Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 18:04   #61
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Imaš pravo. Ovo je tema za šrinkijatra.
Svi smo mi za tamo kad se zatelebamo.
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 18:29   #62
Cool

Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Imaš pravo. Ovo je tema za šrinkijatra.
Like a movie in slow motion I am watching you as you come..thinking..God if I am dreaming I do not want to wake up...

Finally ..yes..I found you..and there was nobody else...

Modesty Lux Vivian Blaze....Merry me...

...I am in love

https://youtu.be/mLRjFWDGs1g
american beauty is offline  
Old 30.09.2017., 18:46   #63
Ova tema je za LjES. Ili za Muski kutak. Ovdje svakako ne pripada. Moderatori, molim da poduzmete odgovarajucu akciju.
Martian7 is online now  
Old 30.09.2017., 19:02   #64
Cool

Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ova tema je za LjES. Ili za Muski kutak. Ovdje svakako ne pripada. Moderatori, molim da poduzmete odgovarajucu akciju.
Ajme..ljes...
american beauty is offline  
Old 30.09.2017., 20:10   #65
Vivian vrati se! Fali nam strasti ovdje!
Joshua is offline  
Old 30.09.2017., 23:58   #66
BPD i narcisoidnost vrište iz svakog posta autorice; smiješno je kako su neki muškarci na temi privučeni njenim načinom pisanja. Naivčine. Ispod tvoje patvorene suosjećajnosti prema toj curi leži puko likovanje.
__________________
Mercy File Not Found
Donbot is offline  
Old 01.10.2017., 00:02   #67
Quote:
Donbot kaže: Pogledaj post
BPD i narcisoidnost vrište iz svakog posta autorice; smiješno je kako su neki muškarci na temi privučeni njenim načinom pisanja. Naivčine. Ispod tvoje patvorene suosjećajnosti prema toj curi leži puko likovanje.
Pa kad nam izrazito sexy djeluje dok piše! Automatski je zamišljam predivnu! Kako me to ne bi privuklo? Ne možeš protiv biologije?! Mislim. Bar ja.
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 00:04   #68
Quote:
Donbot kaže: Pogledaj post
BPD i narcisoidnost vrište iz svakog posta autorice; smiješno je kako su neki muškarci na temi privučeni njenim načinom pisanja. Naivčine. Ispod tvoje patvorene suosjećajnosti prema toj curi leži puko likovanje.

pa žena je otvoreno napisala da ima tih problema, nisi baš otkrio ameriku.
to ne mijenja činjenicu da je stimulirajuća i živi seks.
wild rider7 is offline  
Old 01.10.2017., 00:04   #69
Njeno pisanje je prekrasno. Zavodljivo, mistično, vještičje i anđeosko istodobno, okultno i nevino i nitko tako ne piše, baš nitko osim nje. Tvoje prizemno tumačenje ne govori ništa o njenom pisanju.
ex anais is offline  
Old 01.10.2017., 00:07   #70
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Njeno pisanje je prekrasno. Zavodljivo, mistično, vještičje i anđeosko istodobno, okultno i nevino i nitko tako ne piše, baš nitko osim nje.
da, baš to.
tip žene koja bi me potakla na maštarije i igre razno-razne.
wild rider7 is offline  
Old 01.10.2017., 00:07   #71
Quote:
Donbot kaže: Pogledaj post
BPD i narcisoidnost vrište iz svakog posta autorice; smiješno je kako su neki muškarci na temi privučeni njenim načinom pisanja. Naivčine. Ispod tvoje patvorene suosjećajnosti prema toj curi leži puko likovanje.
Opako griješiš! I sama sam bila varana, čak i uvlačena u incestuozan odnos (trojac ja-bivši-sestra), i bila žrtvom psihopatske metode triangulacije (da ne spominjem gaslighting i ostale kućne čarolije profesionalnog mazača očiju i gospodara lutaka).
Osjećam se raščetvorenom između života smjernosti i vrline (u što spada i zvjezdano nebo nadamnom i moralni zakon u meni , te principijelnost, štovanje vjernosti, odanosti, poštenja, požrtvovnosti i agapea) te sebičnog ugađanja vlastitim frivolnim i efemernim kapricima usred spoznaje o prolaznosti života i nužde da ga uhvatim za jaja dok su još sočna i grudi dok još cijede astralni med i biserno mlijeko užitka i ekstaze, jer i drugi ionako samo gledaju vlastito dupe i opsceno kalkuliraju, dok ti se u mozak i gaćice uvlače blagoglagoljivošću i galaksijama neonskih laži.
Vivian Volcano is offline  
Old 01.10.2017., 00:11   #72
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
sebičnog ugađanja vlastitim kapricima usred spoznaje o prolaznosti života i nužde da ga uhvatim za jaja dok su još sočna i grudi dok još cijede zvjezdani med i biserno mlijeko užitka i ekstaze, jer i drugi ionako samo gledaju vlastito dupe i opsceno kalkuliraju, dok ti se u mozak i gaćice uvlače blagoglagoljivošću i neonskim lažima.
uhhhhhh.....
wild rider7 is offline  
Old 01.10.2017., 00:12   #73
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
uhhhhhh.....


