Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 16:45   #1101
Quote:
Mrs.Sepsa kaže: Pogledaj post
To sto je nesto istinito, ne znaci da nije plitko i banalno.

Lik se hvali prevarom, na najjadniji moguci nacin, apsolutno pokuzuje nepostivanje druge strane. To je jadno, pateticno i ne kuzim kak ga nije sram tako javno velicati govnarsko pomasanje!

Aj nek si ti vrh vrhova
Zivila ti meni jos sto godina tako ispravna i tako moralna.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:03   #1102
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post

Aj nek si ti vrh vrhova
Zivila ti meni jos sto godina tako ispravna i tako moralna.
Meni je prevara grozna i nikad necu imati dobro misljenje o nekom tko vara. Mozda sam te krivo shvatila jer nisam citala cijeli forum. Stekla sam dojam da je tebi to skroz ok, varanje i to. Isprike ako sam pogrijesila.
Mrs.Sepsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 00:20   #1103
Valjda sto ljudi, sto ćudi.

Mislim da bih mogla prevariti svakoga koga ne poštujem i ne volim ma koliko ružno bilo, samo isto tako vjerujem da mi se to ne bi dalo i da bi neki takav odnos odjebala samo životne jednostavnosti radi.

To -iskusio/la-sam-prevaru-na-svojoj-koži-pa-sad-varam-sve-oko-sebe-iskustvo mi je onak... Razumijem, sjebali su te, gadno je al odrasti.

Nakon takvog iskustva nekome do koga mi je ful stalo to ne bi htjela priuštiti nikad.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 09:39   #1104
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Valjda sto ljudi, sto ćudi.

Mislim da bih mogla prevariti svakoga koga ne poštujem i ne volim ma koliko ružno bilo, samo isto tako vjerujem da mi se to ne bi dalo i da bi neki takav odnos odjebala samo životne jednostavnosti radi.
istina, sto ljudi sto ćudi. sto žena dvjesta sisa.

ne sudim drugima, vjerujem da imaju svoje razloge zašto će nešto napraviti ili neće. uostalom, dok je ljudi biti će raznih pogrešaka, zabluda, bizarnosti, etc. no, vezano za tu prevaru - ne. čak i onda ako mi nije stalo i ako ne poštujem. mislim da to niti nije zbog drugih (jer se ne doživljavam kao netko svet, pravedan, uzvišen, divan, krasan, bajan), već zbog mene same, mog untarnjeg mira i onog "unutarnjeg" kojem za svoja (ne)djela. a taj "unutarnji" je, koliko sam uspjela do sada primijetiti, najstroži sudac.

u svemu tome treba ponešto cijeniti i ovaj kratak život kojeg imamo, ljude i trenutke koje na tom putu susrećemo. u tom kontekstu, što će ikome prevara (bilo kakve vrste), zabluda? zar život nije prekratak za gubljenje na "krivim" poljima, umjesto da se pronađe ono polje koje će ti cijelo biće učiniti sretnijim? meni se čini da je
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 12:16   #1105
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Valjda sto ljudi, sto ćudi.

Mislim da bih mogla prevariti svakoga koga ne poštujem i ne volim ma koliko ružno bilo, samo isto tako vjerujem da mi se to ne bi dalo i da bi neki takav odnos odjebala samo životne jednostavnosti radi.

To -iskusio/la-sam-prevaru-na-svojoj-koži-pa-sad-varam-sve-oko-sebe-iskustvo mi je onak... Razumijem, sjebali su te, gadno je al odrasti.

