palo" na pod
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure , i samo mi je na to njeno ponasanje rekao da se vidi da cura ima kompleksa i da misli da bi joj trebala pomoci jer bi joj se netko mogao smijat iza leda-mis moj brizni imam jos frendica koje me nerviraju...Stay tuned
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:10   #3
zašto se uopće družiš s osobom koja te toliko živcira?
btw, čini mi se da si malo ljubomorna na nju.

Quote:
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:28   #4
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
zašto se uopće družiš s osobom koja te toliko živcira?
btw, čini mi se da si malo ljubomorna na nju.



Nisam ni najmanje ljubomorna na nju, ali mi ide na zivce kaj zeli da svi skakucu oko nje i radi drugih se mjenja ( i karakterno i fizicki), a druzim se s njom jer je inace ok cura i zelim joj pomoc jer joj se cjela ekipa smije,a stvarno je super cura kad je upoznas i ne zelim da je iza leda ogovaraju-necu curu odbacit samo zato sta ima problem,sad tek trebam bit frendica i pomoci joj koliko god me to nerviralo ... rekla sam joj u vise navrata i zbilja sam joj htjela pomoc bila sam direktna i indirektna ma sve sam probala, ali ocito ne shvaca ili ne zeli shvatit...shvatila bi ju da je ruzna,glupa,ne-duhovita...al' ovak mi nejde u glavu uostalom nema ruznih cura, svaka je posebna na svoj nacin...Ma ne znam vise kaj da radim s njom, kad bi me bar poslusala konacno
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:34   #5
a koji je to točno njen problem?
meni se čini da si pod hitno mora nać' drugu ekipu.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:51   #6
Pa cuj velik je problem sto nema svoje JA..Npr. frend joj kaze "joj opce ti ne stoji ta boja kose"-a stoji joj samo eto on je malo zloban pa ju prca-i ona odma drugi dan ode i kupi boju koju je on rekao da bi joj stajala i mene zove da ju farbam-pokusavam joj objasnit da je taj lik zeza,i ona mi na to kaze "ak ti se neda doc da me pofarbas nemoj,a ne da izmisljas bezveze"... pa onda joj kaze jedna cura (njena frendica toboze) da joj odurno stoji taj blijedi ten (a nije preblijeda i super joj je) i ona je drugi dan odma na bundeku i sunca se...Kaj god da joj neko veli da napravi ona ce to napravit samo da ju kasnije svi hvale kak joj je super i da pricaju samo o njoj taj dan barem...Ne znam po meni je to velik problem..I problem je u tome sta je ona inace tip cure koja obozava hodat u trenirci,trapericama itd. a UVJEK kad ide nekog novog upoznat (posebno muske) obuce minicu i onda mi govori kako se neugodno osjeca u tome i kako joj je zao kaj nije obukla traperice-to naravno kaze samo dok je ta osoba koju upoznaje bas i ne dozivljava...
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 19:48   #7
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
UVJEK
nisi frendica, al ovo.
inace me to zivcira kod bilo koga.

one prave frendove filtriras s vremenom, pa i ono sto te zivcira je oprostivo.
teppei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 23:59   #8
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
Pitanje je jasno
Mene najvise zivcira kaj UVJEK mora bit centar pozornosti, radi sve moguce i nemoguce da zadivi ljude koje tek upozna i strasno me to nervira, da ne kazem kako me iznerviralo kad je prvi put vidjela mog dragog i bas taj dan od svih dana obukla je najkracu minicu koju ima i svako malo joj je nesto "palo" na pod
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure , i samo mi je na to njeno ponasanje rekao da se vidi da cura ima kompleksa i da misli da bi joj trebala pomoci jer bi joj se netko mogao smijat iza leda-mis moj brizni imam jos frendica koje me nerviraju...Stay tuned
a vi ste frendice jer...?
mislim, netko tko te svojim ponašanjem, oblačenjem, pristupom dečkima i kompleksima toliko nervira- možda ste slične pa te smeta ogledalo u odnosu?
ili, što te točno drži u tom odnosu ako te sve ovo smeta?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 20:39   #9
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
a vi ste frendice jer...?
mislim, netko tko te svojim ponašanjem, oblačenjem, pristupom dečkima i kompleksima toliko nervira- možda ste slične pa te smeta ogledalo u odnosu?
ili, što te točno drži u tom odnosu ako te sve ovo smeta?
Nismo nimalo slicne sta se toga barem tice...Ja sam preukocena i uz to u ozbiljnoj sam vezi i ne pada mi takvo sto napamet,i ne znam nije mi to bas ni privlacno-nemogu se zamislit kao takvu odbojno mi je to.
A kao sto sam rekla cura je inace predobra,duhovita,pametna...i ne pada mi na pamet radi ovakve sitnice da ju odkantam-malo po malo pricam s njom o tome i ona polako pocinje shvacat sta radi i da to nije ok-da napomenem ona prije nije bila takva takva je od kad je prekinula s jednim deckom koji joj je nabio uzasno puno kompleksa...I bas iz tog razloga ju ne zelim izbrisat iz zivota jer znam da ovo NIJE ONA, nego samo lijeci te svoje komplekse koje joj je zadao taj (da oprostite) idiot
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 22:44   #10
Zivcira me to sto svugdje i uvijek kasni 10-15 min.
Takodjer me zivcira to sto nju samu zivciraju neke stvari u njenom zivotu, ali je potpuno indolentna naspram ikakve promjene oko toga.

