Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2007., 09:28   #381
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Naknada ti ovisi hoćeš li platiti e-bankarstvom (manje love) ili direktno na šalteru.

Ponudu, barem do sada, popunjava bankar, ti je kontroliraš i potpisuješ.


Bio jučer u Zabi. Uplatio na šalteru - nema naknade !!!
DJ_SOS_ is offline  
Old 25.10.2007., 09:40   #382
Postoje li koja predviđanja o cijeni kod izlistavanja na burzi ?
vladimir1 is offline  
Old 25.10.2007., 09:59   #383
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je to "patka" da uplata mora biti višekratnik najviše cijene iz raspona tj. višekratnik broja 960.

Elementarna matematika nam kaže da ako npr. uplatiš 9600kn, a sreže se svima 35% tj. tebi na 6240kn. za to dobiješ 6,5 dionica tj. neće biti okrugao broj te onda "kvrgaste" uplate gube jedini smisao postojanja.

Ja mislim da su neki ljudi naletjeli na nadobudne bankare u pojedinim poslovnicama jer ako nema limita onda onda ga nema. Simple as that.
... rekoh ja nadobudnoj da kak to dijele kad se ne zna ni cijena dionice, ni postotak rezanja - uzalud ... pa zaokružih na 63 dionice ... sad moram nabaviti tih 480 kn, eto ti problema
ambrozija is offline  
Old 25.10.2007., 10:34   #384
Quote:
DJ_SOS_ kaže: Pogledaj post


Bio jučer u Zabi. Uplatio na šalteru - nema naknade !!!
Nije istina. Naknada je 6kn, ali to ocito na velikom iznosu nisi osjetio
lun@ is offline  
Old 25.10.2007., 11:08   #385
da će povrat mogućih iznosa više uplaćenih sredstava investitora nakon utvrđivanja Konačne cijene i provedene konačne alokacije Dionica biti proveden najkasnije do 08. studenog 2007.
ZNACI POVRAT VISKA LOVE DO 08.11.2007
__________________
Tango1
ipa is offline  
Old 25.10.2007., 11:30   #386
Quote:
drum kaže: Pogledaj post
Ti računaš da ti neče rezati paket?
Ne, ne računam baš ništa. Šta dobijem dobro sam dobila. Sakupljam dioničicu po dioničicu. Nešto preku IPO, nešto ćemo preko burze. Kako za Atlantik, tako i za druge firme. Ne sekiram se. Koliko mogu kupim, skupljam. Velim, čuvam dionice bijele za crne dane.
Šta mi vrate, potrošit ću na nekom drugom mistu. PLaniram uzest koju vinariju. Moram se raspitat.
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Old 25.10.2007., 12:04   #387
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Jel netko u zabi dao ponudu na "okrugli" broj ili je to nekava njihova fiks ideja da se mora dijeliti sa 960?

Očito rba ima drugačiju politiku.
Problem je u njihovoj debilnoj aplikaciji pa mora biti dijeljivo sa 960-standardna zaba
dajrakije is offline  
Old 25.10.2007., 13:24   #388
Quote:
lun@ kaže: Pogledaj post
Nije istina. Naknada je 6kn, ali to ocito na velikom iznosu nisi osjetio
Evo, gledam preko internet zabe što mi je naplaćeno - nema provizije!!!
DJ_SOS_ is offline  
Old 01.11.2007., 10:57   #389
Interes građana za upis dionica Atlantic grupe je 7,5 puta veći, a institucija 4 puta veći od količine dionica na raspolaganju. Cijena dionice je 935 kuna, javljeno je iz Atlantic Grupe.

vecernji.hr
Crobex is offline  
Old 01.11.2007., 12:12   #390
DAKLE, u ovom topicu stavljajte samo relevantne i bitne informacije o ovoj firmi. Ostalo ide pod chat.

Hvala.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.