Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2014., 16:09   #41
Neću, jedva izdržavamo više ovo, želim ga voditi u šetnje, da se istrči...
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 16:40   #42
zašto je konkretan uzgajivač kupirao, ne bih znala. no kupirani psi oštenjeni od prošle godine na dalje (ako se ne varam), ne mogu ići na izložbe i dobiti uzgojnu dozvolu. bit ću zločesta pa pomisliti da si je ovako maknuo mogućeg konkurenta iz ringa.

sao nisu kupirani zbog borbi, već žive na mjestima gdje se zimi temperatura spusti jako nisko, a ti dijelovi tijela nisu dovoljno debeli i prokrvljeni da podnesu tako ekstremne minuse pa ako ih ne kupiraju dolazi do smrzavanja i gangrene.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 07:18   #43
moguće je i da je pas samo za ljubimca i koliko vidim, te pse znaju kupirati.
Zašto bi uzgajivač psa iz svog uzgoja smatrao konkurentom??

pa ja bi bila sretna da nas je što više. Da sve više ljudi vidi moje pse. Zbilja nema logike..

no to zbilja zbilja nije više bitno sada...
Neka uživa sa svojim malcem
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 23:23   #44
volkodav je prekrasan pas, pogotovo radne linije koje su dosta manje i utreniranije. Nema tog boga da bi usa u dvor koji on cuva

znam da su i kavkazac i svi ti ruski pastirci kategorija volkodav, al meni je SAO bas nekako prototip volkodava
__________________
Remember, Remember, the 5th of November
Gavun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 23:33   #45
Dragi ljubimcoljupci, još nisam naučila stavljati slike tako da se odmah vide, čim to skontam otvoriti ću fotoalbum... Zasad evo ovdje ovako par slikica ovog mog blese blesastoga...

http://www.zaslike.com/files/lsv6ga024m1w1sxh5cjr.jpg

http://www.zaslike.com/files/n3zxyyukoiy1j3vicoo4.jpg

http://www.zaslike.com/files/y97k88vhbitj90egsvx.jpg

http://www.zaslike.com/files/ejpvx2eug0t3smo444j.jpg
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 08:10   #46
Divan mi je, baš divan. Biti će to psina samo takva.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 11:14   #47
Hazen, ajme kako bih ja njega gnjecila
semantic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 22:05   #48
Ja ga stalno gnječim i mečim, morala bih prestati s tim već jednom.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 10:40   #49
Ekipa, di ima uzgajivačnica ove pasmine u RH ili negdi u blizini?
Triba mi kuja, šampionskog podrijetla, poznatog obiteljskog stabla, cijena nije bitna. Samo da ne triba negdi 1500km po nju.
scarwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 11:29   #50
Pogledaj hks popis uzgajivacnica ili ako je nema na popisu, nazovi i pitaj.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 16:48   #51
Quote:
scarwin kaže: Pogledaj post
Triba mi kuja, šampionskog podrijetla, poznatog obiteljskog stabla, cijena nije bitna. Samo da ne triba negdi 1500km po nju.

Aj aj, muči silo nečista!!
Kuja šampionskog podrijetla, poznatih gena za koju nije bitna cijena NIJE bitna ni kilometraža. Tko ima sredstava za kupiti nešto BEZ obzira na cijenu ima i sredstava za otići po to isto tamo gdje toga ima.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 18:22   #52
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Aj aj, muči silo nečista!!
Kuja šampionskog podrijetla, poznatih gena za koju nije bitna cijena NIJE bitna ni kilometraža. Tko ima sredstava za kupiti nešto BEZ obzira na cijenu ima i sredstava za otići po to isto tamo gdje toga ima.
Nemam ja vimena za ić po nju tako daleko. Npr ima jedna u Izraelu jako zanimljiva, al to bi mi uzelo par dana tako da ta i takve opcije opadaju.
I ako ne znaš odgovor na postavljeno pitanje čemu ovakvi upisi..
scarwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 08:33   #53
Zato da te netko prodrma. Čuj, nemaš vremena. Nađi ga. Ako imaš novaca, nači ćeš i vremena. Kontraindiktorno je tako postaviti stvar.

Eee, ekipa, imam love , nije bed; al nemojte da putujem daleko.

Na taj način kupiti ćeš mačku u vreći.

I znam, o znam ,da ako te sada pitam koliko uopće znaš o SAOima; reći ćeš da imaš cili život pase.......
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 14:38   #54
Pa moga bi to reć. Davno sam ima azijca, a trenutno imam kuvasza i čehoslovačkog vučjaka. A uz posal, ženu, dicu teško mi par dana otić negdi tražit, premda u suštini ispravno govoriš.
scarwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 07:54   #55
Quote:
scarwin kaže: Pogledaj post
trenutno imam kuvasza i čehoslovačkog vučjaka
Predivni psi. Imaju li posao kod vas ili su čisto ljubimci na posjedu? Bavite li se ovčarstvom?

Quote:
scarwin kaže: Pogledaj post
A uz posal, ženu, dicu teško mi par dana otić negdi tražit, premda u suštini ispravno govoriš.
Uz sve ovo, vjerujem da ti je dosta teško baviti se i sa ova dva psa koja imate sada. Zašto bi si tovario JOŠ doatnog tereta ? Očito da znaš i sam kako nije samo tak psa nabaviti pa ga pustiti da stoji. Lijepo je sve to ali treba biti razuman prvenstveno. Bolje ti sebe rasporedi kvalitetno na sve njih nego da uzimaš još jednu dušu za koju neće biti vremena.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:38   #56
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Predivni psi. Imaju li posao kod vas ili su čisto ljubimci na posjedu? Bavite li se ovčarstvom?



Uz sve ovo, vjerujem da ti je dosta teško baviti se i sa ova dva psa koja imate sada. Zašto bi si tovario JOŠ doatnog tereta ? Očito da znaš i sam kako nije samo tak psa nabaviti pa ga pustiti da stoji. Lijepo je sve to ali treba biti razuman prvenstveno. Bolje ti sebe rasporedi kvalitetno na sve njih nego da uzimaš još jednu dušu za koju neće biti vremena.
Jednostavno ljubimci na posjedu koji uključuje poveću ograđenu šumu tako da imaju ogromnu slobodu što se tiče kretanja kad nisan sa njima.
E da, nisan stočar.
I cijenim savjet, zaista, al još jedan psić sigurno dolazi u familiju
scarwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 08:58   #57
Dobro, tko sam ja da se miješam osim u slučaju da saznamo da loše postupaš sa psima i ženom; ahahahhaha!!!

Daj si truda onda oko nabavke SAOa; da ti ne podvale sve i svašta.

S obzirom da imaš financijskih mogućnosti; nađi i vremena. Šta, napravite obiteljski izlet.

Za štenad pogledaj na stranicama HKS - a 8 hrvatski kinološki savez ) ; da vidiš tko sve ima registrirana legla u HR.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 09:19   #58
azijati

Nisam čitala temu osim na mahove po nešto, bez udubljivanja.

Interesuju me iskustva vlasnika SAO....Da li je bilo krvoločnih isspada-epizoda, sa ovim "ukrasima" i "ljubimcima"
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.