Nakon takvog iskustva nekome do koga mi je ful stalo to ne bi htjela priuštiti nikad.
Po milijunti put, ja svoju bivsu zenu nisam niti varao a pogotovo ne iz tog razloga sto se ona petljala s kolegom s posla po sluzbenim putevima.
Moj brak je bio gotov i ja sam tri mjeseca nakon sto sam se spteljao s drugom curom i odselio jer nisam htio zivjeti u lazi i izmisljanju. Zasto nisam prvo odselio i onda nasao nekog je manje bitno ali ovdje na forumu te to radi najgorim zlocincem na svijetu koji zasluzuje kamenovanje do smrti.
Ne pada mi na pamet opravdavati varanje ali isto tako necu ni podlegnuti histeriji koja vlada oko toga pogotovo tu na forumu. Svi su uzasno ispravni i visoko moralni i spremni osuditi osobu na smrtnu kaznu ako je prevario.
Naravno da mi to ne pada na pamet napraviti ovoj curi ali isto tako necu ni osudjivati nekoga ako to radi kao sto je omiljena zabava ekipe na forumu.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 16:24   #1106
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Po milijunti put, ja svoju bivsu zenu nisam niti varao a pogotovo ne iz tog razloga sto se ona petljala s kolegom s posla po sluzbenim putevima.
Moj brak je bio gotov i ja sam tri mjeseca nakon sto sam se spteljao s drugom curom i odselio jer nisam htio zivjeti u lazi i izmisljanju. Zasto nisam prvo odselio i onda nasao nekog je manje bitno ali ovdje na forumu te to radi najgorim zlocincem na svijetu koji zasluzuje kamenovanje do smrti.
Ne pada mi na pamet opravdavati varanje ali isto tako necu ni podlegnuti histeriji koja vlada oko toga pogotovo tu na forumu. Svi su uzasno ispravni i visoko moralni i spremni osuditi osobu na smrtnu kaznu ako je prevario.
Naravno da mi to ne pada na pamet napraviti ovoj curi ali isto tako necu ni osudjivati nekoga ako to radi kao sto je omiljena zabava ekipe na forumu.
Dobro je, nisam se ni referirala na tebe. Niti sam shvatila da se harder referira na tebe. Niti uopće imam u memoriji upise o tvojoj bivšoj ženi i njenim službenim putevima
Niti smatram da ljudi onog trenutka kad pomisle hm, ovaj odnos je gotov trebaju početi pakirati stvari i seliti u PMM
Emocije, financije, život... sve je to puno kompliciranije u praksi nego u teoriji i na kraju krajeva, tvoje je.
Ja sam dugo govorila jedno, uključujući i to da bi instant otišla jer... me se tretira tako a ne ovako, ako to nije ono što je sa liste mojih sto želja i što ja znam što pa nakon nekog vremena zaključiš sa si se posrao sa svime time sebi u usta i drugome u kavu/na papir/forum jer ti se život nasmijao u facu. I to ne iz zlobe, samo radi neiskustva radi kojeg neke stvari skopčaš kasnije. I jebiga.
Danas napredujem sa upoznavanjem sebe. Prije sam govorila da nikad ne bi prevarila, danas sam već na onom mogla bih ali sumnjam da bi htjela, sutra me neko govno možda opet demantira
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:24   #1107
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Po milijunti put, ja svoju bivsu zenu nisam niti varao a pogotovo ne iz tog razloga sto se ona petljala s kolegom s posla po sluzbenim putevima.
ha...? šta ti misliš - da se preljubi međusobno poništavaju pa ukoliko varaju OBA supružnika, kao da ničega nije ni bilo...? vrlo je jednostavno: ukoliko ti svoju bivšu suprugu nisi obavijestio o tome da je vaš brak završio i da si single PRIJE nego si jebao uokolo... prevario si ju. ukoliko si joj dao na znanje kako stvari stoje pa onda tražio nešto drugo - nisi ju prevario.

i oko toga nema jebene diskusije, mili moj! logika.