Kod druge me zivcira to sto joj se nikad ne da izlaziti nigdje, stalno je zabijena u svoju kucu ko zadnja baba i onda se izvlaci na kakti brojne obveze, koje joj ne dopustaju mrdnuti iz kuce.

Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 00:19   #11
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
Zivcira me to sto svugdje i uvijek kasni 10-15 min.
Takodjer me zivcira to sto nju samu zivciraju neke stvari u njenom zivotu, ali je potpuno indolentna naspram ikakve promjene oko toga.

Kod druge me zivcira to sto joj se nikad ne da izlaziti nigdje, stalno je zabijena u svoju kucu ko zadnja baba i onda se izvlaci na kakti brojne obveze, koje joj ne dopustaju mrdnuti iz kuce.

Ovo prvo je nepoštivanje tvog vremena. Naredni put kad zakasni dvije minute samo se okreni i odi.

Ovo drugo mi nameće pitanje kako si onda uopće uspostavila prijateljstvo sa njom?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 20:33   #12
Hm, nervira me kad netko ne mari za razliku između ije i je.

A kod mojih frendica me ništa ne smeta, volim njihove mane jednako kao što volim njihove vrline, da nije tako ne bi mi bile frendice. Simple as that.
Marilou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 02:44   #13
Voooliiiiim svoju frendicuuu , ali zašto pobogu moraš biti tako tvrdoglava?????!
SimpleD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 11:53   #14
Kod moje bf me nervira jedino to kaj stalno prica kak ona svaki/u pet-sub izlazi u klubove i ostaje do ranih jutarnjih sati,a ZNAM da to nije istina i onda se još smije uff,to mi digne tlak na 500!!!
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 13:40   #15
Kad pročitam neke postove ovdje nije ni čudo što je istinsko prijateljstvo gotovo izumrlo Više se neću pitati zašto
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 23:59   #16
3 su najbolje.
Kad smo same, odlično nam je i stvarno nam se poklapaju i ukusi, i smisao za humor i sve...
Al' onda...

1. prijateljica
Kad idemo negdje van, ona se ne sređuje. Ide u svakodnevnoj odjeći. Znam da mi to nebi trebalo biti važno, ono izgled, ovo-ono... Ali meni to smeta. Mislim da mi to više smeta jer ona zapravo ima ukusa, i lijepa je cura i to sve... A ostavlja dojam da ju ništa ne zanima, da je nezainteresirana... Takva je i u odnosu prema drugim ljudima. Ne trudi se sprijateljiti ni s kim, drži se jednog kruga ljudi. Kad smo u većem društvu, samo šuti. Ostavlja dojam dosadne osobe, a uistinu to nije. Ne shvaćam ju. Zapravo mislim da ima neke komplekse, jer stvarno ne vidim druge razloge takvog ponašanja. A inače je dobra, draga, prava prijateljica i sigurna sam da me nikad nebi izdala.

2. prijateljica
S njom se odlično slažem što se tiče humora, kad smo zajedno samo se smijemo. I ona također ima odličan ukus, ali to ne pokazuje nego se zavija u krpe koje skrivaju njeno tijelo. Poprilično je iskompleksirana što se tiče izgleda i tu mi je žao nje, jer je stvarno dobra.

3. prijateljica
Ona nema problema sa samopouzdanjem... Dosta je loša učenica. Katkad primjetim da se puno trudi, ali joj ne uspijeva. Sve štreba na pamet... I nema nikakvo opće znanje, a to me kod svih ljudi iritira. Mislim da bi trebala biti bar malo 'bistrija' u svojim godinama.


Wow, ovo izgleda kao da je mrzim svoje prijateljice
Stvarno nisam.
One su prekrasne cure kad smo nas 4 same i ne bih to dala nizašto na svijetu
Fuchsia. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 15:19   #17
nezna slušati ljude i totalno odluta u svoj svijet kada joj netko nešto govori.
Lady Shalott is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 22:49   #18
Nikad mi nije bila jasna potreba za ljubakanjem...ok, nismo se vidjele 2 tjedna - i kažem da me to živcira i opet isto...
kosjenka86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 23:52   #19
Quote:
kosjenka86 kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bila jasna potreba za ljubakanjem...ok, nismo se vidjele 2 tjedna - i kažem da me to živcira i opet isto...
+1

kad se nađemo nakon duljeg vremena na kavi pa pola vremena tipka po mobitelu i smješka se.
__________________
"I like people too much or not at all."
-mrzim is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 10:46   #20
A da.. Moja je frendica bila u slicnoj situaciji. Jedino sto ona je bila svijesna da nesto ne stima, ali nije nista promjenila u tome pa je dugo patila i zapravo jos pati od posljedica..
monique18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.