Viv, jel te se može negdje još čitati?
Otvorit ću ti inbox ako je bed javno.
ex anais is offline  
Old 01.10.2017., 00:14   #74
Šteta kaj Vivian samo povremeno navrati i piše o svojim dogodovštinama kada ju nekaj muči! Koji bi to gušt bilo čitat da piše o bilo čemu! Ja sam se zaljubil u njeno pisanje instantno. Bio sam šokiran. Mislio sam da se to neki profesionalni pisac zajebava sa nama!
Joshua is offline  
Old 01.10.2017., 00:15   #75
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post


Viv, jel te se može negdje još čitati?
Otvorit ću ti inbox ako je bed javno.
Ex, sestro po EvaGreen avićima, nemoj me previše hvaliti jer ću se razmaziti i iz mene će se samo raspljeskavati jalova jaja i pljuštati trule, buđave voćke verbalnih pobačaja.

Pisala sam pjesme od 2002. do 2014., dok nešto u meni nije konačno crklo.
Vivian Volcano is offline  
Old 01.10.2017., 00:26   #76
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Ex, sestro po EvaGreen avićima, nemoj me previše hvaliti jer ću se razmaziti i iz mene će se samo raspljeskavati jalova jaja i pljuštati trule, buđave voćke verbalnih pobačaja.

Pisala sam pjesme od 2002. do 2014., dok nešto u meni nije konačno crklo.


I ja sam nekako u tom razdoblju bila najproduktivnija. Slučajnost.
ex anais is offline  
Old 01.10.2017., 00:40   #77
Da, već je na početak zakeljila svoj poremećaj, no s agendom da tu svoju bolest prikaže kao nešto raspušteno, egzotično, seksi. Primijetite odabir epiteta: "Imam BPD i shvatila sam, s vremenom, da u vezama potpuno poludim i razularim se, da postanem apsolutno nefunkcionalna, iracionalna, impulzivna i samodestruktivna." Destruktivnost, manipuliranje i kronični nedostatak empatije nije spomenula. Meni su njeni postovi čisti cringe, na stranu sav ekscentrični omot i jezične eskapade. To su čisti umni ekskrementi jednog rječitog narcisa kojem BDP iskrivljava doživljaj stvarnosti te svijet i ljude doživljava ili kao vatromet, ili kao septičku jamu. Vi ste oduševljeni temom i digli bi joj spomenik da možete dok je, zaboga, TLDR, "pigeon Croatian" verzija ta da se ženska paralelno jebe s dvojicom, od čega jedan s njom vara trenutnu curu. Piše pod krinkom empatije prema spomenutoj, a kao razlog zašto se uopće javlja navodi:

Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Da me, prema ovim šturo nabacanim krhotinama, psihološki izanalizirate, procijenite ima li mi spasa i da, naravno, što mi je činiti.
Pa evo: došla si malo si dizati ego i prikriveno likovati nad time da u oči gledaš curu čijeg dečka jašeš. Spasa ti nema. Nema smisla govoriti ti što da činiš, s obzirom da ćeš se i dalje voditi najnižim strastima. Vjerojatno ćeš od ovog Casanove prenijeti kakav STD svom dugogodišnjem jebaču, ali njega tko jebe.

Meni je naprosto smiješno vaše oduševljenje. Onaj koji je u životu te nesreće da se namjeri na BPD-ovku i narcisa dobro zna s kim se susreće.
__________________
Mercy File Not Found
Donbot is offline  
Old 01.10.2017., 00:45   #78
Quote:
Donbot kaže: Pogledaj post
Meni je naprosto smiješno vaše oduševljenje. Onaj koji je u životu te nesreće da se namjeri na BPD-ovku i narcisa dobro zna s kim se susreće.
I sad bi ti zbog svoje tužne životne priče htio da je i mi hejtamo ili šta?

Dosadan si.
ex anais is offline  
Old 01.10.2017., 00:51   #79
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
I sad bi ti zbog svoje tužne životne priče htio da je i mi hejtamo ili šta?

Dosadan si.
Nemam tužnu životnu priču vezanu za iste, učim preventivno iz tuđih grešaka. Naprosto ste mi smiješni jer zbog vještog pisanja ignorirate srž teksta. To je kao da se hrpi govana nasprejanoj zlatnim sprejem divite zbog krasnog zlatnog odsjaja i odbijate da vam se ukaže na bit te hrpe.
__________________
Mercy File Not Found
Donbot is offline  
Old 01.10.2017., 00:53   #80
Quote:
Donbot kaže: Pogledaj post
Nemam tužnu životnu priču vezanu za iste, učim preventivno iz tuđih grešaka. Naprosto ste mi smiješni jer zbog vještog pisanja ignorirate srž teksta. To je kao da se hrpi govana nasprejanoj zlatnim sprejem divite zbog krasnog zlatnog odsjaja.
Ti baš nisi čitao puno kad imaš takve moralne išjuze. Sve sami besramnici u povijesti književnosti. Uzrujaš se dok dođeš do druge stranice.
ex anais is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.