Quote:
Ne pada mi na pamet opravdavati varanje ali isto tako necu ni podlegnuti histeriji koja vlada oko toga pogotovo tu na forumu.
vidi ovako - sve što u ovakvim rečenicama dolazi nakon veznika ALI... je najobičnije sranje. ne znam gdje ti na Forumu vidiš tu navodnu histeriju oko preljuba - pa ovdje je, za Boga miloga, svojevremeno postojao čet rezerviran za sudionike preljuba i funkcioniralo je jako dobro!

pisanje osobnog stava i kritiziranje nije nikakvo osuđivanje i ja bih ZAISTA da mi svi ZAJEDNO konačno naučimo jebenu razliku. došli smo do toga da ne smiješ iznijeti ČINJENICU bez da te se optuži da glumiš moralnu vartikalu - to je zaglupljivanje društva metodom pilanje naopako!

preljub jest nemoralan čin. pogrešan, u većini situacija ostavlja vrlo negativne posljedice po ljude i familije općenito. NEMA ALI! nema nikakvih dodataka, to su činjenice koje je svatko u stanju i shvatiti i prihvatiti bez javljanja žestokih obrambenih mehanizama, Nighttrain style. ne dao Bog da nešto od navedenog kažeš preljubniku... to od sebe radi žrtvu veću od Nighttraina na Forumu! SVI žele njihove glave, svi ih imaju na piku, jadni... izopćeni, osuđivani, maltretirani... nitko ne trpi kao oni. sad story.

ima ovdje nekoliko žena preljubnica... sve su divne, obožavam ih. jake žene koje su sposobne same sebe pogledati u ogledalo i reći si - da, prevarila sam. jebiga, tako sam odlučila i meni se isplatilo. mogla sam pametnije, ali nisam. idem dalje.

a ima i preljubnika koji divljaju na M kao moral, G kao grijeh, L kao loše, Š kao šteta... koji provedu čitav život racionalizirajući svoje postupke, opravdavajući se i vodeći nekakve nepostojeće bitke protiv onih koji ih... KAO... progone. i to je, vidiš, jako tužan život.

pa dopusti da ima i onih ljudi koji će napisati nešto žestoko na temu preljubu, kojima preljubnici zaista jesu dno dna, kojima preljub zaista jest najgori grijeh. i dopusti da to mogu napisati JAVNO bez da im se spočitava da su savršeni, moralni, jebeni jer - budimo realni - NEprevariti je minimum svih minimuma, za što je potreban minimum morala... nikakva savršenost i uzvišenost, svetost i ostale gluposti.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.

Zadnje uređivanje poison.Ivy : 13.08.2017. at 12:35.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:31   #1108
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Danas napredujem sa upoznavanjem sebe.
i to je odlično.

općenito - upoznavati sebe može značiti i da dolaziš do točke kad si siguran u to da NEĆEŠ prevariti, NEĆEŠ ostati... jer imaš dovoljno utakmica u nogama i iskustva i jer si dovoljno dobro upoznao svoje granice i prag tolerancije.

mene samo fascinira kako je taj oblik odrastanja (taj "neću i ne bih NIKADA...") i upoznavanja sebe neprihvaćen - to se smatra nezrelim. pod zrelo, iz nekog razloga, ulazi samo izbjegavanje riječi nikad ili uvijek. sve ostalo je rezultat neiskustva, naivnosti, ne znaš ništa o životu... nastavi niz.

pišem skroz općenito, samo da se zna.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 13:45   #1109
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
i to je odlično.

općenito - upoznavati sebe može značiti i da dolaziš do točke kad si siguran u to da NEĆEŠ prevariti, NEĆEŠ ostati... jer imaš dovoljno utakmica u nogama i iskustva i jer si dovoljno dobro upoznao svoje granice i prag tolerancije.

mene samo fascinira kako je taj oblik odrastanja (taj "neću i ne bih NIKADA...") i upoznavanja sebe neprihvaćen - to se smatra nezrelim. pod zrelo, iz nekog razloga, ulazi samo izbjegavanje riječi nikad ili uvijek. sve ostalo je rezultat neiskustva, naivnosti, ne znaš ništa o životu... nastavi niz.

pišem skroz općenito, samo da se zna.


Ja sam se isto pridružila tom krugu da na uvijek i nikada dobijem proljev osim ako se to ne koristi u formulacijama nisam nikad do sad ili uvijek do sad sam to tako radila, ali necu nikad ili uvijek ću...iako mi se još ponekad omakne u korištenju odaje dojam da samoj sebi ne ostavljam prostora za pogreške. Al sam jebiga čovjek, griješila sam i vrlo vjerojatno ću to nastaviti i dalje pa onda se bolje ne tući baš svaki put letvom po glavi
(Superego mi je još jak u praksi al bar napredujem u teoriji )
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:12   #1110
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
ha...? šta ti misliš - da se preljubi međusobno poništavaju pa ukoliko varaju OBA supružnika, kao da ničega nije ni bilo...? vrlo je jednostavno: ukoliko ti svoju bivšu suprugu nisi obavijestio o tome da je vaš brak završio i da si single PRIJE nego si jebao uokolo... prevario si ju. ukoliko si joj dao na znanje kako stvari stoje pa onda tražio nešto drugo - nisi ju prevario.

i oko toga nema jebene diskusije, mili moj! logika.



vidi ovako - sve što u ovakvim rečenicama dolazi nakon veznika ALI... je najobičnije sranje. ne znam gdje ti na Forumu vidiš tu navodnu histeriju oko preljuba - pa ovdje je, za Boga miloga, svojevremeno postojao čet rezerviran za sudionike preljuba i funkcioniralo je jako dobro!

pisanje osobnog stava i kritiziranje nije nikakvo osuđivanje i ja bih ZAISTA da mi svi ZAJEDNO konačno naučimo jebenu razliku. došli smo do toga da ne smiješ iznijeti ČINJENICU bez da te se optuži da glumiš moralnu vartikalu - to je zaglupljivanje društva metodom pilanje naopako!

preljub jest nemoralan čin. pogrešan, u većini situacija ostavlja vrlo negativne posljedice po ljude i familije općenito. NEMA ALI! nema nikakvih dodataka, to su činjenice koje je svatko u stanju i shvatiti i prihvatiti bez javljanja žestokih obrambenih mehanizama, Nighttrain style. ne dao Bog da nešto od navedenog kažeš preljubniku... to od sebe radi žrtvu veću od Nighttraina na Forumu! SVI žele njihove glave, svi ih imaju na piku, jadni... izopćeni, osuđivani, maltretirani... nitko ne trpi kao oni. sad story.

ima ovdje nekoliko žena preljubnica... sve su divne, obožavam ih. jake žene koje su sposobne same sebe pogledati u ogledalo i reći si - da, prevarila sam. jebiga, tako sam odlučila i meni se isplatilo. mogla sam pametnije, ali nisam. idem dalje.

a ima i preljubnika koji divljaju na M kao moral, G kao grijeh, L kao loše, Š kao šteta... koji provedu čitav život racionalizirajući svoje postupke, opravdavajući se i vodeći nekakve nepostojeće bitke protiv onih koji ih... KAO... progone. i to je, vidiš, jako tužan život.

pa dopusti da ima i onih ljudi koji će napisati nešto žestoko na temu preljubu, kojima preljubnici zaista jesu dno dna, kojima preljub zaista jest najgori grijeh. i dopusti da to mogu napisati JAVNO bez da im se spočitava da su savršeni, moralni, jebeni jer - budimo realni - NEprevariti je minimum svih minimuma, za što je potreban minimum morala... nikakva savršenost i uzvišenost, svetost i ostale gluposti.
grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh
a ništa, morati ću se dodatno potruditi ne bih li si osigurao mjesto u raju nakon što sam shvatio da sam počinio najveći mogući grijeh.
nadam se da će dragi Bog imati razumijevanja za svoju zabludjelu ovčicu.
hvala ti što si mi otvorila oči i pokazala jedini ispravni put.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 06:46   #1111
Jel po vama nemoralno ako u braku ne osjecas da ima ljubavi?i to je tako odavno,i onda naidje taj neko za kojim poludis
medina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:21   #1112
Quote:
medina89 kaže: Pogledaj post
Jel po vama nemoralno ako u braku ne osjecas da ima ljubavi?i to je tako odavno,i onda naidje taj neko za kojim poludis
ne razumijem kako je to osjećaj, odnosno, nedostatak istog moralan ili nemoralan?
a brak bez ljubavi...to se valjda samo po papiru računa kao brak?
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:27   #1113
Quote:
medina89 kaže: Pogledaj post
Jel po vama nemoralno ako u braku ne osjecas da ima ljubavi?i to je tako odavno,i onda naidje taj neko za kojim poludis


Dobro pitanje

Mozes li precizirati: na koju ljubav mislis?
Na strast?
Na podrsku i prijateljsku ljubav?

Cega kad nema?
Iz tvog pitanja " kad za nekim poludis" cini se da se referiras na strast
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 14:03   #1114
Po meni realno gledajući zasto varati ako sa voljenom osobom mozes imati sve. Naravno ako je obostrana ljubav,a u slučaju da nema obostrane ljubavi tu nema ni zivota.kako zena-covjek dopusti stvari na početku veze takav Ce mu zivot biti. Po meni ne treba prelaziti preko prevare,ako je jednom opet Ce. U mom slučaju ja sam preko prevare presla prije 3-4godine i poslije tooga su se samo nizale.nalazila sam slike,poruke ma svasta a uvijek sam prelazila,ne znam ni ja zasto??zbog djece najviše,trudila sam se da mi djeca imaju oca da ne pate za njim. Ali zeni dosadi,a muskarac uzme maha "kad je preko svega prešla,preći Ce i preko ovoga" pa tako dalje. Ali kad skontas taj muskarac te ne voli jer mu nisu bitna tvoja osjecanja ni da li si povredjena. I ti tu nemas vise sta da trazis,vidis koliko je sati. Spakujes se i odes,zasto da se jedno trudi a drugog boli ona stvar. I uvijek sam se pitala a i njega cesto zasto to radi,sta mu to fali kod mene??a njegov odgovor bi bio "pa ja sam musko ,zar kad mi pridje pred drustvom da je otjeram??' po meni,da!! Ja bi rekla molim te skloni se udata sam! Ali sve u svemu zeljela sam da kažem preko prevare ne treba prelaziti,ko je jednom,opet Ce!! Uvijek sam imala taj osjecaj i znala sam. Kod nekih zena covjek postane agresivan zato sto ga muci to,a kod mene da je mogao nosao bi me na dlanu kao malo vode na dlanu i odmah sam znala da nesto nije ok!
Edindina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 14:07   #1115
Ljudi varaju ako im nesto nedostaje
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 14:10   #1116
Ima i toga ali vise mislim sto se muskarac tice u ovo vrijeme sada da je u modi varati i biti frajer.
Edindina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 14:17   #1117
Quote:
Edindina kaže: Pogledaj post
Ima i toga ali vise mislim sto se muskarac tice u ovo vrijeme sada da je u modi varati i biti frajer.

Ma jok
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:52   #1118
Varaju jer im se može.
Varaju jer se sve nudi na pladnju.
Varaju jer žele probati nešto drugo, nešto novo.
Varaju jer su lovci.
Varaju jer si dižu ego ili liječe komplekse.
Varaju radi uzbuđenja.

Itd. . .
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:39   #1119
Mene zanima kako je House's Mistres i sta se izdesavalo kod nje?
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:20   #1120
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Varaju jer im se može.
Varaju jer se sve nudi na pladnju.
Varaju jer žele probati nešto drugo, nešto novo.
Varaju jer su lovci.
Varaju jer si dižu ego ili liječe komplekse.
Varaju radi uzbuđenja.

Itd. . .
ljudi?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.